کری خوانی آرسنالی ها و منچستری ها از راه کفش!

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 88,605 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کری خوانی آرسنالی ها و منچستری ها از راه کفش!

در بازی فردای دو تیم، چند بازیکن کفش هایی ویژه به پا خواهند کرد
از نظر بسیاری از بازیکنان، سال 2012 سالیست که
آن ها قصد دارند تمام توان خود را به کار گیرند تا فوتبال خود را به اوج
تکامل برسانند. نایک نیز به همین خاطر تصمیم گرفت تا با استفاده از این هدف
بازیکنان و در آستانه دیدار حساس تیم های نایک پوش آرسنال و منچستر
یونایتد کفش های مخصوصی را برای چندی از بازیکنان تحت قرار داد خود در این
بازی طراحی کند. کفش هایی که شعار " این را به یاد بیاور" را بعنوان نمادی
از این حرکت تبلیغاتی روی خود دارند.
سه بازیکنی که در این دیدار این
کفش های مخصوص را به پا می کنند عبارتند از: ریو فردیناند از منچستر و تئو
وولکات، الکس و شچسنی از آرسنال.  روی کفش ها به جای نام بازیکنان نیز ادرس
توئیتر آن ها به شکل
دست دوز دیده می شود.

 
این حرکت تبلیغاتی تنها مخصوص زمین های فوتبال و
فوتبالیست ها نیست. از آغاز سال نو تا کنون و بعد از مراسم افتتاحیه ای که
در نیو یورک برگزار شد ورزشکارانی چون ریو فردیناند، مارک کاوندیس، مو
فارا و... از طریق حساب توئیتر اهداف و آرزو های ورزشی امسال خود را با
هوادارانشان به اشتراک می گذارند تا اینگونه آن ها را نیز به پیروی از خود
وادار کنند. این حرکت تبلیغاتی را نایک  Make It Count نام نهاد.
بعنوان
مثال قبل از این بازی الکس بازیکن آرسنال اینگونه با هواداران خود صحبت
کرده است: "سال پیش رو برای من یعنی استفاده از تمام فرصت ها در تک تک  روز
ها." ریو فردیناند نیز سال پیش رو را فرصتی برای یادگیری و یاد دادن های
فراوان دانسته.
به هر حال بازی این هفته دو تیم فرصت خوبی را برای هر
دوی این بازیکنان و هم تیمی هایشان بوجود آورده تا استارت سریعی برای را 
رسیدن به آمالشان در سال 2012 بزنند. آن ها می خواهند این سال را همیشه به
خاطر اهدافی که به آن دست یافته اند به یاد بیاورند.
حال باید منتظر ماند و دید این بازی برای کدام یک از تیم ها و بازیکنان به یاد ماندنی تر خواهد بود.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hesam در 1/11/1390 | 20:12 گفت:

اقا نيوکاسل له شده 4-1 عقبه!خدا بخواد ما فردا با هتريک رابين ميبريم!!!

♥Arsenal♥ در 1/11/1390 | 19:25 گفت:

چلسی هم مصدوم داره هم مربی مذخرفی داره!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 1/11/1390 | 18:58 گفت:

من کفش رودیدم رنگ آبی بود

رضاشاماخ چوک بندر در 1/11/1390 | 18:53 گفت:

من کفش رودیدم رنگ آبی بود

حمید فرازی در 1/11/1390 | 18:51 گفت:

چلسی هم فقط دفاعش خوبه.بازیکنایی مثل دروگبا تورس . لمپارد خیلی افت کردن.هیچ تیمی طلسم نشده و اینا فقط به شرایط بازیکنا و بازار نقل و انتقالات بستگی داره.امسال تاتهام علاوه بر جذب بازیکناش و بازگتش مصدومینش با جذب آدبایور پارکر و فریدل به همچین شرایط خوبی رسیده

سید سجاد حسینی در 1/11/1390 | 18:40 گفت:

من حیرونم که چلسی با این همه ستاره مثل تیم بی مهره ی آرسنال نتیجه میگیره! واقعا امسال تیمای لندنی به جز تاتنهام تلسم شدن

hesam در 1/11/1390 | 18:25 گفت:

چلسي مساوي کرد.به اميد برد فردا