ديدار کاپيتان آرسنال با مارادونا

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 84,059 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ديدار کاپيتان آرسنال با مارادونا

رابين فان پرسي کاپيتان جوان آرسنال به


 رابين
فان پرسي کاپيتان هلندي آرسنال نمايش خيره کننده‌اي در اين فصل رقابت‌هاي
ليگ برتر انگليس داشته است و با 17 گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد.


 فان پرسي فرصت حضور در امارات را غنيمت شمرد و به ديدار مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتيني و سرمربي کنوني الوصل رفت.


 وي درباره مارادونا گفت: مارادونا بازيکن مورد
علاقه‌ام در دوران کودکي بوده است. بازي‌هاي او را بسيار دوست داشتم. او
يکي از بهترين بازيکنان تاريخ فوتبال جهان است. به خودم گفتم اگر به امارات
بيايم واز اسطوره ديدار نکنم بدون شک سفرم ناقص خواهد بود و به همين خاطر
فرصت را غنيمت شمردم و به ديدن تمرينات الوصل رفتم.


 مارادونا هم از اين که فان پرسي به ديدن او آمده بود،
ابراز خوشحالي کرد و گفت:
فان پرسي تنها يک بازيکن با استعداد نيست. او يک
شخصيت منحصر به فرد است. به همين خاطر تمام بازيکنان براي او احترام زيادي
قائل مي‌شوند. گزاف نخواهم گفت اگر بگويم که
فان پرسي الگويي براي تمام
بازيکنان جوان است. از اين که چنين بازيکني به ديدار من آمده است، خوشحالم و
از او تشکر مي‌کنم.


 آرسنال در دور سوم رقابت‌هاي جام حذفي انگليس دوشنبه به مصاف ليدز مي‌رود. ونگر در اين بازي به فان پرسي استراحت داده است.

 
 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرزین سلامي در 19/10/1390 | 18:03 گفت:

دستت درد نکنه .ولی داداش لااقل تیترشو عوض میکردی دیگه اینقدر کپی پیستش معلوم نباشه

علی ارشدی در 19/10/1390 | 15:50 گفت:

شرمنده نمی دونستم شما آرژانتینی هستی سعید جون ولی من فقط طرف لاله های نارنجی ام و از بقیه تیما خوشم نمیاد از آرژانتین هم بدم میاد

saeed asghary در 19/10/1390 | 14:44 گفت:

علی ارشدی : داداش آرژانتین حرف نداره مخصوصا دیگو مارادونا ، از این حرفا نزن داغووون می شماااااااااا .

توپچی جنوب در 19/10/1390 | 00:08 گفت:

بهترین بازیکن دنیا به ملاقات یکی از اسطوره های فوتبال رفته دمت گرم روبین اومید وارم مثل مارادونا قهرمان جهان بشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 18/10/1390 | 22:16 گفت:

کلا از آرژانتینیا (به جز زانتی) بدم میاد مخصوصا دن دیگو ولی عجالتا ایندفعه دمش گرم

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 22:08 گفت:

خدا نکنه به هانری استراحت بده:(

فرهاد در 18/10/1390 | 22:06 گفت:

مرسی

شاهین فدوی در 18/10/1390 | 21:09 گفت:

ممنون

حمید فرازی در 18/10/1390 | 21:07 گفت:

مرسی امیر جون.امیدوارم در غیابش واسه بازی فردا مشکلی نذاشته باشیم و تی تی یه بازگشت رویای داشته باشه