داستان جالب+گرازها+چندسوال؟

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,496 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

داستان جالب+گرازها+چندسوال؟




سلام اولاتساوی تاتنهام وباخت نیوکاسل بهتون تبریک میگم وبه این سایت برین وببینیدچطوربغض کردنwww.tottenham.ir
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به زاهدی گفتن توشهری مردم به جای خدادرختی رومیپرستن زاهدخشم گرفت وتبری برداشت وبه سوی آن شهررفت تادرخت روقطع بکنه درنزدیکی شهرابلیس به شکل پیری دراومدوبه شخت گفت تونه پیامبرخدایی ونه آدم مهم وبرگرددرهمین موقع زاهدابلیس روبه زمین زدورویش نشست وابلیس به زاهدگفت ازقطع کردن درخت منصرف شووبه خانه برگردوهرروزصبح اززیربالش خودت 2دیناربردار.زاهدراضی شدورفت روزاول دینارهارابرداشت روزدوم دینارهارابرداشت ولی روزسوم دیناری ندیدپس دوباره خشم گرفت وتبررابرداشت وبه سوی شهررفت دربین راه بازهم باابلیس درگیرشدواین بارابلیس اونوزمین زدوریش نشست بعدازابلیس سوال کردچطوردفعه اول من توروزمین زدم ولی دفعه تومنوزمین زدی؟ابلیس گفت باراول توبرای خداخشم گرفتی وپیروزشدی باردوم برای دنیاخشم گرفتی وشکست خوردی.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بازهم منچسترسیتی به رابین پینهادداد250هزارپونددرهفته .به نظرم رابین بره چون برای موندش هیچ اشتیاقی نداره اگه میخوادبره بره ولی اینوبدونه کمرتیم خوردنمیشه خودش سرنوشت
فابرگاس.هلب.فلامینی.ریس.نصری.کلیچی.روداره میبینه.اگه بره میفهمیم که که تعصب نداشته وبرای پول داره میره اگه بره دیگه برنگرده دربازجاده دراز.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.توجام جهانی2010کدوم بازی بهت چسبید؟
2.اگه مابه باشگاههای اروپاصعودکنیم،دوست دارین کدام تیم به عنوان تیم چهارم صعودکنه؟
چلسی.تاتنهام.نیوکاسل.
3.دوست دارین کدوم بازی آرسنال ازنزدیک ببینین؟
4.نظرتون درباره مروان شاماخ چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

ناصر در 19/2/1391 | 10:03 گفت:

1-هیچ کدوشون،چون همه ی تیم هایی که طرفدارشون بودم تحقیر شدن.
2-بیشتر تاتنهام-چون ترکیب قویتری نسبت به نیوکاسل داره که برای تیمای انگلیسی میتونه خوب باشه
3-آرسنال-منچستر
4-اونم مثل آرشاوین دچار افت روحی شده.

parsa در 18/2/1391 | 15:29 گفت:

1-انگلیس-آلمان
2-نیوکاسل
3- بازی آرسنال با منچستر یونایتد تو ورزشگاه امارات
4-مرتیکه معتاد{ناراحت نشو رضا جان}

توپچی جنوب در 18/2/1391 | 01:50 گفت:

اول در مورد رابین باغیرته خیلی دوسش دارم و مطمئنم نمیه...
1-بازی آلمان و آرژانتین

2-نیوکاسل چون بدون بازیکن نامی خوب بازی کردن ان فصل

3-بازی آرسنال با منچستر یونایتد تو ورزشگاه اشبرتون .........

4-میدونم که خیلی دوسش داری رضا ولی به درد آرسنال نمیخوره..بهتره بدیم بره..........

