شایدفردانباشیم ...شاید

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,497 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایدفردانباشیم ...شاید
برادران عزیزهمین جاازدوستانی که بهشون توهین معذرت میخوام.زیادی تندرفتم چون پست یکی ازبچه هابیخودپاک شدالبته نظرمن اینه بگذریم.
مااینجامثل برادریم جمعمون طوری صمیمی شده که همدیگه روبه اسم کوچک صدامیزنیم من صمییتوتوسایت دیگه ای ندیدم ماچندصباحی بیشترزنده نیستیم چراازاین چندروزاستفاده صحیح نکنیم ؟وقتی قدرشومیفهمیم که دیگه ازدستمون رفته اصلابذارین یه داستان واستون تعریف کنم.
(یه پسری عاشق یه دختری شددختره هم به پسره جواب مثبت دادبعدازاون دختره باهراشاره سریع باپسری دیگه دوست میشددرحالی که اون پسره همچنان بی خبروعاشق دختره بود.حتی به جایی رسیدکه دختره ازپسره که عاشقش بودپول میگرفت ومیرفت واسه دوست پسراش کادومیخریدبعدازچندوقت پسره شک کرده بودچون همیشه پشت خطی دختره میرفت تصمیم گرفت دختره روتعقیب کنه وقتی دختره روباپسری دیگه دیدحالش بدشدورفت وسط خیابون وماشین پسره روزدومردولی دختره همچنان بادوست پسراش بودتاپولای دختره تمام شددوست پسراش بهش تجاوزمیکردن همه چیزدختره روگرفتن حتی آبروشو حالاچی شد؟دختره باهزارتااندوه سرقبره پسره نشسته وازکاراش پشیمونه وهیچ سودی نداره)ماهم وقتی این سایت ازدستمون رفت قدرشوبدونیم قدرپدرمادرخواهربرادرودوستانمونوبدونیم من وقتی برادرکوچیکمومیبینم میخوام دعواش کنم پیش خودم فکرمیزنم الان من باهاش دعواکردم 2روزبعداتفاقی خدایی ناکرده واسش افتادبعدش نتونستم ببینمش چکارکنم میمیرم ازغصه که چراوقتی میتونستم ببوسمش دعواش کردم واقعاسخته هیچ چیزتواین دنیاماندگارنیست هیچ چیزروزهاشبهاپشت سرهم میرن تااینکه توکفنمون کنن من همه شمارودوست دارم شماخواهروبرادرامین زندگی بدون شمابرام سخته قدرسلامتی روبدونیم قدرهمه چیزوبدونیم امیدوارم خداوندجایگاه من وشماوهمه مردم روتوجنت الفردوس کنه الهی آمین.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ازدوستانی که قهرکردن خواهش میکنم برکردن.
دوستان من تاچندروزدیگه واسه تست فوتبال همراه بانامزدم میایم تهران خوشحال میشم بادوستان تهرانی ملاقات کنم.
شب خوش
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یک سوال؟
چرابیشتردربیهاتیمهاپیراهن قرمزوآبی دارن؟
میلان.اینتر
پرسپولیس .استقلال
رم.لاتزیو
اورتون.لیورپول
آرسنال چلسی
من سیتی.من یوتد
استون ویلا.بیرمنگام
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 12/2/1391 | 18:05 گفت:

رضاجون یطور پیام میدید انگار واقعا دارید تو یه جنگ واقعی شرکت میکنید
مثلا میگی من توجنگ ویتنامش گیرگردم سخته ...علی ارشدی نخواب من گیرم داداش


خب همین خنده داره داداش به هیجان بازی میکنید

سروش در 12/2/1391 | 14:34 گفت:

شما چی میگین کلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جریان مرحله چیه؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 12/2/1391 | 13:48 گفت:

من موقتا برگشتم!!!!

رضا اسم مرحله رو بگو!
میگم تو ویتنام زیاد مرحله داره آخه همه اش هم همین جوریه فقط میریزن سرت

Farhad Rahbari@ نزدیک 700 تومن یک سال و نیم پیش

ایکس باکس چیه؟ مگه من میام موس و کی بوردو عوض کنم با چیزی؟

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 13:18 گفت:

رضاجون یادم نمیاد ولی فکرکنم باید سنگر بگیری و اون کسی که پشت تیر باره دخلشو بیاری بعد پیشروی کنی(تو ارتفاعه)شایدم مرحلشو اشتباه فهمیده باشم چون همون روزی که بازیش اومد یک هفته نشد تمومش کردم

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 12:57 گفت:

فرهادتوهم کمک کن علی تابعدازظهرنیست توکمک کن.
علی قاسمی مگه جک گفتم اخوی؟

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 12:56 گفت:

علی تواولین جایی که بمباران شروع میشه ردکردم بعدیه قسمتی هست که ازسروکولت سربازمیریزه بی پدراهرچی میکشیم تموم نیشن تامیری پایین سنگرپدرسگاصدتاتیرمیادطرفت ودوباره

