بررسی > آنالیز > انتقاد < توهین <

نویسنده: میثم

وبلاگ من
نویسنده: میثم
مهندس صنایع غذایی هستم هوادار همیشگی آرسنال از فوتبال کثیف ایران نفرت دارم
کل بازدید: 54,523 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی > آنالیز > انتقاد < توهین <

آزادی بیان و اجازه قرار دادن هر پستی در سایت و پاک کردن پستها توسط مدیران و مسولان سایت و همچنین بررسی و بقول بچااا گیر دادن درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو این چند سالی که من اینجا افتخار عضویت داشتم  که برای من یه سایت ورزشیه معمولی نبوده همیشه شاهد بحث یک سری دوستان با مدیرای سایت بودم که چرا پستای من پاک شده ؟؟

چرا نظرات من حذف شده ؟؟

چرا اجازه قرار دادن هر عکسی نداریم ؟؟

چرا مطالب من فقط پاک میشه؟؟

چرا ؟؟

چرا؟؟

و چرا هایی و حرفایی و نوشته هایی که گاه گاهی زیاد میشه و فک میکنم ما ایرانی ها کاملا این شک و حس دشمن سازی قوی داریم.


ولی من یه سوال دارم چقدر با کانون های هواداری سرو کار دارین ؟؟

چقدر به باقی سایت های هواداری تیم های دیگه سر میزنید؟؟

من همیشه به کانون های هواداری مختلف سر میزنم و همیشه با مشاهده فضای باقی کانون های  هواداری به دو چیز میبالم
 1- یه هوادار قدیمی تیم بزرگ و با ریشه آرسنالم
 2- عضو کانون هواداران آرسنالم

خوشبختانه نه تنها فضایی کاملا با کلاس و زیبا و کاملا سهل از نظر استفاده برای کاربران محترم کانون هواداران طراحی شده بلکه با سر کشی و ایجاد خط قرمزهایی توسط مدیران این سایت فضایی کاملا دلپذیر برای اعضا ایجاد شده و شاهد قرار دادن پست های کاملا سطح بالا هستیم و نشان از فهم بالای اعضای این سایت داره .

پستهایی که کاملا بررسی و با قابلیت آنالیز یک ورزشی باکلاس و پیگیری مداوم نوشته شده و جای بسی بخود بالیدن داره که در چنین سایتی عضویت داشتنه.

هر چند که گاه گاهی بعضی اعضا که تعدادشون انگشت شماره دست به توهین به بعضی از بازیکن ها و متاسفانه سرمربی محترم و بزرگ و باکلاس تیم بزرگتر آرسنال میکنن ولی بازم این یه تاسف بزرگه که خود زنی میکنن و امیدوارم همین تعداد هم مسیر فکریشون رو عوض کنن و یادشون نره آزادی بیش از حد خرابی میاره.
 بادشون نره یه هوادار پشتیبانه و یه منتقد نه یه توهین کن به ارزشها و اعتقادات .
البته خواستم یه سری از نظرات که تو سایت های هواداری چلسی و بارسلون دیدم بذارم که شرمم اومد مثلا این خوبشه
(گنده
تر از دهنت حرف میزنی...بچه قرطی...من با هیچکس مشکلی ندارم و فقط با تو
مشکل دارم و گفتم اگه به من گیر بدی و فضولی کنی ، فقط بهت توهین میکنم چون
نفهمی و آدم نیستی....ادامه بدی ، بدتر جوابتو میدم)

خودتون سر بزنید و به این نکته میرسید که بعضی از تیمهایی که هوادارای تازه به دوران رسیده دارن خیلی خیلی  این توهین ها زیاده علی الخصوص تیمهایی که با پول های نفتی ساخته شدن و تیم هایی مثل یووه و آس رم که هوادارانی با ریشه دارن خیلی خیلی کمه و امیدوارم دوستانی که مسیر رو دارن اشتباه میرن زودتر چشم بازکنن.در آخر یه تشکر و خسته نباشی به مدیران و مسولان و بلاگ نویسان محترم این سایت دارم که لایق بهترین تشکر ها و آرزو ها هستن .

خسته نباشین باتشکر

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میثم در 17/5/1393 | 11:36 گفت:

موافقم

علی ارشدی در 17/5/1393 | 10:42 گفت:

قرار نیست انتقاد نشه! 1000 بار گفتیم انتقاد 100% آزاده توهین 100% ممنوع!

