سلام رضاهستم(رضاشاماخ)

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 198,463 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سلام رضاهستم(رضاشاماخ)

درجوانی طاعت چندان نکردم وای وای .......طاعت شایسته رحمان نکردم وای وای
درقیام ودررکوع ودرسجودودرقنوت. ........یادحشرونامه ومیزان نکردم وای وای
عمرخودبرباددادم ازبرای نفس شوم.........یک گل ازباغ عمل خندان نکندم وای وای
باپدرنااهل بودم ازغرورجاهلی ..........بابرادرشفقت احسان نکردم وای وای
دائماازحرص کردم خانه دینم خراب........خانه خودهیچ آبادان نکردم وای وای
عمرخودبرباددادم ازغرورجاهلی.........یک نظربراهل قبرستان نکردم وای وای
درجوانی طاعت شایسته ام مشکل نمود......،.مشکل خودراچراآسان نکردم وای وای
کارشیطانی مراازراه حق گمراه کرد........پشت برفعل بدشیطان نکردم وای وای
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عرض سلام وخسته نباشیددارم خدمت شمادوستان گلم هوادارای واقعی آرسنال ودوستان واقعی خودم من تازه اومدم وخستم ولی دلم براتون تنگ شده بودازدوستان واقعی خودم که اگه اسم ببرم شایدازقلم بیفتن واقعاتشکرمیکنم که برام دعاکردن وبعضی ازدوستان که دنبال این بودن که چطورمنوپیش بقیه خراب کنن اوناروهم دوست دارم ولی بایدبگم منم آدمم مثل شمامثل همه انسانهامریض میشم من دوست نداشتم خواهرم به سیدمیگفت من مریض شدم وسیدم بیادتوسایت بگه.البته سیدبچه گلیه.
وقتی داشتم الان کامنتاتونومیخوندم واقعاگریه کردم که چرادرباره من همچین فکری کردن .یعنی من تواین مدت اینقدربه شماتوهین کردم ودروغ گفتم؟واقعابرای خودم تأسف میخورم.
من دوستای واقعیموشناختم وبس..
من مشکل کلیوی دارم اون روزبه توصیه یکی ازدوستام برای اولین بارمشروب خوردم چون شنیده بودم که آبجوبرای کلیه خوبه ازبخت بدمن اون آبجوفاسدشده بودودکتربه جای اینکه معدموشستشوبده سریع برده بوداتاق عمل وبعدش نفهمیدم چی شد..
خدامنودوباره برگردوندمیخوام راهی که ازچندسال پیش گم کردم دوباره پیداکنم یعنی راه دین من مدیون دعای شمام .
دوستانی که فکرمیکردن من سرکارگذاشتم میخوام بهشون بگم واقعاتواین مدت من همچین شخصیتی پیش شماداشتم؟
.نکته.اگه من میخواستم دروغ بگم هیچوقت نمیگفتم که مشروب خوردم..
زنده بادآرسنالی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرزین سلامي در 24/1/1391 | 21:28 گفت:

ايشالا هميشه سلامت باشي رضا جان

Saeed Milani در 24/1/1391 | 12:34 گفت:

سلام آقا رضا ، خوشحالم که سالم و سلامت دوباره به خونه خودت برگشتی. امیدوارم خداوند تمام مریض ها رو شفا بده.

محمودرضا معینی در 24/1/1391 | 09:47 گفت:

خوشحالم که برگشتی
ایشالا همیشه سالم و خوش باشی عزیز

Keivan در 24/1/1391 | 08:06 گفت:

خیلی خوشحالم از اینکه برگشتی رضا امیدوارم 120 سال زنده باشی و دیگه مشروب نخوری...حداقل فاسدشو نخوری خوبشو بخوری...چی گفتم :) کلا منظور اینه که خوشحالم برگشتی به خونت داداشی...

