فرداشنبه

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,768 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فرداشنبه
سلام بچه هافرداشنبه هست واولین بازی آرسنال که یک تورنومنت 3جانبه بین تیمهای آرسنال سائوتمپتون واندرلخت هست.
بازی هادریک شب هست وتیمهاتوی یک زمان 45دقیقه ای باهم رقابت میکنندیعنی آرسنال اولین بازیشوبااندرلخت 45دقیقه بازی میکنه و45دقیقه دوم روباساوتمپتون بازی میکنه بازی هاازساعت 8:30تا11:30شب به وقت تهران برگزارمیشه.
برنامه بازی ها
ساوتمپتون-اندرلخت
آرسنال-اندرلخت
آرسنال-ساوتمپتون
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آقایه سوال توفیفا12چطورقراردادبازیکنوتمددیدمیکنن؟
توفیفا12من به بازیکنی پیشنهادمیدم بعدش جواب میده که دستمزدشوزیادکنم ومدت قراردادومشخص میکنم امادوباره میادکه بایدمبلغ ومدت قراردادومشخص کنم بایدچکارکنم؟
!!!!!!!!!!!!!!
نوکرهمتونم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرزین سلامي در 24/4/1391 | 19:25 گفت:

در واقع بايد دكمه هاي Right Stick up/down/left/right رو براي جهش دروازه بان تنظيم كني

فرزین سلامي در 24/4/1391 | 19:23 گفت:

moeinem: من با كيبورد بازي ميكنم.موقع پنالتي با دكمه هاي 2 و 4 كه سمت راست كيبورد هست واكنش نشون ميده

moeinem در 24/4/1391 | 16:56 گفت:

سلام دوستان حالا ک بحثه فیفاس 1 سوال دارم خواهشا بهم نخندید!من نمیدونم موقع پنالتی چجوری باید واکنش بدم وقتی پنالتی میشه دروازبانم مث هویچ سرجاش وایمی3 با اینکه هر دکمه ای رو امتحان کردم چیکار کنم؟!
ممنون

(Hooman sam (Dark metal در 24/4/1391 | 00:54 گفت:

سپهرجون اون صلوات که گفتم فراموش نشه وااااا !!!

like like

رضاشاماخ چوک بندر در 23/4/1391 | 23:56 گفت:

منم باتیم میلوال تولیگ برترانگلستان هستم

فرزین سلامي در 23/4/1391 | 20:16 گفت:

يه نكته كوچيك براي تمديد قراردادتو fifa: وقتي بهشون پيشنهاد دادي،اگه نامه اومد كه قبول نكرده بايد چند هفته صبر كني و بعدا دوباره بهش پيشنهاد بدي.امكانش نيست كه سريع هرهفته بهش پيشنهاد بدي

فرزین سلامي در 23/4/1391 | 20:11 گفت:

آقا من فكر كنم تو fifa تو فصل 2016 بودم ون پرسي هم هنوز باهام قرارداد داشت ولي فصل بعد كه شروع شد كلا از فوتبال خداحافظي كرده بود و ديگه هيچ جا وجود نداشت !!!! (فصل قبلش پيشنهاد براي خريدش ميومد ولي نفروختمش تا اينكه اينجوري شد !)

sepehr najafian در 23/4/1391 | 19:55 گفت:

پيشنهاد هومن جالبه.
با کدوم تيم بازي ميکنين؟
من با رئال وايادوليد بازي ميکنم

(Hooman sam (Dark metal در 23/4/1391 | 17:50 گفت:

رضا اینو از من داشته باش به عنوان یه پیر فیفا :
هروقت دیدی یه بازیکنت قراردادش داره تموم میشه مثل این ندیدپدیدا بلند نشی بری 5ساله ببندیا ؟؟!! بذار بازیکنت free agent شه ...
بعد از این که بازیکنت به این حالت در اومد ، تو فصل نقل و انتقالات میتونی بری از طریق search اسمش پیداش کنی ، یا اینکه از طریق search افراد free agent پیداش کن ... اونوقت میتونی با دستمزد کاملا باورنکردنی قراردادش رو واسه هرچقدر خواستی تمدید کنی و بری حالشو ببری...
مثلا من همین 2روز پیش قرارداد روسیچکی رو با این کار از 100هزارتا رسوندم به 30هزارتا ... از این بلاها سر ون پرسی و خیلیای دیگه هم آوردم قبلا !!!
این تفاوت مبلغ ها تو مجموع بازی زیاد مشخص میشه و مخصوصا واسه بازیکن های خوبی مثل جکی و...و...و....
همیشه وقتی با بعضی بازیکنا واسه بار اول قرارداد مینویسی 3یا4 ساله ببند ، اگه دیدی سنش بالاس و با 2ساله یا یه ساله میاد که چه بهتر ، اینجوری خیلی زودتر میتونی از این حرکت خبیثانه ی بالا استفاده کنی !!!
**راستی یه نکته اساسا مهم : همیشه قبل از شروع شدن فصل ترنسفِرِت یه save جایگزین (save دوم) انجام بده ، اینجوری خیالت راحته و میتونی اگه بازیکن از این طریق پیشنهادت رو قبول نکرد برگردی و قبل از شروع نقل و انتقالات با همون قیمت درخواستیش قراردادش رو تنظیم کنی...
-----------
بچه هایی هم(جز رضا) که اینا رو خوندن و از این روش استفاده کردن ، واسه اینکه تشکر کنن یه صلوات از طرف خودمو خودشون بفرستن !! اینو گفتم خودتون مدیون نشینا !!!؟؟!!!!؟؟؟!!!
درضمن حق چاپ هم محفوظ است !!!!

like like

شایان در 23/4/1391 | 17:00 گفت:

حواست باشه ونگری پیشنهاد تمدید ندی.. و الا الکی از کفت میره........

علی ارشدی در 23/4/1391 | 16:20 گفت:

همینی که دارن میگن تمدید کردنه دیگه!!!!

البته بعضیا هستن که عمرا تمدید نمی کنن و بهت میگن منو بذار تو لیست فروش اینکارو حتما بکن نگهشون داری مفت از دستت میرن

رضاشاماخ چوک بندر در 23/4/1391 | 13:54 گفت:

فکرکنم الجزیره اسپورت5پخش کنه بچه ها.بابت فیفاممنون ولی چطورتمدیدکنم باهاشون

sepehr najafian در 23/4/1391 | 13:43 گفت:

بايد بري تو contract هر کسي رو خواستي انتخاب کن دستمزدش و سالش رو مشخص کن بعد وايسا ببين قبول ميکنه يا نه.

علی ارشدی در 23/4/1391 | 13:24 گفت:

دوستان راجع به فیفا توضیح دادن دیگه!

این تورنومنت هم مدل جالبی داره فوتبال سه تیمی

فرهاد در 23/4/1391 | 13:07 گفت:

هیچ شبکه ای بازی ها رو پوشش نمیده؟؟؟

nima در 23/4/1391 | 12:57 گفت:

پس چرا تو سایت زده بازی بعد آرسنال 1 هفته و 4 روز بعد!؟!
حالا چه کانالی میدتش؟؟؟

احسان در 23/4/1391 | 12:15 گفت:

هیچ شبکه ای بازی رو میزاره ببینیم؟

آرمان الهیاری در 23/4/1391 | 09:59 گفت:

همونجا که قرارداد رو تنظیم میکنی؛بالاش پیشنهاد خود بازیکن رو نوشته
مثلا بازیکن گفته؛3ساله؛260000
تو هم اگه همون پیشنهاد رو بدی می مونه
اگه نخواستیش هم با تی پا پرتش کن بیرون

masoud mahmudpur در 23/4/1391 | 09:00 گفت:

رضا جون باید بری تو قسمت contract.بعد میری بازیکن مورد نظر رو انتخاب میکنی.بعد بهش یه مبلغی رو پیشنهاد میکنی.اگه بازیکنه قبول کنه برات یه نامه میاد با عنوان contract offer accepted و بعدش حله.اما اگه بازیکنه قبول نکنه باید دوباره بری تو contract بهش پیشنهاد کنی تا اخرش قبول کنه.همین

aso در 23/4/1391 | 08:25 گفت:

خیلی باحال اومدی
یه متن پوششی اومدی در مورد آرسنال بعد سوالتو مطرح کردی
به خدا من بلد نیسم، فیفا بازی نکردم، ولی با مزه ترین پستی بود که تا حالا خوندم