بلوغ

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 95,999 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بلوغ

بلوغ


سلام بچه ها
اوضاع اونجور بد هم نیست . ببینید کلا همیشه انسان قبل از بلوغ یکسر درد ها داره . که وقتی انها رو پشت سر گذاشت به یک مرحله ی جدید روحی و جسمی پا میذاره . تیم ما هم الان تو یک بلوغ جدید و این درد ها و اوضاع نا بسامان تموم میشه . تمام تتیم ها به این گونه اند . همین میلان و شما نگاه کنید چند سال پیش تو لیگ اروپا هم نتونست کاری کنه ولی امسال با حذف تیم قدرتمند ارسنال یک مدعی محسوب میشه یا یارسا . چند سال زیر ساییه رئال زندگی کرد تا الان تبدیل به یک ابر قدرت بشه ؟. تیم ما هم اتفاقا داره به پایان این دوره اش میرسه و چه قدر خوب این دوره رو داره تموم میکنه چون هر سال چزو بیگ فور بوده . حداقل مثل یووه به دسته یک نرفتش و یا مثل منسیتی زیر سلطه ی مارمولک خورا  نرفت تا به یجایی برسه. اکثر تیما این دوره را سختر و بدتر از ما سپری کرده اند . اصلا نگران نباشید بوی بهبود می اید از همین نزدیکی ها . روز های خوش زندگی صبورانه منتظر اتش توپخانه ی پادشاه لندنست. روز هایی که رقیبان با شنیدن نام ارسنال لرزه را بر پیکره ی خود میبینند و از ترس در جایشان میخکوب میشوو همچنین روزهای که بازی در امارات خوابهای رقیبان را همچون گرگی میدرد و اسمان ابیشان را ابری و تیره میکند . اری من طرفدار تیمی هستم که با روحیه پولادین خود توان عبور از تیمی را در خود میبیننند و با عملکردش به همه ثابت میکند و همواره سربازانی را وارد این عرصه میکند که در اینده ستاره خواهند بود 

                                            
                                           


                                        من به تیمم ایمان دارم


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 22/12/1390 | 11:10 گفت:

هم با عکست حال کردم هم با متنت واقعا یکی از بهترین نوشته ها و عکس هایی بود که تا به حال دیدم...

دلم خنک شد وقتی این عکس جالب رو دیدم...

محسن آزاده در 21/12/1390 | 22:45 گفت:

NA$RI :)
خیلی خوب بود ، از این پس مورد استفاده قرار می گیرد !

سید امین هاشمی در 21/12/1390 | 22:36 گفت:

مرسی رضا جان.به امید روزهای خوب پیش رو

توپچی جنوب در 21/12/1390 | 22:05 گفت:

ته معرفتی رضا اره من مطمئنم و همیشه همین رو گفتم که ما به روز های اوجمون بر میگردیم فقط اندکی صبر نیاز داریم......

خیلی عکس با حالیه واقعا کی نصری و فابرگاس رو میشناخت؟(خاک تو سر جفتشون)

مجتبی عابدی در 21/12/1390 | 21:50 گفت:

ممنون رضا . ما 6 ساله تو دوران بلوغیم !! امیدوارم همینطور باشه . به هر حال در هر حال فقـــــــــط ارسنال .

hamid saadi در 21/12/1390 | 21:12 گفت:

عکس قشنگیه و مطلب هم جالبه. منم اعتقاد دارم به زودی دوره طلایی آرسنال شروع میشه

علی ارشدی در 21/12/1390 | 21:05 گفت:

خوبه که همه می دونیم این شرایط موندنی نیست :) آرسنال دوباره بلند میشه و می بینیم که پادشاه لندن که نه پادشاه بریتانیا و حتی اروپا کیه

عکستم بی نظیره "چهار سال پیش کی نصری و فابرگاس رو میشناخت؟"

حمید فرازی در 21/12/1390 | 20:56 گفت:

بله همون جمله همیشگی من که فوتبال یعنی پستی و بلندی و فطعا شرایط تغییر میکنه و روزای خوب رو به زودی خواهیم دید.فقط کافیه به تیم ایمان داشت.

Lotfali khan zand در 21/12/1390 | 20:35 گفت:

عالی موافقم

Gunner در 21/12/1390 | 19:51 گفت:

خوب بود

مصطفی کاظمی در 21/12/1390 | 19:40 گفت:

جمله هات منو یاد فیلم بی پولی انداخت،بوی بهبود ز اوضاع جهان میشنوم

(Hooman sam (Dark metal در 21/12/1390 | 19:40 گفت:

واقعا عالی بود...
دمت جیز...

sepehr najafian در 21/12/1390 | 18:44 گفت:

با علامت دلار اطراف اسم نصري حال کردم

دانیال در 21/12/1390 | 18:21 گفت:

هم متنت رو قبول دارم و هم عکست رو خیلی و هم آواتارت رو

کلا باحات موافم رضا جان

Farhad Rahbari در 21/12/1390 | 18:15 گفت:

مرسی حسابی کیفور شدیم!