یه فرصت عالی !!!

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 94,328 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه فرصت عالی !!!

یه فرصت عالی !!!


به نقل از میلان نیوز باشگاه رئال مادرید با خروج کاکا از لیست این تیم به صورت رایگان موافقت کرد.

و این میتونه فرصت خوبی باشه تا تیم تو ژانویه تقویت پیدا کنه . تا حالا چندین بار تمجیدات ونگرو در باره ی این بازیکن خوندم و امید وارم لینک بشه ارسنال .

کاکا که در میلان به افتخارات زیادی از جمله قهرمانی سری آ، قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، قهرمان باشگاهای جهان و توپ طلا رسید و به امید روزهای بهتر راهی تیم قوهای سپید مادریدی شد اما مصدومیت و بد شانسی فراوان دست از سر او بر نداشت و کاکا را دچار افت فاحشی کرد.

شایعات پیرامون کاکا زیاد است، یکی از این شایعات اخراج عمدی کاکا در بازی با اوساسونا بود که این اقدام باشگاه مادریدی به این شایعه دامن زد. کلا بهد از امدن مورینیو داغون شد :(

ولی شکی نیست که میتونه به دوران اوجش برگرده .


اینم خلاصه ای از زنگی نامش از ویکیپدیا :

دوره نوجوانی و جوانی خود را با عضویت در تیم باشگاهی سائوپائولو سپری کرد و از ابتدای سال ۲۰۰۱ عضو تیم بزرگسالان این باشگاه شد و در ۱۳۱ بازی رسمی ۴۸ گل برایشان زد. الگوی او در فوتبال به گفته خودش: هموطنش «رای» که باشگاه سابق او نیز سائوپائولو بوده‌است. وی در ژوئن ۲۰۰۳ تیم خانگی اش یعنی سائوپائولو را ترک و به میلان، یکی از بهترین باشگاههای حال حاضر ایتالیا و اروپا پیوست. و در تاریخ ۸ ژوئن ۲۰۰۹ قرارداد ۶ ساله‌ای به ارزش ۵۶ میلیون پوند با رئال مادرید منعقد کرد. در ۲۳ دسامبر ۲۰۰۵ روز جمعه ساعت ۱۹ به وقت برزیل ریکاردو کاکا در حضور حداقل ۶۰۰ مهمان با کارولین ۱۸ ساله فرزند نماینده کمپانی «دیور»، در شهر سائوپائولوی برزیل ازدواج کرد.

کاکا در مصاحبه با مجله نوولا ۲۰۰۰ ازدواج با کارولین را بهترین تصمیم خود بعد از پیوستن به میلان عنوان کرد. این تک ستاره برزیلی گفت: «برزیل، میلان و کارولین به همراه خانواده‌ام زیباترین چیزها در زندگی ام هستند و آنها را عاشقانه دوست دارم. ۲۳ دسامبر بی نظیرترین روز زندگی ام بود. خوشحالم که در شهر سائوپائولو با کارولین ازدواج کردم.»

وی به عنوان سفیر غذا در سازمان ملل برای کمک به کودکان محروم مشغول به کار است.

خیلی هم خوش تیپ و خوش اخلاقه :X :X :X


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 26/10/1391 | 22:41 گفت:

من عاشقشم ... هیچوقت اون بازیش تو لیگ قهرمانان تو اولدترافورد یادم نمیره ک من یو رو لوله کرد خدا کنه بیاد
T.Vermaelen:
ولکات احمق تو بازی با سیتی موقعیت %100 رو گل نکرد زدش رو پا لسکات که 2 متر با خط دروازه فاصله داشت
حالا پاداش هم میخاد احمق تئو

****************

احترام بازیکنو حفظ کن لطفا!!! بعدم تئو پاداش نمیخاد قراردادش امادس این شایعات رسانه است ... اون توپ رو هم لسکات از رو خط دروازه در اورد نه دو متر مونده به دروازه

masoud mahmudpur در 26/10/1391 | 17:14 گفت:

مرسی رضا جون.بعد ازمدت ها بالاخره یه پست گذاشتی
عاشقشم.امیدوارم بیاد

reza در 26/10/1391 | 16:54 گفت:

خیلی ممنون از نظراتون
فک کنم در مجموع دوست دارید بیاد !!!

jafar در 26/10/1391 | 15:09 گفت:

بازیکن خوب و باتجربه ای هست که بدرد تیمایی که در لیگ قهرمانان اروپا هستند میخوره ولی ونگر کاکا رو نمیخره

احمد ولی خلف در 26/10/1391 | 14:11 گفت:

مطمئن باشید با همین بازیکنان تا آخر فصل باید دووم بیاریم .
از ورود هیچ ستاره ای هم خبری نیست

hamid saadi در 26/10/1391 | 14:10 گفت:

من الان هفت هشت ماهه خودمو کشتم که بقیه بفهمن بهترین خرید برای ما کاکاست بعلاوه یک مدافع خوب

ناصر در 26/10/1391 | 14:09 گفت:

در ضمن آواتارت خیلی شاخه

ناصر در 26/10/1391 | 14:08 گفت:

تا حالا شده حتی شکلک سبز هم نتونه احساساتت رو بیان کنه؟؟؟؟
من الان همین حس رو در مورد شایعات بی پایه و اساس پیدا کردم!!!!!

