ببین چی میگه؟

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,787 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ببین چی میگه؟
درحالی که همه انتظارداشتن عادل فردوسی پورگزارشگربازی فینال میشه یه دفعه توسط حسین ذکایی که طرفدارغیرفوتبالی بارساهست اعلام شدکه محمدرضااحمدی گزارشگراین بازی هست.
اگه توجه کردین یه سره داره ازچلسی بدمیگه چون چلسی بارساروحذف کرده.
مثلایه جاتعدادپاسهارونشون داداین آقاگفت اگه بارسابودتعدادپاسهادوبرابربود.آخه این بازی چه ربطی به بارساداشت؟چراداری چرت میگی وقتی تیمتون توزمین خودش توسط تیم 6جزیره حذف شده؟
یایه جادیگه گفت چلسی بادفاع کردنش داره هواداران دوتبال روعصبانی میکنه .آخه بارسایی های تازه به دوران رسیده توقع داری چلسی توفینال توزمین بایرن مقابل هوادارای بایرن یه سره توپ بریزه درضمن آقای احمدی هرتیمی یه روشی داره واینوبدون دفاع کردن جزءمهمی ازفوتبال وقتی دفاع خوب داشته باشی بردی .
آخه چرازورتون میادچلسی قهرمان بشه؟ای بابا..درآخرجناب صدرخوب جواب احمدی روداد

به امیدقهرمانیه چلسی.وافتخارجزیره وقدرتمندشدن فصل بعدلیگ قهرمانان برای جزیره وازهمه مهمترحذف تاتنهام
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سالار لاری در 1/3/1391 | 14:48 گفت:

قهرمانی چلسی که آبرو حیثیت برامون نذاشت الان اونا میگن ما قهرمانی چمپیونز داریم ولی ما...
ولی غیرت رو موافقم سوای دروگبا دیدین کهیل چه جوری صورتش رو گذاشت جلو استوک بازیکنای بایرنhttp://arsenal.ir/images/smile/15.gif
اون وقت مدافعان ما......http://arsenal.ir/images/smile/6.gif

davood در 1/3/1391 | 13:15 گفت:

منکه خیلی حال کردم واقعا از دیدن دفاع تاکتیکی و با برنامه ی چلسی لذت بردم

شایان در 31/2/1391 | 22:30 گفت:

فقط لیگ برتر

farhood در 31/2/1391 | 14:19 گفت:

عشق است دروگبا غيرت به اين مي گن كاشما هم همچين بازيكنايي داشتيم

hamed در 31/2/1391 | 13:22 گفت:

فقط لیگ جزیره...

ehs در 31/2/1391 | 13:12 گفت:

احمدي به نظرم بعد عادل بهترين گزارشگر صدا سيماست!!ولي خدايي رضا تو از فوتبال ديشب راضي بودي!!تو از بازي ديشب خوشت اومد!!چلسي كه قهرمان شد و رفت ولي حتي دفاع درست حسابيم نكرد!!بايرني ها خيلي تو افسايد بودن كه نتونستن گل بزنن وگرنه دفاع چلسي واسه خودش غاره!!!

El Pistolero در 31/2/1391 | 12:55 گفت:

بازم این بهترین بود وفقط چندتا تیکه انداخت ولی فردوسی پور یا خیابانی بود فقط راجع به بایرن صحبت میکردن.در ضمن تیمی که توی یه زمینه بهترین باشه معمولا باید قیاسش کرد.مثل روحیه آلمانی ، ضد حمله های رئال ، پاسکاری ها و مالکیت توپ بارسا ، تکنیک برزیلی ها ، دفا ع ایتالیایی ها و ....

سید محمد رضا در 31/2/1391 | 12:30 گفت:

کاملا بهاهت موافقم رضا جان
من که از بازیه چلسی لذت بردم
به جای هجوم دیوانه وار با عقل و هوش بازی کردن
نمیدونم چرا عاشق دروگبا شدم!!!!!!!!!

Vishka در 31/2/1391 | 12:24 گفت:

شکلک وااااااااااااااااااااااااااای چه جالب

اسم ذکایی رو جلو من نیارید لطفا
چه جوری شکلک بذارم چرا نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza در 31/2/1391 | 12:15 گفت:

پس چرا نمیادش شکلکا من شکلک می خوام

reza در 31/2/1391 | 12:14 گفت:

http://arsenal.ir/images/smile/9.gif

سید سجاد حسینی در 31/2/1391 | 11:40 گفت:

معلوم نیست تو کشورای دیگه همین قدر از بارسا طرفداری میشه؟!؟!؟!

ali mhm در 31/2/1391 | 11:29 گفت:

چلسی به خاطر غیرت بازیکناش قهرمان شد
نوش جونشون من که حال کردم
باید تاکتیکت با توجه به داشته هات باشه

reza در 31/2/1391 | 11:16 گفت:

اخ جون شکلک :ی

مصطفی کاظمی در 31/2/1391 | 10:38 گفت:

تو کل صدا سیمای اینا یه دونه گزارشگر خوب وجود نداره،همون عادل فردوسیپور هم خیلی حرفای بی ربطی وسط گزارشش میگه اما از لحاظ صدا از بقیشون جلوتره.

