خود سانسوری

نویسنده: علیرضا ( هری )

وبلاگ من
نویسنده: علیرضا ( هری )
یک حقوقدان فوتبالدوست نوشته هایم به قلم خود حاصل میگردد...
کل بازدید: 12,716 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خود سانسوری

سلام...
شاید منو با یاداشت های گه گاهی طولانی و با ادبیات خاص بشناسین..
من واسه نوشته هام زحمت میکشم..کپی نمیکنم...و وقت میزارم..با عشق و تعصب
هدف و برنامه..
آخرین یاداشت من دیروز با نام ( سرگذشت مرد زندانی ) بود که استقبال خوبی هم ازش شده بود که به سرگذشت آقای مهاجم سابق از زمان سرکشی تا به حال پرداخته بود...
اما متاسفانه یاداشت بلاگم بدون کسب اجازه از بنده و یا حتی تذکر و آگاهی قربانی سانسور شد و به طور خودجوش حذف شد !
دوستان عزیز فضایی که دموکراسی و آزادی قلم وجود نداشته باشه ( حتی در حدود و صغور عرف ) همون بهتره که بنده و قلمم هم نباشم...
بیاییم آب را گل نکنیم و از تموم ظرفیتامون استفاده کنیم...
آرسنال همیشه در قلب و ذهنم خواهد بود..همینطور که شما بخش جدایی ناپذیر از ذهنم هستین...خدانگهدار دوستان و سانسور ورزشی !
دوستتون دارم علیرضا (هری)

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سمک! در 28/5/1391 | 21:14 گفت:

بی خیال داداش ... همه جا اینطوریه،همه ضد فیل....ینگ و در مدح آزادی فلان و فلان میگن،ولی وقتی قرار باشه از حالت بالقوه به بالفعل برسه،دست مسئولان فیل...ینگ رو از پشت میبندیم ...(برای همینه که میگم خدا رو شکر مسئول نشدیم)/البته ناراحتی من هم از پاک شدن نیست.از اینه که وقتی اومدم دیدم زرتی پاک شده،حالا تذکر هیچی،یه هـــوی هم نثار میکردن از اینجوری بهتر بود

aso در 28/5/1391 | 18:12 گفت:

قربانت دادش، خدایی دور از تعارف گفتم، من همیشه متناتو تا ته میخونم، خدایی همشون در حد یه نویسنده حرفه ایه، اگه بیراه نگفته باشم، شما باید ، تو مجله روزنامه ، یه همچین چیزی نویسندگی کرده باشید، وگرنه، کمتر کسی میتونه مثه شما اینجوری بنویسه.
خدایی ادامه بده ، من که خوشم میاد ;)
..............................................................................................................................................
در آخرم از مخاطب خاص میخوام که کمتر ، چرت و پرت بگه که خدایی رو مخه همس!!!!!!!!!!!!!(دادش ببخش که اینو نوشتم ولی برا بعضیا بدتر از اینا گفتن لازمه!!!)

arash در 28/5/1391 | 18:04 گفت:

علیرضا جان من تو پست دیشبت یه کامنت گذاشته بودم که گویا ندیدیش..گفتم از ادبیاتت خوشم میاد..مخصوصا این متن تو پروفایلت خیلی قشنگه
چشمانم قرمز...بغض هایم از جنس بلور ارغوان..دلم با اوست... در کنار او جان میگیریم...

کلا فوتبال موضوع خوبی واسه شعر و نثر نیس و چون فکر میکنم باید آدم جالبی باشی و متنای قشنگی داشته باشی دوس دارم بازم ازت بخونم..واسه همین ایمیلم و فیسبوکم رو گذاشتم رو والت اگه وقت کردی خوشحال میشم متنا و شعرات رو بخونم!

Keivan در 28/5/1391 | 17:43 گفت:

معین جاگلر 98 بود...96 از کجا آوردی......حالا تو بیخیال شو...

علیرضا جون بمون و به کارت ادامه بده...

حمید pires در 28/5/1391 | 16:50 گفت:

علیرضای عزیز نوشته هات زیبا و آمیخته با طنز و درام توامان بود . کمتر کسی میتونه اینگونه بنویسه . ادامه بده.

moeinem در 28/5/1391 | 16:41 گفت:

رضا شرافتیان و حمیدتوپچی
=
(رضا بازدید و میگی)بابا حقه رضا بود ک فحش بشنوه دیگه زیادی بحثه شانسا رو پیش میکشید!اگه دقت میکردی خیلی از بچ ناراحت بودن ازش!حمید یادم نمیاد!

moeinem در 28/5/1391 | 16:36 گفت:

دیدی مرد نی30؟!داداش 1 نصیحته مردونه:هیچ وق حرفی نزن ک بعدا پشیمون بشی!میتون30 رو دیواره علی بنوی30 چرا پسته منو پاک کردی پسته جدید دادن نداره ک!خوشحالم ک برگشتی ولی تمومه حرفام جدیه!امیدوارم پستتو بپاکی!
ب زندگی امیدوار باش عجیجم
یا عمر!

علیرضا ( هری ) در 28/5/1391 | 16:31 گفت:

علی ارشدی:
لطفتون آرامش دلمون...
متشکرم

علیرضا ( هری ) در 28/5/1391 | 16:29 گفت:

moeinem:
دوست عزیزم امیدوارم شما هم بزودی در بخش طنز یا فان سایت که احتمالا در آینده ای نچندان دور راه اندازی میشه بطور جدی به فعالیت و گذراندن اموراتتون بپردازین..
مرسی از شما...

