خبر از خوب تا بد (آپدیت شد)

نویسنده: میثم

وبلاگ من
نویسنده: میثم
مهندس صنایع غذایی هستم هوادار همیشگی آرسنال از فوتبال کثیف ایران نفرت دارم
کل بازدید: 54,263 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر از خوب تا بد (آپدیت شد)

سانتی کازورلا - فریمپونگ - گانسو-رابین - آرشاوین - ام بایه نیانگاین اخبار بر اساس خبر گزاری معتبر اسکای می باشند البته سه تای آخری از مترو هست
 


1- کار انتقال سانتی کازورکا به اتمام رسیده و این بازیکن به سمت لندن پرواز کرده و وکیل این بازیکن در حال انجام کار های پایانی این قرار داده و بدون شک تا 48ساعت آینده اعلام رسمی خواهد شد.
  2- آقای فریمپونگ جوان و جسور بخاطر صحبت های اخیرش تو تویتر 6000پوند جریمه شد و البته با یه اختار جدی (خدایی آخر تعصب وغیرته)

  3- مدیر ورزشی سانتوس هم یا حالش خوش نیست یا آرسنال رو نمیشناسه و اعلام کرده گانسو میتونه بره ولی نه زیر 40میلیون پوند و گفته من به خواسته بازیکنام خیلی احترام میزارم (راحت میگفتی بمیره آخه واسه آرسنال مسی هم انقدر نمیرزه)4-فابیو پاریسی (نمیدونم چکارست)در تلویزیون ایتالیا اعلام کرده :به نظر من یونتوس در حال بستن قرار داد با رابینه البته این نظر منه و این یک خرید عالی برای یونتوسه(خدایی رابین دیگه چی می خوایی توقع نداری بخاطر تو کل تیم رو عوض کنن بیا لوطی گری کن و نرو وجدانی چقدر با هات تو فیفا گل زدم آرزو های ما هوادارها رو بر باد نده کاپیتان)

 5-فولهام باز برای بخدمت گیری آقای آرشاوین ابراز علاقه کرده ولی هیچ پیشنهاد رسمی هنوز وجود نداره (به نظر من که دور از ذهنه و بودنش شاید عالی نباشه ولی خوبه )6- خبرگزاری مترو خبر داد مذاکره سر انتقا این مهاجم جوان از سر گرفته شده و این بار آرسنال یه پیشنهاد 6 میلیون پوندی داره آماده میکنه و گفته نیانگ خودش تمایل به آرسنال داره و پیشنهاد اول آرسنال 4 میلیون پوند بوده.

((راستی من یه خبر هم خوندم که بارسا میخواد کیتا رو با الکس سانگ عوض کنه

آرسنال میخواد پیشنهاد 7 میلیونی به هافبک سلتیک بده...که منچسترم دنبالشه

ژولیو سزار هم تو صحفه تویترش با هواداران اینتر وداع کرده
منبع : امین))

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا در 12/5/1391 | 13:49 گفت:

رییس باشگاه مونپلیه قیمت ژیرود رو 60 ملیون گفته و ما 16 ملیون خریدیمش مطمنا اگه باشگاه بخواد گانسو رو حداکثر 15 ملیون میخریمش

حسین ملازینل در 12/5/1391 | 13:42 گفت:

به نظر من رابین اگه قراره با منت کشیدن بمونه بره بهتره...ولی در کل امیدوارم که موندنی بشه...
ضمنان اگه تیم یه مقداری از نظر دفاعی تقویت بشه امسال گرفتن حداقل یه جام رو شاخشه...

