این داستان واقعیت دارد..خیلی جالب

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,891 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

این داستان واقعیت دارد..خیلی جالب

این داستان واقعیت دارد..خیلی جالب


زمانی که مادربچه1ساله به آشپزخانه رفت تاشیشه شیربچه روبیاره وقتی برگشت ازترس جیغ بلندی کشیدباصدای مادرپچه همسایه هاخودشونورسوندن وباصحنه ای ترسناک روبروشدن.بچه 1ساله ماری روتودستاش داشت وسرمارروتودهنش کرده بودودرجال جویدن سرماربود.مادربچه میگه باترس باکمک همسایه هامارروکه نیمه جان بودازدهن بچه بیرون آوردیم درادامه میگه وقتی سرماروازدهن بچه بیرون آوردیم بچه به شدت گریه کردکه ماروبهش پس بدیم تادوباره سرشوبجوه .وقتی بچه روبه دکتربردیم دکترگفت هیچ اثری ازمارگزیدگی نیست زیراماربه علت سرمانتونسته بودزهرخودشوترشح کنه...قدرت خدا
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امامسئله دوم چرابعضی ازدوستان انرژی منفی میفرستن؟باورکنیدتیم تاتنهام ازماالان میترسه تاتنهام سومه وماچهارم انشاالله میبریم .درضمن ویلشرباطرفداران تاتنهام شرط بسته بودوامیدوارم شرطوببره...
ماآرسنالیم تاتنهام منتظربمان.
دوستان گل اگه داستان اول بی ربط بودببخشید.دوستتون دارم.ولی جالب بودنه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 6/12/1390 | 10:06 گفت:

من از مار خیلی چندشم میشه........اه دیگه اسمشو نیاری ها آره جالب بود.چون اسم اون...را آوردی قول میدم موج منفی ندم.فقط آرسنال.لاولی آرسنال.ARSENAL ARSENAL PASS THE BALL PASS THE BALL

فرهاد در 5/12/1390 | 17:05 گفت:

جالب بود

hamed در 5/12/1390 | 14:23 گفت:

به امید پیروزی آرسنال...

sam baygan در 5/12/1390 | 13:58 گفت:

یک چشمه رو خوب اومدی!

علی ارشدی در 5/12/1390 | 13:46 گفت:

بله سام بالاخره ما هم باید یک چشمه از هنرامونو نشون بدیم دیگه!

sam baygan در 5/12/1390 | 13:11 گفت:

واقعا ما چهارمیم؟!خیلی وقته جدولُ ندیدم!
علی ارشدی باز رفتی بالا منبر!☺

farshad khadem در 5/12/1390 | 13:06 گفت:

آقا رضا جونم اولا خیلی هم ربط داشت قدرت خدا لایتناهیست دوم اینکه برای آندسته از دوستان که بقول خودت انرژی منفی میفرستند نبرد ارسنال -چلسی در استنفوبریج را یاداوری کن درسته که در این فصل ارسنال تیم همیشگی نیست ولی بقول حمید دربی شرایط خودشو داره وآمار بنفع توپچیهاست .شاید تو کوچه های شمال لندن اَنجا که هوادارن ما هستند عروسی باشه .که اگه بشه چی میشه خدارو چی دیدی . اَرسنال اول بشی اَخر بشی دوست داریم

حمید فرازی در 5/12/1390 | 11:45 گفت:

جالب بود."never back down"

مریم ت در 5/12/1390 | 11:29 گفت:

خیلی باهال بود.شاعر میگه در نومیدی بسی امید است پایان شب سیه سفید است

مهران کاظمی در 5/12/1390 | 09:17 گفت:

بله پارسال حتی بارسا هم از آرسنال می ترسید، ولی با این بازیا به خصوص بازی با میلان ساندرلند هم از ما نمی ترسه، برای همین 2-0 می بره

♥Arsenal♥ در 5/12/1390 | 02:40 گفت:

بعله همونجور که میلان ترسید و منچستر اوناهم میترسن!!!

آخه ما امسال چی داریم که باید از ما بترسند؟

ون پرسی داشتیم که پشت تیم رو خالی کرد....

علی ارشدی در 5/12/1390 | 01:41 گفت:

چیز جالبی بود رضا خداوند قادر است بر هر چیزی الله اکبر

محسن آزاده در 5/12/1390 | 01:27 گفت:

احسنت . . . خیلی هم بی ربط نبود !!!

ali_ston69 در 5/12/1390 | 01:25 گفت:

mibariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ba ekhtelafe 2 goal

sepehr najafian در 5/12/1390 | 01:20 گفت:

nice