جروینهو هم رفت (آپدیت شده)

نویسنده: میثم

وبلاگ من
نویسنده: میثم
مهندس صنایع غذایی هستم هوادار همیشگی آرسنال از فوتبال کثیف ایران نفرت دارم
کل بازدید: 54,526 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جروینهو هم رفت (آپدیت شده)

در پی طرح آرسنال برای تابستانی جذاب برای هوادارانش که تاکنون شاهد خروج بازیکنان ضعیف و میشه گفت بی اثرش از تیم و ساختن تیمی کاملا رقابتی شاهد خروج یک سری بازیکن از تیم اصلی و پایه بودیموالتر ساباتینی مدیر ورزشی رم به لندن رفته تا با آرسنال بر سر خرید جروینهو مذاکره کند.


یار ساحل عاجی توپچی ها مدت هاست
که مورد توجه جالوروسی قرار گرفته و سرمربی رودی گارسیا خواستار حضور
شاگرد سابقش در پایتخت ایتالیاست.


جیانلوکا دی مارزیو خبرنگار شبکه اسکای گزارش داده که انتقال مهاجم توپچی ها به رم امشب یا فردا صبح نهایی خواهد شد.


جروینهو پس از امضای قراردادش با جالوروسی راهی ایالات متحده می شود تا به هم تیمی های جدیدش ملحق شود.

اما سوال اصلی برای ما هوادارای صبور پس کی نوبت خرید های جذابی هست که قولش دادن.

بر گرفته شده ار سایت کانون هواداران آس رم

(قابل ذکره تا حالا من خبری غیر مربوط ت این سایت نخوندم)

بعد از بازی امشب ونگر وضعیت 3 بازیکن خروجی که شامل جروینهو - بنتر و چاماخ داده که جروینهو رو نهایی - چاماخ رو تا 48 ساعت آینده عنوان کرده و بنتر رو فعلا بدون مشتری عنوان کرده.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میثم در 13/5/1392 | 01:06 گفت:

البته چنتای اخیر که کلا جزئی از ترکیب نبودن و رفتنشون هم تاثیری در نقل و انتقالات نداره حالا ابن جروینهو یه حرفی ولی پودولسکی رو دیگه یه گوش چپ باید دونست

میثم در 13/5/1392 | 01:05 گفت:

البته چنتای اخیر که کلا جزئی از ترکیب نبودن و رفتنشون هم تاثیری در نقل و انتقالات نداره حالا ابن جروینهو یه حرفی ولی پودولسکی رو دیگه یه گوش چپ باید دونست

میثم در 13/5/1392 | 01:00 گفت:

جروینهو مهاجم آرسنال در آستانه پیوستن به رم قرار دارد و سرمربی توپچی ها آرسن ونگر هم این مسئله را تایید کرده است.

گاتزتا دلو اسپرت در گزارشی از نهایی شدن انتقال این بازیکن ۲۶ ساله به پایتخت ایتالیا خبر داده اما روزنامه میلانی به این هم مسئله اشاره کرده که احتمال حضور قرضی این بازیکن در جمع گرگها وجود دارد.

در صورتی که انتقال این بازیکن قرضی باشد رم با پرداخت ۸ میلیون یورو در فصل آتی قرارداد او را دائمی خواهد کرد.

به هر صورت، ونگر هم پس از تساوی ۲-۲ برابر ناپلی به فروش مهاجم ساحل عاجی اشاره کرد.

“در مورد جروینهو، ما به توافق با تیمی که قرار است او به آن برود نزدیک هستیم.”

این مهاجم در ۶۳ بازی برای آرسنال ۱۱ گل به ثمر رسانده و ۱۳ پاس گل هم به هم تیمی هایش داده است.

علی قاسمی در 12/5/1392 | 11:22 گفت:

من هم جروینیو رو قبول داشتم و بازیکن خوبی بود و میتونست بازیکن خوبی برای تیم باشه اما حیف دوران اوجش زود به سر میرسید و چیزی برای ارائه نداشت اما میدونم به روم خیلی کمک میکنه چون بیشتر بهش بازی میرسه و یک درجه از ما ضعیفتره

خوبه که دسته کم 10.8 بفروشیمش که هم ضرر نکنیم هم بتونیم با 10 تا دیگه 1 بازیکن درجه 1 تر جایگزین کنیم مثلا برنارد

soroosh در 12/5/1392 | 11:11 گفت:

بازیکن بدی نبود ولی به درد آرسنال و لیگ انگلیس نمی خورد
تو این لیگ یه ذره کند باشی یا بخوای با توپ ور بری سریع ازت توپ رو میگیرن
ژروین هم من به شخصه خوشحالم داره میره
امیدوارم اونجا موفق باشه

محسن عاشوری در 12/5/1392 | 04:19 گفت:

منم موافقم که بازیکن خوب و با استعداد و آینده داریه .. نباید از دستش میدادیم .. باید فرصت بیشتری بهش میدادن