آرمان امیراحمدی در 24/1/1391 | 02:32 گفت:

anyway , we all are happy about you health :*

فرزین سلامي در 24/1/1391 | 01:33 گفت:

ايشالا هميشه سلامت باشي رضاي عزيز

فرزین سلامي در 24/1/1391 | 01:27 گفت:

ايشالا هميشه سلامت باشي رضاي عزيز

arash در 24/1/1391 | 00:53 گفت:

khosh omadi.khoshhalam ke bargashti. tsndorost va movafagh bashi.

Kane در 23/1/1391 | 21:28 گفت:

خوش آمدی رضا جان. امیدوارم همیشه تندرست باشی.

حسین در 23/1/1391 | 20:04 گفت:

رضا جان خیلی خوشحالم که به سایت برگشتی.امیدوارم هر روز پست بلاگ هاتو ببینم اینجا

♥Arsenal♥ در 23/1/1391 | 19:57 گفت:

رضاشاماخ : قراره ازفردابه مدت 3روزبرم تبلیغ..مثلامیریم به روستاهای محروم وارکان دین به مردم ..خداهمه ماروواردبهشت کنه.عاشق همتونم
*******
به خدا عشق همچین آدمایی رو میخورم:دی

جریانش چیه؟؟؟بگو شاید منم تابستون بتونم برم؟؟البته گرفتارم تو تابستون:دی

♥Arsenal♥ در 23/1/1391 | 19:56 گفت:

محمدرضاجاشي : باز ا باز ا هر انچه هستی باز ا
گر کافر و گبر و بتپرستی باز ا
در درگه ما جای نو میدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز ا.........
*************
خراب معرفتتم بی معـــــــــــــــرفت :((

سعيد توپچي در 23/1/1391 | 19:31 گفت:

سلام آقاي رضا شاماخ
خوشحال شدم که خوب شدي و اومدي. اميدوارم که هميشه سلامت باشي

میثم در 23/1/1391 | 19:03 گفت:

سلام آقا رضا
اول که واقعا از دیدن پستت خوشحال شدم من که به حرفت شک ندارم ولی چه سخت و بد گذشت اون چند روز
دوم میشه در دروازه رو بست حتی با ژرو ولی دم دهن مردم رو نمیشه بست حتی با پولای شیخ منصور
سوم دوستای واقعی فقط باور میکنن و بس

abolfazl در 23/1/1391 | 18:14 گفت:

just arsenal...

حسین ملازینل در 23/1/1391 | 18:12 گفت:

سلام رضا جون...من معمولا همیشه میام اینجا ولی زیاد اهل کامنت و پست دادن نیستم...به هر حال خیلی خیلی خوشحالم که به جمع توپچی ها برگشتی... :-)

مهران کاظمی در 23/1/1391 | 17:40 گفت:

البته تا اونجایی که من می دونم دکترا بعضی مواقع خوردن آبجو رو به بیماران کلیوی توصیه می کنن، حالا اونی که شما خوردی مسموم بوده، در ضمن خدایی رضا جون من می خواستم هفته دیگه که می رم مکه برات دعا کنم، فکر کنم اگه تو کامنتا بگردی پیداش می کنی، حالا که خودت سر حال شدی دیگه نیازی نیست (((:

میعاد در 23/1/1391 | 17:33 گفت:

راستی رضا تو کدوم بیمارستان تهران بستری بودی؟

میعاد در 23/1/1391 | 17:33 گفت:

راستی رضا تو کدوم بیمارستان تهران بستری بودی؟

علی ارشدی در 23/1/1391 | 17:06 گفت:

خوشحالم که هنوز زنده ای :دی

مشروبو که ولش کن من حرفی برای گفتن ندارم جز اینکه حرامه و مضر تو هم که خودت پشیمونی پس بی خیال

اما رضا من بهت حق میدم به خاطر کامنتا ناراحت بشی ولی واقعیت اینه که ماجرا خیلی عجیب بود اول آبجیت طبق گفته ی دکتر به سید گفت تو مردی!!!!! (دور از جون) سید به ما گفت ما هم مجلستو گرفتیم

