مرتساکر: مدافعان آرسنال به هم اعتماد می‌کنند

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 89,577 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

مرتساکر: مدافعان آرسنال به هم اعتماد می‌کنند

این ملی‌پوش آلمانی گفته با هم نبودن بازیکنان در پیش‌فصل باعث مشکلات دفاعی آرسنال شده بود.


پر مرتساکر حس می‌کند که مدافعان آرسنال دارند دیگر به صورت واحدی یکپارچه عمل می‌کنند. آنها در ابتدای فصل متزلزل بودند.

خط دفاعی آرسنال شروعی بسیار بد داشت و در مقابل منچستریونایتد با باخت هشت بر دو تحقیر شد.

اما شمال لندنی‌ها در 16 بازی گذشته خود به صورت میانگین در هر بازی اندکی بیش از یک گل دریافت کرده‌اند و روز شنبه هم چهار بر صفر ویگان را بردند.

مرتساکر می‌گوید: «ما در هر بازی نهایت تلاش خود را می‌کنیم. ما پیش‌فصل را در کنار هم نبودیم ولی حالا به فرمی عالی رسیده‌ایم و دیگر به همدیگر اعتماد می‌کنیم.

ما در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان هستیم و در لیگ برتر هم اوضاع خوبی داریم و می‌خواهیم به این ترتیب ادامه دهیم.

در ابتدای بازی شنبه، ویگان تلاش کرد جلوی ما را بگیرد و کار را برای ما بسیار دشوار کرد. آنها ضرباهنگ خوبی و سرعت بالایی دارند. ولی ما با حواس جمع بازی کردیم و آنها را بردیم.»

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 14/9/1390 | 23:35 گفت:

بایدبریم دنبال آلدایر.یاپ استام.آبل جابییر.

رضاشاماخ چوک بندر در 14/9/1390 | 23:31 گفت:

بچه هاالان canal+بازی لیورپول فولام پخش کرده

حمید فرازی در 14/9/1390 | 22:41 گفت:

مرسی داداش.آره منم موافقم واقعا امسال مدافعینمون نسبت به چند سال اخیر خیلی بهتر شدن

علی ارشدی در 14/9/1390 | 22:36 گفت:

Thanks