داستان تکان دهنده(واقعی هستن)+چندسوال

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,709 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

داستان تکان دهنده(واقعی هستن)+چندسوال
این واقعه درکشوریمن اتفاق افتاده وقتی مادری درحال نمازبوددختربه دلیلی نامعلوم به مادرخودحمله کردوقرآن روبه طرف مادرش پرتاب کردوقرآن به سرمادرخوردصبح روزبعددختربه شکل جانوری وحشتناک شبیه به کانگوروتبدیل شدوالان دریکی ازباغ وحشهای یمن دردیدعموم قرارگرفته.(قدرت الله)

درکشورکویت جوانی بی نمازبه موقع شب به خونه میادوباپدرش درگیرمیشه شب وقتی میخوابه توخواب عزرائیل رومیبینه که اومده اونوقبض روح کنه وآتش جهنم دورشوگرفته توخواب میبینه تومرده شوردارن میشورنش وهرچی دادمیزنه که من زندم ولی کسی صداشونمیشنوه همینجوردارن توقبرش میذارن که ازخواب بلندمیشه ودرآغوش پدرش اشک میریزه ازاون روزبه بعدمسجدخانه پسرشد.

وقتی برای تبلیغ دین خداازشهرتون خارج بشین هردعایی بکنیدقبول میشه.درکشورپاکستان 2نفرازمبلغان دین به سراغ یک رئیس هتل رفتن تابه دین اسلام دعوتش کنن ولی رئیس هتل بادست چب به صورت مبلغ میزنه واوناچیزی نمیگن ومیان تومسجد.بعدازنمازمغرب رئیس هتل رومیارن تومسجدکه دست چپش کامل سیاه شده .رئیس اون مبلغابه مبلغاش میگه مگه نگفتم توجماعت دعای بدبه کسی نکنید؟اونی که کتک خورده بودبه رئیسش میگه من دعای بدنکردم خداخودش خشمش گرفت.بعدازچندساعت اون مرض به قلب رئیس هتل میرسه واونومیکشه.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.دوست دارین چهارمین تیمی که بعدازماسهمیه اروپامیگیره چه تیمی باشه؟
2.بهترین مدافعی که دیدی؟
3.بهترین شوت زنی که تاحالادیدید؟
4.دوست دارین کدوم تیم ازلیگ انگلستان سقوط کنن؟
5.بهترین فیلمی که دیدی؟
6.ژسنی یاسیمن؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
موق باشین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میر حسین در 26/1/1391 | 12:13 گفت:

رضا جان ببخشید داداش پستت رفت پایین اومدم توی این پست (گفتی فرعون و اینا ..)
من 1 سال محقق دینی بودم
فقط اینو بگم داداشم که بعد اومدن پیامبر اسلام (که معروف به پسامبر لطف و رحمت) خدا عذابهایی که میگی رو برداشت
فقط اینو میدونم خدای من کسی نیست که بخاد سریع تلافی کنه اونم به این شکل زمینی
ما قرآن رو با یاد خدای" مهربان و بخشنده" شروع میکنیم(اولیت)..این داستان رو آخوندا درآوردن باور نکن
اینقد خدا رو خشن و بی عاطفه نشون دادن که آدم از دین زده میشه
نظر شخصیه من اینه که داستان ها اکثراً 90% به بالا ساخته ی ذهنِ و یا اتفاقی خدا خیلیییییییی از اینی که فکر میکنه مهربونتره خیییلیییی

ehs در 25/1/1391 | 12:51 گفت:

من به شخصه باورش برام سخته!عكسش رو بزاري شايد بهتر بشه!
1_نيو كاسل
2_سول
3_متاسفانه كريس رونالدو
4_با نظر شهرام عمويي موافقم!
5_خيلي سخته!هفت شايد!
6_قطعا سيمن!

علی ارشدی در 25/1/1391 | 00:47 گفت:

http://www.up.98ia.com/images/03bx63d6fiyvz69i3kw.jpg

رضا این عکسو ببین

رو اون مداد کلیک کن بعد تو پنجره ای که باز میشه تو اون جایی که کادر آبی کشیدم براش لینک عکستو وارد کن و بعد تایید کن تا عکس بیاد
به همین راحتی

رضاشاماخ چوک بندر در 24/1/1391 | 23:04 گفت:

اگه یادم بدین چطورعکس بذارم میذارم

احسان در 24/1/1391 | 22:28 گفت:

رضا جون عکسشو میدی؟؟

فرزین سلامي در 24/1/1391 | 21:16 گفت:

