فیفاday

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 198,611 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فیفاday
سلام دوستان امیدوارم سرکیف باشین .میدونین که این روزانزدیک به جام ملتهای اروپاهستیم وتیمهابازی دوستانه انجام میدم منم سعی کردم نتایج وبازی های پیش روروبنویسم.
بازی های دیشب:
بلغارستان2-1هلند
اسلواکی0-1لهستان.
آلمان3-5سوئیس
انگلستان1-0نروژ
برزیل3-1دانمارک
بوسنی0-1ایرلند
اسلوونی1-1یونان
مقدونیه0-0پرتغال
صربستان0-2اسپانیا
نیوزیلند1-0هندوراس
نیجر0-3الجزایر
نامبیا0-0موزامبیک
کامرون2-1گینه
ترکیه2-3فنلاند
بنین2-2بورکینافاسو
اروگوئه1-1روسیه
سنگال1-1مراکش
آزربایجان0-2ژاپن
!!!!!!!!!!!!!!!!!
بازی های امروز
آمریکا-اسکاتلند
عمان-لبنان
آلبانی .ایران
فرانسه .ایسلند
ولز .مکزیک
!!!!!!!!!!!!!!!
بازی فردا

قطر .فلسطین
اکراین .استونی
!!!!!!!!!!!!!!!!!
سه شنبه

بلغارستان .ترکیه
ایتالیا .لوکزامبورگ
!!!!!!!!!!!!!!!!
چهارشنبه

هلند .اسلواکی
اسپانیا -کره جنوبی
سوئد .ایسلند
سوئیس -رومانی
برزیل .آمریکا
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنجشنبه

فرانسه .صربستان
مکزیک .بوسنی
آلمان .اسرائیل
ارمنستان .یونان.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به نظرشماحساسترین بازی کدومه؟

منبع:fifa.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 7/3/1391 | 21:40 گفت:

مرسی رضا جان

بازی حساس رو که نمی دونم ولی هلند بازیش برام مهمه

nima در 7/3/1391 | 21:36 گفت:

حالا باید خوشحال باشیم که رابین تو تیم ملی هم داره خوش میدرخشه یا نه؟؟هر چی بهتر بازیکنه پیشنهاد ها ی زیادتر و بالاتری میدن بهش...

iman sanaei در 7/3/1391 | 21:12 گفت:

مرسی رضا جون___حساس ترین بازی ___ عمان-لبنان و قطر فلسطین

سروش در 7/3/1391 | 20:38 گفت:

واااااای هلند گند زد.

M o o r I در 7/3/1391 | 19:51 گفت:

مرسی رضا

رابین فکر کنم از الان شروع کرده

توپچی جنوب در 7/3/1391 | 18:59 گفت:

آلمان و اسرائیل...

برزیل آمریکا...

قطر و فلسطین

ایران و البانی

گل هلند رو رابین جون زده بود و گل دانمارک هم نیکلاس بنتنر
ضمنن آلمان دیشب باتیم 4رمش داشت با سوئیس بازی میکرد ولی عجب گل هایی میزد این شماره 9 سوئیس ...

راستی دستت درد نکنه رضا جون......

nima در 7/3/1391 | 18:50 گفت:

واقعا بازیای ایران با بقیه ی تیم های سطح بالای آسیایی رو مقایسه کنید!من کشور موزامبیک رو از اون موقعی که ایران باهاش بازی کرد شناختم!

ehs در 7/3/1391 | 18:30 گفت:

ايول رضا دوباره با اواتارت برگشتي!!!
كره اسپانيا بازيه قشنگي ميشه!!
نگاه كن اينا با كي بازي مي كنن ما با كي!!

رضاشاماخ چوک بندر در 7/3/1391 | 18:14 گفت:

شبکه3امشب ساعت23:30فرانسه ایسلندمیذاره

رضا توپچی در 7/3/1391 | 18:10 گفت:

تشکر...
کسی خبر نداره شبکه سه آلمان--بوووووووووووق رو پخش زنده میره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضاشاماخ چوک بندر در 7/3/1391 | 17:30 گفت:

حامدمن ازسال2004موقع بازی فرانسه انگلستان طرفدارفرانسه شدم.الان8ساله

حامد مبينى در 7/3/1391 | 17:25 گفت:

رضا جون دادا خودت میدونی فقط و فقط خروس ها...بیبین ام ویا و گروکف امسال چه میکنن...قهرمانی 2000 تو یورو را تکرار میکنیم...مطمئن باش بدشم جهانی 2014 را 100% :دی

Farhad Rahbari در 7/3/1391 | 17:24 گفت:

اکراین .استونی
ممنون

(Hooman sam (Dark metal در 7/3/1391 | 17:21 گفت:

آلبانی - ایران !!!!
برزیل - آمریکا
اسپانیا - کره جنوبی....

مرسی رضا.....
--------------------------------
اینم گل رابین تو بازی دیشب :
http://www.mediafire.com/?348aobmqi97rdy4

like like