همه پیشرفت میکنن ماپسرفت

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,775 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

همه پیشرفت میکنن ماپسرفت
طی سالهای گذشته بازیکنان زیادی ازکشورماتوسطح اول اروپافوتبال میکردن.ایتالیا.آلمان.اسپانیا.انگلستان.یه مدت یادمه ایران غول آسیابود6گل به کره جنوبی حماسه ملبورن ژاپن وچین وعربستان که آرزوی بردمقابل ایران روداشتند.تیمی که باایران بازی داشت میومدبرای مساوی.واقعاچی شدهمه چیزبرگشت.حالاچی شده که وقتی باژاپن یاکره مساوی میکنیم جشن میگیریم بازیکنان کره ای وژاپنی الان هرجای اروپاببینی هستن وتیمهای بزرگ به خاطرشون باهم رقابت سختی دارن .آرسنال.بولتون.اینتر.زسکاموسکو.منچستریونایتدهامبورگ شالکه دورتموندوتیمهایی که هرچی اسمشون بیاریم بازم کمن.واقعاچرا؟
ژاپن ازالان به این فکره که چطورتوجام جهانی2014به مرحله یک چهارم صعودکنه اوناتوجام جهانی 2010تایک هشتم پیش اومدن ژاپن وکره ازسال 2011پروژه 30ساله شروع کردن یعنی برنامه ریزی برای 30سال آینده که بربام فوتبال جهان قراربگیرن اونادیگه به مسأله صعودبه جام جهانی فکرنمیکنن بلکه ازصعودبه جام جهانی مطمئن هستن.یکی ازکارشناسان فوتبال آسیادرپاسخ به سوالی که چرابازیکنان کره ای وژاپنی همه جای اروپاهستن گفت اونابه جزفوتبال حرفه ای زندگی حرفه ای هم شروع کردن .اونادیگه ازهم گروه شدن باایران هراس ندارن.
تواخبارحتماشنیدین که گفت ازاول خردادپنجشنبه هاتعطیله اگه حساب کنیدنصف سال ایران توتعطیلی هست بانصف سال تعطیلی کجامیشه پیشرفت کرد.به طورمثال من یه کاراداری دارم میرم کارموراه بندازم آقاازشنبه تادوشنبه مرخصی هستن سه شنبه میرم میگه فردابیاچهارشنبه میرم میگن کاری واسش پیش اومده رفته بیرون پنجشنبه جمعه هم تعطیله درصورتی که ژاپن فکرکنم درطول سال فقط یه روزتعطیل باشه اونم روزملیشونه.
برگردیم فوتبال.
گفتیم که ژاپن وکره دارن فکرمیکنن چطوربه یک چهارم جام جهانی برن ولی ماداریم فکرمیزنیم چطورازمقدماتی بیایم بالا.
.به نظرشمامشکل ازکجاست..چطوراین مشکل حل میشه؟چطوراین بی نظمی هاتموم میشه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/2/1391 | 00:00 گفت:

نمیدونستم رضا-به قول بچه ها ، گل بود به چمن آراسته شد!!!!!!!

سعيد توپچي در 27/2/1391 | 22:43 گفت:

آقاي محمد حسینی@ حرف حق جواب نداره منم اينو شنيده بودم ولي شما بصورتي مستند و دقيق توضيح دادي ازت ممنونم

سعيد توپچي در 27/2/1391 | 22:40 گفت:

عزيز من آقاي شاماخ! اين مملکت کجاش درسته که شما به فوتبالش گير دادي. اين مملکت اسلامي! چيش شبيه کره و ژاپنه که فوتبالش باشه؟ سيستم حمل و نقلش ( تأخيرهاي مترو و اتوبوس)، وجدان کاري مردمش! (واقعا هرکدوممون روزي چند ساعت کار مفيد انجام مي‌ديم؟)، اقتصاد نابسامانش (باگرونيهائي که خود دولت به مردم تحميل کرده)، و...
100% قبول داري که فوتبال هم جزئي از زندگي مردمه، پس تا زندگيمون عصر تيرکمون شاهيه! فوتبالمون هم بايد اينجور باشه. نميشه که همه اوضاع مملکت خراب باشه ولي فوتبالش مثل ساعت کار کنه که!

masoud mahmudpur در 27/2/1391 | 21:54 گفت:

یکی از دلایلی هم که بازیکنای ایرانی معمولا تو اروپا جا ندارن اینه که ما از نظر سیاسی با اونا مشکل داریم

توپچی جنوب در 27/2/1391 | 20:16 گفت:

فوتبال باید خوصوصی بشه

فوتبال باید از سیاست جدا باشه

فوتبال باید از دولت جدا بشه

فوتبال باید پاک و بدون دلالی بشه

فوتبال باید از پایه و با ساختن مدرسه های فوتبال کار بشه


اگر این ها رعایت شد وتبال ما پیشرفت خواهد کرد وگرنه هیچ وقت هیج جا نخواهیم رسید.....