T.Vermaelen در 26/10/1391 | 14:04 گفت:

ولکات احمق تو بازی با سیتی موقعیت %100 رو گل نکرد زدش رو پا لسکات که 2 متر با خط دروازه فاصله داشت
حالا پاداش هم میخاد احمق تئو
از من گفتن بود تئو فقط به درد وینگ میخوره چون سرعتش زیاده و اگه نباشه اینجا هیچی نمیشه
ان شاله که بفروشیمش تابستون

mohammad در 26/10/1391 | 13:56 گفت:

حالا اگه بازیکن ازاد هم تلقی بشه دستمزدش وحشتناک زیاده ۱۰ میلیون یورو!!!!
یعنی دستمزد هفتگیش حدود۱۵۳ هزار پوند!

amir در 26/10/1391 | 13:39 گفت:

اواتارت منو کشته
اواتار
منم ازش استقبال میکنم چون میتونه به روزهای اوجش برگرده کمی فقط باید بهش بازیهای منظم برسه

محمد مهدی در 26/10/1391 | 13:38 گفت:

بابا میلان نشسته اونجا هویج میخوره؟؟؟؟ اول عاشقه میلانه بعدش سائوپائولو. احتمالش 0%هم نیست

توپچی جنوب در 26/10/1391 | 13:37 گفت:

کا کا یه بازیکن با کلاس جهانیه که به دلیل مصدومیت نتونست خوب جا بیفته تو تیم رئال ولی میتونه باز به دوران اوجش برگرده و ونگر هم متخصص برگردوندن این جور بازیکناست اگه میومد و میتونستیم تو ژانویه جذبش کنیم خیلی خوب میشد
ولی فکر نکنم رئال این بازیکن رو مفت از دست بده.....

امیر صفای نیکو در 26/10/1391 | 13:11 گفت:

یک زمانی خوب بود.الان مفتشرگرونه...

مصطفی در 26/10/1391 | 12:53 گفت:

جمع کنین بابا چیه تفاله میخاین بخرید
میخاین هرچی پیرو پاتال جمع شه تو تیم پول دور ریختنه
یعنی چی بازیکن بالا 30
اصلا بدرد نمیخورهاینجوری بخایم پیش بریم میشیم مبلان

mohammad javad در 26/10/1391 | 12:26 گفت:

به شدت استقبال میشه، من که عاشقشم.
ولی حیف این ونگر.....

parsa .R در 26/10/1391 | 12:25 گفت:

اینو ول کن بابا اینجارو نگاه کن ببین دیگه اندک امیدهایمان هم بر باد فنا رفت ای وای
سایت گل- به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، آرسنالی ها از تلاش برای به خدمت گرفتن داوید ویا دست کشیدند.

توپچی ها برای خرید این مهاجم ملی پوش اسپانیایی پیشنهادی رسمی به بارسا ارائه دادند اما ونگر سرانجام پذیرفت که نمی تواند این بازیکن را در ژانویه به خدمت بگیرد.

آرسنالی ها تقویت خط حمله شان را در صدر برنامه های شان در بازار نقل و انتقالات زمستانی قرار دادند و با کنار رفتن گزینه داوید ویا، انتظار می رود که اکنون تمرکزشان روی خرید آدریان لوپس، مهاجم اتلتیکو مادرید، خواهند گذاشت.

براساس گزارش ها، هفته گذشته یک گروه از نمایندگان باشگاه آرسنال به اسپانیا سفر کردند تا با مدیران بارسلونا در مورد انتقال ویا مذاکره کنند.

اما در مذاکراتی که صورت گرفت، مدیران بارسا اعلام کرد ویا به هیچ صورتی، قرضی یا دائمی، واگذار نخواهد شد. این در حالی که این مهاجم باتجربه در گفتگوی خصوصی با ونگر اعلام کرده بود که علاقه مند است به امیریتس برود.

ویا از اینکه در این فصل چندان در ترکیب بارسا قرار نگرفته، ناراحت است اما با توجه به اینکه بارسا دیدارهای دشواری در ادامه فصل در لالیگا و چمپیونزلیگ در پیش دارند، کادر فنی این باشگاه علاقه ای به از دست دادن او ندارد.

حتی تیتو ویلانووا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" داوید جایی نخواهد رفت. ما از داشتن او کاملا راضی هستیم."

هرچند ویا فرصت زیادی برای بازی در این فصل پیدا نکرده، اما بعد از مسی، دومین گلزن این فصل آبی و اناری هاست. او این فصل تنها در 6 بازی لالیگا از ابتدا به میدان رفته و در مجموع در همه رقابت ها، در 11 بازی در ترکیب اصلی قرار گرفته و 10 بار نیز گلزنی کرده است.