داستان جالب (چشم مادر)3+آرسنال.فرانسه

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 198,402 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

داستان جالب (چشم مادر)3+آرسنال.فرانسه

داستان جالب(چشم مادر)3+آرسنال.فرانسه


پسرتوراهنمایی درس میخوندومادرش برای اینکه خرج پسرشوبده جلومدرسه هانون وپنیرمیفروخت یک چشم مادرنبودازجاکنده شده بودبچه های مدرسه همیشه پسروبه خاطرمادرش مسخره میکردن یک روزپسربه مادرش گفت توکوری توزشتی توکثیفی تومادرمن نیستی بعدازخونه زدبیرون ومادرمجبورشددیگه جلومدرسه پسرش نره تاکسی مسخرش نکنه ورفت وجایی دیگه تانون پنیربفروشه وخرج پسروبده .روزگارگذشت وپسربزرگ شدوبه مادرش گفت توآبروی منوبردی توبرای من ننگی من پسرتونیستم وگفت من میخوام برم مالزی ادامه تحصیل وازدستت خلاص میشم مادرسکوت کرده بودواشک میریخت بایک چشم .پسررفت ومادرتنهاشداوخوشحال بودکه پسرش برای خودش مردی شده وتحصیل کرده هست مادر60سال داشت وپسرحتی یک بارنام مادرروبه زبان نیاورده بود..چندسال گذشت ومادرپیرحتی یک خبرهم ازپسرش نداشت حتی یک تلفن مادرناراحت بوددلشوره داشت که بچش الان کجاست باکلی گرفتاری وکمک خواستن ازاینواون آدرس پسرشوتومالزی گیرآوردورفت مالزی .جلوخونه پسرش ایستاده بودودلش خیلی شادبودکه میتونه پاره تنشوببینه درزدودودختربچه دروبازکردن وشروع کردن به مسخره کردن مادربعدازچندلحظه پسراومدجلودروباتعجب به مادرش گفت کورزشت اینجااومدی چکار؟چرابچه هاموترسوندی؟بعددرومحکم بست مادرازحرفای پسرناراحت نشدبلکه خوشحال بودکه پسرش سالمه-بعدازچندماه نامه ای به پسررسیدکه توش نوشته بود.
پسرم من به جزتوتوی دنیاکسی ندارم خوشحالم که سالمی چه دخترای خوشگلی داشتی وخداروشکرمیکنم که دنیات قشنکه .پسرم منم قبلامثل دخترات خوشگل بودم من جوان بودکه توروبه دنیاآوردم انگاردنیاروبهم دادن شباوقتی گریه میکردی من تاصبح بالای سرت بیداربودم وقتی بازی میکردی من محوصورت خوشگلت میشدم پدرت فوت کردوتنهاشدیم وبعدش تویک تصادف تویک چشمتوازدست دادی ودنیاتونگاهم تارشدمن دوستت داشتم ویک چشمموکندم ودادم به توتاقشنگیه دنیاروببینی پسرم قدرزندگیتوبدون من زندگیموبرای توگذاشتم بافروش نون وپنیرپسرم منوببخش که باعت ناراحتیت بودم ...پسربرگشت به کشوردنبال مادرولی هیچوقت خبرازمادرنشداون رفته کسی نمیدونست کجا.شایدم اون دنیا
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مطلب دوم اینکه دوستان من طرفدارفرانسم وبه خاطراین طرفدارفرانسه شدم که کلی بازیکنان آرسنال فرانسوی هستن وبودن..آنلکا.آنری.کلیچی.نصری.سانیا.ویرا.دیابی.ویلتورد.اسکیلاچی.کوشیلنی.من ازسال2004طرفدارفرانسه شدم .به امیدبردفرانسه مقابل آلمان.شماطرفدارچه تیم ملی هستین؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفي اكرامي در 14/12/1390 | 03:46 گفت:

هلند و آرژانتین

میلاد کشوری در 10/12/1390 | 21:13 گفت:

فقط آلمانو عشقه. البته قبلش ایران.

moeinem در 10/12/1390 | 19:46 گفت:

ایران:)
هلند و آلمان.

محسن آزاده در 10/12/1390 | 19:31 گفت:

من شخصا به شکل خاصی از هیچ تیم ملی ای طرفداری نمی کنم و میشه گفت تو عرصه ملی بیشتر طرفدار بازی خوبم ! :)
اما واقعا هلند دوست داشتنیه و سبک بازیشون رو دوست دارم ، اما خیلی جالبه که اصلا از فرانسه و برزیل خوشم نمیاد!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 18:18 گفت:

ماشاالله چقدرفرانسه

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 18:17 گفت:

ماشاالله چقدرفرانسه

محمد شوش پاشا در 10/12/1390 | 18:05 گفت:

عشق است فرانسه

علیرضا در 10/12/1390 | 16:04 گفت:

فرانسه...........هیچ وقت جام ملت های 2000 یادم نمیره............
ترزگه عجب گلی به ایتالیا زد........اون هم گل طلایی...........
تو جام جهانی 2006 هم فوق العاده بود...........اسپانیا رو که زد له کرد.............
برزیل هم که مثل همیشه مقابل خروس ها کم اورد..........
تو فینال هم وقتی زیدان اخراج شد روحیه تیم کاملا از دست رفت.............
اون جام حق ما بود.............
از ایتالیا و اسپانیا خیلی خیلی بدم میاد.............

farhood در 10/12/1390 | 15:38 گفت:

فقط لاله هاي نارنجي

farhood در 10/12/1390 | 15:38 گفت:

فقط لاله هاي نارنجي

(Hooman sam (Dark metal در 10/12/1390 | 15:31 گفت:

قبلا از فرانسه بیشتر بخاطر زیدان و از آرژانتین بخاطر باتیستوتا که عاشقش بودم
اما الان از هلند بخاطر ون پرسی و انگلیس فقط بخاطر جکی و تئو...