محمدرضا در 12/5/1391 | 12:57 گفت:

رابین دیگه چی می خواد ؟؟!! 3 تا بازیکن خوب خریدیم و میتونیم با برگشت ویلشر بترکونیم !! مشکل رابین حالا فهمیدم که پوله نه چیز دیگه ای !!! اگه بره خیلی نامرده !! آخه فقط یک سال و نیم برای ما عالی بازی کرد

عرفان در 12/5/1391 | 11:31 گفت:

@سعيد غلامي: کلا باهات موافقم

سعيد غلامي در 12/5/1391 | 11:28 گفت:

ژسني فعلا به درد نمي خوره همش سوتي ميده مخصوصا خروج هاي بي موقع
به يك دروازه بان با تجربه نياز داريم

عرفان در 12/5/1391 | 09:47 گفت:

@امین؛همون...تو اصل کلامو بچسب!
اگه ژسنی دروازه بان بود که تو یورو اونجوری تر نمی زد.اعتماد به نفسشم تو حلقم که به هیچ توپی نه نگفت تو اون بازی!درضمن لوریس تو سن اون خیلی سرتر بود.امیدوارم امسال آماده باشه

ehs در 12/5/1391 | 05:06 گفت:

عالی بود میثم جان!دست اقا امین هم درد نکنه
ما هنوز به یه مدافعه چند پسته نیاز داریم تا اگه خدای نکرده کسی مصدوم شد بتونه جاش رو پر کنه ، ورتونگن بگم خدا چیکارت کنه!!

M o o r I در 12/5/1391 | 01:54 گفت:

داش عرفان ژسنی که فصل پیش عالی بود . چرا اینقد کم لطفی میکنید ؟

شما از 1 دروازبان فکر میکنم 21 یا 22 ساله چه انتظاری دارید ؟ وقتی بازی اولشو میاد جلو شانچستر تو الدترافورد تو اون جو سنگین ورزشگاه انجام میده و با 1 اعتماد به نفس مثال زدنی میاد دروازبانی میکنه ؟ فقط تو کل فصل چند تا اشتباه داشت

تو لیگ ( 1 تاپیک مصطفی گذاشت ) فکر میکنم 3 شده !!! بعد شما میگید !!!!!

صبر کنید فصل بعد ژسنی همرو به آتیش میکشونه


درباره گیبس هم بگم روند پیشرفتو تکاملش دقیقا مثل چلیکی ( کلیچی ) شده . مطمئن باشید اونم پیشرفت میکنه . فصل قبلو بدون مصدومیت رد کرد پس مطمئن باشید این فصل پیشرفت میکنه

اصلا اگه پیشرفت نکرد مگه رئیس سانتوسو واسه چی آورده ؟؟؟

چس به تیم ایمان داشته باشید که این فصل 1 جام که هیچی چند تا جام میبریم

امین در 12/5/1391 | 00:32 گفت:

عرفان: کازورلا برای آرسنال مثل داوید ویا برای من سیتی میشه.
اون داوید سیلواء دلبندم

میثم در 11/5/1391 | 23:30 گفت:

موند ام بایه نیانگ و یان ام ویلا

عرفان در 11/5/1391 | 23:02 گفت:

کازورلا برای آرسنال مثل داوید ویا برای من سیتی میشه.اسپانیایی که هست،قدشم کوتاه،با تجربه،خلاق،بازی ساز...
اما چه فایده اگه موتور گلزنی آرسنال هم خوب کار کنه ، یه دروازه بان پر افت و خیز و بی تجربه(ژسنی)و یه درز در دفاع چپ(گیبس)میتونه تمام زحمات تیمو به باد بده.از چند سال پیش دلم میخواست لوریس آرسنالی بشه.خیلی دلم میخواد خودم خبر پیوستنش به آرسنالو اعلام کنم.ایشالا که ونگر قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات بیاردش تو تیم.حالا که تاتی قراره سزارو بگیره خیلی امیدوارم...

nima در 11/5/1391 | 22:17 گفت:

من تو این جریان فصل نقل و انتقلات فقط از یه چیزی خوشم اومد که رییس ون پرسی رو حسابی ضایع کرد!!!ینی اگه الان ون پرسی بگه تمدید نمیکنه کاملا معلوم میشه که اونم یکی مثل نصری هست!تیم کامل کامل داره میشه!!!

میثم در 11/5/1391 | 22:15 گفت:

سزار داره میاد تو جمع مرغا مومن رم کجا بوده

میثم در 11/5/1391 | 22:15 گفت:

سزار داره میاد تو جمع مرغا مومن رم کجا بوده

mohsen در 11/5/1391 | 21:53 گفت:

سزار رفت رم

? در 11/5/1391 | 21:52 گفت:

میشه ب منم بگید فریمپونگه چی گفته دقیقن؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 11/5/1391 | 21:37 گفت:

آرشاوین ونگر بهش گفته میتونی بمونی ، و موندن و نموندن آرشا دست خودشه.....@!!!!!