این همه کاربر داریم که انتقاد می کنن نه بن شدن نه بهشون تذکر داده شده که انتقاد نکنین نه هیچ مورد دیگه ای

ولی این رو در نظر داشته باشین که قرار نیست همه مثل شما فکر کنن! یه عده مخالف ونگر هستن یه عده موافق. یه عده فلان بازیکنو قبول دارن بعضیا قبول ندارن به همین سادگی هیچ دو دستگی ای وجود نداره لطفا برچسب نزنیم دسته بندی نکنیم! دسته مخالفا دسته موافقا و ... بی معنیه همه ما طرفدار آرسنالیم اما قرار نیست همه یه نوع نگاه یه طرز فکر داشته باشیم اختلاف نظر طبیعیه و اگه نباشه جای تعجبه

قرار هم نیست اسم اینجا عوض بشه همون طور که گفتم همه بچه ها با نظرات مختلفشون در نهایت آرسنالی هستن و می تونن با آزادی کامل بدون توهین نظرشون رو بگن

ممنون

majid در 16/5/1393 | 22:48 گفت:

نقل قول : کلا باید اسم این کانون هواداری آرسنال تغییر پیدا کنه به کانون هواداران ونگر تا خیال خیلیا راحت بشه!!!!!!!!!!!!

پاسخ شما :
پیشنهاد خوبیه من استقبال میکنم

میثم در 16/5/1393 | 20:55 گفت:

قا موردایی داریم که فقط مخالفن حالا هر چی باشه
بقول فراستی با عرض سلام و مخالفت
مهم مخالفته نه موضوع

میثم در 16/5/1393 | 20:53 گفت:

اقا موردایی داریم که فقط مخالفن حالا هر چی باشه
بقول فراستی با عرض سلام و مخالفت
مهم مخافته نه موضوع

امیر در 16/5/1393 | 20:46 گفت:

کلا باید اسم این کانون هواداری آرسنال تغییر پیدا کنه به کانون هواداران ونگر تا خیال خیلیا راحت بشه!!!!!!!!!!!!

آرین در 16/5/1393 | 19:40 گفت:

قدیمیو جدید نداره.هرکسی باید بتونه نظر خودشو چه مخالف و چه موافق,بدون توهین به شخص و گروه خاصی بیان کنه.متاسفانه تعداد کمی بعد از باخت ها عصبی میشن و حرفایی میزنن که معمولا بعدش پشمون میشن.تعداد قلیلی هم شخص پرست هستن,طرف ادم هم بکشه باز طرف اونو میگیرن... در هرچیزی اعتدال خوبه

میثم در 16/5/1393 | 15:08 گفت:

نقل قول : میثم یه حسی بهم میگه که آواتارت خیلی شبیه آواتار منه.

پاسخ شما : شاهتم برعکس

میثم در 16/5/1393 | 14:56 گفت:

یعضی از دوستان انگار محل کامنت گذاری رو با گود زورخونه اشتباه میگیرن و دقیقا اگه بگی شبه میخوان بگن همه در حال اشتباه به سر میبرن و روزه حتا اگه پست خورشید یاشه و نورش کورشون کنه.
من هدفم از این پست
1- تشکر از مدیران سایته (دوستان الان میان مگن پاچه خواری ولی تا حالا فک میکنم 3 یا 4 پستم پاک شده و کاملا دلایلشون قانع کننده بوده مثل این پست تکراریه یا اصل خبر رو تو بلاگ ها قرار دادیم و...)
2- یه گوشزد به دوستانه که فراموش نکنن هوادار چه نیمی هستیم پس باید با فرهنگ باشیم مثل بعضی تیما لغب تازه به دوران رسیده رومون نذارن .

mehdi در 16/5/1393 | 13:29 گفت:

به نظر من جو اینجا خیلی دوستانس و ازش خیلی راضیم و به اینجا احساس تعلق می کنم.......................

من تو انجمن های(غیر ورزشی) دیگه ای هم فعالیت کنم ولی جو هیچ کدوم قابل مقایسه با اینجا نیست

میلاد آرشام در 16/5/1393 | 12:43 گفت:

یه سری مساثل هستن که باعث میشه منو سایر قدیمیا فعالیت زیادی نداشته باشیم. باید به این کار ترغیب شیم!