علی ارشدی در 28/5/1391 | 16:29 گفت:

خواهش می کنم البته منم اگه جای شما بودم ناراحت می شدم و حق داری

علی ارشدی در 28/5/1391 | 16:28 گفت:

به کی فحاشی نکرده بودن؟؟؟؟ دو نمونه ش رضا شرافتیان و حمیدتوپچی

علیرضا ( هری ) در 28/5/1391 | 16:27 گفت:

aso:
شما واقعا به بنده لطف دارین...صحبتاتون باعث دلگرمی من هست و پشتبانه محکمی برای من خواهد بود..
مرسی...

علیرضا ( هری ) در 28/5/1391 | 16:26 گفت:

علی جان...
مرسی ازینکه دلیل حذف شدن پستم و بهم گفتین...
خوشحالم ازینکه از روی سهو و خطا بود...
و در نهایت ممنون از عذرخواهیتون...لطف کردین...
چون از روی سهو بود هیچ ایرادی نداره...
خداحافظی مو پس میگیرم...و در کنارتون با افتخار خواهم ماند.

moeinem در 28/5/1391 | 16:21 گفت:

بوالفضل و شروین به علت فحاشی بن شدن
=
آها ب کی فحاشی کردن؟!
اینا حقشون بن بود یا اون غفوریانو دوسش؟!کابوکی چی؟چطور ماله اونا ک میخوا30 بنشون کنی سیستم مشکلی نداش ولی موقعی اینا مشکل داش؟!زهرا رو ک یادته؟!چن هفته رو مخه ما بود؟یادته دیگه عجیجم؟من ب جاگلر گفتم بیا شروین بن شده گف نمیخوام چون با علی ارشدی مشکل دارم!هر روز بهش اس میدم میگم بیا میگه ن علی ارشدی هسش!

moeinem در 28/5/1391 | 16:17 گفت:

اگه مردی همونجور ک گفتی برو!الکی اومدی منتتو بکشن!1پست پاک شدن ارزشه این کارارو نداره!اگه جا علی ارشدی بودم این پستتو هم پاک میکنم!اگه مردی برو وگرنه مثه بچه آدم پستتو پاک کنو مثه شیر با ما و آرسنال باش!امیدوارم جنبشو داشته باشی و کامنت های منو نپاکی!

علی ارشدی در 28/5/1391 | 16:17 گفت:

معین این اراجیف و دروغا رو ادامه نده

ابوالفضل و شروین به علت فحاشی بن شدن جاگلر با همین شروین خان دعوا کرد و رفت سعید هم گرفتاره و اتفاقا با من در ارتباطه هر از گاهی

ضمنا علیرضا جان ببخشید که الان دارم اینو بهت میگم برقمون رفته بود

moeinem در 28/5/1391 | 16:14 گفت:

1بار پستتو پاک کردن سریع قهریدی همین علی ارشدی 3تا از پستامو الکی پاک کرد ولی خودش شاهده ب جز فحش دیگه بهش چیزی نگفتم!مگه نه علی

moeinem در 28/5/1391 | 16:13 گفت:

را30 شما ها همونایین ک میخواین منتتون رو بکشن!اگه مردی رک و راس بمون بگو چرا پسته منو حذف کردی!تهدید ب رفتن کاره 2ختراس!مثه ویشکا و آیدا و هومن سام و حامد توپچی

moeinem در 28/5/1391 | 16:10 گفت:

نپذیر بروپسر!خیلیا رفتن!ابولفضل مجل30!شروین!جاگلر 96!سعید میلانی ب خاطره مشکلشون با علی ارشدی!

aso در 28/5/1391 | 16:06 گفت:

واقعا برا مدیران سایت متاسفم!!
هنوزم پستایی هست که از ونگر خواستن که فلان بازیکنو بخره، پستایی که بیشتر به درد حذف شدن میخورن !!
اصلا معلوم نیست که بر چه اساسی پستا حذف میشن، فقط اینو میگم که خدایی مرد زندانی پست قشنگی بود، واقعا نباس حذف میشد!

علی ارشدی در 28/5/1391 | 16:05 گفت:

دوست عزیز در این مورد خاص اشتباهی پیش اومده که من از شما به خاطرش عذر خواهی می کنم

قصدم پاک کردن یک پست دیگه بود که متاسفانه پست شما رو پاک کردم وگرنه عمدی در کار نبوده
امیدوارم عذرخواهی منو بپذیری

علیرضا ( هری ) در 28/5/1391 | 16:01 گفت:

چی بگم شهرام....
بخدا متنم هیچ مشکلی نداشت...و پشتش اندیشه بود...
فقط میتونم بگم متاسفم...

moeinem در 28/5/1391 | 16:01 گفت:

ن شهرام دروخخخخخخ میگه برو خداحافظ!ایشاا... تو زندگی موفق باشی!

توپچی جنوب در 28/5/1391 | 15:54 گفت:

چی بگم والله این حذف کردن پست ها هم داستانی شده
ناراحت نشو علیرضا بمون و با قدرت ادامه بده با رفتن چیزی حل نمیشه................

moeinem در 28/5/1391 | 15:44 گفت:

بدرود دوسته گلم!