آرسنال 1 – اورتون صفر؛ امپراطوری فان پرسی

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 89,665 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

آرسنال 1 – اورتون صفر؛ امپراطوری فان پرسی

شاگردان ونگر موفق شدند با درخشش مهاجم هلندی خود اورتون را از پیش رو بردارند


آرسنال که روز گذشته یکصد و بیست و پنجمین سال تاسیس خود را با رونمایی از تندیس تیری آنری، تونی آدامز و هربرت چاپمن جشن گرفته بود امروز در ورزشگاه امیریتس به مصاف شاگردان دیوید مویس رفت.

بهترین هدیه آرسن ونگر به هواداران این تیم در روز یکصد و بیست و پنجمین سالگرد تاسیس باشگاه سه امتیاز این بازی می توانست باشد.

آرسنال در نیمه نخست بازی توپ و میدان را در اختیار داشت و چندین موقعیت خوب هم روی دروازه میهمان خود ایجاد کرد اما نتوانست دروازه اورتون را باز کند.

در نیمه دوم هم در حالی که به 20 دقیقه پایانی نزدیک می شدیم همچنان نتیجه بدون گل مساوی بود تا اینکه رابین فان پرسی با یک گل استثنایی تیمش را نجات داد.

الکس سانگ توپ را پشت دفاع برای فان پرسی انداخت و او هم سرضرب و با پای چپ آن را به تور دروازه تیم هاوارد دوخت. هاوارد تنها نظاره گر توپ بود و تقریبا هیچ دروازه بان دیگر هم نمی توانست روی این ضربه فوق العاده واکنشی نشان دهد.

تیری آنری هم که در جایگاه ویژه ورزشگاه بازی تیم سابقش را تماشا می کرد بعد از گل فان پرسی از جای خود بلند شد و به شدت کاپیتان آرسنال را تشویق کرد.

آنری روز گذشته در تمجید از فان پرسی اعلام کرده بود تنها لیونل مسی و کریس رونالدو از او بهتر هستند.

آرسنال با این پیروزی 29 امتیازی شد تا حداقل برای 48 ساعت به جمع بیگ فور بپیوندد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 20/9/1390 | 14:46 گفت:

رابین نماد تعصب آرسناله بمیرن خائنایی مثل سکس و نصری

Vishka در 20/9/1390 | 13:04 گفت:

عشق همه یآرسنالی ها رابین.

حمید فرازی در 20/9/1390 | 12:51 گفت:

رابین DNA آرسنالی داره

علی ارشدی در 19/9/1390 | 23:03 گفت:

رابین جایی نمیره

mostafaa در 19/9/1390 | 22:40 گفت:

به نظر من اگه هانری می موند تو آرسنال از اینی که هست محبوب تر می شد.اگر ونپرسی بمونه که من مطمئنم می مونه از هانری هم محبوب تر می شه

سید امین هاشمی در 19/9/1390 | 22:27 گفت:

زنده باد آرسنال و آرسنالی

hamed در 19/9/1390 | 22:16 گفت:

وقتی گریه ی تیری آنری رو دیدم واقعا ناراحت شدم و توی دلم گفتم واقعا چرا از آرسنال رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدا کنه هر جا که هستی و زندگی میکنی موفق باشی....................

hamed در 19/9/1390 | 22:15 گفت:

زنده باد ون پرسی ............. زنده باد آرسنال .................. زنده باد هوادار آرسنالی ............... زنده باد تیری آنری ............... زنده باد آرسن ونگر .....................

sepehr najafian در 19/9/1390 | 21:23 گفت:

و البته زنده باد تمام هواداران آرسنال.

reza در 19/9/1390 | 21:23 گفت:

اقا رابین دیگه کاریش نمیشه کرد

سعید نوری در 19/9/1390 | 21:14 گفت:

زنده باد آرسنال..............زنده باد ون پرسی..........زنده باد تیری آنری