خط نشون میلان

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 96,063 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خط نشون میلان

خط نشون میلان


 
حتما خیلی از شما که دارید این پست رو می خونید دربی شهر میلان رو دیدید . بازی که با حجوم میلان اغاز شد  ادامه پیدا کرد  پبه پایان رسید . یک خط حمله ی فوقول عاده که با حضور پاتو و روبینیو و ابرام می تونند هر تیمی رو داقون کنند و درسته دربی رو باختن ولی برای ما با بازیشون خط نشون کشیدن. با تعصب ترین توپچی هم قبول داره که دفاعه اینتر خیلی قوی تر از ماست . هیچکی بازی بر گشتشونو تو نیو کمپ با بارس در سال 2010 رو فراموش نمیکنه . بازی که ی وجود فشار قهرمان اروپا و سزار که خودش بکی از نقطه قوتای خط دفاعی این تیمه فقط چند واکنش کوچیک نشون داد !!!! ولی واقعا خوش شانس بودند که تو دربی دروازشون بسته موند . نمی خوام از میلان تقدیر تمجید الکی کنم  فقط می خواو برام بنویسید که این ونگر بدبخت باید تو این دو بازی در پیش رو با میلان چی کار کنه . خودت بذار جای ونگر و نظرتو بنویس 
 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 28/10/1390 | 14:22 گفت:

ببخشیدا

ali jamshidi در 28/10/1390 | 14:21 گفت:

چهارتا می زدم تو سر بازیکنای بی غیرت که کمی بیشتر بدون. مخصوصاً آقایون هافبک به خدا هافبک های تیم بانوان آرسنال یا تیم معلولین آرسنال از هافبک های تیم اصلی بهتر بازی می کنن. چه وضعیه. ما نگاه کن ببینید آرتتا رمزی روی هم چندتا توپ از حریف می گیرن یا خراب می کنن توپشو. البته بدون خطا.
آقا رضا خواهشاً کمی به املاء و نگارش دقت کن یکی میاد می خونه نمی گن که تند تند نوشتی میگن من نوعی سواد نداشتم.

محمودرضا معینی در 28/10/1390 | 00:13 گفت:

توی بازی با میلان شوتای پشت محوطه خیلی به کار میان!خدا کنه آرتتا و ون پرسی تو ضربه ایستگاهیها فوق العاده کار کنند

محمودرضا معینی در 28/10/1390 | 00:13 گفت:

توی بازی با میلان شوتای پشت محوطه خیلی به کار میان!خدا کنه آرتتا و ون پرسی تو ضربه ایستگاهیها فوق العاده کار کنند

محسن در 27/10/1390 | 23:02 گفت:

خط حمله میلان خوبه اما خط حمله آرسنالم کم خوب کار نکرده خط حمله ما هم خوب بوده دفاع میلانم چندان تعریفی نیس فقط سیلوا رو دارن نستا هم دیگه نستا سابق نیس.
بچه ها نگاه کنید ما هم دفاع های بدی نداریم اما بیشترشون مصدومن چندتاییشون به بازی با میلان می رسن پس نیازی نیس از الات قاعده رو میلانی ها بازیم.
فرمایلن و سانیا می رسن گیبسم شاید برسه ما تو اون ویلشرو هم داریم.
من به صعود خیلی خوش بینم

محمودرضا معینی در 27/10/1390 | 22:44 گفت:

اون نوچرینو هم بازیکنه خطرناکیه! این فصل خیلی خوب بازی میکنه!از سبک بازیشم خوشم میاد!قیافشم باحاله!!!!

حمید فرازی در 27/10/1390 | 22:21 گفت:

بهتره به این تازه به دوران رسیده ها محل نذارین.خودشون یه سایت درست و حسابی ندارن مجبور بیان اینجا گدایی.میلان خط حمله خوبی داره ولی به نظر من این تیم در چهار بازیکن خلاصه میشه.ایبرا که باید امیدوار باشیم ورما مهارش کنه.بواتنگ که کار سختی مقابلش داریم و اگه سانتوس نباشه مهارش سخته.به نظرم بهتره از یکی از وینگامون در مهارش استفاده کنیم.حداقل تو خونه میلان.سیدورف که با توجه به سنش سانگ میتونه تخریبش کنه و تیاگو سیلوا که رابین کار خیلی سختی در مقابلش داره اما امیدوارم بتونه ماموریتشو به خوبی انجام بده

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:18 گفت:

آقا تورس اومدی اینجا درست حرفاتو بزن بعد برو!!

