نتایج جام اتحادیه حذف بزرگان

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,771 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نتایج جام اتحادیه حذف بزرگان
سلام دوستان نتایج این دورجام اتحادیه روبراتون میذارم.

لیدزیونایتد0.3ساوتمپتون
ردینگ7.5آرسنال
ساندرلند1.0میدلزبورو
سویندون تاون3.2استون ویلا
ویگان0.0برادفورد(پنالتی.4.2به سودویگان)
چلسی4.5منچستریونایتد
نورویچ1.2تاتنهام
لیورپول3.1سوانسی
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به این ترتیب تیمهای
لیدز...آرسنال...میدلزبورو...استون ویلا...ویگان...چلسی...نورویچ...سوانسی...به مرحله1/4این رقابتهاراه یافتندنکته جالب این دورغایب بودن تیمهای.
منچسترسیتی.منچستریونایتد.تاتنهام.لیورپول.هست راه روبرای قهرمانی ماهموارساخته.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
درموردبازی دیشب بگم که جذابترین بازیه عمرم رودیدم تاقبل ازاین بازی جذابترین فوتبالی که دیدم بازی لیورپول ومیلان بودولی این بازی محشربود.چیزی که منوخوشحال کردگلزنی شاماخ بودبه نظرم گلهای مفیدزدگل اولش گل پنجم تیم بودکه تیم مارو5.4جلوانداخت گل دومشم تیرخلاص بود.یه جاخوندم یکی ازطرفدارای آرسنال وقتی مروان روتوترکیب اصلی میبینه عصبانی میشه ومیگه اگه شاماخ گل زداسمشوروپیشونیش خالکوبی میکنه.
مروان وآرشاوین نشون دادن که نیازبه زمان دارن که خودشونونشون بدن.زوج شاماخ وژیروعالی جواب داد.
نظرشماچیه؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست دارین حریف بعدیمون کدوم تیم باشه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی آقاشاهی در 11/8/1391 | 22:26 گفت:

امکان نداره تیم اصلی رو بزاره . با رئال هم بازی داشتیم نمیزاشت. اصلا فلسفه این جام برای ونگر و فرگی فرق داره. تو FA اگه تو مرحله های حساس تیم اصلی رو بزارن منطقیه ولی تو جام اتحادیه فرصت سوزی محضه. اگر ونگر از بیشتر از 4 بازیکن اصلی تو این بازی ها استفاده کنه من به عقلش شک می کنم.

good luck

masoud mahmudpur در 11/8/1391 | 16:09 گفت:

اگه به یه تیم درست وحسابی مثل استون ویلا یا چلسی بخوریم حتما ونگر ترکیب اصلی رو میزاره تو زمین.
تازه چند وقت دیگه با برگشتن روسیچکی و چمبرلین و ژروینیو تیم دوممون هم قوی تر میشه

محمد حسین عبادی در 11/8/1391 | 14:13 گفت:

تا فینال نمیخوریم به چلسی
.................
نه هر مرحله قرعه كشي ميشه وشايد مرحله بعد به چلسي خورديم

maryam در 11/8/1391 | 14:08 گفت:

تا فینال نمیخوریم به چلسی

محمد مهدی در 11/8/1391 | 13:19 گفت:

من که دلم میخواد صرفا تا فینال با نورویچ بازی کنیم

حسین ملازینل در 11/8/1391 | 12:48 گفت:

امیدوارم حداقل تا فینال بریم بالا....
اگه نیمه نهایی بخوریم به چلسی خیلی خوب میشه...
اگه تو فینال بخوریم به چلسی استرس بازیکنایی که احتمالا تیم دوم ما خواهند بود خیلی میره بالاتر و احتمال باختمون خیلی زیاد خواهد بود...

maryam در 11/8/1391 | 12:25 گفت:

موافقم الان اوضاع واقعا مساعده اگه ما این شل بازیا رو میذاشتیم کنار و این جام و میگرفتیم حداقل دیگه تا یه مدتی کسی راجع به قحطی جام حرف نمیزد و اینقد رو اعصاب ما و تیم راه نمیرفت.یه ذره هم اعتماد به نفس به تیم میداد.
مشکل اینجاست که ونگر عزیز این جاما رو با ارزش نمیدونه و اونا رو فقط به صورت فرصتی واسه یوهان(ژورو) و دوستان میدونه!! !!
و اینقد این کور کچلا رو بازی میده تا به همین برادفورد و استون ویلا ببازیم و کار به چلسی هم نرسه!
و باز ما یه مربی محشر داریم که به خاطر اعتماد ستودنیش به جووناش بازم احتمالا جام نمیگیره!

