حرکت رونالدومقابل طرفداران آرسنال

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,687 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حرکت رونالدومقابل طرفداران آرسنال
امشب داشتم ازشبکهespnبازی سال2005آرسنال ومنچستریونایتدرومیدیدم بازی که توهایبوری بودآرسنال درجالی که2.1جلوبودباگندکاریه آلمونیاآرسنال4.2باخت واقعاحالابه گندبودن آلمونیاباوردارم.
گل دوم وقتی رونالدوزدرفت طرف هواداران آرسنال وانگشتشوگذاشت روبینیش به نشان اینکه ساکت شین. گل سوم که باحرکت عجیب آلمونیاهمراه بودبازهم رونالدوگل زدواینباربه همراه رونالدورونی اومدواون کارروباهم کردن اینباردردرون دربازه آرسنال ایستادن وبه هوادارای آرسنال گفتن ساکت شین.
دراین بازی سیلوستره الاغ بابرکمپ درگیرشدوبرکمپ روبه زمین زدکه بعدهااین الاغ به آرسنال اومدوبیچارمون کرد.
اگه کسی اون بازی روبه خوبی یادشه بیادبگه چطوربوداون شب؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidreza در 3/3/1391 | 19:51 گفت:

OON SHAB ASAN BAVARAM NEMISHOD BAKHTIM ALMOONIA RASMAN TIMO BE .... DAD YE JOORI GOL MIKHORD MESLE DARVAZE BANHAYE ZAMIN KHAKI GOLE 4OM RO HAM OSHEA ZAD AJAB CHIPI HAM ZAD

مصطفی کاظمی در 28/1/1391 | 20:51 گفت:

فکر کنم مجانی بودنش باعث شد بخردش.

ehs در 28/1/1391 | 20:42 گفت:

المونيا كه به شخصه خاطرات زيادي برامون گذاشت!!!!!اينها توش گمه!!!!( تابلو بود اصلا استعداد نداره!)
بازي كه ركورد بدون باختمون شكسته شد 2_1 شديم فكر كنم تو اولدترافورد هم بود!

رضاشاماخ چوک بندر در 28/1/1391 | 20:01 گفت:

فکرکنم به خاطرفرانسویش

مهناز پرتوی در 28/1/1391 | 19:27 گفت:

واقعا انگیزه ی ونگر از خرید سیلوستره چی بود؟؟؟؟

soroosh در 28/1/1391 | 15:39 گفت:

آلمونیا کودن یه بار هم تو بازی با چلسی یه حالی یه تیم داد :((

حمید فرازی در 28/1/1391 | 13:09 گفت:

در کل خاطرات بدی از منچستر داریم و اینم یکیش بود

حمید فرازی در 28/1/1391 | 13:09 گفت:

در کل خاطرات بدی از منچستر داریم و اینم یکیش بود

حمید فرازی در 28/1/1391 | 13:09 گفت:

در کل خاطرات بدی از منچستر داریم و اینم یکیش بود

حمید فرازی در 28/1/1391 | 13:09 گفت:

در کل خاطرات بدی از منچستر داریم و اینم یکیش بود

HAMED toopchi در 28/1/1391 | 13:05 گفت:

خاك به سر ژورو، منم يادمه. ولي عوضش هيچي مثل درگيري آخر اون بازي سر پنالتي كه نيستلروي خراب كرد حال نميده، آي چه حال داد، آي حال داد

Vishka در 28/1/1391 | 12:38 گفت:

اون موقع یادمه اسم آلمونیا میومد میگفتم باختیم رفت..............
چیز زیادی یادم نیس
اون بازیی نیس که رکورمون خراب شد؟؟؟؟؟؟؟

رضاشاماخ چوک بندر در 28/1/1391 | 11:38 گفت:

آقارضاامن منظورتونفهمیدم ولی اگه اسم کانال رومیخوایESPNهستش

امیرعباس در 28/1/1391 | 11:35 گفت:

من از اون بازی فقط گندکاری آلمونیا یادم مونده.

مجتبی هانری در 28/1/1391 | 11:26 گفت:

دقیقا یادمه!!!! بازی شبکه3پخش شد،دروازبانی خیلی بد!!!
تازه چه گلی ؟؟
اوشی مدافغ یونایتد چیپ بدی بهمون زد .

reza در 28/1/1391 | 11:11 گفت:

داداش کیبوردت اسپیس نداره !!!!!

soroosh در 28/1/1391 | 10:20 گفت:

قربونت برم رضا. آخییی اون بازی منچستز با لباس سیاه بود :(
هر وقت بادم میاد به اون بازی اعصابم میریزه به هم

محمد حسینی در 28/1/1391 | 02:27 گفت:

ماشالا حافظه من یادم نیست شام چی خوردم

مجتبی عابدی در 28/1/1391 | 02:05 گفت:

میگیرم :-$

مجتبی عابدی در 28/1/1391 | 02:02 گفت:

من جز بازی های ارسنال و جام جهانی کلا فوتبال نمیبینم ارسنال نباشه عذاب وجدان میکیرم :-/ .

