ديدا: ميلان مشکلي براي کنار زدن آرسنال ندارد!!!!

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 82,820 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ديدا: ميلان مشکلي براي کنار زدن آرسنال ندارد!!!!

روازه‌بان پيشين تيم فوتبال ميلان ايتاليا پس از قرعه‌کشي ليگ قهرمانان اروپا در مرحله حذفي گفت: ميلان مشکلي براي کنار زدن آرسنال ندارد.


دیدا دروازه‌بان سابق تیم فوتبال آ.ث میلان ایتالیا قرعه‌کشی انجام شده را جذاب و تا حدودی مبهم ارزیابی کرد و گفت: برای من بازی میلان و آرسنال عجیب‌ترین بازی نیست و اطمینان دارم که میلان به راحتی به جمع ۸ تیم برتر اروپا راه پیدا می‌کند.

وی افزود: دو نماینده اسپانیا هم بازی‌های راحتی دارند اما اگر مجبور باشم یک بازی را به عنوان غیر قابل پیش بینی‌ترین بازی انتخاب کنم به دیدار مارسی و اینترمیلان اشاره خواهم کرد، این بازی برای من جذابیت زیادی دارد و استرسی درباره بازی میلان با آرسنال نخواهم داشت.

بازی‌های مرحله رفت در روزهای 25 و 26 بهمن و 2 و 3 اسفند برگزار می‌شود و دیدارهای برگشت نیز در روزهای 16، 17، 23 و 24 اسفند برگزار خواهد شد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

بهرام کریمی برام در 10/10/1390 | 21:40 گفت:

اگه یه بار دیگه گه bokhori میدم عزیز محمدی منشوریت کنه با ایی موهات

ramin kazemi در 25/9/1390 | 23:28 گفت:

دو کلمه هم از ننه عروس.آدم قطعی بود با این مصاحبه کردن(بدترین بازیکن تاریخ میلان بدون شک)

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:59 گفت:

حتی تو اوجشم گیج بود.بازی با لیورپول که یه نیمه سه گل خورد خیلی حال کردم.

مهناز پرتوی در 25/9/1390 | 19:13 گفت:

شيطون ميگه پاشم برم ايتاليا چپ و راستش كنم ...اما روحيه آرسنال اين نميطلب متاسفانه..

میثم در 25/9/1390 | 18:20 گفت:

همین مونده این دروازبان در مورد آرسنال نظر بدهاین که روی دکتر(والدز) از بارسلون رو سفید کرده

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 18:11 گفت:

میخوریمشون/دیدا خیلی هم غلط زیادی کرده.ممنون امیر رضا جان

علیرضا در 25/9/1390 | 17:58 گفت:

دیدا دهنتو میبندی یا بچه های کانون میان به هوات............

(Hooman sam (Dark metal در 25/9/1390 | 17:52 گفت:

فقط باید حواسمون به ابراهیموویچ و پاتو باشه دیگه بقیش حله....
خط حمله زهر داری دارن مخصوصا بوآتنگ که تازه شاخ شده...

حمیدرضا در 25/9/1390 | 17:48 گفت:

نگران نباشید میلان آبکش میشههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

علی ارشدی در 25/9/1390 | 17:12 گفت:

جمله همیشگی من:
میتونه بره بمیره

میر حسین در 25/9/1390 | 16:59 گفت:

یکی نیست بگه آقای دیدا دهنتو ببندی کسی نمیگه لال تشریف داری...

حبیب در 25/9/1390 | 16:56 گفت:

چه غلطا !!!! حرف مفت زده

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 16:48 گفت:

دیدا چرت وپرت زیاد میگه وقتی بردیمشون حالیش میشه چی به چیه!!!!

davood در 25/9/1390 | 16:10 گفت:

خواهیم دید