به پیشنهاد برای دور هم بودن

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 95,953 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به پیشنهاد برای دور هم بودن

به پیشنهاد برای دور هم بودن


سلام به همگی

میخواستم یه پیشنهاد بدم همه با هم تو بک روز تو یک ساعت هم دیگرو تو سایت ببینیم

گفتم هر هفته یک روز و ساعت که همه هستن و احتمالا سرشون شلوغ نیست بیایم تو سایت و تو یک پست باهم در مورد چند موضوع از پیش تعین شده با هم گفتمان داشته باشیم

به همین خاطر فردا که یک روز تعطیل سا عت 11-30 بیاد تو سایت تا در مئرد موضاعات زیر بحث کنبم 

1 علت باخت در برابر میلان 

2 مایلید ونگر به رئال بره و مورینیو به شمال لندن

اول از همه بگم ساعت 11-30 یه پست به نام میز گرد میذارم تا همه بیاد توش و دقیقا هم ساعت 11-30 این کار رو میکنم 

دوم اینکه هر هفته یک نفر این کار رو به عهده می گیره . حالا اگه بنده رو قابل بدونید و با اجازه ی بزرگان بنده  فردا رو موضوعشو به دلایل شکست میلان و رفتن ونگر اختصاص بدم تا هفته های بعد دیگران این کارو بکنند

سوم اینکه فقط تو پست میز گرد  بیاد و تند ند رفرش بدید و جای دیگر نرید تا هی پخش پلا بشه 

چهارم به نظرات بچه ها احترام بگذارید و از توهین به هم خوداری کنید وگر نه اون کسی که مسئول پست هستش یا نظر پاک میکنه یا کلا پست رو

حالا اگه موافقید و یا روش های دیگه مثل رفتن تو چت روم رو ترجیح میدید بگید 

دمتون گرم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 28/11/1390 | 02:04 گفت:

منم اگه بیدار باشم میام :)

حمید فرازی در 28/11/1390 | 01:39 گفت:

اگه وقت کنم در خدمتتونم

♥Arsenal♥ در 28/11/1390 | 01:16 گفت:

1 علت باخت در برابر میلان : مهره های ضعیف نسبت به حریف...زمین سانسیرو....و آماده نبودن تیم...


2 مایلید ونگر به رئال بره و مورینیو به شمال لندن:...هرگز

چت باکس اگه بیاد خیلی بهتره....

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 01:16 گفت:

کار خیلی جالبیه رضا جان.فردا تعطیلیه ولی یکم خورده کار دارم انجام بدم از وسطاش میام،پس شد میزگرد.

saeed در 28/11/1390 | 01:14 گفت:

ok

احسان در 28/11/1390 | 01:04 گفت:

تاثیری در ادامه کار ارسنال داره این کار؟؟

reza در 28/11/1390 | 00:34 گفت:

خب نظرتون در مورد بازی بر
شت و ترکیب تیم چیه

MILAD در 28/11/1390 | 00:21 گفت:

حامد مبينى در 28/11/1390 | 00:20 گفت:

راجع به ميلان كه ديگه بسه تورا خدا.....

MILAD در 28/11/1390 | 00:19 گفت:

خوبه ولي من اين ساعتو نمي تونم؛مرسي از كارت

hesam در 28/11/1390 | 00:13 گفت:

به اندازه كافي بحث شده.بحث بي نتيجه چه فايده؟