داستان جالب+ایران-انگلیس

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 199,541 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

داستان جالب+ایران-انگلیس
سه برادربایک خواهرشون زندگی میکردن تاایکه جنگی رخ دادوسه برادربایدبه جنگ میرفتن ولی نمیدونستن خواهرشونوچکارکنن تااینکه یک عابدروپیداکردن وخواهرشونوبه عابدسپردن.عابددخترودریک اتاق کردوخودش تواتاق دیگه بودچون عابدشرم داشت .روزگارگذشت تااینکه شیطان اومدوبه عابدگفت اینجوری که تونشستی دلت میگیره توتنهای دخترم تنهاپس هروقت خواستی براش غذاببری چنددقیقه بشین باهاش حرف بزن بعدبیابیرون عابدم قبول کردوچندروزاین کاروانجام دادبعدازمدتی شیطان اومدگفت ای عابدتوکه وقتی باهاش حرف میزنی میای خونه ودوباره دوتاتون تنهامیشین واون دخترشبهامیترسه اگه میشه شبهاپیشش بمون بایه بدبختی عابدم قبول کردکه شبهاپیش دختربمونه بعدازمدتی دوباره شیطان اومدپیش عابدوگفت ای عابدتوکه شباپیش دخترمیخوابی حالااگه بهش نزدیک بشی چی میشه وکی میفهمه؟عابدقبول نکردولی شیطان اصرارکردکه فکرکن این دخترزنته دیگه این موقعیت گیرنمیادوشیطان گفت ای عابدتوبی عرضه هستی یه دخترپیشته وبهش نزدیکی نمیکنی شیطان گفت توپیش دختربخواب بعدتوبه کن بااصرارشیطان عابدقبول کردپیش دختربخوابه تااینکه اون دخترحامله شدوبچه به دنیااومدعابدداشت دیوانه میشدمیشدتااینکه شیطان اومدوگفت ای عابداگه الان برادرای دختربیان این وضعوببینن تورومیکشن عابدگفت چکارکنم شیطان گفت دختروبکش وبه برادراش بگودخترچندروزیه ازاینجارفته وعابدم قبو قبول کردودختروبچه روکشت وتوخونش خاک کردبعدازیک سال برادرای دختربرگشتن وسراغ خواهرشونهگرفتن عابدگفت دخترچندروزیه رفته گفته میرم خونه .برادرای دخترهم باورکردن ورفتن خونه ومنتظرخوافهرشون شدن تااینکه شیطان اومدپیششون وگفت عابدخواهرشماروکشته وقبرشم توخونشه وجاى خاکشم نشون داد.اوناهم قضیه روفهمیدن وعابدبردن پیش قاضی وعابدگفت قاضی بایداعدام بشه وقتی داشتن عابدواعدام میکردن شیطان اومدپیش عابدوگفت میخوای نجاتت بدم ؟عابدگفت بله شیطان گفت بهم سجده کن عابدم سجده کردبعدش اعدام شد.
بله دوستان گناهان کوچک مقدمه گناهان بزرگ هست .عابدباشرک ازدنیارفت.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تمرین قبل ازافطارممنوع!حرفی که کفاشیان زدجالبه نه آخه به فدراسیون چه ربطی داره توکارتمرین تیمادخالت کنه؟حالااین هیچ اینوببین که میخوان جام حذفی روبردارن شماتاحالاتودنیادیدین؟
یادمه داشتم یه بازی توویمبلی میدیدم بین دونیمه ورزشگاه خالی شدومردم رفتن چیزی بخورن وبرگردن چون جاشون مشخصه کسی حق نداره جای کسی بشینه ولی اینجابایدتا2روزپشت درباشی صبحانه ناهارشام هم همرات ببری چون اگه خواستی بری چیزی بخری همونطرف بایدبری خونه.
اونجاباشگاههاپیراهناشونومیفروشن وپول درمیارن ولی اینجاپیراهن باشگاه روبا1000تومان میفروشن اونم باهرپارچه ای که شدوخرج باشگاه روبایدازجیب بدبختابیارن بیرون.
توانگلستان برنامه کامل بازیهای لیگ حذفی قهرمانان همه رواول فصل میدن ولی اینجایک هفته قبل ازبازی فینال نه زمانش مشخصه نه مکانش.
چندتاچیزم شمابگین...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 27/4/1391 | 10:39 گفت:

داستانت واقعا زیبا بود رضا جان.
به قوا شاعر که میگه :
"در جوانی پاک زیستن شیوه ی پیغمبرست
ورنه هر گبری به پیری میشود پرهیزگار"


در مورد فوتبال ایران هم : من که رسما عطاش رو به لقایش سپرده ام

سالار لاری در 27/4/1391 | 00:44 گفت:

نمیخوام گناه کسی رو بشورم ولی 99درصد فوتبالیست ها روزه نمیگیرن حتی این باشگاه در پیتی ها!
برا توجیه از این حدیث: لاضرر ولا ضرار فی الاسلام سو استفاده میکنن در صورتی که روزه بدن ورزشکار رو تنظیم میکنه