محمد حسینی در 18/2/1391 | 01:11 گفت:

دوستانی که می گفتن چمپونز بای بای امروز پست نمی ذارن؟
1-برزیل هلند(رو هلند شرط بسته بودم بعد اینکه عقب افتاد :دی)
2-هیچ فرقی نمی کنه!!!
3- تو بگو آرسنال خشتک سازی صحرای آفریقا یه بازی ببینیم تشنه از دنیا نریم
4-خدایش بیامرزاد

ehs در 18/2/1391 | 00:21 گفت:

رضا كلا بيكاري واسه خنده سايت تاتنهاميها!!!
1_هيچكدوم
2_نيوكاسل
3_با يونايتد(قبلا هم گفتم،يه روز ميرم و عكس بازي رو كه خودم گرفتم ميزنم تو همين سايت!!)
4_مثبت!!!جدا به نظرم از اون دسته بازيكنهاييه كه وقتي از ارسنال ميره تازه ميفهميم چي رو از دست داديم!!
5_از بنزما خوشت مي اد؟

سعيد توپچي در 18/2/1391 | 00:10 گفت:

رضاجون امان از اين پستاي قشنگت!
1- آلمان و آرژانتين (آلمانيا به مسي درس گلــــــــــــزني دادن!!!)
2- نيوکاسل (اي کاش مي‌تونستم QPR رو انتخاب کنم)
3- آرسنال - من يونايتد
4- اگه کراکي نشه شانس آورديم!!!

HOSSEIN در 17/2/1391 | 23:55 گفت:

داستانت هم جالب بود قبلاشنیده بودم.واقعا این شیطون پدرهمه رو درآورده.بابا ضربه فنیش کنین.حریف قدری نیست بخدا
1-هیچ کدومش باحال نبود در مجموع جام بیخودی بود.(بخصوص قهرمانش)
2-بطور قطع نیوکاسل.چون حالم از تاتیها بهم میخوره(اما چلسی اگه ما سوم بشیمم ایشالا بایرنو ببره و واسه لیگمون دوباره افتخار بیاره)
3-آرسنال-شانچستر رو تو فینال جام باشگاههای اروپا که لهشون کنیم
4-افتضاح به توان بی نهایت.مایه فساد تیم!!!!!!!!!!!!!!!!!

reza در 17/2/1391 | 23:29 گفت:

اقا جان من اصلا اینو قبول ندترم که هرکی که از ارسنال بره اشتباه کرده . مگه فابرگاس و نصری چشونو . جفتشون از موقعی که تو ارسنال بودند موفق ترند . نمی دونم اگر به جای رابین بودم به خاطر سیاست های باشگاه میرفتم یا به خاطر هواداران می موندم ؟

(Hooman sam (Dark metal در 17/2/1391 | 23:06 گفت:

1. هلند برزیل...
2. با یانکه از تاتنهام بدم میاد ولی تاتنهام آخه میتونه یکم از آبروی لیگ برتر دفاع کنه...(این نظر شخصیمه) اما اگه چلسی قهرمان شه خعلی بیشتر حال میکنم چون اون موقع چلسی اینقد تیمش خوب هست که آبروریزی راه نندازه...
3. آرسنال منچستر...
4. یکم خوب ولی بدون روحیه شدید...
=-------------------
بابت داستان مرسی...
like \\m// like

فرهاد در 17/2/1391 | 22:39 گفت:

4: اسم بازیکن هم لیاقتش نیست

MohamadAmin در 17/2/1391 | 22:29 گفت:


1)همه بازی های تیم محبوب و دوست داشتنی شیلی به سرمربیگری مارچلو بیلسا چگوارای ایالت باسک
2)چلسی(برای جذابیت بیشتر لیگ قهرمانان)
3)آرسنال منچستر در امارات
4)یک بازیکن کمری

MohamadAmin در 17/2/1391 | 22:22 گفت:

رابین رو باید نگه داریم هر طور که شده حتی با پول بعضی از دوستان طوری حرف از پول میزنن که خودشون از پول بدشون میاد!
واقعا کی از پول بدش میاد چند تا بازیکن تو دنیا مثل گتوزو و دلپیرو هستن که وقتی شنیدن تو لیست فروش باشگاهشون قرار دارن گفتن ما حاضریم باری باشگاهمون مجانی بازی کنیم! فن پرسی که از آسمون نیومده اون هم مثل همه آدمها دنبال پول هستش و باید به اندازه کیفیتش پول دریافت کنه

MohamadAmin در 17/2/1391 | 22:18 گفت:

قهرمانی منچستر سیتی میتونه تلنگری باشه برای کسایی که فک میکنن رفتن رابین کمر تیم رو خورد نمیکنه!
مثل اینکه بعضی از دوستان رفتن نصری و فابرگاس درس عبرت نگرفتن مثل اینکه بعضی از دوستان اول فصل یادشون نیست مثل اینکه بعضی از دوستان 8 تایی ها رو یادشون نیست!
بسه دیگه عزیزان بکشین بیرون از این افکار پوچ! رابین تو دوران اوجش به سر میبره و یه بازیکن پخته شده بعد از 6 سال تازه داره ثمر میده! یعنی چی بفروشیمش! الان ما تو سطح اول دنیا چند تا مثل رابین داریم؟ هان؟ فوقش 4 تا یا 5 تا از اونجایی که گرون ترین بازیکنی که تا به حال خریدیم 17 میلیون پوند قیمت داشته(آرشاوین)هیچ موقع نمیتونیم بازیکنی در حد وا اندازه های رابین برای فصل بعد پیدا کنیم پس بهتر از این افکار پوچ که چیزی جز ادعای الکی نیست بپرهیزیم و کمی منطقی نسبت به قضیه برخورد کنیم

مصطفی کاظمی در 17/2/1391 | 22:12 گفت:

2-) برن بمیرن.
1-) جالب بود.
0) حرف علی ارشدی کاملا درسته.
1) مثل همه آلمان - آرژانتین
2) بازم مثل همه نیوکاسل.
3) آرسنال - تاتنهام.
4) ...
5)دستت درد نکنه.

morteza در 17/2/1391 | 22:08 گفت:

خواهشا خیلی کاری به سایت های رقیب نداشته باشین

Farhad Rahbari در 17/2/1391 | 22:03 گفت:


1)آلمان-انگلیس
2)کلاغ ها
3)آرسنال-من یو تو الدترافورد
4)بازیکنی کم ظرفیت با پشتکاری ناچیز
ممنون

محمد على(اباى) در 17/2/1391 | 21:53 گفت:

mersi

علی ارشدی در 17/2/1391 | 21:38 گفت:

مرسی
رابین اگه رفت از سمیر و سسسک کمتره برام قبلا هم گفتم

1. برزیل هلند آلمان آرژانتین

2.مسلما دوست ندارم تاتی بیاد CL ولی رضا می دونی چی دوست دارم؟؟؟؟؟؟ تاتی چهارم بشه بعد چلسی قهرمان بشه تاتی بره یورو لیگ =))) فکرک نید چه کیفی داره =))
ولی نیوکاسل بیاد جالب میشه

3.آرسنال من یو تو اشبرتون

4. قبلا هم گفتم رفتنش به نفع هر دو طرفه

رضاشاماخ چوک بندر در 17/2/1391 | 21:33 گفت:

داداش توهین نه

سید سجاد حسینی در 17/2/1391 | 21:23 گفت:

بازی برزیل هلند.
چلسی
آرسنال با منچستر
دراز احمق

soroosh در 17/2/1391 | 21:15 گفت:

رضا عکست رو عوض کردی نشناختمت :دی
در مورد سوال چهارمت : شاماخ رو ونگر جان نابود کرد هر چند خودش هم خیلی زود وا داد
دوست نداشتم این اتفاق واسش بیفته...شاماخ تو فرانسه مهاجم خیلی تمام کننده ای بود

حسین در 17/2/1391 | 21:03 گفت:

داستان زیبا بود ممنون.

رابین نمیره شک نکن.

1-فینال+اروگوئه-غنا

2-نیوکاسل ولی زیاد مهم نیست کدوم صعود کنه

3-همه رو ولی بیشتر ارسنال منچستر و داربی لندن

4-توی بوردو و اولای ارسنال خوب بود ولی خودش باعث شد افت کنه و الان بسیار ضعیف و کم بازده برای ارسنال هست.

مهران کاظمی در 17/2/1391 | 21:02 گفت:

آلمان-آرژانتین
نیوکاسل
آرسنال یونایتد
حروم شد، خیلی تو فرانسه خوب بود

sepehr najafian در 17/2/1391 | 20:44 گفت:

1-آلمان آرژانتين
2-نيوکاسل
3-فرقي نميکونه
4-براي موفقيت خودش بهتره بره