یک خبر تلخ

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 96,028 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یک خبر تلخ

یک خبر تلخ


سلام
دوست نداشتم این اولین پستم باشه ! بعد از اخراج سفیر انگلیس از کشورمون قرار دیگه بازی های لیگ جزیره پخش نشود و حتی اخبار این تیمها هم گفته نخواهد شد ! اگر هم دقت کرده باشید در اخبار ورزشی ساعت 13هیچ مطلبی در مورد برد ارسنال در برابر ویگان و سایر بازی های دیگر گفته نشد و فقط به اخبار لالیگا اکتفا شد.
امید وارم این چنین نباشه و منبع خبریم غلط باشد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mostafaa در 15/9/1390 | 09:54 گفت:

عکس خائنو وردار دوست عزیز.سسک دیگه از ما نیست

حمید فرازی در 15/9/1390 | 08:30 گفت:

خب مگه تا قبلش چندتا بازی آرسنالو پحش کردن که اینجوری حرف میزنید.قبلش از اینترنت بازی ها رو دنبال میکردیم از این به بعد هم همین کارو میکنیم

محسن در 15/9/1390 | 02:10 گفت:

راس میگه منم یه چیزایی شنیدم!!

shervin در 15/9/1390 | 02:09 گفت:

اینارو ولش.
تازه عضو شدی اونوقت عکس این خائنو میزاری؟!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 15/9/1390 | 01:39 گفت:

نه پسرم از این خبرا نیست شما هم بهتره پستتو عوض کنی تا واسمون شر نشه

فرزاد عسکری در 15/9/1390 | 01:34 گفت:

بابا چرا حرف مفت میزنید آخه ؟

reza در 15/9/1390 | 01:33 گفت:

بازی سیتی با بایرن تو چارچوب لیگ قهرمانان فرق میکنه لابته امیدوارم حق با شما باشه اقا رضا

ایمان در 15/9/1390 | 01:31 گفت:

من که بعید میدونم ، کی همچین حرفی زده؟ بازیه آرسنال با ویگان رو که من تو تمامه اخبارایه شبکه خبر دیدم گفتن ، حتی هر 4 تا گلش هم نشون دادن ، همینطور گلهایه بازیه من سیتی و منچستر رو هم نشون دادن ، شایعست ، یعنی اصلا فکر نمیکنم ربطی داشته باشه این موضوعات به هم ، اول اینکه فکر کنم بازیها اگه به خریدن باشه ، پیش خرید میشه ، تازه ایران که موقعه پخشه همه ی فوتبالاش روبرویه آرم شبکه 3 رویه آرمه یه شبکه ماهواره ای رو یه عکسه توپ یا گزارش ورزشی میزارن تا معلوم نشه ماله کدوم شبکه ماهواره ای ، دو هفته پیش هم وسطه پخش مستقیمه لالیگا تصویره اون شبکهه قطع شد ، فوری رفتن رو یه شبکه ماهواره ایه دیگه ، جایه آرمه اون بالا گوشه ی سمته راستیه عوض شده بود . همش شایعست

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 01:30 گفت:

اخبارلیگ ایتالیاهم نگفت یعنی لیگ ایتالیاهم پخش نمیکنن؟

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 01:28 گفت:

همش شایعست خیالتون راحت.چهارشنبه توسایت زدن بازی منچسترسیتی بابایرن.مگه منچسترسیتی انگلیسی نیست؟

farhad bj در 15/9/1390 | 01:26 گفت:

salam.doste aziz doroste albate deghat konid chand vaghtyee injorieee,,,man az mahvare didam bazio vali akhbare shabake 6shoro shod nagoft chizi.kolan omidvar nabash be injaaa..zendanee