چیه باز؟دیگه شروع نکنید

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,501 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چیه باز؟دیگه شروع نکنید

دوستان یه ذره جنبه باختم داشته باشین .بدبازی کردیم باختیم همونطورکه مانیازبه امتیازداشتیم ویگانم نیازداشت چون داره سقوط میکنه همین ویگان هفته قبل منچستروشکست داده بود.حالابعضی ازدوستان بیان به بازیکن تیم فوش بدن کاردرستی نیست به نظرم ژوروخیلی خوب بازی کردومقصرم نبود.
اینجاآرسناله وخبری ازجام نیست جام میخوای بروبارسلونابرورئال برومیلان اینجاخبرنیست.
هوادارآرسنال یعنی خاص بودن یعنی نفس کشیدن یعنی زندگی پرهیجان (وقتی 90دقیقه بازی آرسنال رودیدن پرازهیجانه وازآینده بازی خبرنداریم)ولی وقتی بازی بارسلونامیبینی میدونی که صددرصدبرده واصلاهیجان نداره.
هوادارآرسنال یعنی سبک زندگیت باشخصیتهای دیگه فرق بایدبکنه..
هوادارآرسنال یعنی وقتی میبره اشک بریزیم ووقتی میبازه اشک بریزیم..
هوادارآرسنال یعنی وقتی تیم میبازه بایدبگیم اشکال نداره جوان دوباره شروع کن..
!!!!!!!!!!!!!
شمابه خاطرجام هوادارآرسنال شدین؟
سخت دراشتباهین اینجاجام نبوده ونیست برین طرفداری بارسلوناروبکنید.
اینجاروزی جام میادمطمئن باشیدمیاداونوقته که لذت داره.9سال انتظارجام کشیدن لذتش بیشتره تاهرسال جام بردن.
!!!!!!!!!!!!!!!!
ازآقای kaneهم معذرت میخوام
خسته نباشین بچه هاانشاالله بازی باچلسی جبران میکنیم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 29/1/1391 | 18:22 گفت:

در آخر هم باید از لطف علی ارشدی که پست خودش و کامنت های مارو پاک کرد تشکر می کنم
واقعا مسخره هست با این سیستم کشکی تون
**********************************************************************

عشقت کشید پاک کن دیگه واسم مهم نیست این بچه بازیا

soroosh در 29/1/1391 | 18:19 گفت:

در جواب "9سال انتظارجام کشیدن لذتش بیشتره تاهرسال جام بردن."
واسه من لذت که نداشت عذاب هم بود. تو اگه عاشق عذاب کشیدنی باش اینو به همه تعمیم نده

soroosh در 29/1/1391 | 18:18 گفت:

در جواب "هوادارآرسنال یعنی وقتی تیم میبازه بایدبگیم اشکال نداره جوان دوباره شروع کن"
مشکل اینه. دیگه حالم دارم از این جوان گرایی ونگر به هم می خوره
حتی PES هم که بازی می کنم همش تو تیمم جوان گرایی می کنم
همش به خاطر افکار این آرسنال نه اون آرسنالی که باعث شد طرفدارش شم

soroosh در 29/1/1391 | 18:13 گفت:

در جواب این جمله : "همین ویگان هفته قبل منچستروشکست داده بود"
هی مقایسه بی خود نکنید. بازی منچستر تو زمین ویگان بود نه تو زمین خودش این از اولا
دوما اصولا مقایسه عملکرد امسال منچستر با مقایسه آرسنال خیلی مسخره هست
منچستر مارو دابل کرد که مایه شرمندگی هست

soroosh در 29/1/1391 | 18:09 گفت:

در جواب این جمله : "شمابه خاطرجام هوادارآرسنال شدین؟"
والا ما اون موقع که طرفدار آرسنال شدیم آرسنال هم لیگ رو برد هم جام حذفی. تیم هم همیشه خوف بود. آره اون موقع اگه آرسنال انقدر بدبخت (از همه نظر بود) طرفدارش نمی شدم ولی الان که هستم. 14 سال هم هست طرفدارشم یعنی حق ندارم از تیمم توقع نداشته باشم؟؟؟؟

مریم تجدد در 29/1/1391 | 17:00 گفت:

اووووووووووووووووووووووووووووووو .چرا اینقدر ناراحت .ما که ناراحت نیستیم

hesam در 29/1/1391 | 16:19 گفت:

YE GOALAM DASHT MIZAD NA INKE ZAD,BEBAKHSHID.

hesam در 29/1/1391 | 16:18 گفت:

Zoro dishab kheili ali bood,ye goal ham zad.har ki bege goala taghsire zoro boode KHAAAREEEE!

abolfazl در 29/1/1391 | 15:26 گفت:

فقط ارسنال...

آرمان الهیاری در 29/1/1391 | 15:20 گفت:

أحسنت؛
ولی من از باخت دیشب خوشحالم؛
بروبچ تو بازی با چلسی چنان با غیرت و ثبات و قشنگ بازی میکنن تا بازی با ویگان فراموش شه
اگه یادتون باشه قبل از بازی با السیتی از Qprباختیم ولی برا جبرانش بازی محشری مقابل السیتی داشتیم

parsa در 29/1/1391 | 14:45 گفت:

lمرسی رضا جان مثل همیشه تیم های بزرگ رو میبریم واز تیم های کوچیک میبازیم

milad foadiyan در 29/1/1391 | 14:06 گفت:

حسین@دبل لایک

رضاشاماخ چوک بندر در 29/1/1391 | 13:58 گفت:

آقاحامد:زنده بادژورو

hamed در 29/1/1391 | 12:51 گفت:

منم که نگفتم طرفدار آرسنال نیستم...

