بازگشت سوپر تی تی با گلزنی..گزارش تصویری

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 82,931 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازگشت سوپر تی تی با گلزنی..گزارش تصویری

بچه ها اگه میخواین گزارش تصویری بازی های قدیمی و مهم هانری رو ببینین به پست قبلیم برین..این جا براتون بازی شب گذشته گذاشتم...تیری آنری در بازگشتش به ترکیب توپچی ها گل بسیار ارزشمندی را به ثمر رساند.
FA Cup - Arsenal vs Leeds United, Thierry Henry
Getty Images


سایت گل- تیری آنری با قراردادی قرضی به رختکن
آرسنال بازگشته و در اولین دیداری که برای تیم سابقش برگزار کرد توانست تا گل
ارزشمندی را به ثمر برساند. تک گل آنری که وارد دروازه لیدز کرد، به تنهایی به
اندازه یک برد ارزش داشت.
دراینجا می توانید تصاویر منتخب مربوط به اولین بازی
تیری آنری در بازگشتش به آرسنال را تماشا کنیدHa vuelto, y no viene a pasearse. Henry justificó su regreso en menos de diez minutos. Marcó y dio el pase al Arsenal a la siguiente ronda de la FA Cup


آنری بازگشتش به تیم آرسنال را تنها 10 دقیقه بعد
از ورود به میدان باگلزنی جشن گرفت. اسطوره زنده آرسنال دل هواداران تیمش را با به
ثمررساندن گلی ارزشمند، بیش از هرزمان دیگری فتح کرد

Henry comenzó en el banquillo y no pudo ocultar su nerviosismo ante lo que era su regreso a casa
این
درحالی بود که آنری بازی را از روی نیمکت ذخیره ها شروع کرده بودبالاخره نوبت به تی تی رسید و او در دقیقه 68 بازی
به جای مروانه شاماخ وارد میدان شد


در دقیقه 77 بازی بود که آنری پاسی طلایی را از سانگ دریافت کرد و با
داخل پاضربه ای تماشایی به توپ زد.

Henry tardó menos de diez minutos en marcar en su vuelta al Arsenal. Por si alguien dudaba de si había perdido su olfato...
او
در بازگشتش به آرسنال به کمتر از ده دقیقه زمان نیاز داشت تا بتواند برای تیمش به
گل برسد


Eso parecía decir el delantero francés a sus aficionados 'gunners'. Henry promete compromiso y emociones fuertes.


بله....من برگشته ام

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 21/10/1390 | 11:35 گفت:

agha hamed kaloo senesh balasssssssssssssssss be dard mikhore

ایمان بهادران در 21/10/1390 | 11:34 گفت:

khaili khob bod

♥Arsenal♥ در 20/10/1390 | 22:16 گفت:

یکی به من لینک پست: کالو در لندن برای قرارداد بستن با آرسنال رو بده؟؟؟
واجبه؟

♥Arsenal♥ در 20/10/1390 | 22:16 گفت:

یکی به من لینک پست: کالو در لندن برای قرارداد بستن با آرسنال رو بده؟؟؟
واجبه؟

امیررضا در 20/10/1390 | 19:30 گفت:

منبع:goal.com

مهران کاظمی در 20/10/1390 | 17:32 گفت:

منبع!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یادت نره امیر رضا جان

Hossein mo در 20/10/1390 | 17:29 گفت:

خدا وکیلی خیلی پسرخاله ی باحالی داری
خیلی خندیدم
چقدر طبیعی کامنت میده

توپچی جنوب در 20/10/1390 | 17:21 گفت:

خیلی زیبا بود رضا واقعا مرسی داری پسر!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 20/10/1390 | 17:05 گفت:

بچه ها شرمندتونم واقعا خسته شدم از دست این پسر خاله نفهمم من خواب بودم اومده از طرف من چرت و پرت نوشته و از همتون عذر میخوام ..........

امیر رضا لطفی کن و این کامنت پایینی من رو پاک کن شرمنده تونم از همتون معذرت میخوام!!!!!

توپچی جنوب در 20/10/1390 | 15:59 گفت:

خدارو شکر تی تی تومد وگرنه بازم این ونگر نفهم حذفمون میکرد

aso در 20/10/1390 | 15:41 گفت:

واقعا دیروز وقتی دیدم رفت تو آغوش ونگر، داشت اشکم در میومد.
چه صحنه ای بود!!!

سروش در 20/10/1390 | 15:35 گفت:

injast ke farghe ye bazikone mamuli ba ye bazikone khas malum mishe! che ghadr fani zad! che jagiri kard! vagehan hal kardam! henry fogholade bahushe!

aso در 20/10/1390 | 15:33 گفت:

واقعا وقتی آنریو میبینم، یاد قدیما میافتم!
ای کاش والکات قبول میکرد و شماره 14رو بهش میداد.اینجوری بیشتر حال میداد.

شاهین فدوی در 20/10/1390 | 15:30 گفت:

این گل انری به اندازه یه جام شایدم بیشترمنو خوشحال کرد