سالار لاری در 27/2/1391 | 17:59 گفت:

درسته باید حمایت شیم ولی:
فقط از دیگران توقع داریم و به خودمون تکون نمیدیم
یه جمله تکراری که میگه ایران رو ما میسازیم.....

سالار لاری در 27/2/1391 | 17:59 گفت:

درسته باید حمایت شیم ولی:
فقط از دیگران توقع داریم و به خودمون تکون نمیدیم
یه جمله تکراری که میگه ایران رو ما میسازیم.....

محمد حسینی در 27/2/1391 | 17:13 گفت:

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86_(%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%86_%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84)

محمد حسینی در 27/2/1391 | 17:13 گفت:

اینم یه عکس ازش
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c9/Teheran-ro_Seoul_Korea_daytime.jpg/409px-Teheran-ro_Seoul_Korea_daytime.jpg

محمد حسینی در 27/2/1391 | 17:09 گفت:

پيش از انقلاب به دنبال مسافرت شهردار وقت تهران به سئول در سال1354جهت همكاري بين دو كشور سنگ بناي دو خيابان بزرگ در پايتخت دو كشور گذاشته شد.

به گزارش انتخاب، خياباني در تهران با نام سئول و خياباني در سئول با نام تهران. در اين قرارداد شهردار سئول آروز مي كند اين تفاهم باعث شود سئول نيز مانند تهران شهر پيشرفته يي شود و اين درست در زماني بوده كه وضع اقتصادي مردم كره نابسامان بوده است. نكته جالب آن است كه خيابان تهران تنها اسم خارجي در ميان خيابان هاي سئول است. حال با گذشت33سال خيابان تهران مبدل به اصلي ترين، زيباترين و گرانقيمت ترين خيابان سئول شده است.

دفاترصدها شركت عظيم تجاري ـ صنعتي و دفاتر شركت هاي بزرگ بين المللي از قبيل ياهو و برج هاي بلند اين خيابان كه يك سرمايه گذاري بيش از صد ميليارددلاري را به خود جذب كرده است، در اين خيابان قرار دارد و اين در حالي است كه خيابان سئول در تهران تنها اتوباني به خود ديده است.

اينك اين دو خيابان جلوه معني داري به داستان توسعه يافتگي اين دو شهر و كشور بخشيده است. معنايي كه براي ما ايرانيان بسيار دردآور و قابل تامل است و جالب آنكه روياي كره يي ها براي تبديل به ايران توسعه يافته با گذشت سي و چند سال برعكس شده است و تبديل به روياي ايرانيان براي رسيدن به كره شده است.

در يك مقايسه تطبيقي سرعت عمل و پيشرفت كره و ايران را در جهت توسعه يافتگي با مشاهده سرنوشت دو خيابان سئول در ايران و خيابان تهران در كره مي توان به وضوح ديد.

Vishka در 27/2/1391 | 15:42 گفت:

چی بگم والا

سید سجاد حسینی در 27/2/1391 | 15:27 گفت:

یه خبر جالب: کریم انصاری فرد سال دیگه به یه تیم بوندس لیگایی میره!!!!!

ehs در 27/2/1391 | 15:21 گفت:

رضا ميدونم خودت فوتبال بازي ميكني!تا حالا چند تا استعداد تو اين فوتبال ديدي كه فقط با استعداد خودشون به يه جايي رسيدن!!هر وقت تعدادشون از انگشتان دستت بيشتر شد مي توني در باره فوتبال تو ايران فكر كني!!

رضاشاماخ چوک بندر در 27/2/1391 | 14:36 گفت:

ناصردیروزاخباراعلام کردازاول خردادپنجشنبه هاتعطیله.درضمن مقایسه باکره کردم که همگروه ماهست

ناصر در 27/2/1391 | 14:33 گفت:

1-تا اونجایی که میدونم پنج شنبه ها فقط مدارس تعطیله.
2-مقایسه ات اشتباهه.با ابن وضعیت مدیریت کلان کشور که برخی از مدیرامون از اون بویی نبردن،مقایسه ات غلطه. ما باید خودمونو با گواتمالا،تانزانیا یا مالدیو مقایسه کنیم.
3-همه چیز از خودمون شروع میشه.
4-فوتبالمون هم تا خصوصی و رقابتی نشه و از باند بازی و مافیا بازی در نیاد،همین آش و همین کاسه اس شایدم بدتر.God bless us.

hamed در 27/2/1391 | 14:24 گفت:

از تغییراتی که باعث بهتر شدن سایت شده متشکرم...

روح الله نظری در 27/2/1391 | 14:15 گفت:

رضا باهات موافقم.تازمانی که فوتبالیست های ما پاس بلند پاس درعرض رو یاد بگیرن !!! و شوت کردن بی خودو کنار بزارن و البته زندگی حرفه ای یادبگیرن فک کنم بتونیم به جام جهانی بریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 27/2/1391 | 14:15 گفت:

نه محمدچیه؟

محمد حسینی در 27/2/1391 | 14:11 گفت:

Hamin ke mostafa goft
Qaziye khiaboone seul ro too tehran midoonid?