بعد یهو سید گفت رضا زنده شده
بعد هم خود آبجیت اومد هر کار کردیم آدرس بیمارستانو نداد :( راستش همین بود که بعضیا مثل خودم ن مشکوک شدیم ولی حالا شما ببخش
کلا خوب شد که برگشتی اون تیمور لنگو ادامه بده :دی

فرهاد در 23/1/1391 | 16:53 گفت:

به به آقا رضا.واقعا خیلی خوشحالم که خوب شدی و دوباره پیش ما برگشتی ایشالا که همیشه سلامت باشی

reza در 23/1/1391 | 16:29 گفت:

من جای تو بودم اسم اکانتمو میذاشتم رضا پودولسکی !!!!!!
البته اگر قطعی شدا

رضاشاماخ چوک بندر در 23/1/1391 | 15:47 گفت:

حالااشکال نداره بچه هابه بزرگیه خودتون مروان روببخشیداشتباه کرده

amir reza در 23/1/1391 | 15:46 گفت:

رضا نگو که مروان چکار کرده؟؟!!!محمد جون گفت
واقعا برای مروان متاسفم

محمد جویبار در 23/1/1391 | 15:33 گفت:

هیچی اقا مروانت بعد از بازی با کویینز پارک با عادل ترابت رفتن قهوه خونه با هم یه پک قلیون زدن نمیدونم کی ازشون عکس گرفت ومنتشر کرد.رئیس هم دید وواقعا از دستش عصبانی شد

رضاشاماخ چوک بندر در 23/1/1391 | 15:28 گفت:

ممنون دوستای گلم .ولی یکی بهم توضیح بده مروان چکارکرده؟رضاشرافتیان گفت ولی نفهمیدم چی شد

Hossein Y در 23/1/1391 | 15:22 گفت:

سلام داداش گلم انشالله همیشه سلامت باشی.....

سالار لاری در 23/1/1391 | 15:19 گفت:

Dash Reza kheyli hal kardam Halet khob shode (khodaro shokr) bishtar az on ba tobat hall kardam.harki ham harfi zade be del nagir!
Mokhlesetim

محمدرضاجاشي در 23/1/1391 | 15:02 گفت:

باز ا باز ا هر انچه هستی باز ا
گر کافر و گبر و بتپرستی باز ا
در درگه ما جای نو میدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز ا.........

amir reza در 23/1/1391 | 14:52 گفت:

رضا جون به دل نگیر..از ته قلبم خوشحالم که برگشتی..
به خدا برای سلامتیت 2رکعت نماز نذرکردم که باید الان بخونم

محمد جویبار در 23/1/1391 | 14:48 گفت:

اقا رضا واقعا خوشحالم که برگشتی بین ما،من بچه جنوبم و21 سالمه با اینکه خیلی نمیشناختمت ولی وقتی اون خبرو شنیدم یه جوری شدم.الانم بهت میگم برگشتی سعی کن بهتر از قبل باشی نه اینجا که تو زندگیت.
خدا همیشه هست و مثل اینکه خیلی دوستت داشته

فرهاد در 23/1/1391 | 14:33 گفت:

مشروب حرف نداره.....جنس خوبش آدم رو میسازه

رضاشاماخ چوک بندر در 23/1/1391 | 14:14 گفت:

سلام سیدخوبی.آره ولی دلتوپاک کن منم دلم گرفته بودولی اشکال نداره

سید امین هاشمی در 23/1/1391 | 13:59 گفت:

به به داش رضا خودمون.دیشب که اس دادی خیلی خوشحال شدم پسر.امیدوارم هرجا هستی خوب و خوش و سلامت باشی.نمیخوام بحثو باز کنم که دوباره شروع شه،ولی خیلی دلم از 1عده گرفته بود.خداروشکر اومدی میتونی همه چیزو اثبات کنی

شاهين در 23/1/1391 | 13:55 گفت:

خیلی خوش آمدی رضا جان
امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشی ...