علیرضا در 16/5/1393 | 11:41 گفت:

توهینو قبول ندارم مگه اینکه موردش خیلی حاد باشه مثل فن پرسی یا فایبر گلاس.
ولی انتقادو چرا.اصلا من تو این سایت که مثل خونمه انتقاد نکنم کجا انتقاد کنم؟!

محمد در 16/5/1393 | 11:31 گفت:

خبرگزاری ایسنا برنامه پخش بازی های اروپای توو این هفته رو از شبکه سه زده .
بازی آرسنال و منچستر سیتی هم قراره با گزارش جواد خیابانی پخش بشه !!

http://isna.ir/fa/news/93051607552/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7-%D8%A7%D8%B2


علی ارشدی در 16/5/1393 | 11:05 گفت:

@ Whirlwind و امید (آنتی فرانسوی)

حرفاتون درسته تا حدودی. نمیشه گفت هر کسی صرفا چون بازیکن آرسناله حتما باید دوسش داشت. من خودم از ژیرو خیلی بدم میاد
ولی این مسئله فرق داره با این که من بیام فحش بدم به ژیرو!

1. اینجا من خودم رو بکشم هم چیزی عوض نمیشه 2. اصولا ناسزا گفتن فقط یک اثر داره اونم این که شخصیت کسی که ناسزا می گه از بین می بره

اما از اون طرف بوم هم نباید افتاد که چون من مثلا از ژیرو بدم میاد یا یه نفر از ونگر همیشه انتقاد کرده اگر یه روزی شرایط عوض شد ما سر حرفمون بمونیم!
ونگر خرید نمی کنه میگن خسیسه! خرید میکنه میگن نه فلانیو باید بخره وگرنه به درد نمیخوره و ... برای بعضیا این طور به نظر میرسه همیشه عادت دارن غر بزنن

در حالی که اگه با دقت نگا کنیم می بینیم که شرایط داره تغییر می کنه و نیازی نیست اینقدر منفی نگاه کنیم

___________________________________________

@شایان

مگه تو یاهو آی دی منو نداری؟ یه آی دی بده اددت کنم

___________________________________________

@وحید

لحن صحبت شما اصلا مناسب نیست. واسه خودم متاسفام که واسه پاک کردن یک پست باید همچین توهینایی رو بشنوم این بحث هم جاش تو این پست نیست رو دیوارت بهت میگم چرا پستت پاک شد هر چند قبلش هم گفتم اما بازم بهت میگم

شایان در 16/5/1393 | 09:28 گفت:

متاسفانه این سایت نسبت به افراد درجه یک و افرادی که صاحب نظر و قدیمی هستند هیچ توجه ای نداره درواقع خود من هم از این موضوع خیلی ناراحت شدم که خیلی از پست هام پاک میشد و...

اما در کل از مدیران سایت یه خواهش دارم که در کل یک تجدید نظر درباره این روند کاری سایت انجام بدهند...

خیلی از دوستان الان دیگه اینجا نمیان.. چون اینجا پر شده از افرادی که فقط اهل قیل و قال و شلوغ کاری و حرف های مفت...

در پایان از یکی از مدیران سایت تقاضا دارم بر روی دیوار من یک راه ارتباطی بین من و خودشون رو معرفی کنند..کار ضروری دارم

امید (آنتی فرانسوی) در 16/5/1393 | 08:25 گفت:

نقل قول : من به نظرات همه ی دوستان احترام میذارم (هر کسی میتونه نظرات خودشو داشته باشه) ولی باید بگم بعضی از دوستان دارن بی انصافی میکنن و عملکرد باشگاه و آقای آرسن ونگر رو زیر سوال میبرن این رو هم بگم که من به شخصه از عملکرد باشگاه تو نقل و انتقالات راضیم و در این تابستون ازنظر من تا به اینجا نسبت به سالهای قبل سه اتفاق خوب برامون افتاده:
1-خروج بازیکنای بی کیفیت مثل بندتنر و پارک و امیدوارم آرتتا هم جزو این لیست باشه.
2-جذب بازیکنای خوب تا به اینجای کار که امیدوارم بازهم ادامه داشته باشه ( خصوصا یک هافبک دفاعی )
3-این مهم که تا به اینجا هیچ کدوم از بازیکنای خوبمون در آستانه خروج نیستن برعکس سالهای قبل که همیشه تو تابستون حداقل یه بازیکن کلیدی ازمون جدا میشد...در ضمن نباید این نکته رو هم فراموش کرد که تقریبا هممون دوست داشتیم جوئل کمپبل بمونه که خدا روشکر تا اینجا که مونده.

