انتخاب باشما!!

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,560 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انتخاب باشما!!

انتخاب باشما


هودارجام میخوادیاونگر؟هوادارافتخارمیخوادیاونگر؟شایدشمافکرکنیدمن باونگرمخالفم نه اینطورنیست.آرسن ونگرمربی بزرگی هستش ولی به نظرم دیگه سیاستش جواب نمیده دیگه تیمش درخشش گذشته رونداره دیگه پتانسیل شکست دادن تیمهای بزرگ رونداره اون بازیکن جوان میخره وقتی بزرگشون میکنه ومیخوادمحصولاتشودروکنه همه میرن درنتیجه تیم میشه ضعیف مثال میزنم امسال سال نصری وفابرگاس بودولی یه دفعه رفتن وتیم شداین ونگراگه میخوادبازیکن جوان بگیره میتونه همراش یه بازیکن بزرگ هم بخره اگه این کاروبکنه تیم میشه جوان باتجربه.مثال میزنم روی رمزی،اگه رمزی کنارکاکابازی کنه تجربه بیشتری کسب میکنه تاکنارآرتتا.اگه آرسن ونگراین کاررونکنه جام بی جام وبین ونگروجام بایدیکی روانتخاب کنین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Masoud در 8/10/1390 | 00:30 گفت:

جام با ونگر . جام فقط با ونگر حال ميده . چون آرسن ونگر مثله برادرمونه . همه ي اين حرفها درست ولي اگه اين همه مصدوم نبود ما الان تو جدول بالاتر از اينا بوديم.

علی ارشدی در 7/10/1390 | 20:45 گفت:

مصدومیت سیاست های غلط همه و همه مشکلات باشگاهه

رضا کاظمی در 7/10/1390 | 17:36 گفت:

جام با ونگر.....مشکل اصلی تیممون کادر پزشکی و بدنسازی تیمه.ما هر سال بخاطر مصدومیت های پی در پی بازیکنان ضربه میخوریم

رضا کاظمی در 7/10/1390 | 17:36 گفت:

جام با ونگر.....مشکل اصلی تیممون کادر پزشکی و بدنسازی تیمه.ما هر سال بخاطر مصدومیت های پی در پی بازیکنان ضربه میخوریم

shervin در 7/10/1390 | 17:31 گفت:

جو گیر نشو داداش.
تند تند هم پست نذار این 2. 3 روز بدجوری رو اعصابی.

امیررضا در 7/10/1390 | 14:34 گفت:

ارمان... بازی ارسنال-کوئیز تو اماراته....اشتباه نوشتی

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 14:17 گفت:

ما قهرمانی میخوایم نه ولی نه مثل بارسا یا من یوتد!!که بیشترین نفوذ رو توی لیگ هاشون دارن!!!
همین که خوب بازی کنیم کافیه ولی چند وقتیه که اصلا خوب بازی نمیکنیم و دلیلشم نیمکت ضعیفمونه و کادر پزشکی بسیار ضعیف آرسنال!!

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 14:15 گفت:

ما قهرمانی میخوایم نه ولی نه مثل بارسا یا من یوتد!!که بیشترین نفوذ رو توی لیگ هاشون دارن!!!
همین که خوب بازی کنیم کافیه ولی چند وقتیه که اصلا خوب بازی نمیکنیم و دلیلشم نیمکت ضعیفمونه و کادر پزشکی بسیار ضعیف آرسنال!!

محسن در 7/10/1390 | 14:10 گفت:

آرسنال برای اینکه از این بحران بی جامی بیرون بیاد به چند تا ستاره نیاز داره امیدوارم این ستاره ها ژانویه توسط آرسنال خریداری بشن.

حمید فرازی در 7/10/1390 | 14:08 گفت:

پتی و ویرا تو فرانسه ستاره بودن.اورمارس ستاره هلند بود.آرشاوینو رئال و بارسا و بایرن میخواستن.پیرس ستاره مارسی بود.اصلا اینا بد بودن ولی چرا حفظش کرد ولی الان اینطوری شده

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 14:03 گفت:

رضا جان من عاشق ونگر هستم.امیدوارم تو آینده نزدیک جام ببریم

mohammad ali در 7/10/1390 | 13:26 گفت:

ونگر کیو خرید ؟ هیچ کی !!! هنری و برگکمپ که داشتن تو باشگاه قبلیشون غاز میچروندن ! تو به من یه ستاره نشون بده که ونگر خریدتش !!!!! فقط یکی.
قبلیا همه تولیدی خودمون بودن

sepehr najafian در 7/10/1390 | 13:24 گفت:

قبلا هم ستاره های بزرگ جوون میخرید.

حمید فرازی در 7/10/1390 | 09:10 گفت:

درسته رضا جان ولی ما هیچکدوم از سیاست پیچیده اینا سردرنمیاریم.واقعا نمیدونیم این سایت کیه.اگه سیاست ونگره پس چرا قبلا ستاره های بزرگی میخرید.من که خیلی گیج شدم

محمد رضا رحمانی در 7/10/1390 | 09:02 گفت:

جام با ونگر.همین