باز هم پخش نشدن بازی ارسنال

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 88,641 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

باز هم پخش نشدن بازی ارسنال

به خدا خسته شدم...چرا بازی های ارسنال پخش نمیکنن؟؟؟؟؟تا کی؟؟؟


امسال نه بازی ارسنال-چلسی..نه ارسنال-من یونایتد نه ارسنال-لیورپول..نه ارسنال-من سیتی پخش کردن!!!چرا..اخه ما چه گناهی داریم تو امسال فقط دو بار اونم با مارسی میتونیم بازی های تیممون ببینیم؟؟؟؟چرا صدا و سیما به بازی های این تیم توجه نمیکنه؟؟؟به نظر شما چرا بازی های ارسنال و حتی لیگ انگلیس دیگه پخش نمیشه؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 11/9/1390 | 12:06 گفت:

دوستان رفتن اسناد سفارت رو بریزن بیرون..بجاش درخواست ویزای مردم بدبخت رو آتیش زدن!
اسناد کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:))))

محمد رستگار در 11/9/1390 | 12:05 گفت:

سفارت ایران و بریتانیا رفت رو هوا.یعنی از امروز هواداری از تیم های بریتانیایی جرم محسوب می شه... سایت هواداری هم رو روز دیگه فیلتر نشه شانس آوردیم

HAMED toopchi در 11/9/1390 | 11:08 گفت:

كار با مذاكره و اس ام اس و اين حرفا درست نميشه! يكيتون پا شه بره در صدا سيما به نشونه اعتراض خودشو آتيش بزنه، بلكه فرجي بشه. من قول ميدم هر وقت كه بازي آرسنال پخش شد براش طلب آمرزش كنم.! پاشين

محمد اصغری در 11/9/1390 | 10:32 گفت:

این مشکل برای هوادارای همه تیم ها بجز بارسا و رئال وجود داره .به نظر من باید با تمام کانون های هواداری هماهنگ بشیم و یه حرکت کلی و اساسی بر علیه بارسا تی وی (شبکه3) بزنیم.
من خودم تو بخش نظرات شبکه 3 این مسئله رو بیان کردم ولی مطمئنا با یه گل بهار نمیشه........

(Hooman sam (Dark metal در 11/9/1390 | 07:26 گفت:

اگه از سام منظورت منم که ماشین ترکوندن هیچ میخوام با بچه های قوم مغول خودشو(...) بترکونیم....!!!!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 01:52 گفت:

درضمن آقاسام مأموره که ماشین زکایی روبتروکنه.آقاسام اشتباهی پیکان علیفربیچاره رونترکونی

فرزاد عسکری در 11/9/1390 | 01:39 گفت:

آقا به جای اینکه همش بیاییم حرف بزنیم بیایید یه فکری بکنیم همگی با هم اعتراض کنیم ! مثلا قبل از هر هفته همگی از تماس با ما سایت شبکه اعتراض کنیم یا یه کار دیــگه !
چرا ما ایرانیا همش حرفشو میزنیم آخه ؟

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 01:25 گفت:

اگه این کارشون از رو نیتی باشه به این ماه عزیز امام حسین جوابشونو بده

mohsen abbasi در 11/9/1390 | 01:09 گفت:

بازی یووه ناپولی و پخش نکردن انتظار داری مال ما پخش شه

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 01:07 گفت:

آقاامیرایمیلتوبفرست کارت دارم ایمیل منsaleh_aji_ali@yahoo.com

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 01:06 گفت:

آقاآرمان یه مطلب بفرست به سایت اصلی توانگلیس بگوآقامابازی شمارونمیتونیم ببینیم ببین چی میگن

مهدی بحری در 11/9/1390 | 00:55 گفت:

بارسلونا که تا دل بخواد پخش کرده تو هم که طرفدار بارسا هستی

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 00:54 گفت:

بچه هایه کانال بخریم.یالله نفری هزاربدین

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:22 گفت:

بیخیال دادا

حسین ملازینل در 11/9/1390 | 00:16 گفت:

بحث سیاسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HAMED toopchi در 11/9/1390 | 00:11 گفت:

به دليل تسخير لانه جاسوسي عمال فساد و رو شدن دست پليد اجانب كشور انگليس در تحريكات شرمگين عليه مردم مظلوم كشور بوق!