رضاشاماخ چوک بندر در 28/1/1391 | 02:00 گفت:

چلسی منچستر2004

رضاشاماخ چوک بندر در 28/1/1391 | 01:59 گفت:

این کانال espnروتوهاتبردببین همش بازی های قدیمی پخش میکنه مجتبی.بعدازآرسنال منچستر.چلسی منچسترپخش کرد.سروش خوبی؟

مجتبی عابدی در 28/1/1391 | 01:51 گفت:

له من رو نیمکت ادامس میخورد و پاشو از اعصابه خراب تند تند تکون میداد اون شب پام کبود شد انقد مبل بیچاررو زدم . 2 - 2 با چلسی رو هم غروب یکی از روزای اذر ماه نشوان داد رضا با این فلش بکت من و کامل برگردوندی به اون فصلمون .

مجتبی عابدی در 28/1/1391 | 01:47 گفت:

اهنگ Brothers under the sun از Bryan Adams رو حتما گوش کنید من از روزی که تقریبا 9 سالم بود و خدای دنیام ارسنال و شناختم هر روز این اهنگ و گوش میدم . معنیش جونه دله بروبچزه گله سایته . همیشه دوس داشتم رفیقای ارسنالی داشته باشم که به لطفه ارمان به این ارزوم رسیدم .

soroosh در 28/1/1391 | 01:43 گفت:

اعصابم خورد شد ... فک کن اون اوشی احمق بهت چیپ بزنه
توف تو این آلمونیا احمق
فک کنم اون بازی باعث شد رکورد بازی های بدون باخت آرسنال در خانه از بین بره
خیلی اعصابم خورد شد

مجتبی عابدی در 28/1/1391 | 01:43 گفت:

چرا رضا جان ؟؟

رضاشاماخ چوک بندر در 28/1/1391 | 01:41 گفت:

مجتبی امشب اعصابم خراب شد

مجتبی عابدی در 28/1/1391 | 01:41 گفت:

اما حذفیه 2004 2005 رو مدیون المونیاییم چون تو بازیه یک چهارم یا نیمه نهایی که کشید به پنالی 2 یا 3 تا پنالتی و گرفت اخریشو با پا گرفت از الجزیره دیدم خوب یادمه .

مجتبی عابدی در 28/1/1391 | 01:38 گفت:

گل ویرا خیلی ناز بود .

مجتبی عابدی در 28/1/1391 | 01:35 گفت:

رو 3 تا گل المونیا ٪100 مقصر بود . چه قد المونیا رو فحش دادم اون شب . لورن چنانی زد تو بیضه ی هاینزه که گمونم اونجاش ترکید . سیلوستره بی همه چیز چه قد خوب بازی کرد اون شب . از تیم ما فقط و فقط ویرا خوب بازی کرد . سمت لورن اتوبان شده بود . من گل 4م رو خوردیم با لگد افتادم به جون مبل شب شبکه 3 مستقیم نشون داد اون بازیو .

رضاشاماخ چوک بندر در 28/1/1391 | 01:34 گفت:

گوربابای آلمونیا.گل چهارم که اوشی زدچه خروجی احمقانه ای داشت آلمونیا

مجتبی عابدی در 28/1/1391 | 01:31 گفت:

تمام عکسهای اون بازی رو دارم از Arsenal.com له من نیمکت نشین المونیا شده بود و المونیا رو یه خروج فاجعه بار باعث شد شانچستر گل بزنه . دوربین خیلی رو چهره ی عصبیه له من رو نیمکت زوم بود داره یادم میاد کم کم .

مجتبی عابدی در 28/1/1391 | 01:28 گفت:

شبکه 3 پخش کرد و من تقریبا یادمه لورن گذاشت با پا تو بیضه ی هاینزه . درگیریه برگکمپ رو خوب یادم نیست اما گلای رونالدو رو خوب یادمه . من یو با جوراب سفید و لباس و شورت مشکی بازی میکرد . شب افتضاح و اعصاب خورد کنی بود خیلی زود هم گل خوردیم هم زدیم اما رونالدو رو اصلا نمیشد مهار کرد اون شب . از همون اول بازی تابلو بود میبازیم چ.ن چلسی رگباری داشت میبرد و بازیکنامون روحیه نداشتن . ویرا گمونم یکی از گلامون و زد .

علی ارشدی در 28/1/1391 | 01:27 گفت:

من فقط نتیجه شو یادمه