داستان واقعی وجالب(چندسوال)

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,493 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

داستان واقعی وجالب(چندسوال)
این چیزی که میخوام بگم خودم فیلمشودیدم وتوسط کانال الجزیره خبرپخش شد.
درکشورنپال دریک شهر30000نفری که فقط 5000نفرمسلمان داشت یک اتفاق عجیب افتادنزدیک به 2سال پیش.
مسلمانان مسجدی ساختن وداشتندمنارشم میساختن که یک تکه 200کیلویی ازمناره باقی موندکه بایدباجرثقیل میذاشتندبالاوقتی مسلمانان برای گرفتن جرثقیل ازکافرای شهرکمک خواستندولی جواب کافران این بود(مگه شمانمیگین خداتون همه کارمیکنه؟)بااین جواب زبان مسلمانان بسته میشدوتاچندروزسرگردان بودن که یکی ازآنهاشب خواب میبینه که حضرت محمداومده توخوابش وبهش میگه میخوای مشکل منارتونوحل کنم؟اون شخص میگه ای پیامبرخدابگین چکارکنیم؟پیامبربهش میگه صبح همه مردم شهرروجمع کنین بعداون سنگ روبذاریدتوپارچه سفیدوبه مردم بگوازته دل بگن لااله الاالله.
صبح که شداون شخص رفت مسجدوقضیه روبه مسلمانان گفت واوناهم همین کارروکردن وقتی تمام مردم جمع شدن وهمه گفتن لااله الاالله.بعدازچندلحظه درعین تعجب همه اون سنگ وپارچه سفیدآروم ازجاش بلندمیشه ومیره روی مناره قرارمیگیره.
وقتی که داشتم فیلم رومیدیدم صدای گریه وفریادفقط به گوش میومد.حتی80نفربیهوش شدن. بعدازاین ماجراتمام مردم شهرمسلمان میشن.
بله دوستان لااله الاالله همچین قدرتی داره.وکسی که باورنکنه قدرت خداروباورنکرده
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.ازکدوم کانال ورزشی خوشت میاد؟
2.دوست داری سیتی قهرمان بشه یایونایتد؟
3.برای فصل بعدلیگ قهرمانان یک گروه خیالی واسه آرسنال بساز؟
4.دوست داری کدوم بازی آرسنال روازنزدیک ببینی؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 27/1/1391 | 09:12 گفت:

eskay
man u bekhater nasri
barca olampiyako odineze
ba manchester ya chelci har kodom ke mibarash arsenal

سالار لاری در 26/1/1391 | 23:49 گفت:

ببخشید اگر توش از خودم تعریف کردم احساستی شدم به قول هومن سام (شکلک خجالتی)

سالار لاری در 26/1/1391 | 23:44 گفت:

1-........
2-میخوام سر به تن جفتشون نباشه (منفور ترین چیز در زندگی ام منچستر یونایتده... )
3-فرقی نداره فقط آرسنال لولشون کنه
4-دوس دارم خودم یه روز تو پیرهن آرسنال جلو فرگوسن بازی کنم چشماش دراد!! یعنی میشه؟ خدا کنه اگه نمیشه تو همین یکی دو سال آینده ریق رحمتو سر بکشم خلاص..(خداییش از پارک که خیلی بهترم)

ehs در 26/1/1391 | 21:55 گفت:

0_فكر كنم يه جا يي خوندم خدا قران رو نازل كرد تا مردم از طريق درك و فهم به دين خدا رو بياورند!و در اينگونه معجزات بسته شد!ولي در كل تاثير گذار بود و البته به عقايدت احترام ميذارم!
1_.....
2_يونايتد
3_ارسنال بارسا ميلان پاريس انژرمن!!
4_از بچگي بازي يونايتد!يه روزي ميرم و عكس بازي رو كه از نزديك گرفتم تو سايت ميذارم!
راستي اگه شاماخ رفت يادش رو زنده نگه دار!

سعيد توپچي در 26/1/1391 | 21:36 گفت:

1- شبکه قرآن!
2- هيچکدوم
3- شموشک نوشهر - تشتک سازي قزوين - نورد و لوله اهواز!
4- آرسنال - پرسپوليس مغان!

حسین در 26/1/1391 | 20:14 گفت:

رضا فیلم این اتفاق رو اگر داری حتما حتما حتما اینجا بذار به شدت دوست دارم ببینم فیلمشو.

1-شبکه3!!!

2-سیتی

3-آرسنال-لیل-فاینورد-ترابوزان اسپور

4-البته که داربی معروف لندن و در درجه بعد آرسنال منچستر هم عالیه.