M o o r I در 11/5/1391 | 21:34 گفت:

دیگه الان پرسی ام بره واسم فرقی نداره . بهانش این بود که بازیکن واسه قهرمانی باید بسته شه . خوب الان که داره بسته میشه دیگه

دیگه چی میخواد نمیدونم بخدا !

همون بره بهتره . اونم یکی مثل نصری

M o o r I در 11/5/1391 | 21:31 گفت:

مکا = ما

M o o r I در 11/5/1391 | 21:31 گفت:

داش حسین مثله اینکه شما با کازورلا زیاد موافق نیستی

این بازیکن آتیش به پا میکنه . دوپاس . ضربات آزادش ک خداش . اونوقت شما میگی نسبتا خوبه ؟

از همه بهتر اینکه قیمت 40 میلیونی شو مکا با 20 میلیون گرفتیم !!! دیگه آخه چی بهتر از این ؟؟

M o o r I در 11/5/1391 | 21:28 گفت:

داش دمت آبجوش

مرسی

? در 11/5/1391 | 21:14 گفت:

درود.
میشه ب منم بگید فریمپونگه چی گفته دقیقن؟؟

امین در 11/5/1391 | 20:48 گفت:

منبع : امین

میثم در 11/5/1391 | 20:15 گفت:

این هم متن کامل مصاحبه این آقا (از سایت یونتوسه)

میثم در 11/5/1391 | 20:14 گفت:

در یک مصاحبه شوکه کننده، فابیو پاریسی ایجنت رسمی فیفا ادعا کرد: “یوونتوس مدتی قبل با فن پرسی قراردادی امضا کرده که هم اکنون در کشوی قفل شده میزی قرار دارد.”

ستاره آرسنال مدتی قبل اعلام کرد قراردادش با توپچیها را که تابستان آینده به اتمام می رسد، تمدید نخواهد کرد و پس از آن برای جذب او جنگ مزایده گونه ای بین یووه، منچستر یونایتد و منچسترسیتی در گرفته است.

پاریسی ایجنت فیفا به تلویزیون اسپرت ایتالیا می گوید: “من فکر می کنم یووه مدتی قبل قراردادی با فن پرسی امضا کرده که در دفتر محل امضای قرارداد به صورت قفل شده قرار دارد.

این فقط نظر من است اما عقیده دارم او به احتمال ۸۰ درصد راهی بیانکونری خواهد شد.

یوونتوس به دنبال موفقیت است و فن پرسی برای رسیدن به آن گزینه ای ایده آل محسوب می شود. به نظرم ادین ژکو بازیکن مناسبی برای بیانکونری نیست. ”

اما گزارشاتی از کم شدن علاقه یوونتوس به جذب RVP خبر می دهند؛ تا در صورت پیوستن وی به منچستر سیتی، ادین ژکو با قیمت پایین تری راهی تورین شود.

میثم در 11/5/1391 | 20:14 گفت:

در یک مصاحبه شوکه کننده، فابیو پاریسی ایجنت رسمی فیفا ادعا کرد: “یوونتوس مدتی قبل با فن پرسی قراردادی امضا کرده که هم اکنون در کشوی قفل شده میزی قرار دارد.”

ستاره آرسنال مدتی قبل اعلام کرد قراردادش با توپچیها را که تابستان آینده به اتمام می رسد، تمدید نخواهد کرد و پس از آن برای جذب او جنگ مزایده گونه ای بین یووه، منچستر یونایتد و منچسترسیتی در گرفته است.

پاریسی ایجنت فیفا به تلویزیون اسپرت ایتالیا می گوید: “من فکر می کنم یووه مدتی قبل قراردادی با فن پرسی امضا کرده که در دفتر محل امضای قرارداد به صورت قفل شده قرار دارد.

این فقط نظر من است اما عقیده دارم او به احتمال ۸۰ درصد راهی بیانکونری خواهد شد.