بچه ها یه خورده مثبت فکر کنید و انقدر حرفای ناامید کننده و تخریبی نزنید ... میدونم شما هم مثل همه ی طرفدان و عاشقان آرسنال دوست داری تیمت موفق باشه (احساسی که هممون داریم) ... ولی راهش اینی نیست که بعضیا در پیش گرفتن !
خود منم دوست داشتم به جای ژیرود مثلا کریس رونالدو زلاتان سوارز و... رو داشتیم به جای دیابی هم پوگبا و یحیی توره و... رو داشتیم .اصلا تو بعضی از بازیا خودم از دست بعضی بازیکنا خیلی حرص میخورم و اعصابم خرد میشه و اگر مربی بودم نه تنها تعویضشون میکردم بلکه کلا میفروختمشون از تیم برن !!...ولی من خودمو میگم کاری به بقیه ندارم الان من به ژیرود به فلامینی به مونرئال حتی به سانوگو احترام میذارم چون دارن واسه موفقیت تیم محبوبم تلاش میکنن و چون واقعا آرسنال رو (فقط آرسنال رو دوست دارم) برای همین داشته هامون که به غیر از آرتتا به نظرم بقیشون خیلیم بد نیستن آرزوی موفقیت میکنم.

نه اینکه بیام تو این انجمن که مثل خونه ی همه ی ما آرسنالیاس یه خونه ی بزرگ دائما تیمو زیر سوال ببرم و از مربی یا از بازیکنا انتقاد کنم بعضیام باهام مخالفت کنن و تو بازیای آرسنال منتظر باشم اون بازیکن مد نظرم اشتباه کنه بد بازی کنه یا خدایی نکرده منتظر باشم تیمم نتیجه نگیره که مربی تیم که قطعا لقب پروفسور لایقه ش هست رو تخریب کنم و بدو بدو بیام تو اانجمن بگم ..... آهان دیدید حق با من بود دیدید ژیرود افتضاخ بود دیدید ونگر تعویض بلد نیست دیدید سانوگو بلد نیست پاس بده دیدید من فهم فوتبالیم بالاست و شما نمیفهمید دیدید من بیشتر از شما به فکر تیمم و ضعفاشو میشناسم دیدید ضایع شدید !!!!!!

به نظرم اینا طرفدار آرسنال نیستن چون بد تیمو میخوان چون منتظرن حرفشون به کرسی بشینه چون به فکر موفقیت تیم نیستن به فکر اینن که خودشون رو ثابت کنن که وقتی من میگم مثلا ژیرود بده یعنی بده وقتی من میگم ونگر باید تغییر کنه باید تغییر کنه وقتی من میگم سانوگو بازیکن نیست یعنی نیست و خیلی جالبه که خودشون رو پشت این شعار که "" هیچ کس از تیم بزرگتر نیست "" پنهان میکنن. احمقانه اس !!!!

طرفدار آرسنال طرفدار ونگر هم هست .
طرفدار آرسنال طرفدار ژیرود هم هست.
طرفدار آرسنال طرفدار سانوگو هم هست.
و....
چون اینا برای تیم محبوب من و شما موفقیت میارن نه دیگران...
ژیرود باید برای ما آرسنالیا گل بزنه نه رونالدو نه مسی نه زلاتان نه سوارز نه نیمار و...
شزنی باید از دروازه ما آرسنالی دفاع کنه نه کاسیاس نه پیتر چک نه جو هارت و ...
مرتساکر باید قلب دفاع ما رو پوشش بده و نذاره گل بخوریم نه تیاگو سیلوا نه مت هوملس نه سرجیو راموس و ...

واقعا بعضیماون فکر میکنیم مرغ همسایه غازه ...

و به نظر من اصلا زمان تغییر نیست ...!