علی ارشدی در 26/1/1391 | 16:54 گفت:

محمودرضا معینی@ گروه سخت تری نبود داداش =))

محمودرضا معینی در 26/1/1391 | 15:36 گفت:

1.شبکه جوان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2-یونایتد
3-آرسنال،المپیاکوس،فنرباغچه،آپوئل
4-بازی آرسنال-تاتنهام

hamed در 26/1/1391 | 15:22 گفت:

4- آرسنال با منچستر در حالی که آرسنال با اختلاف 3 الی 4 گل از منچستر ببره...

hamed در 26/1/1391 | 15:21 گفت:

1- ما که ماهواره نداریم مجبوریم همین شبکه ی لیگ اسپانیا رو نگاه کنیم...

2- یونایتد...

3- آرسنال ، پاری سن ژرمن ، یوونتوس ، شالکه 04

محسن آزاده در 26/1/1391 | 15:16 گفت:

1- شبکه ورزشه جمهوری اسلامی ایران :)))))))
2- در مورد این قضیه بک میلیون بار ، یک میلیون نفر بحث کردن از جمله خودم !!!! بی خیال !
3- البته خوب هنوز رقابت تیم ها ادامه داره و کاملا مشخص نیست که چه تیمایی تو مسابقات باشن ( از جمله خودمون :)))) ، ولی با این حال : آرسنال - شالکه - لاتزیو - یه تیم در پیت از قبرس ، رومانی ، ا س ر ا ئ ی ل یا . . .
4- آرسنال - لیدز یا آرسنال تاتنهام

♥Arsenal♥ در 26/1/1391 | 14:43 گفت:

1-الجزیره الریاضیه!!اصلا چرت ترین فوتبال رو میشینم میبینم!!البته ما که این شبکه رو نداریم خونه آشنامون که میریرم24ساعت فوتبالHD

2 صدرصد یونایتد همینکه النصری و کلیچی جام نبرند برام خودش قهرمانیه!!

3-این جالبه دمت گرم 1-آرسنال ، 2-شاختاردانستک 3-والنسیا - 4میلان(میلان نمیاد بالا)

برد آرسنال در فینال چمپیونز لیگwoww

رضاشاماخ چوک بندر در 26/1/1391 | 14:28 گفت:

درباره اون یاروکه گفت این حرفاخرافاته .فکرمیکنی بایدهمه چیزوببینی تاباورکنی؟پس مغزتوباورنکن چون نمیبینیش

parsa در 26/1/1391 | 14:10 گفت:

باشه رضا جون
بازم از بلاگ باحالت ممنون

رضاشاماخ چوک بندر در 26/1/1391 | 14:07 گفت:

داداسم پارسانمیدونم چرااینقدرازشاماخ خوشم بیاد.مروان بچه خوبیه

parsa در 26/1/1391 | 14:01 گفت:


ممنون از داستان قشنگت
1-اسکای
2-سیتی{حالم از یونایتد و فرگوسن بهم میخوره}
3-آرسنال.بارسلون.خنک بلزیک.روبین کازان
4-بازی با شانچستر تو امارات تا دمار از روزگارشون در بیاریم
آقا رضا یک پیشنهاد دارم اگر بتونی و دوست داری پسوند شاماخ رو از رو اسم زیبای رضا بگیر {ببخشید فضولی کردم}

رضاشاماخ چوک بندر در 26/1/1391 | 13:55 گفت:

آدمای خرافه که غرق توخرافاتن ودنیای بیرون خبرندارن وچشمشون 2تاکوچه بیشترنمیبینه وخداروقبول ندارن میگن خرافاته آقانیاسایت مجبورنیستی.آقای بینام که فکرنکنم دراین حدی باشی که باهات بحث کنم..مرسی حمیدجان

حمید فرازی در 26/1/1391 | 13:33 گفت:

در ضمن در مورد مورد اول یه چیزو یادم رفت بگم بهتره برای کسی تعیین تکلیف نکنیم ممکنه همین خرافه پرستی از نظر شما رو یه نفر تاثیر بذاره و قطعا اگه از نظر کسی خرافه هست میتونه همون اول نخونش.

حمید فرازی در 26/1/1391 | 13:32 گفت:

قبلا بیشتر سعی میکردم در مورد داستانا نظر ندم چون هرکس یه عقیده ای داشت ولی نظر من اینه که حتی اگه واقعی هم نباشه باورش کنید.قطعا چیزی ازمون کم نخواهد شد و در عوض تاثیر هم داره.