علی قاسمی در 11/8/1391 | 11:39 گفت:

در مورد قهرمانی باید بگم که به آرسنال باشه امسال از ویگان میخوره و میره کنار مثه اون سال که از بیرمنگام تو فینال خورد

اون نا امیدی بزرگی بود برای تیم
یه جام حتما نیازه

در مورد شاماخ هم باید بگم که تو در نهایت با شاماخ ازدواج میکنی
آخه این بازیکن خیلی با اون چیزی که فکرشا میکنیم فاصله داره و گل اولش خیلی شوت آرومی بود و دروازبان بد جا گیری کرد و در کل 2 گل دلیلی بر خوب بودن شاماخ نمیشه

شرمنده این حرف رو زدم اما ما نیاز به یه بازیکن در حد خود ون پرسی داریم جیرود داره تاره جا میافته و خیلی بازیکن خوبی میتونه بشه

علی قاسمی در 11/8/1391 | 11:38 گفت:

در مورد قهرمانی باید بگم که به آرسنال باشه امسال از ویگان میخوره و میره کنار مثه اون سال که از بیرمنگام تو فینال خورد

اون نا امیدی بزرگی بود برای تیم
یه جام حتما نیازه

در مورد شاماخ هم باید بگم که تو در نهایت با شاماخ ازدواج میکنی
آخه این بازیکن خیلی با اون چیزی که فکرشا میکنیم فاصله داره و گل اولش خیلی شوت آرومی بود و دروازبان بد جا گیری کرد و در کل 2 گل دلیلی بر خوب بودن شاماخ نمیشه

شرمنده این حرف رو زدم اما ما نیاز به یه بازیکن در حد خود ون پرسی داریم جیرود داره تاره جا میافته و خیلی بازیکن خوبی میتونه بشه

hesam در 11/8/1391 | 10:46 گفت:

هم نظر هستم باهات.....

masoud mahmudpur در 11/8/1391 | 10:38 گفت:

یعنی اگه امسال قهرمان نشیم باید فاتحه تیم رو خوند

شایان در 11/8/1391 | 10:38 گفت:

دوست دارم تو همین مرحله بخوریم به چلسی!!‏

علی ارشدی در 11/8/1391 | 10:28 گفت:

دیشب قرعه کشی انجام شد
آرسنال بردفورد سیتی

Vishka در 11/8/1391 | 08:46 گفت:

خوشم اومد این شانسچستر حذف شد

Vishka در 11/8/1391 | 08:46 گفت:

خوشم اومد این شانسچستر حذف شد

رضاشاماخ چوک بندر در 11/8/1391 | 02:52 گفت:

حالاشماببخشید

رضاشاماخ چوک بندر در 11/8/1391 | 02:52 گفت:

حالاشماببخشید

محمد مهدی در 11/8/1391 | 02:50 گفت:

یکی از هوادارا تو توییتر گفته بود اگه چاماخ گل زد من سگه خودمو میخورم.
چاماخ دوتا زد، کسی سگ نداره به اون هوادار قرض بدیم؟؟

ali mhm در 11/8/1391 | 02:36 گفت:

Leeds United v Chelsea
Swansea City v Middlesbrough
Norwich City v Aston Villa
Bradford City v Arsenal

ali mhm در 11/8/1391 | 02:32 گفت:

ویگان حذف شده تو پنالتی باخته اشتب کردی!!

sepehr najafian در 11/8/1391 | 02:31 گفت:

اشتباه نوشتي برادورد ويگان رو برد

sepehr najafian در 11/8/1391 | 02:28 گفت:

حريف مشخص شده.براتفورد.