مهدی بحری در 23/1/1391 | 13:43 گفت:

سانسور توی خونه مونه دو تا از پست من رو بدون بیان هیچ دلیلی حذف کردن واقعا متاسفم برای کسی که این کار رو کرده

مهدی بحری در 23/1/1391 | 13:41 گفت:

سانسور توی خونه مونه دو تا از پست من رو بدون بیان هیچ دلیلی حذف کردن واقعا متاسفم برای کسی که این کار رو کرده

کمیل رحیمی در 23/1/1391 | 13:38 گفت:

رضا، شاماخ جونت رفتنیه، اینجوری بهتره

کمیل رحیمی در 23/1/1391 | 13:37 گفت:

رضا شاماخت رفتنیه داداش

شایان در 23/1/1391 | 13:28 گفت:

آره بخدا... خیلی از بچه های سایت تشخیص ندادند اونی که کنار شاماخ بود ادل ترابته اما روزنامه خبر ورزشی نوشته بود که اون ترابته... رضا خواستی ایمیلتو واسم اس ام اس کن عکسشو واست ایمیل کنم

رضاشاماخ چوک بندر در 23/1/1391 | 13:22 گفت:

نه بابا؟راسته؟

رضاشاماخ چوک بندر در 23/1/1391 | 13:22 گفت:

نه بابا؟راسته؟

رضاشاماخ چوک بندر در 23/1/1391 | 13:22 گفت:

نه بابا؟راسته؟

شایان در 23/1/1391 | 13:19 گفت:

ونگر همواره به دنبال جلوگیری از حاشیه ها بوده!! یادم میاد قبل از اومدن بالوتلی به سیتی به اونا هشدار داده بود که که ممکن است بالوتلی برایشان دردسر ساز باشد اما کووش گوش شنوا؟؟؟؟؟؟

شایان در 23/1/1391 | 13:16 گفت:

اون شاماخ بعد ار بازی با کوئینز پارک رنجرز که به شکست ما انجامید با ادل ترابت هافبک کوئینز پارک به یک بار رفتند و یک دل سیر قلیان کشیدند!!!!!!!!!!!!!!!!!! عکس هاش همه جا پخش شده و شایعه شده ونگر برای فصل بعد تمرکز کرده رو فروش وی!!!!!!!!

مصطفی کاظمی در 23/1/1391 | 13:16 گفت:

مگه خبر نداری؟رفیقت گند زده چه گندی!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 23/1/1391 | 13:07 گفت:

مصطفی مگه اون شاماخ چکارکرده؟

رضاشاماخ چوک بندر در 23/1/1391 | 13:03 گفت:

قراره ازفردابه مدت 3روزبرم تبلیغ..مثلامیریم به روستاهای محروم وارکان دین به مردم ..خداهمه ماروواردبهشت کنه.عاشق همتونم

رضاشاماخ چوک بندر در 23/1/1391 | 13:01 گفت:

قراره ازفردابه مدت 3روزبرم تبلیغ..مثلامیریم به روستاهای محروم وارکان دین به مردم ..خداهمه ماروواردبهشت کنه.عاشق همتونم

مصطفی کاظمی در 23/1/1391 | 12:59 گفت:

اون از شاماخ آرسنال،اینم از شاماخ ما!!!!!!
تو دیگه مرتد شدی شاماخ خان و باید بروی که گناهت مارانگیرد.
=))

hamed در 23/1/1391 | 12:53 گفت:

امیدوارم همیشه سلامت و سرزنده باشی...

محمود در 23/1/1391 | 12:51 گفت:

سلام
از سلامتیت خوشحالم و از این که می خوای به راه دین برگردی خوشحالترم.
امیدوارم که همه ما مثل تو بتونیم همچین تصمیمات مثبتی بگیریم و تا آخر عمر بهش پایبند باشیم.

