اینوفراموش کردین

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,759 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اینوفراموش کردین
همه حواسمون به مسابقات یورو2012بودمسابقاتی که دررده اول تورنومنتهای فوتبال جهان قرارداره.
ولی اینقدربحثش داغ بودازمسابقات المپیک غافل بودیم حتی یه پستم دررابطه باالمپیک نذاشتیم بگذریم'
درالمپیک مسابقات فوتبال زودترازسایرورزشهابرگزارمیشه ومن گروهبندی مسابقات فوتبال المپیک روبراتون میذارم. بازیهااز26/7/2012برگزارمیشه

گروه1:بریتانیا---سنگال---امارات---اروگوئه

گروه2:مکزیک---کره جنبوبی---گابن---سوئیس

گروه3:برزیل---مصر---بلاروس---نیوزیلند

گروه4:اسپانیا---ژاپن---هندوراس---مراکش


گروه مرگ روانتخاب کنید
به امیدقهرمانی امارات یامراکش
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حاکم 26 در 14/4/1391 | 19:59 گفت:

علی@ موافقم

علی ارشدی در 14/4/1391 | 17:22 گفت:

اصلا با المپیک و کلا این مدل جام ها حال نمی کنم!!!!!!

فقط جام جهانی(در کنارش یورو)

شایان در 14/4/1391 | 14:57 گفت:

35 سال یا بیشتر....سری بعد....

شایان در 14/4/1391 | 14:54 گفت:

35 یا بیشتره که ایران نرفته المپیک... همیشه 3 ماه مونده به انتخابی المپیک حول حولکی یه مربی کار نابلد میذارن سر کار... بعد که نتیجه حاصل نمیشه میان یک بررسی میکنند میگن انشا الله سرب بعد زودتر سرمربی را انتخاب و به این پست منصوب میکنیم... افسوس........افسوسسسسسسسسس

گروه مرگ از نظر من گروه 4هست

Farhad Rahbari در 14/4/1391 | 13:03 گفت:

خب معلومه دیگه!
گروه 2 گروه مرگ محسوب میشه
مکزیک کره سوئیس همیشه پایه ای قوی کارمیکنن و گابن هم میتونه سورپرایز المپیک باشه

توپچی جنوب در 14/4/1391 | 12:48 گفت:

خیلی چرته مسابقات فوتبال المپیک اما خیلی با ارزش!!!!!!!!!!!!!!

دوست دارم یه تیم از آسیا قهرمانش بشه ژاپن یا کره.........

ایران خیلی تیم خوبی داشت خیلی حتی میتونست تو این المپیک شگفتی ساز بشه اما افسوس که ما باید چوب مسئولان نافهممون رو بخوریم.......
این تیم ایران حیف بود.....

مریم تجدد در 14/4/1391 | 12:29 گفت:

خاک بر سر ایران .هندوراس رفت اون وقت ماااااااااااا

حسین در 14/4/1391 | 12:13 گفت:

خط اول کامنتم...((فوتبال المپیک که از سال 2008...)) هست

خط هشتم...((ترسناکه)) هست

امان از این تایپ سریع و بی وقت بودن

حسین در 14/4/1391 | 12:11 گفت:

پست خیلی به جا و خوبی گذاشتی مرسی.چون فوتبال المپیک کخص.صا از سال 2008 و اونبازی معروف برزیل و آرژانتینخیلی جذاب و جالب شده و امسالم حتما توجهات زیادی رو به خودش جلب میکنه.

به نظر منم قهرمان بین برزیل و اسپانیا و در وهله بعدی بریتانیا هست.چون برزیل که تیمش برای المپیک وحشتناکه.نمیمار که یکی از با استعداد ترین بازیکن های دنیا هست به اضافه امثال اسکار و کلا همون تیمی که جلوی آرژانتین دو هفته پیش بازی خیلی خوبی انجام داد.باید روی این تیم حساب کرد.

اسپانیا که دیگه الان معروف شده به اینکه تیم های پایه ای فوق العاده ای رو داره.تیم های زیر 17 و زیر 19 سالش قهرمان اروپا شده و زیر 21 سالش توی فینال با پنالتی به هلند باخت(اگر اشتباه نکنم)..و البته سه بازیکن از همین تیمی که دو شب پیش قهرمان اروپا شد توی تیم المپیکش حضور دارن.تریناکه انصافا...

بعد از اون ها بریتانیا میتونه مدعی باشه.با توجه به امتیاز میزبانی اگر فوتبال بریتانیا نتونه قهرمان المپیک بشه کلا باید بره بمیره.طلای المپیک برای تیم فوتبال بریتانیا یه وظیفه اجباریه.حتی با حضور بزیل و اسپانیا

sepehr najafian در 14/4/1391 | 12:09 گفت:

دوست دارم کره قهرمان شه

♥Arsenal♥ در 14/4/1391 | 11:56 گفت:

برای اولین با آرژانتین قهرمان نمیشه

نوبت برزیل که تنها جام نداشته رو بگیره.....!!!

مصطفی کاظمی در 14/4/1391 | 11:26 گفت:

من زیاد از تیمای المپیک خبر ندارم و نمیدونم که کدوم قوین یا کدوم ضعیف،ولی وقتی لیست بازیکنا رو میدیدم ترکیب بریتانیا و برزیل به نظرم جالب اومد،اسپانیا هم بازیکنای خوبی داره،اماراتم که همیشه تیمای پایش قوین،پس فکر میکنم گروه 1 سختیش بیشتر باشه.

محمد در 14/4/1391 | 11:09 گفت:

یعنی آرژانتین هم نتونست صعود کنه
پس ما حالا حالا ها کار داریم تا برسیم المپیک
البته حضور تیمایی مثل هندوراس و نسیوزلند و گابن!!! در نوع خودش جالبه

farhood در 14/4/1391 | 09:54 گفت:

نگاه كردن نداره اينقد تيماش گندن

حامد مبينى در 14/4/1391 | 09:41 گفت:

واسه فوتبال المپیک انتخابیش چجوریه؟؟؟؟؟ مثلا" چرا تیم ها ی بزرگ نیستن؟؟؟ رده سنی خاصی دار؟؟؟ چجوریه؟

Vishka در 14/4/1391 | 08:23 گفت:

به نظر من گروه مرگ باید گروه یک باشه رضا جان
واقعا برای فوتبال مملکتمون متاسفم که گابن و هندوراس و مراکش و...باید تو المپیک باشن اما ما...

ehs در 14/4/1391 | 03:12 گفت:

گابن رفته المپيك ما هنوز 40 سال ارزوي رفتن به المپيك رو داريم!!!
سويس كلا فوتبالش داره خوب پيشرفت مي كنه به نظرم گروها شبيه همند ولي گروه دوم از بقيه يه كم سختره
نكته مهم اينجاست كه تيمهاي مطرح اروپايي مثل هلند ايتاليا فرانسه المان پرتقال تو اين جام غايبن ولي از نبود ارژانتين خيلي خيلي تعجب كردم!!(بريتانيا هم اگه بازيها تو انگليس برگزار نمي شد عمرا نمي تونست صعود كنه!!!)