مرحله اول لیگ قهرمانان اروپاقرعه کشی شد(پلی آف)

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 198,715 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مرحله اول لیگ قهرمانان اروپاقرعه کشی شد(پلی آف)
سلام دوستان اولابایدقهرمانیه فرانسه توجام جهانی2014ویورو2016روبه شماتبریک بگم بعدبریم سراغ خبر.:
قرعه کشی دوراول لیگ قهرمانان درمرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپاقرعه کشی شد.

پودگوریکا(مقدونیه)-اسلاکس وروکلاو(لهستان)
الیسس(ارمنستان)-شریف(مولداوی)
لودوگورست(بلغارستان)-دیناموزاگرب(کرواسی)
اسلوان لیبرج(چک)-فتارس راکندی(آذربایجان)
مولد(نروژ)-ونت اسپیلس(لیتوانی)
هلسینکی(فنلاند)-ریکاویک(ایسلند)
دودلنگ(لوکزامبورگ)-ترپنه(سن مارینو)
والتا(مالت)-لوسیتانس(آندورا)
لینفیلند(ایرلندشمالی)-تورشاون(جزایرفارو)
اسکندربو(آلبانی)-دبرسین(مجارستان)
ماریبور(اسلوونی)-زلجنیکار(بوسنی)
زیلینا(اسلواکی)-هاپوئل کیریات شمونا(اسرائیل)
باتی بوریسوف(بلاروس)-واردار(مقدونیه)
شامروک روورز(ایرلند)-اکراناس(لتونی)
فلوراتالین(استونی)-بازل(سوئیس)
نیوسانتس(ولز)-هلسینگ برگ(سوئد)

بازی های رفت17و18جولاى وبرگشت24و25جولای
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 6/4/1391 | 21:30 گفت:

عزیزانم!!! هر چهار تا سهمیه انگلیس مستقیما!!!!!!!!

ببینید تاتی چهارم شد دیگه! اگه چلسی قهرمان نمی شد می رفت پلی آف ولی چلسی قهرمان شد و مستقیما تو دور گروهیه 3 تا نماینده ی دیگه هم که از اول تو دو.ر گروهی بودن

حله؟

حمید pires در 6/4/1391 | 21:19 گفت:

ایول رضا جان نکته مهمی گفتی.

رضاشاماخ چوک بندر در 6/4/1391 | 20:40 گفت:

آرسنال مستقیمه چون توسیدبندی آرسنال توسید1بودیعنی مستقیم

حمید pires در 6/4/1391 | 20:36 گفت:

مصطفی مطمئنی؟ این صحبت ونگر قبل بازی با وست برومویچ یادمه که گفت اگه ببریم از حضور تو لیگ قهرمانان مطمئنیم .بعدش گفت تاتنهام درصورتیکبعنوان سهمیه چهارم انتخاب بشه نباید مطمئن باشه که از پلی آف بالا بیاد.

مصطفی کاظمی در 6/4/1391 | 20:15 گفت:

حمید : حرف فرهاد درسته،چلسی مستقیم میره،آرسنال میره پلی آف.
.
رضا : نایب قهرمانیتونم تبریک میگم چون هلند قهرمانه.

parsa در 6/4/1391 | 18:36 گفت:

مرسی
جواب مارو تو دیوار که نمیدی حداقل اینجا جواب بده
سلام دوستان اولابایدقهرمانیه فرانسه توجام جهانی2014ویورو2016
.............................................................................................
حتما .به همین خیال باش البته 2016 شاید ببرید چون میزبانید ولی 2014 که مشخصه برزیل کبیر قهرمانه

حمید pires در 6/4/1391 | 16:48 گفت:

نه فرهاد جون چلسی باید تو دور بعدی که قرعه کشی میشه بازی کنه.دور بعدی برنده این بازیها + تیمایی ازلیگای معتبرکه سهمیه غیرمستقیم گرفتن حاضرن

Farhad Rahbari در 6/4/1391 | 16:43 گفت:

حمید pires@ چلسی مستقیما تو دور گروهیه
رضا شاماخ آلمان یادت نره
در ضمن همه این بازیا بیخوده

Morteza Bauer در 6/4/1391 | 16:21 گفت:

دمت گرم رضا جان.مرسی

moeinem در 6/4/1391 | 15:23 گفت:

سلام داش رضا آره فرانس قهرمان میشه منتهی مث یورو
دمت گرم!

حمید pires در 6/4/1391 | 15:22 گفت:

ممنون آقا رضا.اول فصل چلسی درگیره همین مسابقات پلی آفه و مثل پارساله ما روش فشاره.
بعد بازی با اودینزه بود که ...