یادی از تیری هنری

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 59,588 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یادی از تیری هنری

یادی از تیری هنری


نام : تیری دانیل هنری
اسم مستعار : تیتی
باشگاه : بارسلونا
تولد : 17 اوت 1977
محل تولد : پاریس
قد : 188سانتی متر
وزن : 83 کیلو گر م
با شگا ه های قبلی : تیم آماتوری لیس اولیس - پالیسو – ویری چاتیلون - ورسای - موناکو - یوونتوس - آرسنال - بارسلونا
او در سالهای 1983 تا 1989در تیم نوجوانان شهر زادگاهش بازی می¬کرد. سپس بین سال های 1989 تا 1990 به باشگاه پالایسو و از 1990 تا 1992 ویری چاتیلون و 1992 تا 1994 ورسای نقل مکان کرد و زیر نظر مربیان مختلفی فوتبال را آموخت. اولین فعالیت حرفه ایی او با باشگاه موناکو آغاز شد. درست در سن 17 سالگی. و در این زمان او به عنوان یار مهاجم برزیلی موناکو - سونی اندرسون - قرار گرفت. اولین تجربه ملی او در سال 1997 مقابل تیم ملی آفریقای¬جنوبی بود. او با پیراهن آبی کشورش در سال 1998 به قهرمانی جهان دست یافت. و در آن سری مسابقات 3 گل به ثمر رساند. همچنین با تیم ملی فرانسه به عنوان قهرمانی اروپا هم دست یافت. (سال 2000) در این سالها او همچنان بعنوان امتیاز آورترین بازیکن تیمش بود و سرانجام در سال 2003 جام کنفدراسیون ها را فتح کرد. بعد از مسابقات جام جهانی 1998 فرانسه، او از تیم موناکو جدا شد و به یونتوس ایتالیا پیوست. مبلغ قرار داد او در آن زمان 14 میلیون پوند بود. و به علت اینکه او با سیستم بازی دفاعی ایتالیایی و استفاده نادرست از او در پست تیمی او این تیم را ترک کرد. در زمانی که او در یونتوس بود تنها 3 گل برای تمیش در طول یک فصل به ثمر رساند. در سال 1999 با مبلغ 10.5 پوند به باشگاه آرسنال پیوست. و باز هم با مربی¬اش در تیم موناکو کار می¬کرد کسی نبود جز آرسن ونگر.
آرسن ونگر او را درست در جایی قرار داد که پست تخصصی¬اش بود و روان در آن بازی می¬کرد. از سال 2005 او کاپیتان تیم آرسنال بود. قبل از او یک فرانسوی دیگر به نام پاتریک ویرا این سمت را داشت .
او رکورد های جالبی را از خودش در تیم آرسنال و لیگ برتر انگلستان بر جای گذاشت:
اقای گل انگلستان با 23 گل زده 100 گل در مسابقات لیگ برتر بیش از 151 گل زده برای باشگاه آرسنال که کسی این رکورد را نداشته است تاکنون
او همچنین جایزه¬های زیادی را کسب کرده است از جمله:
سه بار از طرف انجمن نویسندگان ورزشی به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.
دو بار بعنوان مرد سال فوتبال فرانسه انتخاب شده است.
آقای گل انگلستان با 23 گل زده.
در فصل 06-2005 از طرف باشگاه های بارسلونا و رئال مادرید پیشنهاد هایی به او شد و این امر باعث شد تا آرسنالی¬ها قرارداد خود را با کاپیتان تیمشان تمدید کنند. و او بطور شفاهی با آرسنال توافق کرد و از 28 آپریل 2006 او دیگر هیچ تعهد رسمی به آرسنال ندارد.
او چندین بار در آگهی¬های تبلیغاتی رنو فرانسه حاضر شده است و در سال 2003 او به همراه همسر انگلیسی¬اش که یک مدل می¬باشد در تبلیغی برای شرکت پپسی حاضر شدند. آنری در سال 2001 مبلغ 9 میلیون پوند با شرکت نایک قرار داد بست و تبلیغات انحصاری این شرکت را انجام داد. بعد از مسابقات جام جهانی آلمان قرار داد او با شرکت نایک تمام شد و آنری مدل شرکت ریباک شد. همچنین او بعنوان مدل مرد مارک معروف Estee Lauder بود.
27 می 2005 اولین فرزند او و همسرش نیکول مری Nicole Merry.به دنیا آمد... همسرش یک مدل انگلیسی می¬باشد. آنها در Hampstead در قسمت شمالی لندن زندگی می¬کردند تا اینکه به بارسلونا پیوست¬. او به راحتی به زبانهای فرانسه انگلیسی و ایتالیایی صحبت می¬کند و تنها کسی است که سه جایزه مهم فوتبال را برنده شده است.
افتخارات:
-- قهرمانی فرانسه در جام جهانی 1998
-- قهرمانی فرانسه در یورو 2000
-- قهرمانی در جام كنفدراسیون 2001 و 2003
-- قهرمانی سوپر جام با موناكو 1997
-- قهرمانی لوشا میپونه فرانسه با تیم موناکو
-- قهرمان لیگ با آرسنال 2002-2001 و 2004-2003
-- قهرمان جام حذفی با آرسنال 2002 ، 2003، 2005
-- 2004 و 2006 برنده European Golden Boot
-- هانری تنها بازیكنی است كه سه بار عنوان Fifa World Player (سالهای 2003، 2004، 2006) را به خود اختصاص داده است.
-- مرد برتر فوتبال اروپا در سال 2004 از نگاه مجله ورلد ساکر
-- برترین گلزن لیگ برتر در فصول 2002-2003-2004-2005-2006
-- بهترین بازیکن کشور فرانسه در سال های: ۲۰۰۲ . ۲۰۰۳ . ۲۰۰۴ . ۲۰۰۵
-- برترین بازیکن لیگ برتر جزیره در سال های: 2004 . 2006
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 17/9/1390 | 22:27 گفت:

فدات اقا حامد

hamed در 17/9/1390 | 20:49 گفت:

جالب بود دستت درد نکنه.......

فرهاد در 17/9/1390 | 13:58 گفت:

چاکرم اقا حمید

حمید فرازی در 17/9/1390 | 13:41 گفت:

آرمان چقدر خوبه که مثل بقیه کاربرا کامنت میذاری.اینجوری بهتر میتونی به مشکلات سایت رسیدگی کنی

حمید فرازی در 17/9/1390 | 13:40 گفت:

مرسی داداش فرهاد.فکر کنم یکی از سه مجسمه هانری یاشه ولی این بار استثنا با علی موفقم.برگکمپ یه پله از هانری دوست داشتنی تره

آرمان امیراحمدی در 17/9/1390 | 11:38 گفت:

بیشتر در مورد آنری : http://arsenal.ir/playersDetails.aspx?PlayerID=56

آرمان امیراحمدی در 17/9/1390 | 11:37 گفت:

اقا به درد میخورد نوشتت مرسی میذارم تو سایت

ali در 17/9/1390 | 00:16 گفت:

این تی تی چقدر دوست داشتنیه ، اما بازم برکمپ یه پله از آنری دوست داشتنی تره.
من حتی دیدم طرفدارای منچستر یو نایتد و خیلی تیم های دیگه عاشق دنیس برکمپ هستن.
فقط دنیس برکمپ و آنری و پت ویرا

علیرضا در 16/9/1390 | 23:51 گفت:

ما که هیچ وقت فراموشش نمیکنیم این آهوی سیاه رو............

arman omidian در 16/9/1390 | 23:41 گفت:

اصلا یکی مثل آنری تو تاریخ یه بار میاد.

علی ارشدی در 16/9/1390 | 23:10 گفت:

کلا تی تی آنری نیازی به این چیزا نداره کیه که نشناسش غیر آرسنالی ها هم دوسش دارن لامصبو

محمدرضاجاشي در 16/9/1390 | 23:03 گفت:

قديمي بود ولي بازم ارزش داشت