پخش بازی ارسنال-تاتنهام از شبکه 3

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 88,639 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پخش بازی ارسنال-تاتنهام از شبکه 3

بازی ارسنال-تاتنهام پخش میشود...سایت varzesh 3 , سایت شبکه 3 نوشته بازی ارسنال-تاتهام یک شنبه مستقیم پخش میشود ساعت 5...به امید احیا شدن ارسنال و پیروزی در این بازی حساس........................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 5/12/1390 | 14:25 گفت:

هرموقع شبکه 3 بازی مارو پخش کرده یا باختیم یا مساوی شدیم

خیلی کم پیش اومده برنده باشیم

کاش پخش نمیشد تا کمتر تحقیر بشیم

sam baygan در 5/12/1390 | 13:14 گفت:

باز پخش بشه و باز ... بشیم... بی خیال بابا

hamed در 5/12/1390 | 00:24 گفت:

به امید پیروزی...

علی ارشدی در 4/12/1390 | 22:55 گفت:

اقا مرسی

امیررضا در 4/12/1390 | 22:08 گفت:

علی جان خبر ارشاوینو پاک کردم

علی ارشدی در 4/12/1390 | 20:38 گفت:

امیر ارشدی؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!! ما با هم نسبتی نداریم؟

امیر ارشدی در 4/12/1390 | 15:40 گفت:

اگه کمک داور زن نباشه شاید پخش کنن
کلا این صداسیما با خودش درگیره

امیر ارشدی در 4/12/1390 | 15:40 گفت:

اگه کمک داور زن نباشه شاید پخش کنن
کلا این صداسیما با خودش درگیره

دانیال در 4/12/1390 | 14:24 گفت:

اگه ع بازی چلسی نشه.خدا کنه پخش کنن.

ع=عین

مهران کاظمی در 4/12/1390 | 13:56 گفت:

من که اون موقع دانشگاهم، ببخشید اما بیشتر از 20% درصد آرسنال شانس پیروزی نداره به نظر من

hesam در 4/12/1390 | 13:53 گفت:

yeeeeeeeeeeeeeeeesssssss!
باورم نميشه!خدايا عادل باشه!

مرتضی در 4/12/1390 | 13:47 گفت:

فقط خدا کنه گزارشگر بازی اون یار نباشه که وقتی بازی آرسنال رو گزارش میکنه


دیابی رو میگه جیابی

امیررضا در 4/12/1390 | 13:47 گفت:

درست شد تاتنهام

مرتضی در 4/12/1390 | 13:45 گفت:

غلط املایی :تلتنهام = غلط

تاتنهام = صحیح

حمید فرازی در 4/12/1390 | 13:16 گفت:

امیدوارم پیروز بشیم.البته حرف هومن سام هم خیلی منطقیه

ali jamshidi در 4/12/1390 | 13:01 گفت:

امید به خدا میزنیمشون

(Hooman sam (Dark metal در 4/12/1390 | 12:59 گفت:

مباورش واسم خیلی سخته...
آخه یه شب دیگه هم زده بودن بازی منچستر رو پخش میکنن بعد 15دقیقه گذشتن از زمان بازی از مردم عذرخواهی کردن و بازی بی بازی

علی ارشدی در 4/12/1390 | 12:45 گفت:

good

سید سجاد حسینی در 4/12/1390 | 12:40 گفت:

ای کاش پخش نمیشد. مطمئنم تحقیر میشیم

محمد حسینی در 4/12/1390 | 12:34 گفت:

باخت آرسنال رو بعید می دونم
به امید پیروزی

جواد تی تی در 4/12/1390 | 12:31 گفت:

ما که نمیبینیم ولی به امید پیروزی

sepehr najafian در 4/12/1390 | 11:56 گفت:

آره.ساعتش عاليه.اميدوارم مثل بازي با ميلان نشه.

mohammad ali در 4/12/1390 | 11:47 گفت:

like