اسامه بن لادن وتعصب به آرسنال

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 198,600 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اسامه بن لادن وتعصب به آرسنال
بن لادن درزمان تحصیلش درعربستان بعدازپایان کلاس بارفیقانش فوتبال بازی میکرد.روایت میکنن این مردافغان هوادارمتعصب آرسنال بودونفرت اوازتاتنهام بانفرتش ازآمریکابرابربود.اوکارت هواداری باشگاه ارسنال هم داشت که البته ابطال شده است.دریکی ازبازیهای خانگی آرسنال درلیگ قهرماناندوربینهای ورزشگاه امارات تصویراوراضبط کردن.اوپیش ازاین درسال1995که درلندن زندگی میکردبه تماشای بازی آرسنال میرفتوبرای عبدالله فرزندش ازفروشگاه آرسنال سوغاتی میخرید.بن لادن حتی درزمانی که درکوههای افغانستان مخفی شده بودبارادیوترانزیستوری بازی آرسنال رودنبال میکردوپس ازهرباخت مثل مابدترین الفاظ رونصیب ونگرمیکرد.

منبع مجله فوتبال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سالار لاری در 1/2/1391 | 22:51 گفت:

باحال که نمیشه گفت ولی...
ممنون

علی ارشدی در 1/2/1391 | 14:36 گفت:

میلاد@شنیدم ملکه الیزابت و پرنس چارلز آرسنالی هستن

ناصر در 1/2/1391 | 14:29 گفت:

آخه اون منگول رو چه به لیگ جزیره اونم آرسنال!!!
حتما صدام هم طرفدار چلسی بوده!!!
قذافی هم تاتنهام!!!
ملک فحد،من یونایتد!!!

Vishka در 1/2/1391 | 13:24 گفت:

فحش به ونگر!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((کاش بودم اون موقع و نشونش میدادم بی تربیت:)))))))))
میگن سام بایگان درساش زیاده. آقای دکتره دیگه نمیرسه بیاد سایت

رضاشاماخ چوک بندر در 1/2/1391 | 11:30 گفت:

آقارضاشمادیدی اگه متوجه شده باشی بعضی ازبچه هاندیده بودن

رضاشاماخ چوک بندر در 1/2/1391 | 11:30 گفت:

آقارضاشمادیدی اگه متوجه شده باشی بعضی ازبچه هاندیده بودن

reza در 1/2/1391 | 10:53 گفت:

قدیمی بود قبلا هم ازش پست بوده حتما نخونده بودی

parsa در 1/2/1391 | 10:16 گفت:

رضا جون خیلی باحال بود
جاگلربعداز درگیری که باشروین داشت گفت که 2یا3ماه تو سایت نمیام

(Hooman sam (Dark metal در 1/2/1391 | 10:15 گفت:

عجــــــــــب دنیایی شده...
جالب بید..
مرسی...
like \\m// like

رضاشاماخ چوک بندر در 1/2/1391 | 03:48 گفت:

راستی بچه هاجاگلروشروین وسام بایگان ومعین خرمی کجان؟

رضاشاماخ چوک بندر در 1/2/1391 | 03:18 گفت:

آقامیلاداونطورکه من خوندم فقط 3ماه ازسال2005روتولندن بوده.وممکنه توبقیه سال افغانستان بوده.
درموردافغان یاعرب بودنش.واینکه موقع فوش دادن کسی کنارش بوده من نمیدونم من اینوازمجله فوتبال گرفتم که پایین مطلبم منبع روزدم.
درضمن من احتمال میدم اوناییکه همراش بودن حتماشنیدن که فوش داده.

میلاد کشوری در 1/2/1391 | 02:34 گفت:

1-جالب بود.مرسی
2- بن لادن عرب بود نه افغان
3- اون از 2005 از پاکستان خارج نشده بود، غیر ممکنه به ورزشگاه امارات رفته باشه. فکر کن از گیت های فرودگاه لندن رد شده باشه!!! احتمالا اگر همچین قضیه ای هم بوده یه نفر شبیه بن لادن بوده.
4- اینکه در زمانی که مخفی بوده بعد از هر باخت به ونگر فحش میداده رو کی نقل کرده؟ کسی که باهاش بوده یا تو کتاب خاطراتش نوشته ؟:دی
5- کسی میدونه ملکه الیزابت، وینستون چرچیل، تونی بلر، گوردون براون، ...طرفدار چه تیم انگلیسی بودن؟

♥Arsenal♥ در 1/2/1391 | 02:16 گفت:

خوبه نکشته ونگر رو *قهقهقهقه*

♥Arsenal♥ در 1/2/1391 | 02:16 گفت:

na bawwww

حمید فرازی در 1/2/1391 | 01:41 گفت:

خیلی هم خوب ولی همینجا هم کم به ونگر توهین نشد دیگه از اونا چه توقعی داریم :)

پويان در 1/2/1391 | 01:02 گفت:

بيخود كرده كسي به ونگر بدترين الفاظ و بگه
مگه كم زحمت ميكشه؟
عمرشو واسه اين تيم گذاشته و فقط لايق ستايشه

سید امین هاشمی در 1/2/1391 | 00:47 گفت:

چ جالب.مرسی رضا جان

ehs در 1/2/1391 | 00:19 گفت:

شنيده بودم!اما فكر نمي كردم جرات حضور در ورزشگاه رو داشته باشه!پسرش هم طرفدار ارسناله؟!
مرسي رضا جان

مصطفی کاظمی در 1/2/1391 | 00:13 گفت:

چه افتخاری نصیبمون شد!!!!!=)

hesam در 31/1/1391 | 23:45 گفت:

Mardake bishoor!...mokhory ba raees fohsh bedi,hamoon betar mord!

محمد در 31/1/1391 | 23:32 گفت:

همین یه مورد کم بود طرفدار آرسنال باشه که اونم به سلامتی جور شد!

سید محمد رضا در 31/1/1391 | 23:30 گفت:

جالبناک بود!!!!
البته من در صورت باخت به ونگر فهش نمیدم

sepehr najafian در 31/1/1391 | 23:09 گفت:

جالبه

رضاشاماخ چوک بندر در 31/1/1391 | 22:48 گفت:

آرمان من که افتخارمیکنم

آرمان الهیاری در 31/1/1391 | 22:45 گفت:

اگه هوادارهای تیم های دیگه بفهمن آبرو واسمون نمیذارن؛
من گفته باشم

Farhad Rahbari در 31/1/1391 | 22:37 گفت:

ONLY GUNNERS

حسین در 31/1/1391 | 22:17 گفت:

چه جالب ممنون

vahid در 31/1/1391 | 22:12 گفت:

ممنون من هم شنیده بودم ولی بازم خوب بود

علی ارشدی در 31/1/1391 | 21:55 گفت:

شنیده بودم
ولی فکر نمی کردم تا این حد باشه

مردک غلط می کرده به رئیس فحش میداده