در مورد روايت اول يه سري عكس ازش رو تو محلمون پشت شيشه مغازه ديدم ولي الله اعلم
1.ليورپول
2.خيليا بودن
3.از كارلوس "خوشم" مياد
4.من سيتي
5.با توجه به اينكه هر شب فيلم دانلود ميكنم فيلماي عالي زيادن: فارست گامپ/.I AM SAM/ ORPHAN/FIGHT CLUB //INCEPTION/RANGO/RAIN MAN/SHERLOCK HOLMES/TREE OF LIFE/SHAWSHANK REDEMPTION/12 ANGRY MAN
هر كدومو ببينين عالينننن
6.هنوز سيمن

علی ارشدی در 24/1/1391 | 21:15 گفت:

1. نیوکاسل :دی
2. مالدینی از قدیمی ها تونی خودمون
3. رابین و توماس روسیچکی :)
4.اونایی که حقشونه :))))
5. خیلی سخته متجاوز از 50 تا فیلم میشه!!!!!!!!! ولی ارباب حلقه ها تکه
6. الان سیمن شاید 10 سال دیگه ژسنی

سعيد توپچي در 24/1/1391 | 21:07 گفت:

در ضمن خوشحالم آقارضا که دوباره مي‌تونم پستهاي شمارو بخونم
موفق باشي

سعيد توپچي در 24/1/1391 | 21:06 گفت:

هاهاها داستانهاي خنده‌داري بود، لذت برديم. جريان اصلي اون داستان اوليه رو يه جا خوندم که اون جونور عجيب‌الخلقه حاصل تلاش دانشمندان يه مرکز تحقيقات بيولوژيکي روي سلولهاي بنيادين در استرالياست که خرافه پرستان کشور عزيزمون! حدود 5 سال پيش، و اونم در ماه رمضان در کشور سينه به سينه نقل کردن!
و جواب پرسشها:
1- ليورپول
2- خارجي: آندرياس برمه، ايراني: محمد نوري (يادش بخير نوري با تعصب)
3- بازيکناي خارجي: روبرتو کارلوس، ايراني هم: عليرضا منصوريان
4- هيچي، دلم براشون مي‌سوزه
5- بدون شک تايتانيک
6- ژسني

arman در 24/1/1391 | 20:13 گفت:

جون هرکی دوس داری خرافه پرستی بسه,.بببببببببببسسسسسسسسسسسسسسسسسسههههههههههه

milad foadiyan در 24/1/1391 | 17:53 گفت:

Agha hossein tablighe in filmaye zeshto nakon:-)

(Hooman sam (Dark metal در 24/1/1391 | 16:22 گفت:

داستان ها عالی بود...
عکس های داستان اولی رو دیدم...
1. لیورپول
2. کاناوارو و مالدینی
3. دلپیرو
4. هرکی حقشه به همراه ساندرلند
5. in time ( پیشنهاد میکنم ببینیدش، داستانش غوغاست...)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. هردوتاشون رو از عمق وجودم دوس دارم...
like like

حسین عسگریان در 24/1/1391 | 16:05 گفت:

1چلسی
2تونی ادامز-کمپل
3جرارد
4فرقی نمیکنه
5اواتار
6سیمن

حسین در 24/1/1391 | 16:00 گفت:

ممنون داستان ها عالی و قابل تامل بودن.

1-فرقی نداره

2-خیلیا هستن

3-بستگی داره از نظر قدرتی زدن روبرتو کارلوس از نظر دقت بالای ضربه استویچکوف اگر الان بازی میکرد کریس رونالدو و خیلی های دیگه اصلا اسمشون نبود و البته بکام هم فوق العاده بود.

4-بازم فرقی نداره

5-بهترینو نمیدونم ولی سریال اسپارتاکوس که در حال حاضر میبینم انقدر جذاب و فوق العاده هست که تا تک تک سلول هام نفوذ کرده تا آخرین سکانسشو نبینم ول کنش نیستم.

6-سیمن که البته تا چند سال دیگه ممکنه ژسنی.

hamed در 24/1/1391 | 15:39 گفت:

1- نیوکاسل...

2- فردیناند و جان تری...

3- بکام و رونالدو...

4- ویگان و کوئینز پارک...

5- تروی...

6- ژسنی هنوز جا داره تا به سیمن برسه ولی فعلا خوب بوده...