پاسخ شما : اصلا موافق نیستم
اگه یکی عمدا یا سهوا تیمی رو به لجن بکشه باید اونو دوست داشت؟
مثلا بالای 90 درصد هواداران پرسپولیس آرزوی رفتن سامان آقازمانی رو داشتن ولی نمیشه گفت که هواداران باید اونو دوست داشته باشن چون مربی به اون اعتقاد داره

مثلا شما معدل ژیرو رو با معدل مهاجمین رقبا مقایسه کنید اصلا یه چیز فاجعس ، واقعا خیلی از مرحله پرته(منظور از معدل میانگین کل فصله)
ضمنا دوست عزیز عملکرد آرتتا خیلی قابل قبول تر از مرتساکر و فلامینیه شما خودت حرفهای خودت رو نقض میکنی اول میگی باید کل بازیکنان و کادر فنی رو دوست داشت بعد از آرتتا انتقاد میکنی
اصلا هم مشکلی نیست نظرت قابل احترامه ولی نمیشه اگه کسی به بازیکن مورد علاقه شما و دوستان انتقاد کرد انگ غیر آرسنالی بودن یا بی انصاف بودن بهش زد
اتفاقا من از خیلی ها تون آرسنالی ترم من یه آرشیو از بازیهای چند فصل ا

احسان کازرونی در 16/5/1393 | 07:17 گفت:

میثم یه حسی بهم میگه که آواتارت خیلی شبیه آواتار منه.

میثم در 16/5/1393 | 00:40 گفت:

در ضمن بازم که راه گم کردین من میگم توهین نکنید انتقاد کنید
توهین نکنید آنالیز کنید
توهین نکنید نشون دهنده پایین بودن سطح فرهنگ و فکر انسانه باز میگید ما تحمل انتقاد نداریم
توهین نکنید انگشت نمای باقی سایتا میشیم

میثم در 16/5/1393 | 00:34 گفت:

در ضمن من نه ونگر پرستم نه ژیرو نه هیچ کس دیگه و ونگر هم مثل فرگوسن روزی وقت رفتنشه پس نه جهت بگیرین نه مقابله

میثم در 16/5/1393 | 00:32 گفت:

دوستای عزیزی که هوادارای تیم ببین دقت کنید تیم( (مجموعه بازیکنا و مربیا) نه مثل طرف که اسم مغازه رو گذاشت برادران بجز تقی یا نقی) هستن هنوز مصاحبه علیشیر عثمانوف که رو سایته پس بخونید و دقت کنید متوجه میشین که فرقه بین سیاست باشگاه و تفکرات مربی پس متوجه باشین بقول آقای ونگر منم دوس دارم با دلار های تمام نشدنی وارد بازار بشم ولی ما هزینمون از درامد باشگاه در میاد پس باید هوشمندانه خرج کنیم.

یعنی ونگر فرق بازیکن تراز اول و معمولی و ضعیف رو متوجه نیست ولی منه هوادار چند ساله متوجه هستم؟؟
یا نکنه ونگر هم مثل مربی های بزرگ ایرانی نفری یه دلال دارن یه دلال داره ؟؟
شاید هم ما تماشاچی ها فهم قوی تری از فوتبال داریم که تمامی بازیکن های بزرگی که به آرسنال اومدن دلیل بزرگ انتخابشون ونگره؟؟
و شیایدم توقع دارین اول هر فصل ونگر بیاد کنفرانس خبری بگه ما پول نداریم کوفت هم نمیخریم که همین چهارتا بازیکن هم فرار کنن؟؟

حسین ملازینل در 16/5/1393 | 00:10 گفت:

انگار واقعا بعضیا انتظار دارن ما هر فصل سه گانه بگیریم و همه ی حریفامونو دبل کنیم و هیچوقت بازنده نباشیم و هر سال هم توی نقل و انتقالات یکی در حد کریس رونالدو رو به تیممون اضافه کنیم...

ولی من به یک نتیجه ای رسیدم...
کسانی که منتظر کوچکترین جرقه ای برای انتقاد و توهین و زیر سوال بردن همه چیز و همه کس هستن فقط یک معجزه میتونه اونارو از اون مدل فکر کردنشون برگردونه...
صحبت و نصیحت و دعوا و بحث و جدل فایده ای نداره...

