شترباش وبه دوربکن نگاهی

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 198,370 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شترباش وبه دوربکن نگاهی

شترباش وبه دوربکن نگاهی


سلام دوستان آرسنال درعرض3روزدوباخت بدآوردبا6گل خورده وبدون گل زده..آرسنال توبحرانه ومابه عنوان هواداربایدهمراهش کنیم اگه من یاشماالان ازتیم حمایت نکنیم پس کی بایدبکنیم؟آرسنال تیمیه قدرتمندوبابازیکنانی خوب ولی بایدکمکش کردتاازبحران بیرون بیادوقتی بردآوردبیایم ازشون خوب بگیم ووقتی باخت آوردبیایم ازشون کناره گیری کنیم این درسته؟دوستان من ازاول گفتم بازم میگم اینجاجام نیست معلومه که جام نیست جام مال بارسلوناورئال ومنچسترهستش داداش خیلی راحت بدون دردسرمیشه طرفدارشون شد..مطمئن باشیدروزی میادکه جام دردستان آرسنال جاخوش میکنه اون روزمیاد.من خوشحالم که طرفدارتیمی هستم که فوتبال رومیفهمه.این باختایه روزی تموم میشه...آفرین چمبرلین دمت گرم پسراشکال نداره هنوزجوونی این گل به خودی برات تجربه میشه پسرفقط دقت کن این جمله ای هستش که ازته دل به چمبرلین میگم.....روزی توپ توپچی هرقلبی روسوراخ میکنه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 30/11/1390 | 11:44 گفت:

دمت گرم تو شرایط سخت حامی آرسنالی و مربیش
ولی آون چیزی که من تو چند تا بازی اخیر حس کردم
اینه که ما یه میدون دار وسط زمین کم داریم یه چیزی
در حد ویلشر

حمید:like

محسن شعبانی در 30/11/1390 | 09:41 گفت:

واقعا که .......... متاسفم

ایمان بهادران در 30/11/1390 | 08:37 گفت:

man ke omran tarfdari nemikonam 2005 tahala to kaf mondimo migim ishala sale dige pir shodim babbbbbbbbbbbba

gunnersregister در 30/11/1390 | 08:04 گفت:

ببخشید حالا به جای سوراخ کردن قلب یه جای دیگه رو داره سوراخ میکنه.

دلت خوشه.

اوون پول خودش رو میگیره

محسن در 30/11/1390 | 02:08 گفت:

چه عجب یکی پیدا شد مثبت به قضیه نگاه کنه ....آفرین

محمد حسینی در 30/11/1390 | 01:35 گفت:

like

Kane در 30/11/1390 | 00:47 گفت:

من از فصل 2009-10 از ونگر و مدیران متنفر شدم...

علی ارشدی در 30/11/1390 | 00:35 گفت:

بله باید از آرسنال حمایت کنیم اما معنیش این نیست که هیچی نگیم و بسوزیم و بسازیم فقط باید منطقی نقد کرد نه با فحش دادن

توپچی جنوب در 30/11/1390 | 00:10 گفت:

اره رضا منم میگم باید از تیممون حمایت کنیم و نباید پشتش رو خالی کنیم ولی همه که..............

mostafa در 30/11/1390 | 00:06 گفت:

ما که کارمون همیشه همینه طرفداری از ارسنال اخرش هم پیر میشیم با این بازیکن های بی مصرف

حمید فرازی در 29/11/1390 | 23:55 گفت:

رضا جان طرفداری که میکنیم چون الان سال هاست داریم این کارو میکینم و مطمئن باش هیچ وقت پشت تیمو خالی نمیکنیم ولی متسفانه بازیکنایی لباس آرسنالو میپوشن که لیاقتشو ندارن.شاید وقتی از خود گذشتگی های بزرگان آرسنالو در این لباس به یاد بیاریم متوجه این موضوع بشیم.با این حال هیچ وقت از عشقمون ناامید نمیشیم و همیشه میگیم Arsenal 4 Ever

راستی یه خواهشی که ازت دارم وقتی پست میذاری یه دستی هم به این بنده خدا اسپیس کیبوردت بکش.خیلی دلم براش مسورزه :)

احسان در 29/11/1390 | 23:47 گفت:

دو تا جمله بشدت اشکال داشت

1- آرسنال تیمیه قدرتمندوبابازیکنانی خوب : تو به ژورو و رمزی و اسکیلاچی میگی بازیکن خوب؟ مرتیکه ژورو اشتباه میکنه که تیمو کلا از هم میپاشه بعد اینقد اعتماد به نفس داره که بازیکنای دیگه رو هم راهنمایی میکنه و جواب ورما رو هم پس میده بخدا دستم بهش میرسید میکشتمش

2-اینجاجام نیست معلومه که جام نیست : مطمئن باش اگه جام نباشه ون پرسی و چند تا بازیکن خوبی که داریم هم نیستن!!

hesam در 29/11/1390 | 23:34 گفت:

مرسي رضا