ديدا: ميلان مشکلي براي کنار زدن آرسنال ندارد!!!!

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 89,636 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ديدا: ميلان مشکلي براي کنار زدن آرسنال ندارد!!!!

روازه‌بان پيشين تيم فوتبال ميلان ايتاليا پس از قرعه‌کشي ليگ قهرمانان اروپا در مرحله حذفي گفت: ميلان مشکلي براي کنار زدن آرسنال ندارد.


دیدا دروازه‌بان سابق تیم فوتبال آ.ث میلان ایتالیا قرعه‌کشی انجام شده را جذاب و تا حدودی مبهم ارزیابی کرد و گفت: برای من بازی میلان و آرسنال عجیب‌ترین بازی نیست و اطمینان دارم که میلان به راحتی به جمع ۸ تیم برتر اروپا راه پیدا می‌کند.

وی افزود: دو نماینده اسپانیا هم بازی‌های راحتی دارند اما اگر مجبور باشم یک بازی را به عنوان غیر قابل پیش بینی‌ترین بازی انتخاب کنم به دیدار مارسی و اینترمیلان اشاره خواهم کرد، این بازی برای من جذابیت زیادی دارد و استرسی درباره بازی میلان با آرسنال نخواهم داشت.

بازی‌های مرحله رفت در روزهای 25 و 26 بهمن و 2 و 3 اسفند برگزار می‌شود و دیدارهای برگشت نیز در روزهای 16، 17، 23 و 24 اسفند برگزار خواهد شد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

بهرام کریمی برام در 10/10/1390 | 21:40 گفت:

اگه یه بار دیگه گه bokhori میدم عزیز محمدی منشوریت کنه با ایی موهات

ramin kazemi در 25/9/1390 | 23:28 گفت:

دو کلمه هم از ننه عروس.آدم قطعی بود با این مصاحبه کردن(بدترین بازیکن تاریخ میلان بدون شک)

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:59 گفت:

حتی تو اوجشم گیج بود.بازی با لیورپول که یه نیمه سه گل خورد خیلی حال کردم.

مهناز پرتوی در 25/9/1390 | 19:13 گفت:

شيطون ميگه پاشم برم ايتاليا چپ و راستش كنم ...اما روحيه آرسنال اين نميطلب متاسفانه..

میثم در 25/9/1390 | 18:20 گفت:

همین مونده این دروازبان در مورد آرسنال نظر بدهاین که روی دکتر(والدز) از بارسلون رو سفید کرده

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 18:11 گفت:

میخوریمشون/دیدا خیلی هم غلط زیادی کرده.ممنون امیر رضا جان

علیرضا در 25/9/1390 | 17:58 گفت:

دیدا دهنتو میبندی یا بچه های کانون میان به هوات............

(Hooman sam (Dark metal در 25/9/1390 | 17:52 گفت:

فقط باید حواسمون به ابراهیموویچ و پاتو باشه دیگه بقیش حله....
خط حمله زهر داری دارن مخصوصا بوآتنگ که تازه شاخ شده...

حمیدرضا در 25/9/1390 | 17:48 گفت:

نگران نباشید میلان آبکش میشههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

علی ارشدی در 25/9/1390 | 17:12 گفت:

جمله همیشگی من:
میتونه بره بمیره

میر حسین در 25/9/1390 | 16:59 گفت:

یکی نیست بگه آقای دیدا دهنتو ببندی کسی نمیگه لال تشریف داری...

حبیب در 25/9/1390 | 16:56 گفت:

چه غلطا !!!! حرف مفت زده

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 16:48 گفت:

دیدا چرت وپرت زیاد میگه وقتی بردیمشون حالیش میشه چی به چیه!!!!

davood در 25/9/1390 | 16:10 گفت:

خواهیم دید