امیر در 15/5/1393 | 23:59 گفت:

دو نفر میتونن به یک نقطه نگاه کنن اما اونو متفاوت میبینن!
پس به ما حق بدین که نظر متفاوت داشته باشیم و مخصوصا ونگرپرست نباشیم...!!!
در مورد پست آقا وحید هم که پاک شد،اینجا ادامه نظرمو میزارم : هر فصل داریم میایم میگیم که خوب کار کردیم . فلان بودیم . همین پست کافیه بازیکن بگیریم اما یهو 5تایی و 6تایی و ... میشیم.
بابا شماکل کل حالیتون نیس یا نکنه فقط با آرسنالیای فانتزی و رویایی دوستین که هر فصل میگن همه چی آرومه و ما امسال این چندتا حامو گرفتیم!!!
بابا از رویا بیاین بیرون،حقیقت چیزه دیگه ای هستش و شما چشماتون رو روی دوست داشتن آرسنال بستین!!!
بابا بخدا ما هم عاشق آرسنالیم

majid در 15/5/1393 | 23:38 گفت:


مرسی میثم جان حرفات درسته... خیلی دلم در این مورد پره اما بیخیال

وحید در 15/5/1393 | 23:35 گفت:

متاسفانه مشکل الان کشورم همینجاست که آدمایی که بی سوادن شدن مدیر و ...
خب شما که چیزی از فوتبال سرت نمیشه چرا سایت میزنی
مدیر سایت میشی که چی بشه این مزخرفات که نوشتی مثلا الان با فرهنگی
من صحبتم چیز دیگس تو میگی احترام سرمربی آرسنال نگه دار
نکنه ونگر فامیلته؟

majid در 15/5/1393 | 23:32 گفت:

نقل قول : من به نظرات همه ی دوستان احترام میذارم (هر کسی میتونه نظرات خودشو داشته باشه) ولی باید بگم بعضی از دوستان دارن بی انصافی میکنن و عملکرد باشگاه و آقای آرسن ونگر رو زیر سوال میبرن این رو هم بگم که من به شخصه از عملکرد باشگاه تو نقل و انتقالات راضیم و در این تابستون ازنظر من تا به اینجا نسبت به سالهای قبل سه اتفاق خوب برامون افتاده:
1-خروج بازیکنای بی کیفیت مثل بندتنر و پارک و امیدوارم آرتتا هم جزو این لیست باشه.
2-جذب بازیکنای خوب تا به اینجای کار که امیدوارم بازهم ادامه داشته باشه ( خصوصا یک هافبک دفاعی )
3-این مهم که تا به اینجا هیچ کدوم از بازیکنای خوبمون در آستانه خروج نیستن برعکس سالهای قبل که همیشه تو تابستون حداقل یه بازیکن کلیدی ازمون جدا میشد...در ضمن نباید این نکته رو هم فراموش کرد که تقریبا هممون دوست داشتیم جوئل کمپبل بمونه که خدا روشکر تا اینجا که مونده.

بچه ها یه خورده مثبت فکر کنید و انقدر حرفای ناامید کننده و تخریبی نزنید ... میدونم شما هم مثل همه ی طرفدان و عاشقان آرسنال دوست داری تیمت موفق باشه (احساسی که هممون داریم) ... ولی راهش اینی نیست که بعضیا در پیش گرفتن !
خود منم دوست داشتم به جای ژیرود مثلا کریس رونالدو زلاتان سوارز و... رو داشتیم به جای دیابی هم پوگبا و یحیی توره و... رو داشتیم .اصلا تو بعضی از بازیا خودم از دست بعضی بازیکنا خیلی حرص میخورم و اعصابم خرد میشه و اگر مربی بودم نه تنها تعویضشون میکردم بلکه کلا میفروختمشون از تیم برن !!...ولی من خودمو میگم کاری به بقیه ندارم الان من به ژیرود به فلامینی به مونرئال حتی به سانوگو احترام میذارم چون دارن واسه موفقیت تیم محبوبم تلاش میکنن و چون واقعا آرسنال رو (فقط آرسنال رو دوست دارم) برای همین داشته هامون که به غیر از آرتتا به نظرم بقیشون خیلیم بد نیستن آرزوی موفقیت میکنم.