بدلیل داشتن وینگرهای زیاد توی تیم کم تر به جروینیو بازی میرسید و به همین دلیل داره تیمو ترک میکنه

از خصوصیات بارزش : به هم ریختن دفاع حریف با حرکات Flip Flap هست (به اصطلاح حرکات اینور اونور )

aYaD در 12/5/1392 | 03:00 گفت:

ژروینهو بازیکن با استعدادی بود
تو این دو فصل هم اوایل فصل واقعا امیدوار کننده بود اما نیم فصل دوم به خصوص اواخر فصل افت میکرد
نمیدونم، شاید مشکلش بدنی بود شایدم اعتماد به نفسشو از دست میداد، هرچـــی که بود اما مطمئنم اگه بره بعدها حسرتشو خواهیم حورد.
ژروین فوق العادست

majid در 12/5/1392 | 01:12 گفت:


خدا نکنه بدبخت ونگر یه اشتباهی بکنه

Morteza Bauer در 12/5/1392 | 00:57 گفت:

Mark Lawrenson از لیورپولی های قدیم :

"متقاعد شدم که سوارز به این باور رسیده که آرسنالی میشه."

Morteza Bauer در 12/5/1392 | 00:55 گفت:

بی بی سی خبر داده که سوارز در صورتی که لیورپول بازی در بیاره، درخواست رسمی خروج رو در نظر خواهد گرفت و اگه لیورپول بازم اذیت کنه، کار رو دادگاهی خواهد کرد !
تکمیل خبر بی بی سی : میگه که سوارز موقع تمدید قراردادش، درخواست درج بندی در قراردادش داشته که اگه تیمش به لیگ قهرمانان نرفت و تیمی بالای 40 تا پیشنهاد داد، لیورپول اجازه خروج بده اما مثل اینکه این بند در آخر به صورت شفاهی بین دو طرف توافق میشه و الان لیورپول داره میزنه زیر حرفش چون چنین بندی کتباً نوشته نشده. سوارز هم حرفش اینه که به خاطر این تمدید کرده که دو طرف شفاهاً روی این بند توافق کرده بودن!

حالا میگه سوارز به مربی گفته که میخواد بره و تنها پیشنهاد رسمی هم از آرسناله. رئال هم علاقه منده اما اقدام خاصی نکرده. میگه که سوارز اگه اوضاع همینطور پیش بره، ممکنه کار رو به دادگاه ورزش بکشونه. سوارز قبلا هم این کارو در سال 2007 کرده و وقتی آژاکس بهش پیشنهاد میده،‌ تیمش اجازه خروج نمیده و اونم کارو دادگاهی میکنه و انتقال رو انجام میده...

----------------------

جان کراس خبرنگار میرور هم گفته به نظرش سوارز هفته آینده متوسل به قانون میشه و ببینه اوضاع چطور پیش میره... میگه لیورپول شدیدا خواستار حفظ این بازیکنه اما آرسنال هم دست از کارش نمی کشه.

----------------------

داد بیداد ! توی عکس ترکیب لیورپول که امروز گرفته شد ، سوارز نیست.

(( دقیقا مثل پارسال ما که عکس ون پرسی رو فوتوشاپ کرده بودن ))

Morteza Bauer در 12/5/1392 | 00:54 گفت:

الانم داره بازی آرسنال و اندونزی رو ازشبکه ورزش پخش میکنه تازه نیمه دومش شروع شده.

Mobinho در 12/5/1392 | 00:21 گفت:

با ضرر باید ردش کنه بره مثل بقیه خریدهای مسخره این چند فصل.
این سیستم دستمزد بازیکنها(سیستم سوسیالیستی) اینقدر چرته و اینقدر پول مفت به این نخاله ها میدن که هیچ تیمی حاضر نیست بخرشون چون نمیتونه حقوقشونو بده مثل بنتنر،دنیلسون،ژروینیو،شاماخ و .......
ونگر کاملا دیکتاتور شده.فقط حرف حرف خودشه اه

davood در 11/5/1392 | 23:50 گفت:

age in bere ye khobi dare be ox bazi bishtar mirese

میثم در 11/5/1392 | 23:49 گفت:

انر هندرسون ، جرنید مید ، سانچز وات ، جیمز شی ، ریس چارلز کوک ، سد هاجروویچ ، فیلیپ رابرتر ، نایجل نیتا ، سمیر بیهموتین و جاش ریس بازیکنانی هستند که در روز 1 جولای آزاد خواهند شد

majid در 11/5/1392 | 23:47 گفت:

من که دیگه صد درصد میگم بازیکن نمی خریم ولی جروینیو نخاله نبود...

ahmad behrozi در 11/5/1392 | 23:23 گفت:

خوبه حداقل اگه خرید نکریدیم هنور ولی این نخاله ها رو انداختیم بیرون دلمون خنک شد