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 12:24 گفت:

مرسی داش رضا-خوب کاری کردی
علی با چه سیستمی اجراش میکنی؟!!!!!!!!چقدر خرج پی سیت کردی؟!!!
خب برو یه ایکس باکس بخر خودتو راحت کن صورتی جان!
رضاشاماخ@ تو کال آو که کسی گیر نمیکنه!دستوراتوبخون همونو عمل کن!
چرا MW3 بازی نمیکنی؟!!!!!!!!!!!خیلی وقته اومده تمومش کردم
مهران جان حجت مقبول ایشاللا
دعامون کردی داداش؟

علی ارشدی در 12/2/1391 | 12:09 گفت:

رضا کجایی؟

من کار دارم بعد از ظهر بر می گردم تا اون موقع بنویس کجا گیر کردی

علی ارشدی در 12/2/1391 | 11:44 گفت:

علی قاسمی@ به خودت بخند(شوخی)

رضا شاماخ@ خب تو کدوم قسمتش گیر کردی بیشتر توضیح بده تو ویتنام مرحله زیاد داره راستی با پلی سه چطور هدف گیری می کنی؟؟؟؟؟ فقط موس و کی بورد!!!!!!!

علی قاسمی در 12/2/1391 | 11:39 گفت:

هه هه هه هه هه هه ه هه هه
بحث دیشب رضا و علی ارشدی رو خوندم یه دل سیر خندیدم

رضاشاماخ : بچه هاکسی ازبازی (کال آف دیوتی سردرمیاره؟)من توجنگ ویتنامش گیرگردم سخته.من باپلی3هستم

علی ارشدی : رضا کدوم نسخه شو بازی می کنی؟؟؟؟؟

رضاشاماخ : علی یعنی چی کدوم نسخه؟

رضاشاماخ : علی ارشدی نخواب من گیرم داداش


هه هه هه هه ه هه

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 11:34 گفت:

آره همین بلک آپس

علی قاسمی در 12/2/1391 | 11:29 گفت:

خون ریزی نبود مشاجره بود ... ایکاش همه مثه تو زود فراموش کنند... همه جوره ما اکیپ آرسنالیم و پشت همیم

علی ارشدی در 12/2/1391 | 11:18 گفت:

رضاشاماخ@ ببخشید الان دیدم گفتی نخوابم :) منظورم این بود که شماره چند؟

http://static.thegamershub.net/wp-content/uploads/cod-black-ops.png

اینه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 10:58 گفت:

علی منوتو؟مشاجره؟دعوا؟خون ریزی؟جنگ قبیله ای؟دست وپابریدن؟سربریدن؟نه باباداشم این چه حرفیه

علی قاسمی در 12/2/1391 | 10:15 گفت:

سلام ... داداش هفت هشت روز پیش یه مشاجره ی کوچیک کردیم هه هه هه رضا جون نمیدونم چرا تو مشاجره ها همیشه تو هم هستی (شوخی به دل نگیر)
در کل از بابت اون روز معذرت اگه تقصیر من بود
در ضمن من از پیروزی سیتی خوشحال شدم چون هر چی باشه تو ایران طرفدارهای یونایتد خیلی زیادند و این نا موفقیت ها میتونه قدرت کری خوندن های ما رو بالا ببره


رنگ قرمز و آبی بین دو تیم دردربی ها معمولا بخاطر تضاد دو روز مذکور در رنگ شناسیه و معمولا دو تیم خوب تو یک شهر از یک رنگ پیراهن مشترک استفاده نمیکنند و دو رنگ کاملا متضاد رو رنگ پیراهنشون قرار میدند
این عقیده منه

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 03:37 گفت:

علی ارشدی نخواب من گیرم داداش

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 02:55 گفت:

علی یعنی چی کدوم نسخه؟

علی ارشدی در 12/2/1391 | 02:51 گفت:

رضاشاماخ@ رضا کدوم نسخه شو بازی می کنی؟؟؟؟؟

black ops؟؟؟؟؟؟؟

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 02:23 گفت:

بچه هاکسی ازبازی (کال آف دیوتی سردرمیاره؟)من توجنگ ویتنامش گیرگردم سخته.من باپلی3هستم

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 02:20 گفت:

مثلاچی رضا؟

M o o r I در 12/2/1391 | 02:10 گفت:

ببخشید اشتباه شد : " آ ر س ن ا ل "

:دیییییییی

M o o r I در 12/2/1391 | 02:01 گفت:

رضا جان مرسی از پستت :)

من این جارو جنجال اخیرو دیدمو نخواستم خودمو قاطی کنم

واقعا که همینطوره . بجه ها معلوم نیس فردا این سایت باشه واسه ارتباط ماها یا ن ! پس چرا از این فرصت خوب استفاده نکنیم . بخدا آخرش فقط همین دوستی ها و صمیمیت هاس که میمونه . ما فقط واسه 1 چیز اینجا دور هم جمع شدیمو اونم فقط فقط " آ ر س ن ت ل " :)))))