نه اینکه بیام تو این انجمن که مثل خونه ی همه ی ما آرسنالیاس یه خونه ی بزرگ دائما تیمو زیر سوال ببرم و از مربی یا از بازیکنا انتقاد کنم بعضیام باهام مخالفت کنن و تو بازیای آرسنال منتظر باشم اون بازیکن مد نظرم اشتباه کنه بد بازی کنه یا خدایی نکرده منتظر باشم تیمم نتیجه نگیره که مربی تیم که قطعا لقب پروفسور لایقه ش هست رو تخریب کنم و بدو بدو بیام تو اانجمن بگم ..... آهان دیدید حق با من بود دیدید ژیرود افتضاخ بود دیدید ونگر تعویض بلد نیست دیدید سانوگو بلد نیست پاس بده دیدید من فهم فوتبالیم بالاست و شما نمیفهمید دیدید من بیشتر از شما به فکر تیمم و ضعفاشو میشناسم دیدید ضایع شدید !!!!!!

به نظرم اینا طرفدار آرسنال نیستن چون بد تیمو میخوان چون منتظرن حرفشون به کرسی بشینه چون به فکر موفقیت تیم نیستن به فکر اینن که خودشون رو ثابت کنن که وقتی من میگم مثلا ژیرود بده یعنی بده وقتی من میگم ونگر باید تغییر کنه باید تغییر کنه وقتی من میگم سانوگو بازیکن نیست یعنی نیست و خیلی جالبه که خودشون رو پشت این شعار که "" هیچ کس از تیم بزرگتر نیست "" پنهان میکنن. احمقانه اس !!!!

طرفدار آرسنال طرفدار ونگر هم هست .
طرفدار آرسنال طرفدار ژیرود هم هست.
طرفدار آرسنال طرفدار سانوگو هم هست.
و....
چون اینا برای تیم محبوب من و شما موفقیت میارن نه دیگران...
ژیرود باید برای ما آرسنالیا گل بزنه نه رونالدو نه مسی نه زلاتان نه سوارز نه نیمار و...
شزنی باید از دروازه ما آرسنالی دفاع کنه نه کاسیاس نه پیتر چک نه جو هارت و ...
مرتساکر باید قلب دفاع ما رو پوشش بده و نذاره گل بخوریم نه تیاگو سیلوا نه مت هوملس نه سرجیو راموس و ...

واقعا بعضیماون فکر میکنیم مرغ همسایه غازه ...

و به نظر من اصلا زمان تغییر نیست ...!


پاسخ شما :
خیلی خیلی باهات موافقم دوست عزیز

میثم در 15/5/1393 | 23:11 گفت:

کاملا یه لایک خفن لایقته و عجیب حرف دل مارو زدی
نفست حقه

Whirlwind در 15/5/1393 | 22:58 گفت:

من به نظرات همه ی دوستان احترام میذارم (هر کسی میتونه نظرات خودشو داشته باشه) ولی باید بگم بعضی از دوستان دارن بی انصافی میکنن و عملکرد باشگاه و آقای آرسن ونگر رو زیر سوال میبرن این رو هم بگم که من به شخصه از عملکرد باشگاه تو نقل و انتقالات راضیم و در این تابستون ازنظر من تا به اینجا نسبت به سالهای قبل سه اتفاق خوب برامون افتاده:
1-خروج بازیکنای بی کیفیت مثل بندتنر و پارک و امیدوارم آرتتا هم جزو این لیست باشه.
2-جذب بازیکنای خوب تا به اینجای کار که امیدوارم بازهم ادامه داشته باشه ( خصوصا یک هافبک دفاعی )
3-این مهم که تا به اینجا هیچ کدوم از بازیکنای خوبمون در آستانه خروج نیستن برعکس سالهای قبل که همیشه تو تابستون حداقل یه بازیکن کلیدی ازمون جدا میشد...در ضمن نباید این نکته رو هم فراموش کرد که تقریبا هممون دوست داشتیم جوئل کمپبل بمونه که خدا روشکر تا اینجا که مونده.