رضاشاماخ چوک بندر در 27/2/1391 | 14:10 گفت:

بچه هااین انتقال تیم به جاهای دیگه فقط یکی ازاتفاقای نادره ازچندمیلیاردی که ازعمردنیامیگذره.
یامنع خریددربازبان خارجی

sepehr najafian در 27/2/1391 | 14:07 گفت:

مدريت بايد درست شه.بازيکنامون بايد برن اروپا

(Hooman sam (Dark metal در 27/2/1391 | 14:06 گفت:

یکی از دلیل های این بدبخت شدنمون مسئولای اصلی کشورن ، نمونش آقای شادابیان(کفاشیان) یادمه اون سال که از نرفتیم جام جهانی اومده بود جلو دوربین مثل سگ میخندید و انگار نه انگار اتفاقی افتاده و یه ملتی دلشون شکسته که چرا تیمشون نرفت جام جهانی !!! (ولی خداییش عجب حرفی زدم ، خنده ی سگ !!! ندیدم تا حالا !!!دییی)


یه نمونه دیگه : آقای احمدی نژاد که به جرات میگم هیچی از فوتبال سرش نمیشه پارسال تیم مس رفسنجان رو به فنا داد رفت ... اولش اینقد گفتن این تیم واسه کرمان نمیمونه که تیم هیچ بازیکنی نخرید ، چون نمیدونس تکلیفش چیه بعدش نزدیک روزهای آخر فصل نقل و انتقالات گفتن تیم جایی نمیره و اونموقع تیم دیگه نتونس خودش رو تقویت کنه و ...!!! آخه یکی نیس بگه تو چیکارت به فوتبال ؟؟!!! همینجوری میشه که کل بچه های رفسنجان از فوتبال ناامید میشن دیگه...
امسال هم همین بلا رو میخوان سر نفت تهران بیارن یا آوردن !!!

ما خیلی مشکل زیاد داریم رضا جون :
یکی دیگشم همین نامردی های پشت پرده پرسپولیسه ، وقتی مدیر عامل تیم میاد میگه من با شواهد ثابت میکنم بعضیا میخواستن ما بریم دست1 یعنی ما فوتبالمون رفته به بیراهه !!!

دلیل های بعدی رو دیگه انگشتام یاری نکحردن بنویسم (فک کنم از پست تو طولانی تر نوشتم )!!!!

like \\m// like

مصطفی کاظمی در 27/2/1391 | 14:01 گفت:

این خانه از پایبست ویران است...

hamed در 27/2/1391 | 14:01 گفت:

خلاصه اینکه باید یک تغییر و تحول اساسی انجام بشه این جوری فایده نداره...

hamed در 27/2/1391 | 13:59 گفت:

ایران تا بخواد پیشرفت کنه به ژاپن ، کره و امثالهم برسه حالا حالاها باید تغییرات داشته باشه...

از مدیریت گرفته تا بازیکنان ( مدیریت فوتبال ایران واقعا افتضاحه )...

بازیکنامون هم که روز به روز دارن غیرت خودشونو نسبت به لباس تیم ملی کم تر میکنند ( بازیکنا فقط به خاطر پول بازی میکنند ، به غیر از یک عده ی معدودی )

البته آوردن یک مربی خوب هم مهمه که با آوردن کی روش که مربی نسبتا خوبیه ایمن مشکل تا حدودی حل شد ( مربی هم که نمی تونه همه کار برای تیم ملی انجام بده ، باید از طرف مدیران ، مربیان و فدراسیون حمایت بشه تا بتونه کار خودشو به نحو احسنت انجم بده ) کی روش رو حمایت نمی کنند وگرنه به نظر من مربی خوبیه...

باید ببخشید اگه یک کم زیاد شد این نظر شخصی من بود...

reza در 27/2/1391 | 13:49 گفت:

باید فوتبال ایران خصوصی شه . این که نشد اخه هی تو جیبشون پول مفت بریزن و اونا هم مثل چنار تو زمین فوتبال بازی کنند . همین رحمتی یک سر سوزن هم از 1 میلیاردش پایین نمیادش و اونم در بازه بانیشه . وقتی پاتوق بازیکنی مثل اکبر پور شد یه قهوه خونه تو شمال شهر معلومه دیگه اون بازیکن چیه . از بس هم خورده که اشباه شده . من هم اگر یه پرشه و یه خونه ویلایی تو بالا شهر تهران و جند تا کشور خارجی با دافای اسمی و .... داشتم هیچ وقت نه می تونستم مثل جی سونگ بازی کنم و نه میخواستم . فوتبال ایران مثل لجن می مونه و گهگداری بازی کنای مثل انصاری فرد با ذوق و اشتیاق پیدا میشه .