آرسنال 1 – اورتون صفر؛ امپراطوری فان پرسی

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 82,869 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال 1 – اورتون صفر؛ امپراطوری فان پرسی

شاگردان ونگر موفق شدند با درخشش مهاجم هلندی خود اورتون را از پیش رو بردارند


آرسنال که روز گذشته یکصد و بیست و پنجمین سال تاسیس خود را با رونمایی از تندیس تیری آنری، تونی آدامز و هربرت چاپمن جشن گرفته بود امروز در ورزشگاه امیریتس به مصاف شاگردان دیوید مویس رفت.

بهترین هدیه آرسن ونگر به هواداران این تیم در روز یکصد و بیست و پنجمین سالگرد تاسیس باشگاه سه امتیاز این بازی می توانست باشد.

آرسنال در نیمه نخست بازی توپ و میدان را در اختیار داشت و چندین موقعیت خوب هم روی دروازه میهمان خود ایجاد کرد اما نتوانست دروازه اورتون را باز کند.

در نیمه دوم هم در حالی که به 20 دقیقه پایانی نزدیک می شدیم همچنان نتیجه بدون گل مساوی بود تا اینکه رابین فان پرسی با یک گل استثنایی تیمش را نجات داد.

الکس سانگ توپ را پشت دفاع برای فان پرسی انداخت و او هم سرضرب و با پای چپ آن را به تور دروازه تیم هاوارد دوخت. هاوارد تنها نظاره گر توپ بود و تقریبا هیچ دروازه بان دیگر هم نمی توانست روی این ضربه فوق العاده واکنشی نشان دهد.

تیری آنری هم که در جایگاه ویژه ورزشگاه بازی تیم سابقش را تماشا می کرد بعد از گل فان پرسی از جای خود بلند شد و به شدت کاپیتان آرسنال را تشویق کرد.

آنری روز گذشته در تمجید از فان پرسی اعلام کرده بود تنها لیونل مسی و کریس رونالدو از او بهتر هستند.

آرسنال با این پیروزی 29 امتیازی شد تا حداقل برای 48 ساعت به جمع بیگ فور بپیوندد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 20/9/1390 | 14:46 گفت:

رابین نماد تعصب آرسناله بمیرن خائنایی مثل سکس و نصری

Vishka در 20/9/1390 | 13:04 گفت:

عشق همه یآرسنالی ها رابین.

حمید فرازی در 20/9/1390 | 12:51 گفت:

رابین DNA آرسنالی داره

علی ارشدی در 19/9/1390 | 23:03 گفت:

رابین جایی نمیره

mostafaa در 19/9/1390 | 22:40 گفت:

به نظر من اگه هانری می موند تو آرسنال از اینی که هست محبوب تر می شد.اگر ونپرسی بمونه که من مطمئنم می مونه از هانری هم محبوب تر می شه

سید امین هاشمی در 19/9/1390 | 22:27 گفت:

زنده باد آرسنال و آرسنالی

hamed در 19/9/1390 | 22:16 گفت:

وقتی گریه ی تیری آنری رو دیدم واقعا ناراحت شدم و توی دلم گفتم واقعا چرا از آرسنال رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدا کنه هر جا که هستی و زندگی میکنی موفق باشی....................

hamed در 19/9/1390 | 22:15 گفت:

زنده باد ون پرسی ............. زنده باد آرسنال .................. زنده باد هوادار آرسنالی ............... زنده باد تیری آنری ............... زنده باد آرسن ونگر .....................

sepehr najafian در 19/9/1390 | 21:23 گفت:

و البته زنده باد تمام هواداران آرسنال.

reza در 19/9/1390 | 21:23 گفت:

اقا رابین دیگه کاریش نمیشه کرد

سعید نوری در 19/9/1390 | 21:14 گفت:

زنده باد آرسنال..............زنده باد ون پرسی..........زنده باد تیری آنری