بچه ها یه خورده مثبت فکر کنید و انقدر حرفای ناامید کننده و تخریبی نزنید ... میدونم شما هم مثل همه ی طرفدان و عاشقان آرسنال دوست داری تیمت موفق باشه (احساسی که هممون داریم) ... ولی راهش اینی نیست که بعضیا در پیش گرفتن !
خود منم دوست داشتم به جای ژیرود مثلا کریس رونالدو زلاتان سوارز و... رو داشتیم به جای دیابی هم پوگبا و یحیی توره و... رو داشتیم .اصلا تو بعضی از بازیا خودم از دست بعضی بازیکنا خیلی حرص میخورم و اعصابم خرد میشه و اگر مربی بودم نه تنها تعویضشون میکردم بلکه کلا میفروختمشون از تیم برن !!...ولی من خودمو میگم کاری به بقیه ندارم الان من به ژیرود به فلامینی به مونرئال حتی به سانوگو احترام میذارم چون دارن واسه موفقیت تیم محبوبم تلاش میکنن و چون واقعا آرسنال رو (فقط آرسنال رو دوست دارم) برای همین داشته هامون که به غیر از آرتتا به نظرم بقیشون خیلیم بد نیستن آرزوی موفقیت میکنم.

نه اینکه بیام تو این انجمن که مثل خونه ی همه ی ما آرسنالیاس یه خونه ی بزرگ دائما تیمو زیر سوال ببرم و از مربی یا از بازیکنا انتقاد کنم بعضیام باهام مخالفت کنن و تو بازیای آرسنال منتظر باشم اون بازیکن مد نظرم اشتباه کنه بد بازی کنه یا خدایی نکرده منتظر باشم تیمم نتیجه نگیره که مربی تیم که قطعا لقب پروفسور لایقه ش هست رو تخریب کنم و بدو بدو بیام تو اانجمن بگم ..... آهان دیدید حق با من بود دیدید ژیرود افتضاخ بود دیدید ونگر تعویض بلد نیست دیدید سانوگو بلد نیست پاس بده دیدید من فهم فوتبالیم بالاست و شما نمیفهمید دیدید من بیشتر از شما به فکر تیمم و ضعفاشو میشناسم دیدید ضایع شدید !!!!!!

به نظرم اینا طرفدار آرسنال نیستن چون بد تیمو میخوان چون منتظرن حرفشون به کرسی بشینه چون به فکر موفقیت تیم نیستن به فکر اینن که خودشون رو ثابت کنن که وقتی من میگم مثلا ژیرود بده یعنی بده وقتی من میگم ونگر باید تغییر کنه باید تغییر کنه وقتی من میگم سانوگو بازیکن نیست یعنی نیست و خیلی جالبه که خودشون رو پشت این شعار که "" هیچ کس از تیم بزرگتر نیست "" پنهان میکنن. احمقانه اس !!!!

طرفدار آرسنال طرفدار ونگر هم هست .
طرفدار آرسنال طرفدار ژیرود هم هست.
طرفدار آرسنال طرفدار سانوگو هم هست.
و....
چون اینا برای تیم محبوب من و شما موفقیت میارن نه دیگران...
ژیرود باید برای ما آرسنالیا گل بزنه نه رونالدو نه مسی نه زلاتان نه سوارز نه نیمار و...
شزنی باید از دروازه ما آرسنالی دفاع کنه نه کاسیاس نه پیتر چک نه جو هارت و ...
مرتساکر باید قلب دفاع ما رو پوشش بده و نذاره گل بخوریم نه تیاگو سیلوا نه مت هوملس نه سرجیو راموس و ...

واقعا بعضیماون فکر میکنیم مرغ همسایه غازه ...

و به نظر من اصلا زمان تغییر نیست ...!

میثم در 15/5/1393 | 22:45 گفت:

علی ارشدی , سید محمد علی جاهد , هادی عطاری , Whirlwind از همه شما دوستان تشکر دارم و امیدوارم به روز رسانیا سریع تر و به روز تر باشه

میثم در 15/5/1393 | 22:43 گفت:

ممنونم آقای عطاری عزیز

هادی در 15/5/1393 | 22:31 گفت:

دستت درد نکنه. جای خوبی بود برای این کار.
فقط عزیزم علی الخصوص نه اللخصوص

میثم در 15/5/1393 | 22:27 گفت:

امیدوام و البته من به این شک ندارم هوادارای آرسنال اکثرا با ریشه و قدیمی هستن
مرسی محمد جان

میثم در 15/5/1393 | 22:25 گفت:

امیدوام و البته من به این شک ندارم هوادارای آرسنال اکثرا با ریشه و قدیمی هستن
مرسی محمد جان

محمد در 15/5/1393 | 22:21 گفت:

میثم جان نگران نباش کاملا حرفت درسته اما ما که این تیم را میشناسیم میدونیمشخصیت آرسنال خیلی بالاتر از این حرفاس وقابل احترام