ونگر: هانری تا آنجا که می تواند باید بازی کند

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 59,574 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر: هانری تا آنجا که می تواند باید بازی کند

آرسن ونگر اعتقاد دارد تیری هانری قبل از اینکه بخواهد یک مربی شود، بیاد تا انجا که ممکن است بازی کند.رکورد دار گلزنی باشگاه آرسنال در لندن است تا در جشن 125 سالگی تاسیس باشگاه حضور داشته باشد. مجسمه تیری هانری در کنار یکی از قابل احترام ترین مربیان تاریخ باشگاه آرسنال یعنی هربرت چاپمن در بیرون ورشگاه امارات قرار گرفته است.

آرسن ونگر اعتقاد دارد مهاجم سابقش نیز می تواند یک مربی موفق باشد اما سرمربی توپچی ها می گوید هانری نباید تا جایی که می تواند از فوتبال در نقش یک بازیکن کناره گیری کند.

" اول اجازه دهید او یک بازیکن باشد، حرفه او تمام نشده است.

بعد از آن شما باید این کار را یاد بگیرید. این مانند هر کار دیگری است. نیاز دارید کارهای تیم را یاد بگیرید، اینکه چطور با دیگر افراد برخورد کنید و کار را مدیریت کنید. شما نمی توانید دوران بازیگری خود را تمام کنید و فردای آن روز به عنوان یک مربی کار کنید. این کار اینطور جواب نمی دهد.

باید بگویم خیلی از بازیکنانی که زیر نظر من کار کرده اند قابلیت این را دارند تا مربی شوند. پاتریک ویرا یا تیری هانری هر دو می توانند مربی شوند. این زندگی متفاوتی برای یک بازیکن است. شما باید زندگی خود را وقف تیم کنید. بازیکنان باید این انتخاب را انجام دهند که چنینی چیزی را می خواهند یا نه.

راه های زیادی برای انجام این کار است. بلافاصله رفتن زیر فشار زیاد شاید بهترین راه برای عادت کردن به رفتار بازیکنان نیست. این تصمیمی است که او باید بگیرد.

هر بازیکنی که فلسفه مثبتی دارد را تشویق می کنم تا مربی شود. آنها می توانند چیزهای مثبتی را در بازی به ارمغان بیاورند. آنها می توانند زندگی افراد را در مسیری مثبت تحت تاثیر قرار دهند."

آرسن ونگر اعتراف می کند او خوشحال خواهد شد که هانری به عنوان یک مربی به آرسنال بازگردد اما او این فرضیه را رد می کند که بازیکنان بزرگ نمی توانند مربیان خوبی باشند.

" این نکته همیشه صدق نمی کند. نمونه های زیادی در انگلستان وجود دارد. این یک کار متفاوت است. اگر بازیکن بزرگی باشید بنیان خوبی در این کار خواهید داشت اما عناصر بسیار دیگری وحود دارد. من این مساله را رد نمی کنم. آنها می توانند مربیان بزرگی باشند.

خوشنودی ویژه ای برایم وجود دارد که هر بازیکنی که زیر نظر من کار کرد خوشحال باشند، حتی اگر آنها یک فیلمساز، یک نقاش یا یک مربی باشند. اما تنها مشاوره ای که می توانم به آنها دهم این است که " تا جایی که می توانید بازی کنید!"
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 19/9/1390 | 22:22 گفت:

وقتی گریه ی تیری آنری رو دیدم واقعا ناراحت شدم و توی دلم گفتم واقعا چرا از آرسنال رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدا کنه هر جا که هستی و زندگی میکنی موفق باشی....................

سعید نوری در 19/9/1390 | 21:11 گفت:

دوست دارم اگه روزی روزگاری رئیس بزرگ از آرسنال رفت یکی مث آنری بیاد جاش...........با حرف امین هم خیلی بیش از حد و زیاد و بسیار بسیار بسیار خیلی موافقم.....خلاصه خیلی!

علی ارشدی در 19/9/1390 | 19:57 گفت:

تی تی بهترین بود وقتی تو اوج بود دیگه کسی تی تی نمیشه

سید امین هاشمی در 19/9/1390 | 17:51 گفت:

خیلی دوس دارم آنری یا برگکمپ دسیار ونگر شن