از ژورو متنفرم...

خاک بر سرت ژورو...

عشق است آرسنال...

ehs در 29/1/1391 | 12:23 گفت:

چيزي كه بيشتر ناراحتم مي كنه اينكه بازي ديشب تو امارات بود!ولي در كل ما تا همين جاي فصل هم خيلي خوب اومديم!اول فصل هيچكي باور نمي كرد كه حالا كه به اخر فصل رسيديم با يه باخت از تيمي مثل ويگان همچنان سوم بمونيم!
چلسي هم شرايطش مثل ارسنال قديمه!يعني چند بازي سخت تو دو هفته!قطعا كم مياره!مثل بازي با السيتي ارسنال بازي رو ميبره!

حسین در 29/1/1391 | 11:29 گفت:

آرمان جان ممنون به خاطر زحماتت بری قالب جدید بسیار عالیه البته لطفا دیگه عوضش نکن تا میایم به یکی عادت کنیم یه قالب جدید تر(و البته زیبا تر) جایگزین میشه.

رضا جان حرفاتو قبول دارم اینکه نباید به خاطر جام طرفدار ارسنال بود و این حرفا کاملا منطقی و درست هست ولی اینکه انتظار جام نداشته باشیم و بخوایم از همه چی راضی باشیم بزرگترین خیانت به خود ارسنال هست.

چه بخوایم چه نخوایم و چه خوشمون بیاد یا نیاد قهرمانی و کسب جام برای پرستیژ و اعتبار یک تیم(اونم تیمی بزرگ در سطح اروپا) مثل اکسیژن میمونه و اگر نباشه به مرور به شخصیت و اعتبار یه تیم ضربه میزنه.بنابراین اینکه میگی اگر جام میخواین برین طرفدار بارسا و میلان و رئال بشین و امثالهم به نظرم بیشتر حرف احساسی هست.یعنی یه هوادار ارسنال نباید توقع جام داشته باشه؟؟؟اصلا اینطور نیست.

بازم میگم برای احساسات تو و بقیه کاربرای اینجا به شدت احترام قائلم ولی اینکه بگیم نباید توقع جام داشته باشیم دوز احساسی بودنش یه مقدار بیش از حد معقول هست.چرا اتفاقا به نظر من یه هواردار ارسنال باید توقع جام داشته باشه چون هوادار ارسناله. و این قضیه ربطی هم به تعصب نداره.

در آخر حرفم هم بازم تاکید کنم شکست دیشب چیزی از ارزش های ارسنال کم نمیکنه چون بهر حال این فصل تیم به جام نمیرسید حالا یه شکست هم بیاد روش مسئله ای نیست.در حال حاضر کار هوادار فقط باید حمایت و دعا و البته انتظار قهرمانی برای فصل بعد باشه.

reza در 29/1/1391 | 11:16 گفت:

عجب منبری رفتی ها . دمت گرم . حالا مگه چی شده ؟ خدا رو شکر هنوز رتبه ی 3 برای ماست . انشالله تو بازی با چلسی جبران میشه . البته امید وارم چلسی هم فردا یه انتقام مشتی از بارسا بگیره

mohsen abbasi در 29/1/1391 | 10:56 گفت:

liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkeeeeeeeeeeeeeeeeeee

سید امین هاشمی در 29/1/1391 | 09:41 گفت:

مرسی رضا جان.ایشالا اون بازی جبران میکنیم

توپچی جنوب در 29/1/1391 | 07:55 گفت:

رضا جون مرسی بابت این پستت ولی چند نکته هست که باید بگم:
1- آرسنال اصلا دیشب بد بازی نکرد خیلی هم خوب و هوجومی بازی میکرد ولی مشکل اصلی این بود که اون کسی که بخواد پاس آخر رو بده یعنی همون پاس گل تو تیم نداشتیم یا اگه داشتیم انجام نمیداد....(کمبود یه بازیکن بازی ساز و طراح)
2-کی گفته تا 9 سال جام نمیگیریم 3تا بازیکن درست درمون بگیریم (دفاع و هافبک وسط ویکی کمک دست ونپرسی) همین فصل بعد شک نکنید که ئبرنده جام خواهیم بود......
100در100 بازی با چلسی جبران میکنیم شک نکنید.........

(Hooman sam (Dark metal در 29/1/1391 | 03:14 گفت:

ضد حال بدی خوردم...
مهمونی که امشب رفتم کوفتم شد...
خوابم نمیبره ، یکی به دادم برسه ، اعصاب نمونده واسم !!!
unlike unlike

Sajad در 29/1/1391 | 02:46 گفت:

همینه!
خیــــــــــــای حال کردم پسر! باید خاص بود ;-)

علی ارشدی در 29/1/1391 | 02:22 گفت:

مرسی شاماخ جان


"همین ویگان هفته قبل منچستروشکست داده بود"