بیاین این چند وقته که دور همیم , از با هم بودنمون لذت ببریم :))

همین الانم از بچه هایی که بینشون کمکی کدورت هس تو همین پست همه چی حل بشه

مهران خان زیارتا قبول داداش گل :)) سوغاتیم آوردی ؟ ;)

reza در 12/2/1391 | 01:58 گفت:

یه کم فکر میکردی مثال بهتری هم میتونستی بزنیا

سعيد توپچي در 12/2/1391 | 01:50 گفت:

من يو به خودش باخت! به قول قطبي بچه‌هاي فرگي {دل شير} نداشتن

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 01:44 گفت:

کاشکی یونایتدمیبرد.البته خداکنه نیوکاسل باسیتی مساوی کنن

سعيد توپچي در 12/2/1391 | 01:41 گفت:

هيچوقت يادم نمي‌ره که در بحثاي بارسائي شرکت مي‌کردي و انواع توهينهارو مي‌شنيدي و با کمال احترام و البته شايد مظلومانه جواب طرفتو مي‌دادي. کاري که از عهده من يکي خارجه!

سعيد توپچي در 12/2/1391 | 01:39 گفت:

حسين جان شما يکي از مؤدبترين آدمايي هستين که در زندگيم ديدم بخدا اغراق نمي‌کنم

آرمان الهیاری در 12/2/1391 | 01:33 گفت:

آورین

حسین در 12/2/1391 | 01:33 گفت:

ممنون رضا جان به خاطر پست خوب و حرفای به حقت.امیدوارم هر کدورتی بین هر دو نفری توی این سایت بوجود اومده خیلی زود بر طرف بشه.

من خودم شخصا همیشه سعی کردم اینجا طوری حرف بزنم و نظراتم رو بگم که خاطر هیچ کس از دوستان(حتی دو سه نفری که رابطه خوبی باهاشون ندارم) ازم مکدر نشه.در هر حال هر کسی(هر کسی) ازم بنا به هر دلیلی دلگیر شده ازش معذرت و حلالیت میخوام.

و اما...

یوهااااااااااااااااااا سیتی 1-0 من یو رو برد و به صدر جدول رفت.میدونم میدونم سیتی تازه به دوران رسیده و بی هویت هست و دو بازیکن ارسنال رو برده و همه این حرفا رو قبول دارم ولی هیچی نمیتونه نفرت منو از منچستر کثیف کم کنه.در هر صورت سیتی هرچیم باشه بازم قهرمانیش از یونایتد خیلی بهتره.له شدت خوشحالم و امیدوارم سیتی عرضه داشته باشه این بار صدر جدلو از دست نده.قیافه فرگی واقعا دیدن داره!!!تا چند هفته پیش 8 امتیاز جلو بودن...هه هه هه

در آخر هم خطاب به مهران.مهران جان به قول بچه ها گفتنی... خوش برگشتی.

سعيد توپچي در 12/2/1391 | 01:21 گفت:

رضاجون دوست دارم درحد بوندسليگاااااااا
دمت گرم الحقو والانصاف گل گفتي ; )

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 01:06 گفت:

سلام مهران.
رئال2.بارسا1
آرسنال0.چلسی0
آرسنال1.استوک1
بایرن وچلسی به فینال لیگ قهرمان رفتن

مهران کاظمی در 12/2/1391 | 00:31 گفت:

سلاااااااااااااااااااااااااااااااام، بچه ها من اومدم، تازه امشب رسیدم و اومدم سایتو ببینم دیدم باز مثل اینکه اینجا بدجور گرد و خاک شده، (من رفته بودم حج راستی)
آقا اینا رو ولش کن لطفاً بی زحمت یکی بیاد تمام اتفاقات این دو هفته آرسنال رو برای من به صورت تیتر وار بگه، ممنونتون میشم، دو هفته هست هیچ خبری ندارم، حتی بازی ها رو ندیدم، ال کلاسیکو رو هم ندیدم خدایا، دمتون گرم، مرسی دارید

راستی بچه ها مثل قضیه فیس بوک نشه که می گن: دختره ساعت 3 نصف شب میاد می گه من دلم چایی می خواد، 200 Like و 20 تا نظر براش میذارن و پسره می گه من خودم چاییت میشم، یکی دیگه میگه فدای اون دلت، یکی میاد میگه می خوای چایی دم کنم بیارم دم خونتون و... ولی پسره میاد می نویسه: مادرم فردا عمل داره بچه ها براش دعا کنید نمیره، فقط یه کامنت داره اونم یه پسر دیگه نوشته اینجا جای این مسخره بازیا نیست.
تو سایت خودمونم دیدم اینو بچه ها (((((: