شماانسانهای خاص هستین.مگه نه؟

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,767 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شماانسانهای خاص هستین.مگه نه؟

سلام برادران وخواهران آرسنالی.
به شالکه باختیم مانندسیتی رئال میلان وچلسی هفته مابزرگان نبود.
دوستان ماطرفدارآرسنالیم بله آرسنال تیم قرمزپوش شمال لندن.طرفداراش همه منطقی وبادرک بالا.
به نظرمن سبک زندگیه انسانهایی که طرفدارآرسنال بابقیه فرق میکنه انسانهای صبوروشخصیتهای جالب .ماطرفدارآرسنالیم مادنبال زیبایی هستیم دنبال زندگی جالب.ماانسانهای خاص هستیم همیشه دوست داریم کارهای خاص انام بدیم وچیزهایی داشته باشیم که دیگران ندارن دنبال تنوع درزندگیه شخصیمان هستیم .
نمیدونم چراولی همه هوادارای آرسنال دوست دارن همه جازیباباشن وبدرخشن همینطورباتعصبن نسبت به خانواده نسبت به تیم.دوستان طرفدارآرسنال شدن بایدروش زندگیت روآرسنالی کنی همیشه صبورباشی وزندگی باسبک خاص وهیجان انگیز.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مطلب بعدی درباره آرسن ونگرهست.کسی که مارادونادربارش گفت اون ازجایی اومده که مردمش300سال ازکره زمین جلوترن.
من خودم قبلابه ونگربی احترامی میکردم اماپشیمون شدم به خودم گفتم که آیادرسته که به کسی بی احترامی کنم که بامشتی جوان تونسته فرگوسن گواردیولابنیتزآنچلوتی آلگری مارک هیوزکاپلوو...به زانودربیاره؟دوستان تیمهای زیادی هستن که دنبال این مغزمتفکرهستن.به نظرمن آرسن ونگریک انسان فوق پیشرفتست وبایدبه این بشراحترام گذاشت .آرسن ونگرموردبی حرمتیه ستاره هاش قرارگرفت مطمئنم ونگرروزی جام روبالای سرخواهدبردومنتقدان ونگرشرمسارخواهندشد.اون میدونه داره چکارمیکنه مطمئن باشین که موفق میشه.قرارنیست همیشه ببریم باخت جزئی ازفوتباله ونمیشه کسی رومقصردونست.
بعضی وقتاباخت لازمه تاغرورتیموفرانگیره یک باخت صدتجربست.من به ونگراعتماددارم ماآرسنالیم ومیجنگیم. مگه نه دوستان؟
فرمانده ونگرحمله کن وماشمشیربه دست همراه تومیجنگیم.
پیرمردجوان دوستت داریم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 6/8/1391 | 21:19 گفت:

زیبا بود رضا جان،زیبا.

مریم تجدد در 5/8/1391 | 20:30 گفت:

هم با نکته اول موافقم هم با نکته دومی
دمت گرم داش

soroosh در 5/8/1391 | 18:14 گفت:

پیرمرد جوان این فصل کارش سخت تر از سال پیش هست

محمد مهدی در 5/8/1391 | 01:54 گفت:


علی قاسمی:
آیادرسته که به کسی بی احترامی کنم که بامشتی جوان تونسته فرگوسن گواردیولابنیتزآنچلوتی آلگری مارک هیوزکاپلوو...به زانودربیاره؟


داداش کجا دیدی اینا جلو آرسنال زانو بزنند ؟؟

یادم میاد دو سال پیش تیتر یه روزنامه بود که

آرسنال باز هم کم آورد ... بعد از باخت به منچستر

ما از 8 بازی گذشته جلو فرگوسن چنتا رو بردیم؟؟؟؟؟
*****************************************************************گل گفتی

محمد مهدی در 5/8/1391 | 01:53 گفت:

سیاست؟ اره میدونم

abolfazl در 4/8/1391 | 22:51 گفت:

محمد مهدی میدونی سیاست چیه؟

abolfazl در 4/8/1391 | 22:51 گفت:

محمد مهدی میدونی سیاست چیه؟

abolfazl در 4/8/1391 | 22:48 گفت:

پارسا اخر فصل میبینمت.مواظب حرف زدنت با ارسن باش.همین
نامه تمام

بهزاد کاویانی در 4/8/1391 | 21:19 گفت:

احساسی رو شدیدا پایم ولی وبعضیا منطقی نیستن فقط تعداد اندکی

Vishka در 4/8/1391 | 17:58 گفت:

خداییش من پاک تر و باشعور تر از هواداران آرسنال هیچ جا ندیدم
اون چیزی که دیدم انسانهای پاک و بی ریا صمیمی و منطقی صبور و احساسی
تنها آدمایی که میشه روشون حساب باز کرد و بهشون اطمینان داشت
دوستایی که تحت هر شراطی پشتت هستن و تو لحظه های سخت و شاد زندگیت همراهتن
آرسنال باید قدر این هوادارا بدونه
کاش بود و میتینگ آرسنالی ها را در تهران می دید و احساس پاکشونو درک میکرد
شاید از این سیاستای اشتباهش دست بر میداش

بهزاد کاویانی در 4/8/1391 | 16:11 گفت:

اره خیلی بده سبک آرسنال پیاده نمیشه
من دیللشو روحی میدونم

masoud mahmudpur در 4/8/1391 | 16:05 گفت:

مشکل اینه که دو تا بازیه که اصلا ارسنالی بازی نمیکنیم اما فکر کنم بازی با QPR برگردیم به فرم سابقمون

بهزاد کاویانی در 4/8/1391 | 15:24 گفت:

حمایت ونگر خوبه صبر هم خوبه ولی آقا رضا باید سعی کنیم صدامونو به گوش باشگاه برسونیم
حالا اگه تحویلمون نگرفتن دیگه چه میشه کرد

بهزاد کاویانی در 4/8/1391 | 15:22 گفت:

راستی همه برید تو تویتر باشگاه و انتقاد هاتونو بزارین نظر همه محترمه و باید به گوش اونوری هام برسه
دیشب تو تویتر همه طرفدارا از همه جای دنیا اعتراض میکردن(دلیل اصلی هم این بود که تیم بد بازی کرد نه اینکه باخت)
اینم میتونه یه شوک خوب برا تیم باشه از مربی گرفته تا مالکان و البته بازیکنا

بهزاد کاویانی در 4/8/1391 | 15:18 گفت:

واقعا آدم تا خاص نباشه نمیتونه طرفدار آرسنال باشه

بهزاد کاویانی در 4/8/1391 | 15:18 گفت:

با رضا شاماخ موافقم
از نویسنده این پست هم خیلی تشکر می کنم

حامد نوری در 4/8/1391 | 13:59 گفت:

باشگاه بيانيه ميده ميگه ٣٥ ميليون پوند تو زمستون در اختياره ونگره حال ميخواد خرج كنه الله وعلم ولي نياد مثل سالاي پيش نره به جاي اينكه يك دونه پرادو با اون پول بگيره بره ٦تا پيكان باهمون قيمت بخره آخه با پيكان صد سال طول ميكشه برسي ولي با پرادو يك ساله رسيدي به مقصد ، اين مثال براي باشگاههاي ديگه صدق ميكنه از جمله السيتي و چلسي وبراي ما هنوز ٧ سال تو راهيم وهنوز نرسيديم.

محمد مهدی در 4/8/1391 | 13:44 گفت:

تیم ما کاملا به یه تیم درجه 2 تبدیل شده.
ما هیچ ستاره بزرگی نداریم.
ما سال دیگه حتی سر گروه هم نمیشیم که بخایم صعود کنیم.
فقط خدا کنه خرج کنیم

حامد نوری در 4/8/1391 | 13:30 گفت:

سبك و روش آرسنال براي ساختن بازيكناي جون به اين ترتيبه كه مقداري چوب خشك رو از سراسر نقاط جهان به ارزان و مفت ترين قيمت خريداري مي كنه و ونگر با دم مسيحايي خود چوب خشك رو تبديل الكس سانگ و فابره و فن پرسي ميكنه ، حالا ميگم يعني اسكار و نيمار وبازيكنايي كه به معناي واقعي در آينده ستاره ميشن با اين سبك به آرسنال بيان ، فكر كنم شما هم موافق باشيد چرا ونگر با اون دم مسيحايي. نمياد چهار تا بازيكن واقعا بااستعداد رو بگيره و دست از سر افرادي مثل ( رمسي ، ژورو، جروينهو، ديابي مرحوم، ككولوئن و.... ) برداره .

حامد نوری در 4/8/1391 | 13:19 گفت:

چرا يكمي به مسائل فني نگاه نمي كنيد ، تيم امسال با اومدن مربيان جديدي از جمله بولد دچار تغييرات ساختاري شده ، تيم امسال از لحاظ تملك توپ نسبت به سال قبل بيشتر شده و تعداد پاس بيشتر ولي قدرت جنگندگي ميانه زمين خيلي بدتر از فصل پيشه حالا ٢ حالت به وجود مياد

١- به مانند كپكي كه اومد از راه رفتن بقيه تقليد كنه ولي راه رفتن هم يادش رفت

٢- با گذشت زمان تيم جم وجور بشه و سبك جديد رو تيم قبول كنه و با گرفتن چند بازيكن تاپ بتونه سري تو سر در بياره

شایان در 4/8/1391 | 13:11 گفت:

یه نظر طولانی نوشتم ثبت نشد،خلاصه بگم،استیو بولد میتواند آیند باشگاه روتضمین کند

رضاشاماخ چوک بندر در 4/8/1391 | 13:07 گفت:

حرف شمادرست.ولی تاوقتی ونگرهست بایدحمایت بشه.
درضمن دوستان منوشماکاری به جزصبرکردن نداریم اگه شده20سالم بایدصبرکنیم چون اعتراضامون به گوش کسی نمیرسه.
دیشب بعدازگل دوم شالکه ورزشگاه خالی شدوفکرکنم ونگرفهمیده که نیازبه خریدداره.امسال انشاالله جام میاریم.

koorosh در 4/8/1391 | 12:26 گفت:

اقایونی که فک میکنین آرسن ونگر همه ارسناله من خودمم عاشقه ونگرم ولی اینو بدونین صدتا مثله ونگر نقطه ن ارسنالم نیستن . من نمیدونم شما آرسنالی هستین یا ونگری?
بعدشم از چی دارین دفاع میکنین? ما 8 ساله حتی نزدیکه قهرمانی هم نبودیم . البته وقتی سقفه ارزومون شده دوم شدن تو لیگ دیگه توقعه دیگه هم نمیشه داشت

hamid saadi در 4/8/1391 | 12:19 گفت:

فقط یک نکته میگم.
وقتی کسی دارای یک خصلت باشه هی اونو تکرار نمیکنه.
مثلا هیچ کس نمیگه مردم قد بلند سوئیس چون همه میدونن سوئیسی ها قد بلندن.
فقط ما ایرانی ها هستیم که میگیم ما مردم فهیمی هستیم ما مردم ....... هستیم.
چرا اینغدر روی اینها تاکید داریم؟
شاید............

حمید pires در 4/8/1391 | 12:18 گفت:

ممنون آقا رضای گل.
کامنتای دوستان رو که خوندم دلم کباب شد میشه عطش قهرمانی رو تو تک تک اونا حس کرد.
تا اینجای فصل 3 باخت داشتیم که باخت به چلسی میتونست رقم نخوره ولی بازی با نوریچ و بازی دیشب در حد خودمون نبودیم.
پارسال تو مواقعی که اون باخت سنگین رو دادیم فرمائلن قراردادشو تمدید کرد شاید توی این شرایط ولکات هم تمدید کنه تا شاید ارادت و دینشو ادا کنه.
ما لحظات ناخوشایند زیادی رو بااین تیم سپری کردیم این اسمها نمونه هاشه : مارتین تیلور/رایان شاوکراس/ماسیمو بوساکا/ مایک دین/هاواردوب/فیل داود و...
بچه ها تیم خوبی داریم وگرنه یکی مثل مورینیو نمیاد اول فصل بگه این تیم آرسنال رو دوست دارم.
چیزی که هست باید وباید امسال بی جامی تموم بشه و میشه باید صبر داشت.
کاش یکی از مسئولان صداسیما عشق شما هوادارا رو میدید و لااقل بازی های مارو مثل سابق نشون میدادن.
خدایا انصافتو شکر . خدایا شانسی که به چلسی و یونایتد و بارسا دادی رو صد برابرش به ما عطا کن و بدشانسی و نحسی تیم مارو شده نصفش رو به این تیما عنایت فرما آمین.

ehs در 4/8/1391 | 12:06 گفت:

وضعیت ما تو لیگ قهرمانان بد نیست ما هنوز بازی برگشت رو داریم و البته امیدواری برگشت کوشلنی و جکی پس هنوز جا داره! ما امسال بالاخره یه جام می گیریم!(حالا شاید نچندان با ارزش) شک نکنید!

توپچی جنوب در 4/8/1391 | 11:23 گفت:

تو راست میگی رضا.....دقیقا همینجوره
مرسی پسر.

sepehr najafian در 4/8/1391 | 11:13 گفت:

همين شالکه بود که هفته ي پيش 2-1 دورتموند رو برد.مگه همين شالکه نبود که پارسال 5 تا به اينتر زد.
تيم فقط تو خط حمله خرابه.بقيه نقاطمشکل خاصي نداريم.البته شزني برگرده دروازه هم رديف ميشه

تیمور احمدی در 4/8/1391 | 10:54 گفت:

ای بابا رضا جان تو هم وقت گیر اوردی ها

ما الان خیلی وقته جز بزرگان محسوب نمیشیم تازه جایگاهمون از تیم های درجه 2 اروپا مثله مالاگا-شالکه-لیون-بنفیکا و امثالهم پایین تره

ارسنال رو به نزوله اینو تو فصل های اخیر ثابت کرده البته از نطر بازیکن

فصل بعد هم بقیه بازیکن های خوب هم میرن جاشون امثال جورو میان پر می کنن

اصلا یه مقایسه ای بکن ترکیب بازیکن های ارسنال رو نسبت به فصل های قبل هر فصل بی کیفیت تر درجه پایین تر

خب معلومه با این بازیکن ها می خوایم کدوم جام رو فتح کنیم ؟

حالا الان که بازم ابرومند می بازیم اگه این سیاست ها ادامه داشته باشه یه روزی میاد که ارزومون میشه که از تیم حریف گل کم بخوریم و دیگه بحث باختن مطرح نیست
الان میلان ببین یه مشت مدیر نالایق مثله ارسنال به چه روزگاری انداختنش الان ارسنال یه پله بالاتر از میلانه ولی با این روند ما هم به سرنوشت اونها دچار میشیم

parsa در 4/8/1391 | 10:34 گفت:

شما هم آقا ابولفضل مثل ونگر وقتی آخرفصل سوم یا چهارم میشیم جشن میگیرید وقول قهرمانی درفصل بعد رو میدید
آگه امسال ما دوم شدیم من اسمم رو عوض میکنم مثل هرسال طبق عادت همیشگی سوم یا چهارم میشیم
تازه امسال کارمون سخت تره ازقبله
اگه میشه حرف الکی هم کم تربزن ویک ذره منطقی باش بعد بیا باهم صحبت کنیم

علی قاسمی در 4/8/1391 | 10:25 گفت:

آیادرسته که به کسی بی احترامی کنم که بامشتی جوان تونسته فرگوسن گواردیولابنیتزآنچلوتی آلگری مارک هیوزکاپلوو...به زانودربیاره؟


داداش کجا دیدی اینا جلو آرسنال زانو بزنند ؟؟

یادم میاد دو سال پیش تیتر یه روزنامه بود که

آرسنال باز هم کم آورد ... بعد از باخت به منچستر

ما از 8 بازی گذشته جلو فرگوسن چنتا رو بردیم؟؟؟؟؟

abolfazl در 4/8/1391 | 10:06 گفت:

اقا پارسا حواساتتو جمع کن یه وقت به سرورت ارسن کبیر از گل بیشتر نگی.
میتونی بری تو کانون یونایتد اگه میخای جو رو متشنج کنی

abolfazl در 4/8/1391 | 10:05 گفت:

قط ارسنال فقط.
ارسن فدای سرت.اینا یادشون رفته فصل پیش 18ام بودیم بدون هیچ خریدی اومدیم سوم.فوتبال نمیفهمن دیگه.
نمیدونن برد و باخت داره
وووووووووووووو همتون بدونین هیچ مربی به غیر از ارسن کبیر نمیتونه خوب نتیجه بگیره.صبر هم خوب چیزیه که خیلیا ندارن
ما اینفصل در لیگ جایگاه دوم رو میگیریم...پارسال همین موقع همین شخص خودم گفتم سوم میشیم همه خندیدند چون نمیفهمن ارسن کیه.مشکلتون اینه

parsa در 4/8/1391 | 10:04 گفت:

بیخیال بابا چی میگی رضا. همه این باخت ها تقصیرونگره
آخه تاکی میخوای لج بازیت ادامه بدی .بازیکن های تاپ میفروشه بجاش جایگزین نمیاره
الان اگه بجای سانگ اگه او ویلا یا هرکس دیگر رو آورده بودیم این رمزی بی پدر ومادرکه باید بیاد دسته دو ایران بازی کنه فیکس نبود واینقدر مارو حرص نمیداد
الان میان میگین اگه ونگر نبود ما همینشم نبودیم
بابا من طرفدار ونگر بودم ولی اون دیگه اشتیاقش رو برا قهرمانی از دست داده وفکرکنم عقلشم به کلی ازدست داده
آقا براچی رمزی که بازی داره گند میزنه تو بازی رو میذاری تو
براچی با9کاذب بازی میکنه
تازه جیرو داشت روحیه میگرفت آقا دیشب جروینیو رو گذاشته نوک
فرگوسن گواردیولابنیتزآنچلوتی آلگری مارک هیوزکاپلوو...به زانودربیاره
..................................................................................
خوبی داداش من؟ونگر هشت ساله یک جام نگرفته اونوقت فرگوسن بااینکه بیش از حد ازش بدم میاد روبه زانو درآورده؟؟
ما فکرمیکنی ما بااین بازی هایی که انجام میدیم جزو بزرگانیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Morteza Bauer در 4/8/1391 | 09:15 گفت:

ما اگه قبلا هم می باختیم حداقل قشنگ بازی میکردیم.الان هم بدبازی میکنیم هم میبازیم.تیم داغونه.تا وقتی که ستاره ها فروخته بشه همین اش و همین کاسس.اره اگه فروخته نشن جواب میده.من همیشه امید دارم.ولی دیگه داره تحملم لبریز میشه.دیشب اینقد اعصابم حورد بود که نبودچرا باید به نوریچ بباریم.تیم به کجا داره مره.چرا مسئولان تیمبه فکر نیستندیگه صدای طرفدارای انگیلسی هم در اومده.به فکر هوادار نیستن این اقایون ارسنالی.

آرمان الهیاری در 4/8/1391 | 09:02 گفت:

مشکل برد و باخت نیست
مشکل اینه که ما سبک بازی خودمون رو یادمون رفته
دیگه بازی چشم نوازی از آرسنال نمیبینیم
وقتی 1تیم سبک اصلیش رو به کل فراموش کرد؛داغون میشه؛و ما هم داغون شدیم
و داغون تر خواهیم شد
تو این بین امید تیم میتونه جکی باشه؛شاید با بازگشت جکی تیم جون دوباره ای گرفت که بعید میدونم

koorosh در 4/8/1391 | 08:49 گفت:

هفته ما بزرگان نبود?
ما دیگه جرو بزرگان نیستم . بزرگ اونیه که قهرمان میشه نه اونی هر سال فقط خوابشو میبینه .
از شما تعجب میکنم که با این دوتا باخت غافلگیر شدین . باید انتظارشو میداشتیم.
از سال 2003 تو لندن به هیچ تیمه غیر انگلیسی نباخته بودیم.دیشب رفتم تو محل کلی کری خوندم . امروز برم .....م پارس

Dariush در 4/8/1391 | 08:42 گفت:

آقا من حرفتو قبول دارم ولی باخت به نوریج رو چطوری تحمل کنم. ما از 4تا بازی گذشته مون سه تاشو باختیم. یعنی هیشکی تو باشگاه فک نمیکنه وضعیت ما بحرانیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مسلم بیگ‌زاده در 4/8/1391 | 08:40 گفت:

کسي که از المپياکو يا مونتپليه انتظار قهرماني نداره! خب از ما هم ندارن.
فرق باخت ما رئال و من‌سيتي اينه که اونا با تيماي قوي و توي خونه حريف باختن و بيشتر اوقات بازيهاشونو مي‌برن و هر چند بازي يه بار به مشکل بر مي‌خورن اما قهرمان مي‌شن.
اما ما تو خونه خودمون باختيم.
من که ديگه عادت کردم. ناراحت هم نيستم. هنوزم عاشق آرسنال هستم.
راستي مشکل باخت‌هاي اخير آرسنال ابو ديابيه! اگه اون مصدوم نمي‌شد الان تيم تو مسانه زمين که هافبک دفاعي خوب داشتيم. نمي‌خواستم بگم خلا سانگ حس مي‌شه

آرمان الهیاری در 4/8/1391 | 08:06 گفت:

تیم دیگه از خدا رد شده
1تیم له شده به درد جام نمیخوره