ونگر

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 96,031 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر

ونگر


ارسن ونگر مربی ارسنال در یک مصاحبه نتیجه ی ال کلاسیکو رو به سور real madrid پیش بینی کرده بود . ولی طی شکست بد دیشب این تیم در خانه پیش بینی مریی توپچی ها درست در نیامد . ونگر که خود پارسال به این مهم (شکست بارسا در خانه ) رسیده بود اگر تیم خوزه را در اختیار داشت بی شک بارسا را به توبره می کشید . این پست را فقط برای کسانی نوشتم که هیچ وقت اهمیت ارسن را نفهمیدن و نخواهند فهمید . ارسن بی شک خیلی بزرگ تر از مربیان ال کلاسیکو است . به نظر شما اگر مسی اینیاستا از با رسا برن گوردیولا می تونه مثل ونگر بعد از رفتن فابرگاس نصری و کلیچی کمر راست کنه ؟ صد در صد نه . وقتی این بازیکنا رفتن هیچ کس فکر نمی کرد ارسنال رقیب ابی پوش و هم شهری خودشو تو خونه با 5 تا گل ببره . اگر پارسال داور رابین را اخراج نمی کرد باز هم بارسا برنده میشد ؟ پس دوست عزیز ارسنالی بیایید قدر ارسن را بیشتر بدانیم .آنچه ارسن را از دیگران متمایز می کند، مدیریت و فرهنگ سازی وی است که بارز ترین و تازه ترین انها اجازه ی خروج فابرگاس بود که به راستی بارسا او را از ما قارت کرد . رقمی که هرگز در خور فابرگاس نبود .بیایید قدر ارسن را بیشتر بدانیم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 21/9/1390 | 00:42 گفت:

بله چشم دیگه فقط از آرسنال میگم :))

محمدرضاجاشي در 20/9/1390 | 21:46 گفت:

علي بي خيال بابا اينجا ارسناله صداي مارو از اشبرتن گراو ميشنويد

علی ارشدی در 20/9/1390 | 21:41 گفت:

دوستان سو برداشت نشه من از هیچ تیم دیگه ای خوشم نمیاد ولی حساب بازیکنا رو از تیما جدا میکنم از ژاوی بدم میاد ولی انصاف نیست اگه ازش تعریف نکنم ولی از کاسیاس خوشم میاد با اینکه آرسنالی نیست و همینطور الی آخر

hamed در 20/9/1390 | 20:02 گفت:

فقط از آرسنال خوشم میاد تیم های دیگه هم برام معنی ندارند..........

سعید نوری در 20/9/1390 | 19:49 گفت:

اینجا دوباره چه خبره........بچه بازی بسه...........ما طرفدار آرسنالیم پس اصلا از بحثایی که مربوط به تیمای دیگه هستو تنش ایجاد میکنه خواهشا پرهیز کنید............ضمنا من بارها گفتم که کسی مربی خوبیه که با بازیکنای جوون و بی تجربه بتونه نتیجه بگیره نه مورینیو یا گواردیولا که بهترینای دنیا رو در اختیار دارن .......پ نه پ میخان نتیجه نگیرن؟!!!..........فقط ونگر بزرگ

علی ارشدی در 20/9/1390 | 15:48 گفت:

صد در صد باهات موافقم خود من از بارسا متنفرم سنگین
ولی منصفانه: ژاوی یک هافبک کامله بهترین نیست ولی کامله و همین طور کاسیاس که واقعااز بهترین هاست و به نظر من بهترین هر چند که از رئال هم بشدت بیزارم
و اما شما آقا شروین اصلا درست نیست که هر چی از دهنت در میاد میگی به این و اون تو طرز حرف زدنت تجدید نظر کن پسر

Saeed Milani در 20/9/1390 | 14:57 گفت:

علی جان آدم باید واقع بین باشه ، ممکنه یه سری از بارسا یا رئال متنفر باشن ، نظرشون محترم ، ولی زیباترین فوتبال دنیا رو بارسا بازی میکنه بدون شک ، مگه میشه بی طرف باشی و از بازی ژاوی و اینیستا لذت نبری؟! اونایی که از سر احساس حرف می زنن از موضع ضعفه به نظرم ، البته بازم میگم نظر همه در جای خودش محترمه.

Saeed Milani در 20/9/1390 | 14:54 گفت:

حالت خوبه عزیز؟ در حدی نمیبینمت که جوابت رو بدم ، امیدوارم به خودت بیای.

shervin در 20/9/1390 | 14:50 گفت:

سعید میلانی یبار بهت گفته بودم نمیخواد شخصیت خانوادتو با این نطرات نشون بدی

shervin در 20/9/1390 | 14:49 گفت:

حیف مجسمه ی رئیس رو نساختن.
کلی گریه کردم.

محسن در 20/9/1390 | 14:40 گفت:

مربی یعنی ونگر و ونگر یعنی مربی همین!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 14:30 گفت:

سعید بارسایی هستی یا از رئال خیلی خیلی نفرت داری یکی از این دو حالته :))
در مورد ونگر هم من همیشه گفتم همین تیم و بازیکنا رو بدین گواردیولا مورینیو بنیتز هیدینک یا هر کس دیگه ای میرن دسته دو

Saeed Milani در 20/9/1390 | 14:08 گفت:

بهش گفتم رئیس جون خودتو ضایع نکن ، گوش نکرد! بازم مثل همیشه تیم زرافه و خودشو اون مترجم که به اسم مربی گذاشتن رو نیمکتشون ضایع شدن تو خونه خودشون ، آرزوی بردن بارسا رو باید به گور ببرن ، اون یه گلم والدز احمق هدیه کریسمس داد بهشون!

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 13:52 گفت:

منم دیدم که آرسنالو نگفت.اونا که در برابر رئیس اسمشون مربی نیس.توب جم کنن

رضاشاماخ چوک بندر در 20/9/1390 | 13:34 گفت:

بازهم شبکه 3اخبارهمه لیگهاروگفت به جزانگلیس

محمدرضاجاشي در 20/9/1390 | 13:32 گفت:

پسنديدم

mostafaa در 20/9/1390 | 13:25 گفت:

ونگر خیلی خوب تیم رو جمع کرد. اینتر هم وضعیتی مثل آرسنال داشت ولی هنوز داره دست و پا می زنه.در ضمن تیم امسال به با تیم پارسال یه فرقایی کرده.آرتتا جای فابرگاس اومده . ژروینهو جای نصری. به نظر شما این دوتا تغییر تیم امسال رو از تیم پارسال بهتر نکرده؟به نظر من کرده.خیلی هم بهتر کرده.در ضمن دوتا دفاع مطمئن(مرتساکر و ورمایلن) به تیم اضافه شدن و ونپرسی هم خیلی آمادست.در نتیجه تیم امسال خیلی بهتر از پارساله. نه ؟

حمید فرازی در 20/9/1390 | 12:55 گفت:

جالب بود.به نظر من رئیس قدرت روانشناسی بالایی داره و به همین دلیل تیمو به راحتی جمع میکنه و تو همچین بازیایی یه تعصب و غیرت خاص واسه تیم میاره چیزی که ستاره ای نجومی رئال هیچوقت نمیتونن بهش برسن