شایان در 24/1/1391 | 15:32 گفت:

1-نیوکاسل...2-کارلس پویول...3-لوکاس پودولسکی...4-در این فصل خوب دوست دارم:ولوز که رفت+بلکبرن و کوئینز پارک...5-آمریکن پای 5 بود یا 6 همون کتاب بابل معروف!!!!!6-چزنی جای پیشرفت داره و حتی از سیمن بهتر شدن اما تا به امروز سیمن فوق العاده بود!

محمد در 24/1/1391 | 15:15 گفت:

1-چلسی
2-لوسیو
3-جرارد و آدریانوی مهاجم!
4- سعی میکنم واسه کسی آرزوی بد نکنم !!
5-رستگاری در شاوشنگ،فیلم فوق العاده ای، پیشنهاد میکنم حتما ببینیدش
6-هردو!

رضاشاماخ چوک بندر در 24/1/1391 | 15:06 گفت:

آره احسان جان عکسشودارم

احسان در 24/1/1391 | 15:04 گفت:

مرسی داستانات خیلی جالب بود در مورد داستان اولیت خبری یا عکسی چیزی داری؟؟

1- چلسی

2 - پائولو مالدینی

3 - پاول ندود و کریس رونالدو

4 - فرقی نمیکنن برام ولی ساندرلندو میخوام

5 - فرار از زندان

6 - سیمن

حمید فرازی در 24/1/1391 | 15:00 گفت:

1- چلسی

2-تونی آدامز رو درست یادم نیست ولی بعد تا اونجایی که دیدم مالدینی و لوسیو

3-کارلوس - بکام

4-کوئینز پارک - ولوز - استوک

5-ارباب حلقه ها

6-سیمن

محمدرضاجاشي در 24/1/1391 | 14:49 گفت:

چلسی2پاءلو مالدینی3استیفن جرارد4؟5طلاومس6سیمن

محسن آزاده در 24/1/1391 | 13:02 گفت:

خدایی داستانات عجب کلید اسرارایی بودن ها :) دستت درد نکنه . . .
--------
1- خدایی دمت گرم به این میگن یه آرسنالیه واقعی ! از الان سومی رو واسه خودمون گذاشتی کنار دیگه ؟!:) ولی کلا واسم فرق نمیکنه که بعد ما 4ام بشه
2- کاناوارو یه مدافع بی نقص و در عین حال خونسرد بود
3- با اینکه حالم از این یارو کریس بهم میخوره ولی انصافا شوتاش محشرن ! در ضمن آرتتای خودمونم که یه چندتا چشمه اومده !
4- این چه حرفیه ؟! ایشالا همه بمونن :)))
5- کلا خیلی اهل فیلم نیستم !
6- منو تو این موقعیتا قرار نده !!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 24/1/1391 | 12:33 گفت:

خسته نباشیددرجواب آقای hon1بایدبگم،توزمانهای گذشته آدمایی مثل فرعون قارون یانمرودکه حضرت ابراهیم راتوآتش انداخت بودن که به شکل فجیعی ازصفحه روزگارمحوشدن ولی توزمان الان آدمایی هستندکه روزانه 1000مسلمان رومیکشن وسالم زندگی میکنن.
پس میشه نظرشماروتاحدودی ردکردداداش گلم.خدانسبت به هربنده خودش صبرداره وصبرخداهم تموم میشه.

milad foadiyan در 24/1/1391 | 12:30 گفت:

1.چلسی
2.نستا
3.کریس رونالدو
4.فرقی نداره
5.the dark knight,god father1
6.فلا که سیمن

میر حسین در 24/1/1391 | 12:19 گفت:

واسه سوالات

1.دوست دارین چهارمین تیمی که بعدازماسهمیه اروپامیگیره چه تیمی باشه؟ بدون شک چلسی
2.بهترین مدافعی که دیدی؟ کاناوارو ، ویدیچ
3.بهترین شوت زنی که تاحالادیدید؟ کیریس رونالدو ، پودولسکی ، باتیستوتا
4.دوست دارین کدوم تیم ازلیگ انگلستان سقوط کنن؟ فرقی نمیکنه
5.بهترین فیلمی که دیدی؟ هایلایت های بازی آرسنال
6.ژسنی یاسیمن؟ در شرایط فعلی شزنی (چون 20-1 سالشه و میتونه سالها باشه و به بهترین دروازه بان دنیا تبدیل بشه)

میر حسین در 24/1/1391 | 12:14 گفت:

داستان دوم سوم رو نمیدونم ولی داستان اول رو میتونم به جرئت نقض کنم

مگه خدا واستاده اونجا این کارارو بکنه ؟؟

مگه ندیدین تو آمریکا اون همه قرآن رو با آتیش کشیدن هیشکی هیچیش نشد

نمیخام کار اونا رو صحه بذارم روش نه ولی اینم نیست که خدا بخاد اینجوری مجازات کنه

توی کشوری مثه انگستان همجنس بازی رسمیه..آیا اتفاق خاصی میوفته

خدا به همه فرصت میده..خدا مثه ما آدما یهو عصبی نمیشه

مهدی افسرده در 24/1/1391 | 12:10 گفت:

1.فرق نمی کنه
2.مالدینی
3.بکام
4.اینم فرق نمی کنه
5.the prestige
6.ژسمن(ترکیب جفتشون)

hesam در 24/1/1391 | 12:00 گفت:

Chelsea_koshielny emsal,ronaldo,

parsa در 24/1/1391 | 11:57 گفت:

1-نیوکاسل
2-آدامز
3-دلپیرو افسانه ای-بکام-کارلوس
4-کوئیز پارک رنجرز و بلکبرن و ولور همتون
5-ایرانی=مارمولک خارجی=تروی با بازی برد پیت
6-زسنی

حبیب در 24/1/1391 | 11:40 گفت:

1.نیوکاسل
2.فرناندو هیرو
3.ریوالدو و روبرتو کارلوس
4. فولام و ...
5.خیلی فیلم خوب دیدم... فعلا تایتانیک تو ذهنمه
6.لمن ، 9 بازی متوالی بدون گل خورده در لیگ قهرمانان

hamidarsenal در 24/1/1391 | 11:19 گفت:

داستان ها فوق العاده بودند؛دمت گرم

سید حسین در 24/1/1391 | 11:03 گفت:

سلام رضا جون امیدوارم از حرفای دیروزم ناراحت نشده باشی خدا انشا.... تو رو شفای عاجل بده و اما جواب سوالات 1.چلسی چون تاتنهام ابروی هرچی انگلیسی رو میبره 2.فابیو کاناوارو 3.فان پرسی از روی تعصب و کارلوس 4..کوئیز پارک رنجرز و بلکبرن و ولور همتون 5. جدایی نادر از سیمین .....درباره الی عشق هست فرهادی و البته فرار از زندان 6. ژسنی رو عشق هست هنو خیلی جوونه چن سال دیگه سیمن میذاره تو جیباش ..................در ضمن ممنونم از داستانهای قشنگت

Morteza Bauer در 24/1/1391 | 10:21 گفت:

تو فیلمای خارچی هم ارباب حلقه ها و تغیرچهره خیلی خوشم اومده

Morteza Bauer در 24/1/1391 | 10:20 گفت:

1چلسی
2مالدینی
3رونالدو
4بلکبرن.ولورهمتون
5-عشق است 24.توفیلم ها هم جدایی نادر از سیمین.ورود آقایان ممنوع.زندگی خصوصی
6ژسنی

سید احمد قاسمی در 24/1/1391 | 10:17 گفت:

1-چلسی
2-روبرتو کارلوس.تونی آدامز-ژورو
3-کریس رونالدو-برگمپ
4-ولورهمپتون-ویگان-بلکبرن
5-دانستن(با بازی نیکلاس کیچ)
6-ژسنی

آرمان الهیاری در 24/1/1391 | 10:12 گفت:

1؛چلسی
2؛سول کمپبل
3؛هالک(بازیکن پورتو)؛جرارد
4؛فولهام
5؛سریال لاست
6؛نمیدونم ولی من ژسنی رو بیشتر دوست دارم

Vishka در 24/1/1391 | 10:08 گفت:

تو این همه داستانای واقعی را از کجا میاری واقعا عبرت آموزه مرسی
1-چلسی
2-مالدینی،فرمایلن،تونی آدامز
3-برگکمپ و توماس و متاسفانه کریس رونادو
4-الان منظورته؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه الانو میگی مهم نیست اما اگه کلی میگی شانسچستر و سیتی
5-من اصلا اهل فیلم نیستم بازیگرا رو هم نمیشناسم اما تو ایرانی ها ورود آقایان ممنوع رو خیلی دوس دارم چون ویشکا آسایش توش بازی میکرد.هم اسم منه.تو سریالای ایرانی کارای مهران مدیری مخصوصا شبهای برره
6-30 من اما دوس دارم ژسنی یه روز از سیمن بزنه بالا:دی (به شرطی که نره تیمای از ما بهترون)

محسن در 24/1/1391 | 10:07 گفت:

"جانوری وحشتناک شبیه کانگورو"
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه کانگورو حیوون وحشتناکیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محسن در 24/1/1391 | 10:06 گفت:

1-تاتنهام
2-پائولو مالدینی
3-روبرتو کارلوس
4-!!!!!!!!!!!!!
5-ینس لمن

amir reza در 24/1/1391 | 09:50 گفت:

مرسی رضا جون..عالی بود
1)چلسی
2)پویول-فرمالن-مالدینی
3)رونالدو-دنی آلوز-کارلوس
4)مهم نیست
5)ایرانی:جدایی نادر از سیمین+ورود اقایان ممنوع.....خارجی:فرار از زندان
6)هنوز نمیشه کامل نظر داد

محمودرضا معینی در 24/1/1391 | 09:45 گفت:

داستانهات جالب بود
1-چلسی
2-مالدینی،ولی در حال حاضر ورمائلن
3-الکس دل پیرو،توتی،رونالدو
4-اهمیتی نمی دم
5-تو این چند ساله فیلمهای نولان رو خیلی دوست داشتم،اما فیلمهای کاپولا مخصوصا سه گانه اش یه چیز دیگست
6-هر دو

علیرضا فراهانی در 24/1/1391 | 09:24 گفت:

1- چلسی
2- پائولو مالدینی
3- جرارد، کریس رونالدو، آنری
4- تاتنهام!
5- shawshank redemption
6- سیمن

کمیل رحیمی در 24/1/1391 | 09:15 گفت:

داستانهای جالبی بودن، 1.چلسی 2.مالدینی 3. روبرتو کارلوس 4. فرقی نمیکنه 5. فیلم خارجی زیاد نمیبینم اما بین فیلمهای ایرانی جدایی نادر از سیمین 6. سیمن بدون شک

محمد اصغری در 24/1/1391 | 09:06 گفت:

لیورپول
آدامز
ون پرسی
منچستر سیتی
رنگو
سیمن

مصطفی کاظمی در 24/1/1391 | 09:02 گفت:

0)مرسی بابت داستانات،مارو به راه راست هدایت کرد!!!:)
1)مثل همه نیوکاسل.
2)قدیم ندیما من نبودم ولی این چند ساله : کاناوارو،ویدیچ،لوسیو.
3)مطمئنا تو این اواخر کارلوس،جرارد و ونالدو بهترین ها بودن ولی از نظر من کولودین سنگین ترین شوتا رو داشت.
4)ولوز که حتمیه،از بین اون چهار تا هم،بلکبرن و رنجرز.
5)من زیاد تو خط فیلم خارجی نیستم اینو باید از حامد بپرسی،ولی تو ایرانیا شهر زیبا.
6)بازیای سیمن رو ندیدم پس شایسته ی قضاوت نیستم.

mohsen abbasi در 24/1/1391 | 08:55 گفت:

1چلسی
2فرمالن
3رونالدو
4مهم نیست
5نمی دونم
6ون در سار پوست مارو کند راحت دو تا قهرمانی از ما گرفت

سید امین هاشمی در 24/1/1391 | 08:40 گفت:

1.چلسی
2.فرمائلن
3.جرارد
4.فرقی نمیکنه
5.فیلم زیبا زیاد دیدم
6.هیچکدوم.لمن

ali jamshidi در 24/1/1391 | 08:33 گفت:

1- نیوکاسل
2- آدمز
3- تو آرسنال برگ کمپ و روسیچکی قبل از مصدومیت
4- استوک سیتی
5- ایرانی= اعتراض ، خارجی = بنجامین باتن
6- سیمن یادآور خاطرات خوبیه برام

Pakkhoo در 24/1/1391 | 08:32 گفت:

1 نیوکاسل
2 جان تری فردیناند
3 رونالدو جرارد
4 ...
5 red cliff (تپه سرخ)
6 تو یه حد و اندازه هستن

توپچی جنوب در 24/1/1391 | 07:51 گفت:

چلسی........
2-سو کمپل ..تونی آدامز...ربرتو کارلوس
3-کاپیتن پت و دنیس برکگمب بزرگ+جرارد
4-فرقی نمیکنه هرکدوم که زمینش افتضاح باشه...
5-برره
6-دیوید سیمن!!!!!!!!!!!!!!

مجتبی هانری در 24/1/1391 | 06:07 گفت:

تشکر رضا<کلید اسرار+عبرت انگیز>...<1نیوکاسل !!<3پودوکوسکی!!<4فولام،سوانسی،وست بروم!!<5فیلم زیاد نگاه نمی کنم ولی برای من بهترین فیلم گل های ارسنال است بدون شک!!<6حیف نیست نگی سیمن!!