حسین عسگریان در 23/1/1391 | 12:44 گفت:

تازه اگه بری بهشت

حسین عسگریان در 23/1/1391 | 12:42 گفت:

سلام داداش رضا خیلی خیلی خوشحالم که سلامتی توبدست اوردی
ودرمورد مشروبم بهت بگم که کاملادراشتباهی تامیتونی تواین دنیابخور چون میترسم اگه بهشتم بری یه موقع میبینی جاما ش سوراخه وهوریه هاش سوراخ نداره !!!!!!

♥Arsenal♥ در 23/1/1391 | 12:38 گفت:

اینو به همه میگم اگه مشروب 1درصد خوب بود :علی علیه السلام میفرماید اگر در ظرف آب یه بز یه قطره مشروب بریزه و این بز این آب رو بخوره و قاطیه گله بشه به هیچ عنوان از گوشت هیچکدوم از بزهای گله نخواهم خورد!!

البته از مستند بودنش خبر ندارم و فقط از آدم معتبری شنیدم....!
********

خدا رو شکر که حالت خوبه الان...........

پسر واقعا مرده بودی؟؟حالا چی دیدی موقع مردن؟؟:دی
گفتی سنی هستی؟؟ببین مارو هم مسفیض کن از اتفاقاتت در مورد شعر اولت رو میگم:دی
جوونی دوران سختیه که پاک بودن توش سخته و سختر از اون دوباره پاک شدن:دی
*****
آقا واقعا خوشحالم که بین ما هستی....!
جات خالی یه پست دادم به نام دروغ همه بچه ها توش یه دروغ درمورد آرسنال گفتند و آینده آرسنال :دی
تو هم خواستی یه درو بده بینیم چی میگی:دی؟

reza در 23/1/1391 | 12:05 گفت:

ای بابا ترو خدا از این چیزا مخورید
همساییه ما یک بار مشروب دستی خورد و چون کسی که مشروب رو درست کرده بودش نمی دونست باید هسته ی انگور رو جدا کنه مشروبش مسموم بود و همساییه م هم کور 100 در شد
رضا جان تو رو به همون اقایی که اسمش رو خودتو و خودم هست قسمت میدم دیگه سمت این چیزا نرو . بیشتر از این حرفت خوشحال شدم که گفتی می خوام راهی رو که گم کردمو دوباره پیدا کنم خوشحال شدم تا سلامتیت
نکته ی بعد این که کمی هم به دوستان حق بده که کمی شک کنند . چون اینترنت و دروغو و کلکاش . دیگه نمی شه به هر کسی اطمینان کرد

مریم تجدد در 23/1/1391 | 11:56 گفت:

سلامممممممممممممممم.نننننننننننننننننننننننننننننه من فکر بد نکردم

iman sanaei در 23/1/1391 | 11:45 گفت:

خدا رو شکر که سلامتیتو بدست اوردی. x:

javad sbo در 23/1/1391 | 11:42 گفت:

خوشحالم که برگشتی

حاکم 26 در 23/1/1391 | 11:23 گفت:

سلام داش رضا. خوشحالیم که یکی دیگه از اعضای خانواده آرسنال سالم برگشت.
منم با حمید فرازی کاملاً موافقم. وقتی خدای بزرگ میگه نه آخه بنده تهی مغز دیگه چی میگه اون وسط؟!! ها؟(البته انسان مقابل خدا تهی مغز) دیگه اصلن این کارو نکن.
خوب فهمیدی که شاماخ هم میخواد بمونه؟ خودش راضیه مونده به رئیس و باشگاه. www.rayatolhoda.com

HAMED toopchi در 23/1/1391 | 11:15 گفت:

به به، ميت عزيز!!! D:
خوب حسابي مارو دق داديا، اوضات درچه حاله؟ خوبي خوشي سلامت حالت چطوره؟
دادا، جنس بنجل نخور! خوشحالم ميبينمت. نذر كرده بودم وقتي برگشتي چندتا فحشت بدم كه ديگه هيچي

ehs در 23/1/1391 | 11:14 گفت:

خيلي خيلي خوشحالم كه برگشتي
جات خالي بود!!!
نگفتي الان حالت چطوره؟

حمید فرازی در 23/1/1391 | 11:00 گفت:

خوشحالم که سلامتی و امیدوارم دیگه تجربشو نه تو و نه هیچ یک از بچه ها نداشته باشه.

