آهای آرسنالی!!!

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,503 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آهای آرسنالی!!!

آهای آرسنالی


بچه هاخیلی وقت بودمیخواستم این پستوبذارم ولی فراموش میکردم.تقریباسال2001بودهفته اول لیگ انگلیس میخواست شروع بشه من اون موقع طرفداربایرن بودم پسرعمم طرفدارمنچستربودویه روزنامه دستش بودوباهم جلوتلوزیون نشسته بودیم منتظرشروع بازی منچستربودیم اون روزنامه که دستمون بوداسم باشگاههای لیگ انگلیس وشماره تلفنشون نوشته بودپسرعمم بهم گفت یه تیم برای خودت انتخاب کن منم شانسی گفتم آرسنال اولازیادبهش توجه نمیکردم ولی وقتی بازی آرسنال روهمراه باپسرعمم دیدم عاشقش شدم....شماچطورطرفدارآرسنال شدین؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 6/10/1390 | 12:41 گفت:

هر کسی داتان خودشو داره واقعا جالبه این داستان ها

محمد اصغری در 6/10/1390 | 10:59 گفت:

فقط به عشق دنیس...

امير حسين منصوري در 6/10/1390 | 10:07 گفت:

من از سال 98 بازی های فرانسه رو خیلی می پسندیدم، کم کم به هانری علاقه مند شدم. بعدش برای تعقیب بازیهای هانری بازی های آرسنال نگاه کردم و بعدشم عاشق سبک بازی آرسنال شدم، لازمه بگم که قبل از آرسنال اصلا از فوتبال خوشم نمیومد

مهدی احتشام در 6/10/1390 | 09:29 گفت:

مرگ مارك ويليام فو اولين جرقه بود براي من كه عاشق سلطان تيري شدم وقتي اشك مي ريخت براي بازيكني كه فقط و فقط چند بار جلوي هم بازي كردن ... واقعاً حس خوبي بود
از اون به بعد پيگيري بازيهاش بودم و با تيم بزرگي مثل آرسنال آشنا شدم ديوانه پاسكاريهاي فوق تكنيكي بازيكنهاي آرسنال بودم و پاساشونو مي شمردم يادمه يه بار كه شمردم به 56 تا پاس بدون اشتباه رسيد
با رفتن آنري فكر مي كردم منم بايد برم ولي ديدم نه من عاشق آرسنالم و سلطان اسطوره من

shervin در 6/10/1390 | 06:15 گفت:

من به ندرت فوتبال میدیدم و کلا تیمارو خوب نمیشناختم. ولی یه بار داشتم اخبار ورزشی نگاه میکردم.بازی آرسنال بود تک گل آرسنالو آنری زد. یه پاس بلند توی عمق و یه استپ فوق العاده(با سرعت بالا روی هوا با پاش استپ کرد) از آنری و گل!!!.
از اون موقع از فوتبال خوشم اومد و بد جوری عاشق آنری شدم. و بخاطر آنری آرسنالو دوس داشتم ولی کم کم فهمیدم آنری رو بخاطر آرسنال دوس دارم. و 2ماه نگذشته بود که من دیوونه ی توپچی ها شدم و به هر زحمتی بود خیلی از بازیهای قدیمشو دیدم. من طرفدار واقعی اکثر تیمارو دیدم ولی هیچکدوم به این اندازه تیمشونو دوس ندارم.
عشق به آرسنال خیلی لذت بخشه و نمیشه هیچ تیمیو کنارش دوس داشت.
من نمیتونم عشقم به آرسنالو تو نوشته ها بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هیچوقت آرسنالو بخاطر بازیکن خاصی دوس ندارم.
بازیکنی مثل نصری که وقتی تازه اومده بود مارسی من دوسش داشتم و وقتی اومد آرسنال داشتم دیوونه میشدم از خوشحالی.
وقتی تو آرسنال بود عاشقش بودم ولی حالا منفور ترین بازیکن از نطر منه. البته بعد ف-ا-ب-ر-گ-ا-س
میمیرم واسه بازیکنای وفا داری مثل برکمپ یا حتی همین سانیای خودمون.
بچه ها خواهشن نگید این اسم خائن هارو(خودتون میدونید کیارو میگم) به عنوان بازیکن مورد علاقتون.
به خدا طرفدار واقعی تیم آرسنالو دوس داره نه بازیکنای خائنی که میرن.
قلبم درد میگیره وقتی کسی از تیمای دیگه اینجا تعریف میکنه. یا میگه اونا هم دوس دارم.
رضا جان شرمنده عزیز.
پستی در پستت!!!

mohsen abbasi در 5/10/1390 | 22:19 گفت:

اولین بازی رکورد 50 تایی بود خیلی حال کردم اون موقع منچستر قهرمان شد ولی من از توپچی ها خوشم اومد فصل بعدم قهرمان شد

علی صادقزاده در 5/10/1390 | 21:46 گفت:

یادم نمیاد قبل از آرسنال تیم دیگه ای رو دوست داشته باشم . به طور کلی با برگکمپ و آدامز و سیمن و ویرا خیلی حال میکردم

علی ارشدی در 5/10/1390 | 21:09 گفت:

من بازی فیفا 2005 رو بازی میکردم(اون موقع از فوتبال هیچی حالیم نبود) از مایکل اوون خیلی خوشم اومد یک مدتی با لیورپول بازی میکردم تا خوردیم به آرسنال و اولین بار آرسنالو دیدم بعد از لوگو باشگاه خوشم اومد لیورپولو بوسیدم گذاشتم کنار و شدم آرسنالی !!!!

حمید فرازی در 5/10/1390 | 21:03 گفت:

من از 2002 بود که با دیدن بازی برگکمپ طرفدار آرسنال شدم

Hossein mo در 5/10/1390 | 20:07 گفت:

من از سال 2006 که آرسنال 2-1 از بارسا تو فینال جام باشگاه ها باخت طرفدار آرسنال شدم.

حبیب در 5/10/1390 | 18:05 گفت:

سال 98 ، 6 بازی مونده به آخر فصل ، 13 امتیاز از من یونایتد عقب بودیم.
آخر فصل قهرمان شدیم.... اونموقع ماهواره تموم بازی ها رو مفتی میذاشت....چه دورانی بود....

kasra در 5/10/1390 | 17:07 گفت:

به خاطر آرسن ونگر

Pakkhoo در 5/10/1390 | 16:49 گفت:

به خاطر بازیکنایی که داشتیم مرد یخی سیمن و ...
و به خصوص به خاطر آنری واقعا بازیش عالی بود

morteza در 5/10/1390 | 16:32 گفت:

من به خاطر آنری

morteza در 5/10/1390 | 16:32 گفت:

من به خاطر آنری

morteza در 5/10/1390 | 16:31 گفت:

به سختی

reeza در 5/10/1390 | 16:24 گفت:

من از همون اول طرفدار آرسنال بودم علتش هم دیوید سیمن بود که من دیوونه دروازه بانیش بودم

عليرضا عمراني در 5/10/1390 | 16:10 گفت:

من به خاط انري طرفدار ارسنال شدم

sepehr najafian در 5/10/1390 | 15:41 گفت:

منم طرفدار یووه بودم هنوزم هستم.داشتم فیفا 08
بازی میکردم که رفتم تیم آرسنالو که تو چمپیونز لیگ باهاش بازی داشتم رو بررسی کنم.با کمال تعجب دیدم اینا همه بچه ان پس چرا اینقدر قوین.رفتم کلی اطلاعات کسب کردم.دلیل دوم:از بازی سسک فابرگاس واقعا خوشم می اومد.