امیر علی در 27/4/1391 | 00:17 گفت:

خیلی جالب بود ممنون

soroosh در 26/4/1391 | 15:57 گفت:

"جام حذفی هم یکی از بی خود ترین مسابقات ماست"
تا یه حدی با حرفت مخالفم چون تو همه جای دنیا کلی استعداد نو ظهور تو مسابقات حذفی خودشون رو معرفی می کنن ولی تو ایران قهرمانش همیشه با تبانی قهرمان میشه (حالا چه پرسپولیس چه استقلال

moeinem در 26/4/1391 | 15:47 گفت:

بچه؟!بچشو دیدی؟!ببین داش بولوف اولا خنجر تو جیب جا نمیشه!2وما کسی ک سربازی نرفته نمیتونه بره خارج از کشور!3وماکجای اصفهان با 6 نفر دعوا کردی و همشون و لت و پار کردی!4وما اختلاف سنیه من و تو چن ساله!5وما کم اوردی ب سوت!

رضاشاماخ چوک بندر در 26/4/1391 | 15:21 گفت:

لااله الاالله .بروبچه سربه سرم نذار.میگما؟استغفرالله

moeinem در 26/4/1391 | 15:15 گفت:

2تا؟10 تا برو جوابایی میدم ک دیگه روت نشه بیایی سایت داش رضای بولوف

رضاشاماخ چوک بندر در 26/4/1391 | 14:38 گفت:

آخه من چی بهت بگم بچه؟میخوای دوتاجک بهت ببندم همه بزنن زیرخنده ؟خورزوخان

رضاشاماخ چوک بندر در 26/4/1391 | 14:37 گفت:

آخه من چی بهت بگم بچه؟میخوای دوتاجک بهت ببندم همه بزنن زیرخنده ؟خورزوخان

moeinem در 26/4/1391 | 13:52 گفت:

داستانت قدیمی بود!این چیزایی ک نوشتی هم 1 مشت چرتو پرت بود w:

رضاشاماخ چوک بندر در 26/4/1391 | 12:31 گفت:

حالامایه اشتباهی کردیم هادی جان به دل نگیر

هادی در 26/4/1391 | 11:31 گفت:

عابد گفت قاضی باید اعدام بشه ؟!!!!!!

♥Arsenal♥ در 26/4/1391 | 11:20 گفت:

من که اگه بودم یه فصل رو با وجود 10 تیم برگزار میکردم که سر چندماه و خیلی زود لیگ تموم بشه.....!!

برا حرفم دلیل دارم.....!!

ببینید ما الان با بازی هامون با اروپاییاست در حالی که ژاپن و اماارت و عربستان و غیره بازیاشون با هم هست یعنی منطبق با لیگ قهرمانان آسیا هست.....!

جام حذفی هم یکی از بی خود ترین مسابقات ماست این خیلی مذخرف هست که قهرمان جام حذفی میره برای لیگ قهرمانان من خودم بوشهریم و از خدام بود شاهین قهرمان میشد ولی از جنبه بین المللی ببییند شاهین که نه ورزشگاه درست درمونی داره و بازیکن های درست و درمون دزدی هم که تا دلت بخواد الانم که لیگ دسته یک هست ، تو پنالتی ها قهرمان میشد و میرفت آسیا یه افتضاح بزرگ برای ایران باور کن سهمیه مارو به 1کاهش میدادن......!!البته هوادارای زیادی داشت از این نظر یه امتیاز بود...!


لیگ ما شده منبع دلالی بازیکنان ما حاضر نیستند درصدی از حقوقشون رو به اجنت هاشون بدن و این باعث شیوع دلالی میشه که هرچیزی رو به نابودی میکشونه......!!

به نظر شما چنین لیگی اصلا صلاحیت برگزاری داره؟؟

هرکی سوالی داره بپرسه تا روشنش کنم........!!

مصطفی کاظمی در 26/4/1391 | 09:51 گفت:

مرسی رضا،داستانت منو متحول کرد،البته فقط یه ربعه بعدش بر میگردم به همون حالت.
.
در مورد فدراسیونم که دیگه هیچی نگیم بهتره.

Keivan در 26/4/1391 | 02:13 گفت:

داستانت باحال بود...

Keivan در 26/4/1391 | 02:12 گفت:

در وصف علی ارشدی که گول دخترارو نخوره...

رفته بودم تویه مغازه عروسک فروشی که یهو یه دختره سوسول اومد تو و یه 10 دقیقه چرخ زد و هی زیر و رو کرد، آخرش گفت آقا از این پلنگ صورتی ها، زردش رو هم دارین؟
خب لامصب نمی خوای بخری برو بیرون این سوالا چیه می پرسی ....

Keivan در 26/4/1391 | 02:11 گفت:

چی بگیم؟؟؟