ویلشر در نظر دارد در سال جدید به میادین بازگردد

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 59,987 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ویلشر در نظر دارد در سال جدید به میادین بازگردد

هافبک توپچی ها از روند ترمیم مصدومیت مچ پایش راضی استجک ویلشر هافبک تیم آرسنال مطمئن است روند بهبودی مصدومیتش در مسیر صحیحی است و در نظر دارد در ژانویه به تیم بازگردد.

هافبک 19 ساله ی توپچی ها تا به اینجای فصل نتوانسته در کنار تیمش باشد و با توجه به مصدومیتی که پس از بازی های ملی گرفتارش شد در حال ترمیم مصدومیت مچ پای خود بوده است.

ویلشر در ماه سپتامبر زیر تیغ جراحان رفت و اکنون امیدوار است با روندی که در پیش دارد تا ماه آینده به میادین بازگردد.

" همه چیز خوب پیش می رود من روزانه در سال تمرینات خودم با سختی و شدت انجام می دهد و احساس می کنم در آرسنال به خوبی این مسأله مدیریت شد."

" در سال های اخیر ما مصدومیت های طولانی مدت کمی داشتیم مانند مصدومیت آرون رمسی اما همه در این راه به من کمک کردند."

" نمی توانم روز مشخصی را برای بازگشت معین کنم اما امیدوارم اگر اوضاع به خوبی پیش رود در ژانویه این امر تحقق یابد."

ویلشر همچنین معتقد است که آرسنال هنوز هم می تواند قهرمان شود و این تیم پس از شروع دردناک خود در هفته های اخیر به کورس رقابت بازگشته است.

هنگامی که از او در مورد شانس قهرمانی آرسنال سؤال شد وی پاسخ داد:" چرا که نه. منچسترسیتی در موقعیت خوبی قرار دارد اما اگر ما به این روند خود ادامه دهیم می توانیم آن ها را بگیریم."

" امیدواریم در ادامه ی فصل آن ها لغزش داشته باشند و ما به روند خوب خود ادامه دهیم."

ویلشر همچنین در مورد ایده ی سرمربیگری تیم ملی انگلیس توسط آرسن ونگر پس از یورو 2012 گفت:" اگر رئیس بخواهد در تیم ملی انگلیس کار کند من از این امر خرسند خواهم شد."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 22/9/1390 | 01:01 گفت:

با بازگشت ویلشر قدرت تهاجمی آرسنال بیشتر میشه.

hamed در 21/9/1390 | 23:28 گفت:

واقعا آرسنال شدیدا به بازیکنی مثل جک نیاز داره............

sam baygan در 21/9/1390 | 22:38 گفت:

با علی موافقم تا حدودی!

علی ارشدی در 21/9/1390 | 21:14 گفت:

با حامد موافقم خیلی زیاد

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 20:23 گفت:

بیا پسر که نیازمندتیم

HAMED toopchi در 21/9/1390 | 18:37 گفت:

سپهر خان، بازيكن سازي خوبه، ولي نه تو دفاع. من با بازيكن سازي تو دفاع مخالفم. طرف تا بخواد پيشرفت كنه ميزنه تيمو به .... ميده! جنكينسون اگه بخواد راه بيفته 6 سال بايد ثابت بازي كنه، و اين يعني 6 سال ديگه بي جامي!
ببخشيد پيام اسپمي گذاشتم!

فرهاد در 21/9/1390 | 15:49 گفت:

آخرین باخت ارسنال با تاتنهام بود

mostafaa در 21/9/1390 | 15:45 گفت:

کسی میدونه آخرین باخت آرسنال چند بازی پیش بود؟
بعد از اون باخت همه رو بردیم جز دوتا مساوی نه؟