محسن شعبانی در 10/12/1390 | 15:10 گفت:

داستانت خوب بود!!!!!!1111111111 مرسی

محسن شعبانی در 10/12/1390 | 15:09 گفت:

ایتالیا ایتالیا ایتالیا ایتالیا ایتالیا

علی ارشدی در 10/12/1390 | 14:41 گفت:

فقط لاله های نارنجی

hamidarsenal در 10/12/1390 | 13:51 گفت:

منم مثل تو به خاطر فرانسوی های آرسنال+زیدان فرانسوی شدم؛به امید برد امشب فرانسه

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 13:25 گفت:

بچه هاداستان چطوربود

Vishka در 10/12/1390 | 12:53 گفت:

من تا زمانی که پیرس بود عاشق فرانسه بودم .متاسفانه من مسابقات لیگ رو بیشتر از ملی دنبال میکنم واسه همین عشقم به آرسنال جاودانه شد اما حالا طرفدار هلندم

محمد جویبار در 10/12/1390 | 12:29 گفت:

فرانسه تیم خیلی خوبیه ولی بعد از جام جهانی 1998 با داشتن بازیکن های خوب هیچ وقت به دوران اوجش برنگشت. من سالهاست طرفدار هلندم و هلند هم یه جورایی مثل فرانسه هست. بازیهای هلند وروش بازی هلندی هارو خیلی دوست دارم و از نتیجه نگرفتنش ناراحت نمیشم البته جام جهانی تو دستمون بود که افسوس گاو باز ها بردنش.

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 12:26 گفت:

داستان چطوربود؟

saeed در 10/12/1390 | 12:22 گفت:

فقط فرانسه

abdulah در 10/12/1390 | 11:56 گفت:

البته ازسبک بازی هلندی ها خیلی خوشم میاد

abdulah در 10/12/1390 | 11:55 گفت:

منم همیشه عاشق فرانسه بودموهستم البته یه دلیلش ارسناله

Farhad Rahbari در 10/12/1390 | 11:50 گفت:


فقط آلمان

mostafa در 10/12/1390 | 11:45 گفت:

فقط انگلیس

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 11:25 گفت:

بززیل که 25ساله به فرانسه میبازه نوبت هلندم میرسه..

محتشم تمیزی در 10/12/1390 | 11:21 گفت:

آلمان عشق است ........... بالاخره هم نژاد و هم خونیم

حمید فرازی در 10/12/1390 | 11:06 گفت:

چقدر اینجا فرانسویداریم.فقط هلنــــــــــــــد

میتونم بگم من هم زمان هوادار آرسنال و هلند شدم که دلیل هردوشم برگکمپ بود و اولین بار برگکمپو تو هلند دیدم.واقعا همیشه سبک آموزشی رو به نمایش گذاشتن.

البته تیمایی مثل فرانسه و آلمان رو هم دوست دارم ولی از اسپانیا و آرژانیتین متنفرم

مهران کاظمی در 10/12/1390 | 10:30 گفت:

صد در صد فرانسه، اگه بدونید تو اون بازی یورو 2008 که از هلند 4 تا خوردن چه حرصی می خوردم، آنری خوب بازی می کرد گل هم زد ولی بقیه بازیکنا گند زده بودن، فکر کنم تا الان فقط این جور حرصو تو بازی ایران پرتغال خوردم

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 10:23 گفت:

ایول حامدخان

حامد مبينى در 10/12/1390 | 09:58 گفت:

نا دنیا دنیاست فرانسه...هیچوقت 2006 را یادم نمیره...بارتز اگه قدش 5 سانت بیشتر بود رو اون ضربه سر گل را نمیخورد و 2 تا پنالتی ها را هم میگرفت ( توپ به سر انگشتاش میخورد و میرفت تو گل ) ...
@حمید توپچی : دادا برزیلتون که همیشه میبازه جلو ما...پ چرا ؟؟؟ :دی
@ رضا شاماخ : غمیت نباشه دادا...میترکونیم آلمان را میره ...

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 09:51 گفت:

یورو2012دردستان خروسها(فرانسه)

ali jamshidi در 10/12/1390 | 07:36 گفت:

هلنـــــــــــــــــــــــــــــد

sepehr najafian در 10/12/1390 | 06:23 گفت:

ايتاليا و پرتغال

♥Arsenal♥ در 10/12/1390 | 06:05 گفت:

بابا تو جنوب اکثرا یا برزیلن یا آرژانتین یا آلمان و ایتالیا و کمی هم هلند............


اینایی که دم از اسپانیا میزنند زور خودشون زده باشند مال سال 2008هستند.......


من خودم برزیل بزرگ

Benyamin Esmaili در 10/12/1390 | 05:45 گفت:

من قبل این که طرفدار آرسنال بشم طرفدار فرانسه بودم و تنها تیمه محبوبم فرانسه بود من عاشق زیدانم