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:16 گفت:

آقا تورس شما لطفا درست حرف بزن حالا ایشون رو تعصب یه چیزی گفته!!!

تو جوابت:هرچقدر بد بودیم از شما بهتر بودیم که تو بازی رو در رو 5تا خوردین!!

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:15 گفت:

آقا حمیدرضا درست حرف بزن تورس هرکی هست آدمه حق داره در مورد هر تیمی نظر بده!!!
بگو جون بگو!!مگه گول میدی آقا تورس چندتا بازیکن تاپ کم داریم!!تقریبا تو هر پستی یه بازیکن یا 2تا بازیکن!!

تنها کاری که ونگر میتونه بکنه اینه که به چشای هوادارا نگاه کنه و خدا خدا کنه!!!!!

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:07 گفت:

من که عاشق آرسنالم همه ی بچه ها عاشق آرسنالن

TORRES در 27/10/1390 | 22:05 گفت:

جام تون بخوره تو سرتون
ریدید با این نتیجه گرفتناتون. روتون میشه بگید طرفدار ارسنالید

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 22:04 گفت:

میلانم حذفش میکنیم
دفاعشون مثل بهشته
اون مو طلایی اسمش هست:آباته(خوراکه آنریه)

علیرضا در 27/10/1390 | 22:01 گفت:

آره تورس جون........ما میبریم تا بعضیا بسوزن..........
دوتا منچستر که بای بای شدن...........شما هم که قیافتون مال این حرفا نیست..........

علی ارشدی در 27/10/1390 | 21:58 گفت:

میلانی ها میتونن برن بمیرن

مهران کاظمی در 27/10/1390 | 21:42 گفت:

هر دم از این باغ بری می رسد، همینمون کم مونده بود فقط که یه طرفدار تیم تازه به دوران رسیده بیاد نظر پراکنی کنه، البته منظورم تیمشه ها، یه وقت بد برداشت نشه

حمیدرضا در 27/10/1390 | 21:42 گفت:

تورس جون خودت تو چلسی چه غلتی کردی که اومدی اینجا و نظر میدی؟ برو خودتو درست کن که تا خرخره زیره فشاری

hesam در 27/10/1390 | 21:38 گفت:

به من وحي شده با گل زده در خانه حريف صعود ميکنيم!اون موقع باکاري و ورما و ويلشر ميرسن لهشون ميکنيم.راستي اندره سانتوس کي مياد؟واقعن يکي از دلايل برد ما جلو لسي اندره بود(قابل توجه تورس جوووون!)

(Hooman sam (Dark metal در 27/10/1390 | 21:38 گفت:

فقط دعا کنید که بدشانس نباشیم و اگه خدا بخواد همیشه سبک بازی ما جلوی تیمای ایتالیایی برتر و بهتر بوده و میتونیم ببریمشون...
ایشالا میبریم....

hamed در 27/10/1390 | 21:37 گفت:

بازم میگم مگه چلسی چند تا جام داره که یک طرفدار چلسی باید ایجا چیزی بگه؟؟؟؟؟؟

هر کسی طرفدار یک تیم هستش ولی چلسی تیم نیست...

محمودرضا معینی در 27/10/1390 | 21:30 گفت:

بگم بازیکن بخره !شاید الان کمی دیر شده باشه!اما بازیکن بخره!تازه تا اون موقع فک کنم مصدومامون برگردن!درسته خط دفاعی اینتر قویه اما تیم کامل خط دفاعیمون چیزی کم از اونا نداره!نکته ای که توی این بازی می تونه کمکمون کنه بازی کردن نستاست!درسته هنوز هم مدافع محکمی اما میشه راحت خستش کرد و ازش سوتی گرفت همچنین دوازه بانشون یکی دیگه از صعفاشونه!همچنین دفاع راستاشون اگه اشتباه نکنم یه مو طلایی اسمش الان یادم رفته زیاد نفوذ داره!مهمترین بازیکناشون توی اون بازی نوچرینو ،پاتو،بواتنگ و سیدورف میتونن باشن که سیدورف رو میشه یه سانگ رو حرومش کنیم یا ویلشر اگه برسه!تو اون بازی به نظرم سرعت خط حملمون به کار بیاد!

TORRES در 27/10/1390 | 21:29 گفت:

واقعا امیدی داری به بردن؟
الکی به خودتون امید کاذب ندید ارسنال تا وقتی 4 تا بازیکن درس حسابی نگیره نمیشه بهش اعتماد کرد

حمیدرضا در 27/10/1390 | 21:26 گفت:

با این بازی کردناموون از میلان شیشتایی نشیم شاهکار کردیم