شماره 9 ناکارآمد

نویسنده: فرزین سلامي

وبلاگ من
نویسنده: فرزین سلامي
.
کل بازدید: 14,089 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شماره 9 ناکارآمد


واقعا پارک بازیکنیه که به درد آرسنال بخوره؟اول فصل  بود که همه  میگفتن چرا ونگر بازیکن درست و حسابی نمیخره ،در روز آخر نقل و انتقالات بنایون و آرتتا اومدن که خب  تقریبا مفیدن ولی یه روز قبلش  باشگاه با  جو یونگ پارک کاپیتان و مهاجم  26 ساله تیم ملی کره جنوبی قرارداد بست.اولش فکر میکردیم مفیده ولی تو این چند وقت که فقط  یه بار تو لیگ قهرمانان و  3 بار تو لیگ کاپ بازی کرده.اینطور که معلومه به درد آرسنال نمیخوره.شاید ونگر فقط برای بازیهای غیرمهم میخواستتش تا مهاجمای اصلیمون استراحت کنن.تازه حتما شنیدین که گفته  باید برگردم کره(نمیدونم بعد از چند وقت،شاید 2 سال) و برم سربازی وگرنه مجازات در انتظارمه.


قبول دارم که نمیتونه با RVP رقابت کنه،ژروینیو هم که خوب بازی میکنه ولی دیگه باید بتونه بعضی وقتا جای شاماخ بازی کنه وگرنه دیگه خریدیمش برای چی؟؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد اصغری در 22/10/1390 | 18:52 گفت:

بسیج مسیج که نداره.سهمیه هم که نداره.دوره تکمیلی هم که نرفته.مدرک دانشگاهی هم که نداره.
امیدوارم صفر5 کره نیفته والا بعد دوسال دیگه بدرد توپ جمع منی هم نمی خوره.

فرزین سلامي در 22/10/1390 | 13:21 گفت:

ولی به نظرم تا وقتی بخواد جای خودشو تو ترکیب باز کنه دیگه سنش رفته بالا و برای سربازیش باید برگرده کره/
بندتنر از این بهتره؟؟؟؟ بندتنر از هیشکی بهتر نیست،اگر هم اول فصل یه پیشنهاد خوب میدادن آرسنال بندتنرو میفروخت که خب معلوم بود کسی نمیاد بخرتش، برای همینم فعلا قرضی دادنش رفته دنبال کار و زندگیش/
ایناموتو هیچ لکه ننگی نبود.خوب بود

farshad khadem در 22/10/1390 | 11:54 گفت:

هوارداارن عزیز تا امروز ثابت شده انتخاب رییس رد خور نداره در مورد پارک هم زمان تایین کنندس این بارکن شاید در حال حاضر بچشم نیاد اطمینان دارم او زمانی در ترکیب توپچیها جای خودشو باز میکنه

farshad khadem در 22/10/1390 | 11:54 گفت:

هوارداارن عزیز تا امروز ثابت شده انتخاب رییس رد خور نداره در مورد پارک هم زمان تایین کنندس این بارکن شاید در حال حاضر بچشم نیاد اطمینان دارم او زمانی در ترکیب توپچیها جای خودشو باز میکنه

Ashkan در 22/10/1390 | 09:13 گفت:

mertesaker,santos o arteta khoob boodan
gervinho bad nabood
park o benayon kheili bikhod boodan

محمدرضاجاشي در 22/10/1390 | 00:11 گفت:

اينم ميشه يه لكه ننگ در خريد هاي ونگرمثل ايناموتو

شاهین فدوی در 21/10/1390 | 22:17 گفت:

به هیچ دردی نمیخوره

محمد رستگار در 21/10/1390 | 22:00 گفت:

بدرد نمي خوره.بندتنر خيلي بهنتر بود

فرهاد در 21/10/1390 | 21:25 گفت:

از خرید ها فقط سانتوس خوب بوده.......مرتساکر اصلا خوب نبوده

hamed در 21/10/1390 | 21:03 گفت:

توی خرید هایی که آرسنال داشت فقط مرتساکر ، آرتتا و سانتوس خوب بودند که سانتوس هم مصدوم شد....................


شانس گند مایه بعد از مدتها یک دفاع کنار خوب هم پیدا کردیم که اونم مصدوم شد....................

hamed در 21/10/1390 | 21:00 گفت:

قبلا گفتم باز هم میگم این بشر گل زدن بلد نیست ( منظورم ژروینیویه ) گلهایی هم که زده شانسی بوده چند تا تک به تک خراب کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینقدر زیاد تک به تک خراب کرده که آمارش از دستم در رفته.......................

آرمان امیراحمدی در 21/10/1390 | 20:06 گفت:

فقط آرتتا و مرتساکر خوب بودند ! ژروینیو خیلی خراب میکنه !!!! خیلی !

امیررضا در 21/10/1390 | 20:01 گفت:

یه گل خیلی قشنگ به بولتون تو کارلینگ کاپ زد..فکر کنم بازیکنی که تموم کننده ی خوبیه..باید تو بازی با لیدز بازی میکرد نشون بده ایا تو بازی های مهم به دردمون میخوره یا نه

سروش در 21/10/1390 | 19:57 گفت:

park tamam konandeye khubie, be nazaram az chamakh behtare. ey kash bazi ba leeds park bazi mikard ta khodesho neshun midad. ye hesi tu delame ke in bazikono ghabul daram! :)

فرزین سلامي در 21/10/1390 | 18:36 گفت:

درسته تو این بازی های حساس زیاد نمیشه ریسک کرد و بهش بازی داد،گرچه ونگر میدونه چه بازیکنی رو بخره ولی به نظر من اگه اول فصل از نظر زمان در مضیقه نبود پارک رو نمیخرید

فرهاد در 21/10/1390 | 18:27 گفت:

شک نکنید بهتر از شاماخه

ramin kazemi در 21/10/1390 | 18:24 گفت:

به نظر من توی بد شرایطیه!!! ارسنال تو هر بازی باید ببره اونم بیشتر برداش با اختلاف یه گله.نمیشه ریسک کرد!! زیاد بازی بهش نمیرسه!نیم فصل اول حضورش تو جزیره است نمیشه زیاد ازش انتظار داشت!ریو میاچی هم همین وضعیت رو داره!باید دید رئیس چه کار می خواهد بکنه.

سینا سالک در 21/10/1390 | 18:06 گفت:

دوستان از این حرفها نزنین این بابا " کیفیت " خالصه . مگه نمی دونین قبل از ما تیمهای بزرگ دیگه اروپا می خواستنش .

فرزین سلامي در 21/10/1390 | 17:55 گفت:

من اصلا یادم رفته بود پارک رو هم داریم،امروز تو فکر سربازی خودم بودم که یهو یاد این بنده خدا افتادم !!

علی ارشدی در 21/10/1390 | 17:50 گفت:

نمی دونم چی بگم تو یکی از بازیا یک گل خیلی قشنگ زد ولی باید از رئیس پرسید چرا بهش بازی نمیده