علی جان اون بیت یه تحلیل کاملا فنی داره و از رو ظاهرش به هیچ وجه قضاوت نکنید وگرنه چیزی که حرامه قطعا شفا بخش نیست.شاید یه مرض رو خوب کنه ولی ممکنه مرض دیگه ای رو به وجود بیاره!

soroosh در 23/1/1391 | 10:53 گفت:

رضا نبودی کلی به شاماخ فحش دادیم :دی
خدا رو شکر بر گشتی

کمیل رحیمی در 23/1/1391 | 10:30 گفت:

رضا جا خیلی خوشحالم که دوباره اینجا میبینمت، ون تازه عضو شدم اما اینقدر بلاگاتو خوندم که دیگه میشناسمت، جات خیلی خالی بود

HOSSEIN در 23/1/1391 | 10:00 گفت:

خداروشکر که برگشتی

محتشم تمیزی در 23/1/1391 | 09:45 گفت:

خدایا شکر که الان سالمی و بین ما

ali jamshidi در 23/1/1391 | 09:22 گفت:

آقا رضا خوش برگشتی. امید به خدا همیشه تندرست و سلامت باشی. مشروب چه ربطی به دین داره؟!
شاعر میگه : می بخور منبر بسوزان مردم آزاری مکن.
پروین اعتصانی هم میگه :
واعظی پرسید از فرزند خویش. هیچ می دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق. هم عبادت هم کلید زندگیست. گفت فرزند: زین معیار در شهر ما. یک مسلمان هست آن هم ارمنی ست

Morteza Bauer در 23/1/1391 | 08:56 گفت:

خداروشکر که برگشتی

توپچی جنوب در 23/1/1391 | 08:34 گفت:

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام رضا چقدر خوبه که تو دوباره به جمع توپچیها برگشتی عزیزم.....
من مطمئن بودم خدا تو رو دوباره به جمع ما بر میگردونه...........

خیلی خیلی خیلی خوشحالم که سالمی و دوباره تو جمع خانوادت برگشتی.
سید خیلی هوات رو داشت برو خدا رو شکر کن دوستی مثل سید امین پیدا کردی تو این سایت.
ما همه واسه سلامتیت دعا کردیم .
خیلی گلی رضا شاماخ.........

(Hooman sam (Dark metal در 23/1/1391 | 08:02 گفت:

سلام دادا
بازم خداروشکر که حالت خوب شده...
اینکه بعضیــــــــــــــا بهت شک کردن رو هم بیخیال شو !! چون آدم جایزالخطاست شاید بنده خدا تو اون لحظه این جریان رو بد برداشت کرده بود و ..........
در کل بگو از کی میخوای دوباره داستان بذاری واسمون ؟؟
like like

مجتبی هانری در 23/1/1391 | 07:46 گفت:

ببخشید!!!! درباره ی مشروب که اون دوستت گفته بود برای کلیه خوبه وازاین حرف ها....ازطرف من حتما بهش بگو که سخت در اشتباه بوده،بایک توکل بر خدا تمام مشکلات حل میشه ؟

vahid در 23/1/1391 | 07:38 گفت:

خوش امدی دادا

مجتبی هانری در 23/1/1391 | 07:05 گفت:

دوباره خوش امدید !!!وخوشحالیم از سلامتیت !!من وهمه این جا فقط برات دعا می کردیم!! البته سید هم خیلی زحمت کشید اوما را ازاین خبر مطلع کرد

