بازهم شبکه3

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,893 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

بازهم شبکه3

بازهم شبکه 3


بازهم شبکه3نتیجه آرسنال المپیاکوس وچلسی رونگفت حتی نگفت امشب منچسترسیتی یامنچستریونایتدبازی دارن.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 16/9/1390 | 20:39 گفت:

man 3 sal hast ke az shabake 3 ghate omid kardam & hameye bazihaye arsenal ro az mahvareh negah mikonam--areh amin joon bayad berim jolo seda sima shoar bedim................................

(Hooman sam (Dark metal در 16/9/1390 | 18:52 گفت:

با عرض معذرت ولی چون خیلی از دست شبکه سه شاکیم حرف دلمو میزنم: F..k بر شبکه سه..
هرکی منظورم رو فهمید همون رو تکرار کنه(البته تو دلش)!!!!

محسن شعبانی در 16/9/1390 | 18:27 گفت:

سلام این کارا بخاطر اینه که ما انگلیس رو تحریم کردیم و روابطمون رو با این کشور قطع کردیم. حالا هم صداسیما دستور داره که دیگه اخبار مربوط به انگلیس رو پخش نکنه. اگه یادتون باشه نتایج آخرین هفته لیگ برتر رو هم نگفتن مسخره ها خیلی فوتبال خودشون تمیز و آموزندس حالا دست به این بچه بازی ها می زنن

سید امین هاشمی در 16/9/1390 | 16:03 گفت:

یه روز باید همه جم شیم بریم جلو صدا سیما شعار بدیم(نه بارسلون-نه من سیتی-فقط آرسنال تعصبی)شعارو داشتین؟

علی ارشدی در 16/9/1390 | 15:08 گفت:

نه بابا چرا شایعه می پراکنید
امشب سیتی بایرن پخش میشه یعنی گفتن که پخش میشه

حمید فرازی در 16/9/1390 | 13:42 گفت:

به خدا اینا همه تقصیر خودمونه.متاسفانه ما ایرانیا اصلا متحد نیستیم وگرنه جرات نمیکردن همچین کارایی کنن.اوج خنده(البته اوج تاسف و ...) میتونه عدم پخش بازی سیتی و بایرن باشه

مهناز پرتوی در 16/9/1390 | 13:27 گفت:

همين روزا اينم ميبندن...ما هم ميشيم جاسوس

علیرضا در 16/9/1390 | 13:24 گفت:

آره رضا جان..........عوضی ها خیلی روشون زیاد شده...............
خدایی نکرده یه موقع میخوای بیای تو سایت میبینی سایت ف.ی.ل.ت.ر شده.............