ونگر پيش ازرويارويي:براي پيروزي كاملا آماده‌ايم

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 88,680 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر پيش ازرويارويي:براي پيروزي كاملا آماده‌ايم

سرمربي فرانسوي آرسنال پيش از ديدار تيمش با منچسترسيتي تاکيد کرد که آرسنال فقط براي پيروزي پا به اين ميدان مي‌گذارد.


هفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال انگليس شاهد يک ديدار بسيار حساس است که در آن مچسترسيتي صدرنشين در ورزشگاه الاتحاد ميزبان آرسنال است.

آرسن ونگر سرمربي باتجربه آرسنال در نشست خبري پيش از بازي گفت که تيمش فقط براي پيروزي و کسب سه امتياز به ميدان مي‌رود.

وي افزود: به خوبي مي‌دانيم که منچسترسيتي با پيروزي در اين ديدار مي‌خواهد شکست مقابل چلسي و حذف شدن از ليگ قهرمانان اروپا را به فراموشي بسپارد. آن‌ها فقط براي پيروزي به ميدان مي‌آيند و مي‌خواهند که فاصله خود را با ديگر تيم‌هاي بالانشين حفظ کنند. اين يک چيز طبيعي است که شکست تا حدودي اعتماد به نفس بازيکنان را پايين مي‌آورد و اين در مورد بازيکنان منچسترسيتي هم صدق مي‌کند. اما ما نمي‌خواهيم در مورد اين مسائل فکر کنم بلکه فقط مي‌خواهيم به پيروزي و کسب سه امتياز از اين ديدار فکر کنيم.

ونگر که تيمش در ابتداي فصل نتايج نااميد کننده‌اي گرفت اما رفته رفته بهتر شد، افزود: ما براي اين مسابقه کاملا آماده‌ايم. براي کسب سه امتياز در اين ديدار حاضريم به آب و آتش زنيم. ما توانايي لازم براي پيروزي مقابل منچسترسيتي را داريم و مي‌خواهيم در ورزشگاه اختصاصي آن‌ها سه امتياز حساس اين را دشت کنيم باز هم تکرار مي‌کنم براي پيروزي مقابل اين تيم متحول کاملا آماده‌ايم.

ديدار منچسترسيتي و آرسنال يکشنبه در ورزشگاه اختصاصي منچسترسيتي برگزار مي‌شود. در جدول رده‌بندي ليگ برتر انگليس منچسترسيتي با 38 امتياز در صدر قرار دارد و منچستريونايتد و چلسي به ترتيب در رده‌هاي دوم و سوم هستند.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 27/9/1390 | 00:37 گفت:

من نمیدونم شما چرا الکی به خودتون فکر بد راه میدین ما این بازی رو راحت میبریم مثل دفعه های قبل تو لیگ مثل پارسال که 3تا زدیم با خیالت راحت بازی رو نگاه کنین.

فرهاد در 26/9/1390 | 23:55 گفت:

تیم هشت روز استراحت کرده پس هیچ خستگی وجود نداره.......فقط باید ببریم مساوی اصلا بدرد نمی خوره بخصوص که چلسی هم الان مساوی کرد

aso در 26/9/1390 | 22:06 گفت:

من که دوست دارم برنده بشیم.
ولی باید قبول کنیم که تیم بیش از حد به رابین وابسته شده.
رابینم الان خیلی خسستست.
پس گل زدن تو این بازی خیلی سخته
در کل من آدم منفی ای نیستم. خیلی دو.ست دارم تیم برنده بشه.
ایشالا که میبریم

HAMED toopchi در 26/9/1390 | 22:03 گفت:

اميدواري خوبه، ولي يه نگاه به دفاعمون بندازين، دفاع كنار نداريم! و اون ملعون رو بايد بذاريم دفاع كنار، و احتمالا همش جا ميمونه، پس احتمال اينكه از كنار ضربه بخوريم زياده

ایمان بهادران در 26/9/1390 | 21:32 گفت:

mizane arsenal

ایمان بهادران در 26/9/1390 | 21:32 گفت:

vaghti bacheha khodemaon ino began vai be hale baghiye .

میثم در 26/9/1390 | 21:18 گفت:

موج منفی ها نظر ندن لطفا

علی ارشدی در 26/9/1390 | 20:56 گفت:

من که از خدامه ببریم

حمید فرازی در 26/9/1390 | 20:44 گفت:

ایشالا میبریم ولی به نظرم نتیجه مساوی محتمل تره

aso در 26/9/1390 | 20:02 گفت:

من که فکر نکنم آرسنال این بازیرو ببره.
به نظرم یا مساوی میشه یه میبازیم
کلا به نظرم جلو سیتی نمیتونیم گل بزنیم.

hamidtopchi در 26/9/1390 | 19:53 گفت:

من قبلا گفته بودم که اگه چلسی السیتی رو ببره ماهم میبریمش پس منتظر باشید!!!!!
جاشی کجاااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟
زندگیمو تو هم کردیییییییی؟؟؟؟؟؟