یوونتوس به دنبال موفقیت است و فن پرسی برای رسیدن به آن گزینه ای ایده آل محسوب می شود. به نظرم ادین ژکو بازیکن مناسبی برای بیانکونری نیست. ”

اما گزارشاتی از کم شدن علاقه یوونتوس به جذب RVP خبر می دهند؛ تا در صورت پیوستن وی به منچستر سیتی، ادین ژکو با قیمت پایین تری راهی تورین شود.

میثم در 11/5/1391 | 20:14 گفت:

در یک مصاحبه شوکه کننده، فابیو پاریسی ایجنت رسمی فیفا ادعا کرد: “یوونتوس مدتی قبل با فن پرسی قراردادی امضا کرده که هم اکنون در کشوی قفل شده میزی قرار دارد.”

ستاره آرسنال مدتی قبل اعلام کرد قراردادش با توپچیها را که تابستان آینده به اتمام می رسد، تمدید نخواهد کرد و پس از آن برای جذب او جنگ مزایده گونه ای بین یووه، منچستر یونایتد و منچسترسیتی در گرفته است.

پاریسی ایجنت فیفا به تلویزیون اسپرت ایتالیا می گوید: “من فکر می کنم یووه مدتی قبل قراردادی با فن پرسی امضا کرده که در دفتر محل امضای قرارداد به صورت قفل شده قرار دارد.

این فقط نظر من است اما عقیده دارم او به احتمال ۸۰ درصد راهی بیانکونری خواهد شد.

یوونتوس به دنبال موفقیت است و فن پرسی برای رسیدن به آن گزینه ای ایده آل محسوب می شود. به نظرم ادین ژکو بازیکن مناسبی برای بیانکونری نیست. ”

اما گزارشاتی از کم شدن علاقه یوونتوس به جذب RVP خبر می دهند؛ تا در صورت پیوستن وی به منچستر سیتی، ادین ژکو با قیمت پایین تری راهی تورین شود.

امین در 11/5/1391 | 20:09 گفت:

راستی من یه خبر هم خوندم که بارسا میخواد کیتا رو با الکس سانگ عوض کنه

آرسنال میخواد پیشنهاد 7 میلیونی به هافبک سلتیک بده...که منچسترم دنبالشه

ژولیو سزار هم تو صحفه تویترش با هواداران اینتر وداع کرده
منبع : امین
کپی برداری از این متن تنها با ذکر منبع مجاز میباشد

میثم در 11/5/1391 | 20:07 گفت:

ولی اصلا خبری روی خروجی کانون هواداران یونتوس نزاشتن(خبر گذاری معتبریه)

امین در 11/5/1391 | 20:06 گفت:

احتمالا یکی از کادر فنیا یوونتوس(نقل و انتقالاتشون) باشه

عرفان در 11/5/1391 | 20:04 گفت:

ممنون از خبرات.فرمینگ اشتباهه،اسمش فریمپونگه بازیکن جوان آرسنال که دهن یه تاتنهامی رو بسته بود.

میثم در 11/5/1391 | 20:00 گفت:

سلام امین خب این دون فابیو کیه

امین در 11/5/1391 | 19:56 گفت:

سلام اینو هم از طرف من به پستت اضافه کن

Fabio Parisi در تلوزیون ایتالیا گفته که ون پرسی با یوونتوس به توافق رسیده...

http://feedproxy.google.com/~r/ArsenalTalks/~3/BmVdN8saWSw/robin-van-persie-agrees-juventus-deal.html

باتشکر...

حسین در 11/5/1391 | 19:44 گفت:

خوبه تبریک برای خرید کاسورلا.میتونه خرید خوبی باشه.نسبتا.

گانسو هم بازیکن خوبیه ولی 40 میلیون؟؟؟جدیدا رسم شده یه بازیکن خوب هرتیمی رو میکنه روش قیمت 40 میلیونی میزاره.گانسو هم حداکثر 30 میلیون.آخه از کجا معلوم توی ترکیب آرسنال و لیگ جزیره بازیش جواب بده؟؟؟کدوم بازیکن برزیلی(و البته خلاق و تکنیکی) توی لیگ انگلیس موفق بوده؟؟