بخشش ازبزرگان!

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,890 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

بخشش ازبزرگان!

بخشش ازبزرگان


ازهمتون معذرت میخوام که یه ذره تندرفتم باورکنیدتودلم هیچی نیست فقط به خاطرمساوی عصبانی بودم وگریه کردم باورکنیداشک ریختم این مساوی ازنتیجه8تابه منچسترباخته بودیم بدتربودبرام نمیدونم چرا؟قبل ازبازی فکرمیکردم 5تابزنیم ولی نشدبه خاطرهمین قاط زدم وکلی بدوبیراه گفتم من کوچیک همه شماهستم .باورکنیددکتراعصاب 2نمونه قرص بهم دادولی خوب نشدم نمیدونم چرازودعصبانی میشم وبعدش پشیمون.نوکرهمه شما.رضاشاماخ
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 7/10/1390 | 20:40 گفت:

رضا ناراحت نباش آدم وقتی عصبانیه دست خودش نیست

sam baygan در 7/10/1390 | 19:54 گفت:

اگه از تیم به اندازه توانش انتظار داشته باشین دیگه این اتفاقا نمی افته.این اتفاقا باید تو فروم هواداری رئال و منچستر بیفته نه آرسنال.بالاخره تو این چن سالی ماشالا کم از این اتفاقا نداشتیم اینجا.

mohammad ali در 7/10/1390 | 13:40 گفت:

بچه ها سایت چرا داغونه ؟؟؟

من هر چی زدم ارور میداد سایت بالا نیومد. بعضی وقت ها تا چند ساعت بالا نمیاد !¡

حمید فرازی در 7/10/1390 | 09:05 گفت:

این چه حرفیه رضا جان.ما همه دوست داریم داداش.اشکال نداره اگه اینجوری آروم میشی هردفعه خودتو خالی کن ولی سعی کن به کسی توهین نشه.

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 02:12 گفت:

گوش کن حال میده.جای منم گوش کن.یا حق

رضاشاماخ چوک بندر در 7/10/1390 | 01:54 گفت:

آره دوتاآهنگ بندری شادوغمگین زدم بهترشدم باصدای علی میرشکال

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 01:34 گفت:

این چه حرفیه رضا جون،هممون یه جورایی از کوره در میریم و میزنیم 4تا چیزو خراب میکنیم.منم خیلی ناراحت بودم ولی گفتم مگه با ناراحتی من چیزی عوض میشه.اینم هدیه آرسنال بود تو این شبای امتحان ترم که گند زد به حالم.. ولی رضا جون محسن راس میگه 2تا آهنگ گوش کن جیگرت حال بیاد داداشم.

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 01:29 گفت:

چه فرو در فرویی شد حمید جان.مرسی از اندرز پدرانت داداشم

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 01:23 گفت:

ببین آقا رضا
خشم خودتو فرو ببر!نصیحت دوستانه!!منم سعی میکنم خشم خودمو فرو ببرم!!همه سعی کنند خشم خودشونو فرو ببرن!!
یادمان باشد چیزی نگوییم که به کسی بر بخورد!

محسن در 7/10/1390 | 01:00 گفت:

حالت تورو منم داشتم اما تو خودم ریختم و نشستم یه گوشه با چند تا آهنگ حالم عوض شد.
منم قبلا خیلی عصبی بودم