خبربدبرای من وخوب برای شما

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,742 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبربدبرای من وخوب برای شما
بازی فرانسه وصربستان که بانتیجه2.0به سودفرانسه پایان یافت دراین بازی گلهای فرانسه روریبری ومالودابه ثمررساندن.جالبه بدونیدفرانسه 20بازی پشت سرهم هست که نباخته که هیچکدوم ازتیمهای اروپایی این رکوردروندارن.
اماخبر:دردقیقه 1بازیا(ام ویا)ازناحیه مچ پامصدوم شده واحتمالایوروروازدست میده این واقعاخبربدبرای من بودوبرای شماخوب چون ام ویانمیتونه تویوروبدخرشه وباشگاههابه دنبالش بیفتن.

به امیدقهرمانی خروسهادریورو2012
وسلام ورحمة الله وبرکاتة
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

aYaD در 15/3/1391 | 00:47 گفت:

ای بابا!! باز یورو شد!! طرفداره چه تیمی باشیم!!؟؟
باید ببینیم آرسنالیا کدوماشون شاخن!! از همین الان که چک و هلندو هستم!! آلمانم که 2تا آرسنالی ذاره که!!!!
چی میشه چمبو بازی کنه؟؟

ناصر در 14/3/1391 | 22:09 گفت:

فقط فرانسه و انگلیس (Dark Horses Will Ride )

mohsen در 14/3/1391 | 20:55 گفت:

فقط هلند

Vishka در 14/3/1391 | 18:27 گفت:

رضا اسپانیا قهرمانه
حرص فرانسه را نزن همیشه تو تورنمنت ها کم میاره

حامد مبينى در 14/3/1391 | 16:57 گفت:

ویوا فخانس..یالا خروس ها....میرسه.....انگلستانا له میکنیم لوله....دقیقا" مثل 2006 که هیچکی باورش نمیشد رفتیم فینال امسال هم میریم...

nima در 14/3/1391 | 16:55 گفت:

به جای دلداری،شما هی دارین میکوبین تو سر رضا!
رضا جان،فرانسه بدون ام ویلا هم میتونه قهرمان بشه ناراحت نباش...
تازه بچه ها که میگن میرسه!

masoud mahmudpur در 14/3/1391 | 16:05 گفت:

رضا الکی حرص نخور.فرانسه عمرا قهرمان شه

Mohammad dorzaman در 14/3/1391 | 15:53 گفت:

Only france & only arsenal

ehs در 14/3/1391 | 15:14 گفت:

بلان خودش گفته احتمالا از اولين بازي مي رسه!!!ولي گريه اش دراومده بود بنده خدا!!!

شایان در 14/3/1391 | 13:55 گفت:

کاری ندارما داش رضا.. اما فرانسه پتانسیل قهرمانی نداره!! یعنی تو بعضی پست ها ضعف داره!! اگه مافیا و دست های پشت پرده بذارند بازهم اسپانیا قهرمان خواهد شد!!

مصطفی کاظمی در 14/3/1391 | 13:35 گفت:

در مورد خبر خوبت درسته و خبر بدتم که بچه ها گفتن اصلا جدی نیست و احتمالا به بازیه اولم میرسه.

رضاشاماخ چوک بندر در 14/3/1391 | 12:55 گفت:

ممنون رضاجان

Farhad Rahbari در 14/3/1391 | 12:52 گفت:

ام ویلا درخششو کرده و همه میشناسش
بازی کردن یا نکردنش دردیو دوا نمیکنه
فقط باید سر کیسرو شل کرد

Hossein mo در 14/3/1391 | 12:45 گفت:

عکس اولیه رضا توپچی اسم بازیکنا رو از چپ به راست یکی بنویسه لطفا

رضا توپچی در 14/3/1391 | 12:36 گفت:

ناراحت نباش گفتن میرسه...
اینارو ببین تا از شدت ناراحتیت کم بشه:
http://www.irfreeup.com/di-VGRJ.jpg
http://klimg.com/bola.net/wallpaper/u/02009.jpg

soroosh در 14/3/1391 | 12:14 گفت:

رضا گفتن می رسه به یورو که
نگران نباش ایشالا میرسه و نشون میده چه بازیکن خوبیه