جالبه!خیلی جالبه خیلی

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,685 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جالبه!خیلی جالبه خیلی
فیفارنگینگ لیگهای فوتبال رواعلام کردجالبه
1:اسپانیا
2:آرژانتین
3:برزیل
4:انگلستان
5:ایتالیا
بله بازم شاهکاراونم چه شاهکاری اسپانیااول شده لیگی که تا10هفته مونده به پایان لیگ همه چیزمشخص شده سهمیه هاسقوط قهرمان آره تا10هفته به پایان لیگ هه چیزمشخصه یه لیگ2قطبی که بعیده به جز(یوفالونا)و(رئال شاشرید)تیم دیگه ای قهرمان بشه آخه اینم شدلیگ اه اه اه چرابایدلیگی که تا3دقیقه مونده به پایان نه تیم قهرمان مشخصه نه سهمیه هامشخصه نه تیمهای سقوط کرده مشخصه باید4بشه دیگه اوج هیجان بدترازاین؟لیگی حالاشده6قطب .آرسنال منچسترسیتی منچستریونایتدلیورپول چلسی تاتنهام درش حضوردارن آخه چرا؟معیاراین آماراچیه؟حالاجالبتراینه که لیگ ایران بین 200کشور18جهان و2آسیایعنی بالاترازلیگ کره وژاپن وقطرنمیدونن توتمام ورزشگاهای ایران بگردن یه شیرآب یایه دستشوئی سالم پیدانمیکنن نمیدونن موقع بلیط فروشی بلیطاتونایلونه میفروشن واقعاامکاناتی که تیمهای کره ای وژاپنی دارن برخی ازلیگهای اروپایی ندارن 4سال پشت سرهمه که تیمهای کره ای میان فینال لیگ قهرمانان. من که نمیدونم معیارشون چیه شمامیدونید؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 29/4/1391 | 12:48 گفت:

کاملا با حرفای رضا موافقم
لیگ 6 قطبی انگلیسو ول کردن چسبیدن با لیگ دو قطبی
واقعا که

سينا در 28/4/1391 | 17:00 گفت:

خب بارسلونا تو كشور مالديو هم بود كشور مالديو انتخاب ميشد

يه روز خوب مياد!!!!!

توپچی جنوب در 28/4/1391 | 15:34 گفت:

هه هه هه هه هه هه
این فیفا هم بعضی وقت ها جک های با حالی مینویسه ها اسپانیا اول انگلیس 4رم حالا جلوش چه لیگ هایی هستن آرزانتین و برزیل
هه هه هه هه هه هه
با با جمع کنین ای کازه کوزه تون رو..........

Farhad Rahbari در 28/4/1391 | 15:09 گفت:

گور باباشون
مهم اینه ما میدونیم انگلیس سرور ابدی تمام لیگهای دنیاست

Ashkan در 28/4/1391 | 14:20 گفت:

taze nemidunan tima transfare mishan!!!!!
masaln yeho pas mire hamedan!!

میلاد آرشام در 28/4/1391 | 13:24 گفت:

حرف در نیار توو آبادان میشه wc و شیر آب سالم پیدا کرد... بلیط فروشی هم اوکیه

رضا ای عکس کیه؟

پست :

حامد نوری در 28/4/1391 | 13:07 گفت:

جالبه!خیلی جالبه و خیلی مسخره!!!!

soroosh در 28/4/1391 | 12:25 گفت:

مسخره هست بابا
لیگ انگلیس شاخ ترین لیگ دنیا هست
لعنت به پلاتینی

علی ارشدی در 28/4/1391 | 12:23 گفت:

وقتشه که بگم می تونن برن بمیرن

یونس در 28/4/1391 | 12:19 گفت:

دوست عزیز لازمه بگم بارسا و رئال تو هر لیگ دیگه هم باشه اول دوم هستند و به خاطر قدرت مالی و فنی هست که دارند. یادتون نره که یکی از این دو تیم در 2 - 3 سال اخیر همیشه تو نیمه نهائی بودند. فینال لیگ اروپا رو که یادتون هست تمام تیم های لیگ های دیگه هم که هست پس چرا بیلبائو و اتلتیکو اونجا بودند. منچستر ها هم تو این لیگ بودند.
هر یک از لیگ های حال حاضر جهان یک شاخصه مهم و مخصوص خودشون رو دارند. متلاً اسپانیا تنکنیکیه و انگلیس به جز آرسنال که یک بازی تکنیکی و فیزیکی داره بقیه همه بازی سخت و فیزیکی دارند.
من تو این رنکینگ برزیل و آرژانتین برام جای سوال داره. البته اینم شاید ما نمی تونیم این لیگ ها رو ببینیم.

مهدی افسرده در 28/4/1391 | 11:55 گفت:

جالبه!خیلی جالبه خیلی

مصطفی کاظمی در 28/4/1391 | 11:51 گفت:

این رنکینگ پنکینگا به درد خودشون میخوره،البته باید معیارشون واسه این انتخابا رو هم دید که بازم هیچ دلیلی واسه بالاتر بودن لیگ آرژانتین یا برزیل از انگلیس وجود نداره.

ehs در 28/4/1391 | 10:51 گفت:

يه دو سالي هست ليگ انگلستان پايين تر از اسپانياست ولي سخت نگيريد اين رنكينگ هيچ ارزشي نداره فقط واسه سرگرم كردن خودشونه ونگر حرف خوبي زده بود گفته بود ليگ اسپانيا قشنگه ولي فقط وقتي كه رئال و بارسا با هم بازي دارن!

رضا توپچی در 28/4/1391 | 10:36 گفت:

رضا آمدی نسازیا...
اگه اینجوره حتما" سرویس بهداشتی های لیگ اسپانیا بهتر از انگلیسه!!!
وقتی میخوای بگی لیگ انگلیس جذابیت داره به رقابت بین تیم های مختلف برای قهرمانی اشاره میکنی ولی وقتی میای درباره لیگ خودمون صحبت کنی به سرویس بهداشتی اشاره میکنی!!!لیگ ایران هم درسته که امکانات جانبی مناسب نداره ولی جذاب ترین لیگ آسیاست!!!درلیگ ایران قهرمان وسهمیه و سقوط کننده ها روز آخر مشخص میشه!!!

مجتبی عابدی در 28/4/1391 | 10:28 گفت:

بی برو برگرد بهترین لیگ ماله انگلیسه . این رنکینگ واقعا اعصاب خورد کنه . خب مشخصه تو چنتتد سال اخیر همیشه یه پای لیگ قهرمانان و لیگ اروپا اسپانیایی بوده . دلیل افت لیگ انگلیس هم بیش از حد سخت بودن و سه جامی بودن تو یه فصله که بابای تیم هارو در میاره .

مجتبی هانری در 28/4/1391 | 06:10 گفت:

واقعا جالب ومسخره ست!!!!!!!

من نمیدونم بر چه اساسی ومعیاری اینا انتخاب میکنند حالا چرا لیگ انگلیس چهارم باشه

تازه امسال هم چلسی قهرمان لیگ اروپاه شده وهم لیگ انگلیس مثل چند سال قبل تا هفته های آخر جذاب ودیدنی بوده بدون شک بهترین وزیباترین لیگ جهان حداقل در 15 اخیر لیگ انگلیس بوده واقعا متاسفم برای اینا