رضاشاماخ چوک بندر در 31/2/1391 | 03:16 گفت:

به فوتبال زیباجام نمیدن ما8ساله داریم زیبابازی میکنیم ولی چی؟
بااین حرفازنده بادآرسنال

محمد حسینی در 31/2/1391 | 03:08 گفت:

البته اتفاق خوبی بود که یک جوون داشت فینال گزارش می کرد
عادل،علی دایی نیس که همه جا ارث باباش باشه باید به بقیه هم فرصت بده هر چند از احمدی بدم میاد

حمید فرازی در 31/2/1391 | 02:59 گفت:

بهروز جان واقعا ما برای چی هوادار آرسنال شدیم؟ صرفا جام گرفتن؟

درسته همه ما دوست داریم جام بگیریم اما بازی زیبا و جذاب بازی کردن اولیوت داره و اگه آرسنال به این شکل بازی میکرد به هیچ وجه هواداراش اینقدر زیاد نبودن

پیروز در 31/2/1391 | 02:48 گفت:

ای کااااااااااااش آرسنال از بازی اول چمپیونز لیگ تا بازی آخر فقط دفاع کنه، همه بازی هاش هم بره ضربات پنالتی، دفاعش 100000000 بار توپ رو از سر خط دروازه دربیاره و 99999999 بار در جریان بازی تیم های حریف پنالتی خراب کنن اما آرسنال قهرمان بشههههههههههه! همین و بسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس...

M o o r I در 31/2/1391 | 02:40 گفت:

حالا برین خوشحال باشین ورتونگن و ام ویلا مال خودمونه

رضاشاماخ چوک بندر در 31/2/1391 | 02:39 گفت:

ماکه کیف کردیم

M o o r I در 31/2/1391 | 02:39 گفت:

آخه عزیزان اینم 1 جور سیاست بازیه دیگه . جلو تیم قدرتمندی مثل بایرنو شانسلونا باید همینطوری بازی کرد تا امتیاز گرفت . اگه چلسی میخواس تهاجمی بازی کنه راحت 4 5 تا رو میخورد

حالا برین خوشحال باشین ورتونگن و ام ویلا مال خودمونه C:

حسین در 31/2/1391 | 02:34 گفت:

چرا نمیشه شکلک ها رو استفاده کرد؟؟؟؟!!!!

حسین در 31/2/1391 | 02:33 گفت:

رضا اینجوریم نبود گزارشگره چند جا هم از چلسی تعریف کرد.بعدشم اون حرفی که زد اگر بارسا بود تعداد پاس دو برابر میشد نمیتونه تعریف از بارسا باشه فقط ویژگی بازی بارسا رو ذکر کرد.

اینکه میگی چلسی قهرمانیش خوبه و حق داشته دفاع کنه هم نظرت محترم.ولی منم با 90 درصد بقیه بچه ها موافقم که این قهرمانی که به طرز عجیبی با شانس و اقبال همراه بود(من تا قبل این فصل واقعا اعتقاد زیادی به شانس تو فوتبال نداشتم ولی این چند تا بازی چلسی توی اروپا باعث شد نظرم عوض بشه) زیاد ارزشی نداره.

در ضمن اضافه کردن شکلک ها کار فوق العاده ای هست.ممنون C:

توپچی جنوب در 31/2/1391 | 02:21 گفت:

واقعا قهرمانی کثیفی بود حتی کثیف تر از اینتر!!!!!!!!

رضا توپچی در 31/2/1391 | 02:17 گفت:

رضا جان اشتباه نمیکنی ، بیچاره از روی سادگیش اول مسابقه گفت : من به شخصه بخاطر جوان بودن مربی چلسی دوست دارم چلسی قهرمان بشه....
در ضمن رفتن تاتی به جایگاهی که حقش بود رو تبریک میگم ،ببینم حالا میتونه خریدهای مارو بدزده....
ولی متاسفم برای پیروزیه شیر پاکتی ها...

Hossein.A در 31/2/1391 | 02:10 گفت:

دفاع خوبه ...ولی به وقتش ...نه اینکه با دفاع حال آدمو به هم بزنه...یعنی علنا داره تو فوتبال تِر میزنه...@: @:

رضاشاماخ چوک بندر در 31/2/1391 | 02:06 گفت:

دیدی آرمان جان این دفاع هست که بردمیاره .توجام جهانی آرژانتین مسی آگوئرو میلیتو هیگوآین توز داشت ولی دفاش خوب نبودچی شد؟حذف

امیرعباس در 31/2/1391 | 02:06 گفت:

کثیف ترین قهرمانی تاریخ اروپا این بازی بود! حالم بهم خورد.. اه اه

آرمان امیراحمدی در 31/2/1391 | 01:59 گفت:

:-ss

تاتنهام هم ...

آرمان امیراحمدی در 31/2/1391 | 01:59 گفت:

:-ss چلسی 1 پنالتی تا قهرمانی

آرمان امیراحمدی در 31/2/1391 | 01:50 گفت:

تشتک سازی فسا قهرمان بشه بهتر از چلسیه !

بازی زشت !
بازی کثیف !
بازی تدافعی !

بایرن در پنالتی .... :SS نمیدونم !

رضاشاماخ چوک بندر در 31/2/1391 | 01:44 گفت:

امیدوارم چلسی قهرمان بشه

میثم در 31/2/1391 | 01:43 گفت:

میکشه پنالتی و چلسی قهرمان میشه