شایان در 23/1/1391 | 06:47 گفت:

از اون 7..8 نفری که میگن من هستم... اینو تصحیح میکنم ... ایشون اصلا 7..8 نفر رو ن ام نبردند

آرمان الهیاری در 23/1/1391 | 06:41 گفت:

راستی رضا؛الان در چه وضعی هستی؟

شایان در 23/1/1391 | 06:33 گفت:

سلام عمو شاماخ!! خیلی دلم واسا تنگ شده بود!! دوستتون میدارم... واقعا دنیا رو بی ارزش میدونم که بخوایم تو سر و کله هم بزنیم.... آقا شروین هم یکی از اون 7..8 نفری که میگن من هستم... ایشون از من دلخورند... نمیدونم دقیقا مشکلشون با من چیه؟ بخدا اگه من میلی به این جنگ و دعوا ها داشته باشم تو اینجا... امیدوارم.. آقا شروین فقط یه کوچولو فک کنه ببینه که نباید این کارشو ادامه بده! حالا من نه! دوست ندارم این کامنتمو پاک کنید! بازهم میگم آقا شروین.. کوتاه بیا... این جنگ و دعوا ها مارو به جایی نمیرسونه! من میتونم تا 100 سال دیگه اگه بخوای باهات لج کنم و کل کل!! اما لازم نمیبینم این کارو... دمت گرم.


راستی رضا شاماخ من فیفا12 رو مثل کف دست میشناسم اگه خواستی بهت کمک میتونم کنم مخصوصا بخش منیجرشو نه تنها فیفا12 .. من از فیفا2..3 به بعد این مولتی گیم رو تجربه کردم... امیدوارم رو بخش بالایی صحیت های من فکر کنید... اگر دوس داشتی شماره هم میدم که خودمون مشکل رو حل و فصل کنیم

آرمان الهیاری در 23/1/1391 | 06:26 گفت:

ای ول خدارو شکر که برگشتی
با اینکه تازه عضو شدم ولی کلی وقته میشناسمت
خواهشا دیگه مشروب و آبجو نخور

محمد اصغری در 23/1/1391 | 06:04 گفت:

خدا روشکر که سالمی
از برگشتت خوشحالم

رضاشاماخ چوک بندر در 23/1/1391 | 04:14 گفت:

شروین این شمارم09385866009بهم مسج بده داداش میخوام چیزی ازت بپرسم درباره فیفا12

رضاشاماخ چوک بندر در 23/1/1391 | 04:10 گفت:

سلام شروین آره حق باتوئه پسرنوکرتم

shervin در 23/1/1391 | 04:05 گفت:

خوش حالم سلامتی رضا جان.
جات خالی کلی دعوا کردم با بی تعصبا یه 7 8 بار بن شدم الانم قراره کلا حذف بشم!
امیدوارم همرو شناخته باشی من که خیلی هارو تو این چند وقت شناختم

رضاشاماخ چوک بندر در 23/1/1391 | 03:49 گفت:

حالاشماببخشیدآقای ددی من شنیده بودم که این آشغال کلیه قشنگ میشوره ولی اشتباه کردم .به خدااولین وآخرین بارم بودبچه ها

dady در 23/1/1391 | 03:42 گفت:

امیدوارم همیشه سرحال و شاداب باشی فقط یه حدیث بهت می گم مرم همیشه بدون

یکی از یاران امام صادق یه یک شخص دقیقا نمی دونم یه سوالی کرد از ایشون در همین باب امام صادق در پاسخ گفت خدواند هیچوقت شفا رو در حرام نمیاره اینو همیشه به ذهنت بسپار رضا عزیز

محمد حسینی در 23/1/1391 | 03:32 گفت:

.....................................................................................................................

dady در 23/1/1391 | 03:30 گفت:

سلام رضا جان بسیار خوشحالم که اولین نفری هستم که سلامتیتو به دست اوردی بهت تبریک می گم