===========
1-اسکای

2-یونایتد

3-آرسنال - والنسیا - اودینزه - آزاکس

4- متچستر

arman در 26/1/1391 | 13:20 گفت:

جون هرکی دوس دارید بس کنید خرافه پرستیرو

شایان در 26/1/1391 | 13:07 گفت:

1-کلا عاشق اسکای اسپورتس هستم2-ته دلم از یونایتد بدم میاد.. ترجیح میدم سیتی بشه3-آرسنال-بارسلونا-میلان-رئال مادرید!!! خب این نمیشه اما یک گروه اینجوری بهتره: آرسنال+ یک تیم ایتالیایی+یک تیم فرانسوی+یک تیم لهستانی یا یک کشور که فوتبال متوسط داره تو اروپا 4-آرسنال-بارسلونا تو فینال چمپیونزلیگ!!!!!!!

علی ارشدی در 26/1/1391 | 13:07 گفت:

رضا جان من که ندیدم
اگه لینکی چیزی داری بده
مرسی پسر

رضاشاماخ چوک بندر در 26/1/1391 | 12:51 گفت:

نه بابامبلغ چیه؟داستانای قشنگ هنوزمونده

Vishka در 26/1/1391 | 12:46 گفت:

رضا مبلغ شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کارت حرف نداره من خوشم اومد.داستانات خیلی جالبن

1- کانال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ما که نداریم(اون موقع که داشتیم اسکای رو میدیدم)
2-هیشکدوم آخه داداشم شاسچستریه و از سیتی با سمیر و دارو دستش متنفرم
3-آرسنال-اینتر-آژاکس-لیل
4-ووواااااااااااااایییییی خدا اون روزا بیاره آرسنال منچستر با حضور داداشم تو ورزشگاه.حالا نشد آرسنال بارسا رو هم خیلی دوس دارم

رضاشاماخ چوک بندر در 26/1/1391 | 12:46 گفت:

سلام رفیق بایدبگم من خودم فیلمشودیدم حتی توسط مرکزاخوان المسلمین تأییدشده وتوسط الجزیره هم پخش شده.
درموردپست گذشته.
توزمان پیامبروقتی بادمیومدچهره پیامبرسرخ میشدازپیامبرسوال کردن چرااین حالت به شمادست میده.پیامبرگفت میترسم این بادتوسط خداشدیدتربشه وبه عذابی سخت ازطرف خدابرای ماباشه.این یعنی چه؟

میر حسین در 26/1/1391 | 12:19 گفت:

واسه سوالت
1 - اسکای اسپرت
2- یونایتد
3- آرسنال - بارسا - لیون - اینتر
4- آرسنال - منچستر توی امارات

میر حسین در 26/1/1391 | 12:16 گفت:

رضا جان ببخشید داداش پستت رفت پایین اومدم توی این پست (گفتی فرعون و اینا ..)
من 1 سال محقق دینی بودم
فقط اینو بگم داداشم که بعد اومدن پیامبر اسلام (که معروف به پسامبر لطف و رحمت) خدا عذابهایی که میگی رو برداشت
فقط اینو میدونم خدای من کسی نیست که بخاد سریع تلافی کنه اونم به این شکل زمینی
ما قرآن رو با یاد خدای" مهربان و بخشنده" شروع میکنیم(اولیت)..این داستان رو آخوندا درآوردن باور نکن
اینقد خدا رو خشن و بی عاطفه نشون دادن که آدم از دین زده میشه
نظر شخصیه من اینه که داستان ها اکثراً 90% به بالا ساخته ی ذهنِ و یا اتفاقی خدا خیلیییییییی از اینی که فکر میکنه مهربونتره خیییلیییی

hamidreza در 26/1/1391 | 12:07 گفت:

1-NTV SPORT
2-UNITED
3-SHAKHTAR-BENFICA-NAPOLI
4-ARSENAL-MANCHESTER UNITED

محمد در 26/1/1391 | 11:50 گفت:

ممنون از داستان قشنگت، ایشالا که شنیدن این جور داستان ها دیدمون رو نسبت به زندگی عوص کنه
1-بابا ماهوارمون کجا بود!
2-یعنی میشه هیچ کدومشون نشن!!
3-باته بریسف ، لخ پوزنان ،اندرلخت !
4-فینال لیگ قهرمانان با بارسا که با پی قدم خوب من ببریم:))

arash در 26/1/1391 | 11:48 گفت:

داستانت تخيلي بود مرسي.
1. jsc
2.از هر دوتاشون بدم مياد ولي بازم منچستر قابل احترام تره
3. آرسنال - بارسا - ميلان - شاختار ما از گروه به عنوان تيم اول هم بيرون بياييم و بارسا هم تو گروه آخر باشه
4. بازي آرسنال و ليورپول 2-0 عقب باشيم تو نيمه اول و تو نيمه دوم 4 تاشون بزنيم.البته تو بازي آرسنالو ليورپول كه اوايل فصل بود اونجا بودم كه آرسنال 0-2 باخت هر وقت يادش ميوفتم گريم ميگيره

reza در 26/1/1391 | 10:51 گفت:

خوب بود . شدید زدی تو کار معنویا
1 ماهواره نداریم
2یونایتد
3 ارسنال بارسا و دو تیم فوقولعاده داغون که بالا امدنمون حتمی باشه
4 ایشالله فینال چمپیونز بریم و منم تو استادیوم باشم

(Hooman sam (Dark metal در 26/1/1391 | 10:31 گفت:

داستا باحال بود..
1.ماهواره نداریم...
2.بین منفور و منفورتر باید منفور رو انتخاب کرد و الان هم منفور واسه من منچستره!!!
3.آرسنال - بارسا - شالکه - لاتزیو ایتالیا یا لیل فرانسه !!!
4.رابین و جک با هم...
like like

کمیل رحیمی در 26/1/1391 | 10:07 گفت:

داستان جالبی بود، 1. راستش دانگل ندارم و نمیدونم کدوم کانال ورزشی خوبه 2. از سیتی متنفرم دوست دارم یونایتد قهرمان بشه هر چند از یونایتد هم بدم میاد 3. آرسنال،میلان،شالکه،آژاکس 4. با یونایتد تو زمین آرسنال

Pakkhoo در 26/1/1391 | 09:24 گفت:

داستان جالبی بود ولی از این عرب های خرافاتی هر چی بگی بر میاد یکم تو مایه های کلید اسرار بود!!!
1 بارسا تیوی خودمون (کانال سه)
2 من یو حداقل این تیم یکم فلسفه فوتبال حالیشه
3 بارسا میلان پارتیزان بلگراد آرسنال و پارتیزان بیان بالا از گروه
4 بازی ای که تو اون آرسنال، بارسا رو 6 تایی می کنه

----------------------------
In ARSENAL we believe

aida در 26/1/1391 | 09:21 گفت:

1. من بیشتر ntv spor رو میبینم. خلاصه بازی هاش خوبه
2. utd
3.بارسا، روبین کازان، میلان، ما (البته میدونم از نظر سید بندی جور در نمیاد، ولی میخوام همشون رو ببریم)
4. ارسنال بارسا، تو امارات. اولش هم ما 2_0 عقب باشیم. بعد 2_2 شه. دقیقه 88 هم گل سوم رو بزنیم و ببریم! گل سوم رو هم یه بازیکن تازه واردمون بزنه. اون تازه وارده همیشه آرسنالی بمونه!

مصطفی کاظمی در 26/1/1391 | 08:37 گفت:

0)دستت درد نکنه بابت داستانت.
1)بین فریا NTV
2)یونایتد.
3)میلان،شالکه،ویارئال.
4)اگه از بازیای گذشته رو میگی،بازی با تاتنهام ولی اگه آینده رو میگی بازی با منچستر فک کنم خیلی بچسبه.

ali jamshidi در 26/1/1391 | 08:21 گفت:

با عرض معذرت من داستان رو باور نمیکنم ولی ممنون.
1-اسکای
2- بین بد و بدتر یونایتد. یونایتد قابل احترام تره
3- چه فرقی داره
4- با تاتنهام

سید امین هاشمی در 26/1/1391 | 07:56 گفت:

داستان زیبایی بود مرسی رضا جان.
1اسکای
2.هیچکدوم
3.فرقی نمیکنه فقط صعود کنیم
4.بازی با تاتنهام رو

رضاشاماخ چوک بندر در 26/1/1391 | 02:29 گفت:

من ودم نوااسپورت.
2.یونایتد
3.شاختار.والنسیا.میلان
4.آرسنال لیورپول توآنفیلد

رضاشاماخ چوک بندر در 26/1/1391 | 02:26 گفت:

آره علی دیدم توموبایلاپخش شده که

علی ارشدی در 26/1/1391 | 02:24 گفت:

شاماخ فیلم بالا رفتن مناره رو دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا آپلود کن ما هم ببینیم

ـــــــــــــــــــــ
1. ماهپاره نداریم

2. متاسفانه یونایتد

3. آرسنال میلان آژاکس والنسیا

4. بازی با منچستر تو اشبرتون

مجتبی هانری در 26/1/1391 | 02:19 گفت:

مرسی جالب بود چه فیلمی...
‏1کانال که نداریم
‏2سیتی
‏3،بنفیکا،اژاکس،دورتمند
‏4مهم نیست فقط بریم ورزشگاه !!!! باچلسی

امیرعباس در 26/1/1391 | 02:16 گفت:

1. Idman Azerbaican
2. city
3. alan teama yadam nemiad vali ba milan bioftim omidvaram
4. bazi ba manchester