تیمهای حاضردرلیگ قهرمانان اروپا

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,766 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیمهای حاضردرلیگ قهرمانان اروپا

سلام دوستان آرسنالی 
همینطورکه میدونیدلیگ قهرمانان اروپاامسال تغییروتحول اساسی روبه همراه داره.امسال تیمهای قهرمان 8لیگ معتبراروپاسرگروه خواهندبود.
بارسلونا.بایرن مونیخ.چلسی.آیندهوون.زنیت.بنفیکا.پاریس سن ژرمن.یوونتوس.تیمهای سرگروه هستند.تیمهایی چون آرسنال.رئال.منچستر(درصورت صعود)رم.سیتی.به تیمهای سید2و3یا4تبدیل شدن.ازیک طرف شاهدیک گروه مرگ خواهیم شدوازیک طرف شاهدیک گروه باتیمهای درجه2.
لالیگابا5نماینده بیشترین سهم روداره.به جزبارسلونا.رئال.اتلتیکوکه ازلیگ اومدن سویاقهرمان یورولیگ ووالنسیایی که امشب موناکوروحذف کرده به جمعشون پیوستند.
امشب چندبازی ازمقدماتی برگزارشدکه والنسیاموناکوروحذف کرد.شاختارراپیدوین اتریش روحذف کرد.مکابی ازسدبازل گذشت.سلتیک توسط مالموحذف شدوتیم پنجم امشب دیناموزاگرب بود.
5بازی هم امروزبرگزارخواهدشد
که منچسترمیهمان بروژبلژیک خواهدبودلورکوزن لاتزیوباهم رودرروخواهندشد.آستانای قزاقستان آپوئل قبرس .پارتیزان بلگرادبه مصاف باته بوریسف خواهدرفت.زسکاموسکوهم به مصاف اسپورتینگ پرتغال خواهدرفت.
من به شخصه دوست دارم منچستربیامرحله بعدهم انگلیسیه هم رقابتهاجذابترخواهدشد.توپ این رقابتهاباستاره آبی خواهدبود.که مثل همیشه توسط کمپانی آدیداس طراحی شده.من ازاینکه مهاجم نداریم وبعضی پستای دیگه کمبودیه بازیکن شش دانگ داریم میترسم .فکرشوبکنیدبیفتیم توگروه بایرن.رئال چکاربایدبکنیم.ولی به حرحال بایدبجنگیم.
اینم 27تیم حاضرتواین مسابقات تااین لحظه:
اسپانیا(بارسلونا.رئال مادرید.اتلتیکومادرید.سویا.والنسیا)
انگلستان(چلسی.منچسترسیتی.آرسنال)
ایتالیا(یوونتوس.رم)
آلمان(بایرن مونیخ.مونشن گلادباخ.ولفسبورگ.)
فرانسه(پاریس سن ژرمن.لیون)
پرتغال(بنفیکا.پورتو)
هلند(پی اس وی آیندهوون)
روسیه(زنیت)
اوکراین(دیناموکیف.شاختار)
بلژیک(خنک)
یونان(المپیاکوس)
ترکیه(گالاتاسارای)
سوئد(مالمو)
رژیم اشغالگرقدس(مکابی)
کرواسی(دیناموزاگرب)
احتمالی(منچستریونایتد.لاتزیو.باته بوریسف.زسکاموسکو.آپوئل)
قرعه کشی مرحله گروهی پنجشنبه همین هفته برگزارخواهدشد.
طبق این تیمهادوست دارین باکدوم تیمهاهمگروه بشیم؟؟؟

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Reza ADPH در 5/6/1394 | 20:32 گفت:

مورینو چقد خرشانسه .

Mobinho در 5/6/1394 | 20:28 گفت:

ایول گروه خوبیه راضی ام

mohammad در 5/6/1394 | 20:18 گفت:

راستی چرا ما همش گروه Fهستیم؟؟؟؟؟

mohammad در 5/6/1394 | 20:10 گفت:

دیگه واقعا یا ما بدشانسیم یا تو این قرعه کشی یه اتفاقاتی داره میفوته....البته من دوست داشتم به تیمای خوب بخوریم ولی دگه این قدر با بایرن دورتمند بازی کردیم خسته شدیم خداییی

گروه های بعضی از تیمارو ادم میبینه واقعا...... مثلا منچستر

Mobinho در 5/6/1394 | 18:31 گفت:

امیدوارم تیم سرگروه بسیار قدرتمندی مثل بایرن، بارسلون یا پاریسن ژرمن بهمون بخوره،در هر صورت در 1/8 حذفیم،پس بذار با بهترینا بازی کنیم

masoud mahmudpur در 5/6/1394 | 14:30 گفت:

تو هر گروهی که باشیم در نهایت خیلی آبرومندانه تو 1/8 حذف میشیم

mohammad در 5/6/1394 | 14:03 گفت:

داداش من تاریخ و روز نگفتم فکر کردم پستو خوندی چون دوستمون تو پستش گفته بود

دکتر گانر در 5/6/1394 | 12:53 گفت:

تاریخ قرعه كشی جام باشگاه ها امروز ساعت 8:15 دقیقه...

دکتر گانر در 5/6/1394 | 12:39 گفت:

چند شنبه ؟ تاریخ ؟ روز ؟ سال ؟

هیچ كدومو نگفتی محمد گل ؟

mohammad در 5/6/1394 | 11:24 گفت:

این طور که من شنیدم 20:15 به وقت ایران....ولی نمیگم قطعی درسته..!!!!

mohammad در 5/6/1394 | 11:04 گفت:

این طور که من شنیدم 20:15 به وقت ایران....ولی نمیگم قطعی درسته..!!!!

دکتر گانر در 5/6/1394 | 10:45 گفت:

زمان قرعه كشی لیگ اروپا كی هست ؟؟

هر كی بگه تشكر....

جایزه ؛ خوردن تیم به ریال و بارسا و منچستر...

دکتر گانر در 5/6/1394 | 10:40 گفت:

فكر كنم تو گروه عادی بیفتیم ..... نه سخت نه اسون....

ولی سعود كردن حتمیه.....حتی اگر ریال و بارسا و منجستر با ما تو یه گروه بیفتن....

حالا میبینیم....حالا میبینیم....خخخخخخ

محسن عاشوری در 5/6/1394 | 02:12 گفت:

خیلی دلم میخواد با اون بارسای پدرسوخته همگروه بشیم ..

ALI REZA SALARZEHI در 4/6/1394 | 23:45 گفت:

من خیلی دوست دارم با رم همگروه شیم.
arsenal-real madrid-a.s. roma-psv

حامد در 4/6/1394 | 22:27 گفت:

سخت و اسون واسه ارسنال معنی نداره
دوم تو گروه حذف تو اولین مرحله

seda zakhmi در 4/6/1394 | 21:39 گفت:

تیم مدعی قرعه سخت و اسون واسش معنا نداره
فقط به فکر برده...
---
خوشخبختانه یا متاسفانه ما {ارسنال} طرز فکرمون اینجور نیست

mohammad در 4/6/1394 | 21:07 گفت:

خدا کنه به یه گروه وحشتناک بخوریم...نتونیم از گروه بیایم بالا بریم لیگ اروپا حداقل لیگ اروپا رو بگیریم


دوستان کسی ساعت قرعه کشی رو نمیدونه..ممنون میشم بگید

mahdi در 4/6/1394 | 21:01 گفت:

امیدوارم به سخت ترین تیم ها توی مرحله گروهی بخوریم
چون اگه با تیمای آسونی همگروه باشیم و به زور بیاییم بالا و حذف بشیم ارزش خسته کردن بازیکنا و کم آوردن در لیگ و حذفی رو نداره

ولی اگه تیمای شاخی رو توی گروهی باشه و حذف بشیم نه زیاد غصه میخوریم و نه از لیگ و حذفی میمونیم


امیدوارم با تیمای : بایرن مونیخ (سید یک) - رم (سید سه) - وولسفبورگ (سید چهار) هم گروه بشیم (خود آرسنال هم سید دو هست)

Amir در 4/6/1394 | 21:01 گفت:

امیدوارم به اسرائیل نخوریم بازیا بیشتر پخش شه

حمید pires در 4/6/1394 | 20:54 گفت:

سلام آقا رضا .امیدوارم این قرعه به ما بیفته : بارسلونا - رم - ولفسبورگ.
ما که همیشه از گروهی بالا میاییم پس چه بهتر قبل از مرحله حذفی ترس تیم ریخته بشه.

کیوان در 4/6/1394 | 20:25 گفت:

ممنون از پستت.رم،شاختار،ولفسبورگ